Téma: Kölykök

10/10
kedvenced 2008 jún. 05. - 12:21:09 10/10
(92/132)
...beszólunk párat bármilyen sztár vagy nagy dumás kölykök...
TommyM.S. 2008 jún. 05. - 10:36:54
(91/132)
Amúgy nem tudja valaki hogy a Kölykök fõcímének teljes szövege hogy van? Részben én tudom csak a vége felé nem értem. "Nagy dumás kölykök. Kivele hipp-hopp mi a te titkod nagy dumás kölykök. Ha az igazat mondod nem lehet gondod nagy dumás kölykök. Cuki a válasz vagy ciki a válasz nagydumás kölykök. Beszólunk páran bámilyen (micsodában) ........ <-----(itt mit mondanak mert a közönség tapsözöne miatt nem hallom sose) nagy dumás kölykök!" javítsatok ki ha valahol nem jól írtam köszi! :)
TommyM.S. 2008 jún. 05. - 10:26:35
(90/132)
Igen igazad van hogy pont ideje nincs meg energiája a szülõnek ilyen dolgokat elmondani a gyereknek de hallottam már olyat aki azért nem tartja helyesnek pontosabban azért nem adná egy mûsornak a gyerekét mert nem akarja kitenni a nyílvánosságnak. Csak akkor érdekes módon az internetre némely babás oldalra mégis kiteszi a fényképét és mutogatja hol így hol úgy! Hát az könyörgöm az internet az nem a nyílvánosság része? Pedig szerintem az. Amúgy még 17 napig érvényes az Iwiw meghívóm még mindig odatudom adni a Csengének egy email címért cserébe! :)
10/10
anyumami 2008 jún. 05. - 07:58:57 10/10 Előzmény TommyM.S.
(89/132)
Tommy a témákkal kapcsolatban annyit, hogy a legtöbb szülõ tényleg nem beszél ezekrõl a saját gyermekeivel, ami óriási hiba! (A Natasa Kampus tudna mesélni, hogy az õ szülei mikor mit nem mondtak el neki!8 éves volt, de sajnos számtalan példa ven erre a közelmúltból is) Az a leg borzasztóbb, hogy ez AKTUÁLIS TÉMA!!! Rengeteg idõt kellene arra fordítani, hogy a gyerekeknek elmondjuk, hogy hogyan készüljenek fel az "idegenekkel" való kapcsolatra! Kinek mit higgyenek el (a gyerekek alapvetõel bíznak a felnõttekben), meg kell találni azt a középutat, hogy a kicsik nyitottak, barátságosak, öszinték maradjanak, mégis nagyon tudjanak vigyázni magukra (legyenek bizalmatlanok). A legtöbb szülõnek erre sem idelye, sem energiája, sem gyakorlata! Akinek nincs gyermeke, megint csak azt mondhatom, hogy véleménye lehet, de nem tudhatja!
TommyM.S. 2008 jún. 04. - 13:19:02
(88/132)
Jajj de jó talált süllyedt a tippem :):):) Csenge aki ha tehetné mindig kétcofpba hordaná a haját de ezt nem értem hogy miért csak tehetné?? Hisz látszik hogy teszi IS!
Egyébként igazad van nemrég itt volt egy komment miszerint õ beszüntetné ezt a mûsort mert felháborító hogy ilyen témákat mutatnak a gyerekeknek na de ha egyszer van ÕSZINTE véleményük róla és még ez alatt jól is érzik magukat akkor miért ne? Azt viszont én se tudtam hogy az Éda és a Csenge unokatestvérek. :)Kell a Csengének egy Iwiw meghívó? Mert Petinek, és Endynek meg egy jópár kölyöknek már van Iwiwje. Írd meg a mail címét ha kell.
10/10
anyumami 2008 jún. 04. - 10:54:30 10/10
(87/132)
Tommy a hétvége az nagyonjó lesz! A tipped pedig tökéletes a Csenge anyukája vagyok! Azt viszont már kevesen tudják, hogy a Csenge és az Éda unokatestvérek. A gyerekek elképesztõ módon élvezték a forgatási heteket, ekkora buli egy ilyen korú gyereknek (de még felnõtteknek is) ritkán adatik meg. Akinek nincs gyereke képes olyanokat leírni, hogy abszurd! Bárki el tudja képzelini, hogy meg lehet játszani órákig azt, hogy jól érzik magukat, nevetgélnek meg viccelõdnek és ebbõl még jó felvétel is lehet? Hát tévednek! Ha a kicsiknek nem buli vagy poén amit csinálnak, azt nem csinálják vagy az eredménye használhatatlan!
TommyM.S. 2008 jún. 04. - 10:03:36
(86/132)
Lehet hogy nem jól tippelek de te szerintem a Csenge anyukája vagy nem? :)
TommyM.S. 2008 jún. 04. - 10:01:32
(85/132)
Ja értem :( Az kár hogy nem lesz valami közös összejövetel :( De hátha meglehetne szervezni a nyáron vagy a 2. évad alkalmával :) Akkor megpróbálom feltölteni a netre pl youtube vagy a Videobombra az Uri Gelleres adást de csak hétvégén tudok vele foglalkozni mert hétközbe sok a melóm! Mert valaki feltöltötte a legelsõ adásokat a netre onnan tudom hogy akkor annyi perces videót fel lehet rakni a videobombra.
