Téma: Kokainmedve

6/10
Ráday úr 2023 máj. 16. - 17:44:46 6/10
(13/33)
Ez a film egy picit visszahozta a '90-es évek vígjáték/horror-paródia fílingjét. Utoljára a hasonszőrű, Hullajó című mozin szórakoztam jól.
6/10
k11zoltan 2023 máj. 15. - 18:15:13 6/10
(12/33)
Tegnap délelőtt megnéztem.
Nem is tudtam, hogy Liotta meghalt. RIP

A film nézhető. Egyszer még fel is nevettem.
4/10
nikato 2023 máj. 15. - 13:30:19 4/10
(11/33)
A Nyolc préda c. film ugrott be róla. Keri Russell-nek szörnyű szinkronhangot adtak , de az overálja a fehér cipővel keltett egy kis '80-as évek hangulatot, meg az a kb. 3 dal részlet amit beleraktak. Tetszett, hogy nem volt benne mobiltelefonozás, az évtized miatt.
Semmi extra amúgy, 1-2 jeleneten lehett nevetni, egyszer nézhető.
6/10
Ahoj poplacsek 2023 máj. 11. - 19:11:41 6/10
(10/33)
"Based on a true story" - Érdemes utánajárni a valóságalapnak, lenyűgöző, hogy manapság mire rá nem sütik hogy megtörtént események alapján.

Eredeti esemény: hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy 79 kilós mackó. Megevett 34 kiló kokót és meghótt. Itt a vége, fuss el véle. Na most akkor nézzétek meg a filmet és vessétek össze a két sztorit.

Amúgy ez egy kicseszett Sharknado, nagyon mókás.
6/10
judydriver 2023 márc. 25. - 18:07:42 6/10
(9/33)
A CGI maci jó, a sztori is, viszont a trailer alapján sokkal viccesebbre számítottam. Sajnos sokkal többször volt undorító, mint vicces. Egyébként nézhető és izgalmas a film.
7/10
soulfly 2023 márc. 22. - 20:25:51 7/10
(8/33)
"Ütik a macit!" - meghaltam :D Bőven nézhető film.
3/10
Csalódott 2023 márc. 19. - 07:03:07 3/10
(7/33)
Nyomokban poénokat is tartalmazott. De erőltetett. Mozitól kikérném az órabért, hogy végig kellett ülnöm. Animációk és a halálok jól meg vannak csinálva. De amúgy egy Sharknado színvonalú szar.
1/10
Olasz32 2023 márc. 11. - 16:35:38 1/10
(6/33)
Jobbra számítottam. Nem rossz de többet ki lehetet volna belőle hozni. Az eleje meg vontatott sz@r. Kár a mozijegyért.
7/10
Zsolti-kun 2023 márc. 03. - 08:51:19 7/10
(5/33)
Azt éreztem, hogy eddigi legfurcsább film az életemben. Pedig képes voltam sok hülyeséget megnézni és meg is szeretni. Nem rossz egyáltalán, de jobb lenne a baromkodásai nélkül. Legfőbb gondom vele az, hogy minden karakter rettentően bugyuta és ez az infantilis humor (első látásra) nem tett jót a filmnek. Illetve horrorkomédia helyett egy tökös horror lehetett volna belőle, szerintem úgy jobban működne és megvolt benne a lehetőség. Abszolút szokatlan stílusú az egész.
8/10
Edoardo 2023 febr. 25. - 22:41:24 8/10
(4/33)
Nagyon pozitív csalódás: horror - vígjáték, ami végig leköti az embert.
10/10
torrente07 2023 febr. 25. - 21:12:38 10/10
(3/33)
Egész jó film, kicsit néha abszurd, de hát igaz történet! 🙂
madeleine79 2023 jan. 29. - 11:29:56
(2/33)
A bemutato is borzalom
Wolfi81 2022 dec. 01. - 07:38:37
(1/33)
Lesz a Netflixen norvég King-Kong (Troll), itt még egy drogos maci. Kíváncsi leszek mind a kettőre...