Téma: Kovács Kati

spinabifida79 2010 nov. 02. - 22:27:55
(14/94)
Talán nem passzol a velorex a nyitott gerinchez?
szonya1 2010 nov. 02. - 21:18:12
(13/94)
Mit értettél te szó szerint? Nem találom, hacsak nem te vagy
a velorexes is.
szonya1 2010 nov. 02. - 21:16:26 Előzmény velorexescsavo
(12/94)
Mi a baj a hangterjedelmével??? Pl Koncz Zsuzsa a fasorban sincs hozzá képest. De mindkettõ EGYÉNISÉG, egyéni hangszínnel, stílussal. Kíváncsi vagyok, hányan fognak emlékezni 45-50 év múlva azokra, akik most szerepelnek ezekben a tehetségkutató mûsorokban.
spinabifida79 2010 nov. 02. - 19:45:41
(11/94)
nagyon nem értünk egyet. Koncz Zsuzsa hangja és egész lénye messze nem nevezhetõ átlagosnak. nagyon is különleges és szép hangja van és mint nõ idõsen is méltóságot sugároz és van benne valami kortalan szépség. Neki nem kellene a Megasztár hatására elbujdosni, mint néhány pályatársának.
Harangozó Teri? Hát szerintem õ a másik katasztrófa Kovács Kati mellett.
mildi 2010 nov. 02. - 19:36:35
(10/94)
A hangja szerintem összetéveszthetetlen, bármennyire is suta a színpadi mozgása, bármennyire is nem csinos - olyan családanya típus - azért képvisel egyfajta színvonalat.
Voltak jó dalai, pl Rock and rollert kaphatnék, Mit remélsz - stb. - de az utóbbi húsz évben elég giccses számokat írnak neki, valóban elég mû. Inkább az idõsebb korosztályhoz szól.
Egyébként valóban elgondolkodtató, hogy manapság mennyi a tehetséges, minden tekintetben képzett, szép külsejû énekes/nõ - a 60-as években meg a sok átlagos külsejû, ügyetlenül mozgó csalogány volt az ideál.
Én nagy rajongója vagyok Koncz Zsuzsa zenéjének - egyszerûen imádom a dalait - viszont be kell vallanom, egy nagyon átlagos nõ, átlagos hanggal.
A régi énekesek közül szerintem Harangozó Teri, és Szécsi Pál volt a legjobb hangú.
spinabifida79 2010 nov. 02. - 19:22:40
(9/94)
Szerinted mentség az énektudás hiányára, hogy kovács Kati a hatvanas években tûnt fel? Johann Sebastian Bach minden idõk legnagyobb zeneszerzõje, pedig még sokkal régebben tûnt fel és nyugodtan össze lehet hasonlítani bármelyik mai zeneszerzõvel.
spinabifida79 2010 nov. 02. - 12:17:24
(8/94)
Szó szerint értettem mindent, amit írtam. Nem ismerem Kovács Kati címét. Ez egy fórum, ahol mindenki szabadon elmondhatja a véleményét személyekrõl, produkciókról.
Én is csak ezt tettem. Egyébként vállalom a véleményemet Kovács Katival szemben is, de hát õ nem kérdezett. Hozzátenném még, hogy nagyjából hasonló a véleményem Zoránról, Bródy Jánosról.
Vannak azért akiket igazán nagyra tartok: pl.Demjén Rózsi. Õ egy igen magas szintet képvisel évtizedek óta és meg nem tudnám számolni, hány dala lett sláger, a szó legjobb értelmében. Szóval van azért a kóklerekhez viszonyítási alap az ismert elõadók között is.
velorexescsavo 2010 nov. 02. - 09:42:34
(7/94)
Nem tudom nézi e a "Mûvésznõ" a Megasztárt és az X-Faktort? Valószínûleg nem. Különben sürgõsen más hasznos tevékenység után nézne és nem próbálkozna az énekléssel, hiszen láthatná, hallhatná mi az igazi istenáldotta tehetség.
Amúgy egy elég kétségbeejtõ jelenség, úgy, ahogy van:
-semmi hangterjedelem
-gyenge énektudás
-a színpadi mozgáskultúra teljes hiánya
-nézhetetlen külsõ, mivel nem tudja mit jelent méltósággal megöregedni, túlkoros tinit játszik

Vajon hány év tanulásra lenne szûkség, hogy Tolvai Renáta, vagy Sodeinde Dorka jelenlegi szintjét távolról megközelítse? Talán az örök élet is kevés lenne, mert vannak dolgok, amire születni kell, nem lehet megtanulni.
10/10
Konria 2010 máj. 13. - 17:14:56 10/10 Előzmény Konria
(6/94)
Köszönöm, úgy látom szerkesztve a koncert lista :)
10/10
Konria 2010 máj. 11. - 13:32:41 10/10
(5/94)
Május 16án vasárnap akkor hol lesz Kati? Mert Keszthelyen és Balatonfürdeden egyszerre lenni, az egy ilyen kvalitású énekesnõtõl is nagy bravúr volna.
mulao 2010 ápr. 29. - 08:21:04
(4/94)
Szokták egy-két klipjét néha adni a Kívánságkosárban, de nekem fájó, mennyire plébek és mû az egész. Bocs, hogy ezt mondom.
bourne 2009 máj. 29. - 17:08:50
(3/94)
a technika ördöge :))))

www.kovacskati.hu

aztán szeva :)))
bourne 2009 máj. 29. - 17:07:42
(2/94)
akkor még egyszer, mert ellinkeskedtem a linkelést :

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kovács_Kati
bourne 2009 máj. 29. - 17:06:43
(1/94)
hûha ... elég lehangoló látni, h Kovács Kati sem mozgatta meg még eddig senkinek sem a fantáziáját ...
és ha már a szerkesztõk nem vették a fáradtságot, h némi infot csepegtessenek eme remek énekesnõrõl, akkor legalább itt egy link, hátha érdekel valakit :

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kovács_Kati