10/10
anyumami 2008 jún. 04. - 08:09:24 10/10
(84/132)
Tommy köszönöm a hozzáállásodat, én le tudok játszani VHS-t, DVD-t, CD-t, le is tudok tölteni a NET-rõl. Amit leírtál a technikával kapcsolatban azt nemigen tudtam követni (nem is próbálom), de költségeket tudok állni, ha kell! A mûsorral kapcsolatban :én egy szülõ vagyok, minden adást felveszek, amiben szerepel a kislányom, de az Uri Geller nem a mi felvételünk volt (másik csoport), ezért nem vettem fel, most már sajnálom! Kiskunhalasiak vagyunk, az Endy Szegedi, az tõlünk kb. 60 km. - nem távolság - de mivel megvoltak a felvételek csoportos fõvárosi program egyenlõre biztosan nem lesz.
TommyM.S. 2008 jún. 03. - 22:58:44 Előzmény anyumami
(83/132)
Jaaa értelek a Kölykök Uri Gelleres adás kellene ok megvan az is DVD-n :) Csak azt majd lehet úgy csinálom hogy felteszem a netre mert alapból úgy veszi fel a dvd íróm a tv-bõl hogy nem mindegyik asztali dvd olvassa le pláne ha még át is írom sõt lehet át se tudom írni mert a gépem se látja mi van rajta tehát csak az LG asztali dvd írók olvasók olvassák be (nem tudom ez miért van amúgy kombi káészülékem van tehát dvd-t olvas, ír és VHS-t olvas, és fesz fel) Megpróbálom másik gépemre feltenni hordozható vinyóra vinyóról ide erre a gépemre aztán átalakítom normál formátumba és úgy írom ki ha minden
passzolni fog ok? Mert azon a DVD-men több Kölykök adás is rajta van azért mondom. Te amúgy a mûsor szerkeztõje vagy munkatársa vagy? Vagy csak közönségnek mentél esetleg rokona valamelyik Kölyöknek? :) Mert amúgy én is naggggyyyon szeretnék a Kölykökkel találkozni fõleg az Endyvel, Petivel, Biankával, Adrival, és a Tomasszal. :)
10/10
anyumami 2008 jún. 03. - 12:56:20 10/10
(82/132)
Nem a trükköt tudom megmutatni (azt nem tudom hogyan csinálja)- bár a saját szememmel láttam - hanem AZT A bizonyos kanalat, amit két ujjával eltört a felvétel alatt.
10/10
anyumami 2008 jún. 03. - 09:53:13 10/10
(81/132)
Nem a kiválasztott kellene, hanem a KÖLYKÖK Uri Geller adása!
A Kanál: azt a bizonyos Kanalat én vettem elõzõ nap egy áruházlánc egyik üzletében. A gyerekek a felvétel elõtt egy-két nappal tudták meg, hogy vendég lesz az Uri Geller is, ezért vettük meg!
TommyM.S. 2008 jún. 03. - 09:21:39
(80/132)
Méghozzá úgy ha a linkre rámész és bejött akkor ott a legfölsõ sorba a 2. a videó szót megnyitd azon belül meg a kis kanálikont ami csak félig látszik az utolsó elötti és ott lesznek kirakva a videók a legnézettebb a legjobb a heti legnézetteb és így tovább :)
TommyM.S. 2008 jún. 03. - 09:18:05 Előzmény anyumami
(79/132)
Anyumami www.tv2.hu/kivalasztott és ott a videótárban megtalálod a legelsõtõl a legutólsóig az összes produkciót :) Várom a kanalas trükköd :):)
10/10
offtopic
anyumami 2008 jún. 02. - 10:24:08 10/10 Előzmény TommyM.S.
(78/132)
Tommy! Szükségem lenne az Uri Geller adás felvételére, cserébe el tudom mondani a "kanál" történetét (alkalom adtán meg is tudom mutatni).
10/10
Éneklõkirálylány 2008 máj. 30. - 17:41:28 10/10
(77/132)
Én is!:)
TommyM.S. 2008 máj. 30. - 17:09:45
(76/132)
Ok de a Kölykök közül gondoltam :)
10/10
Éneklõkirálylány 2008 máj. 29. - 21:50:57 10/10 Előzmény TommyM.S.
(75/132)
Sajnos nem tudok olyat. De ha van aki nekem az ismerõsöm, és neked nem, akkor megmondom, milyen néven keresd õket!
TommyM.S. 2008 máj. 29. - 17:59:42 Előzmény Éneklõkirálylány
(74/132)
Éneklõkirálylány nem tudod hogy akik a Kölykök közül nincsenek regisztrálva az Iwiwen nekik mi az email címük? mert küldenék nekik meghívót pl: az Adriennek, Biankának, esetleg a Bátornak. Szóval akik nincsenek fent iwiwen. Köszi.
10/10
Éneklõkirálylány 2008 máj. 27. - 14:27:04 10/10 Előzmény Viola Erzsébet
(73/132)
Én be szoktam dühödni a negatív hozzászólások miatt, és hát itt van a fórumon rajtam kívül olyan, aki szokott levelezni valamelyikõjükkel, a Fruzsival telefono is beszéltem, és egyébként jól érzik magukat a stúdióban!