rexkold 2009 máj. 11. - 23:33:15
(19/19)
Okos, kedves, és csöcsös.Ez a jó párosítás.
ondok 2009 máj. 11. - 20:33:17
(18/19)
Mér ,ami igaz az igaz :)
offtopic
meszag 2009 máj. 11. - 20:25:18
(17/19)
hihihi, na ..... :D
ondok 2009 máj. 11. - 20:23:54
(16/19)
nekem is bejön ,mert jó kis csöcsös.
sad76 2009 ápr. 30. - 18:43:15 Előzmény rexkold
(15/19)
Sipos Szilvia!!!
Nagyon bejön !!!
rexkold 2009 márc. 17. - 08:47:45
(14/19)
Na hát, ebben igazad van. De sajnos ennél jobb sincs, úh inkább ezt nézem, mint mást.
pirosaranyka 2009 márc. 05. - 23:24:06
(13/19)
az MTV honlapjarol:

"Kedves nézõk!

Sajnos az MTV online adása nem folyamatos, csak az internetes sugárzásra engedélyezett mûsorok alatt éhetõ el."

a MAGYAR 'Kultúrház' NEM engedelyezett???????????
akkor MI az? jo lenne erre egy epkezlab valaszt kapni vegre!

arrol is szivesen 'elbeszelgetnek' valakivel,hogy az elmult evben vajon miert lehetett az interneten 24 oraban nezni az elo adast? mi tortent,hogy ily hirtelen,egyik naprol a masikra megszunt az a becses 'engedely',hogy hirtelen ilyen szabalykovetok,torvenytisztelok lettunk??
rexkold 2009 márc. 03. - 09:15:40
(12/19)
Úgy értettem, velem is csinált már riportot:)
rexkold 2009 márc. 03. - 09:13:55
(11/19)
Én ismerem Szilvit.Nem vagyok rokona, meg az ügyvédje sem, de az nem igaz, hogy valakinek a valakije. Nagyon régóta dolgozik a Kultúrházban, mint riporter (velem is:), és most, a Winkler hétvégi mûsorában is. Hogy miért választották, nem tudom, de szerintem nem erõszakos nõ, és élõben nagyon kedves, az arca is az. Az meg tuti, hogy nagyon mûvelt. Én örülök, hogy õ vezeti a mûsort. Persze, a Winkler sem rossz, meg a Rózsa se,új mûsort is kaptak, de mondjuk a Galamb szerintem egy pojáca.És ha valaki, akkor Alinda tényleg erõszakos, mindegy, ez nem tartozik ide.
ondok 2009 márc. 02. - 22:46:34 Előzmény andris_77
(10/19)
Hát mondom,hogy nem láttam a Szilvit ,de az Alindával rossz példát hoztál ,mert kevés rátermettebb ,profibb riporter van nála a kínálatban ,igaz nem sexbomba ,de kellemes jelenség.A Sipos meg a fénykép alapján elég csöcsös tyúk ,afeje nem annyira szimpi ,mert eléggé nem tûnik IQ bajnoknak,inkább egy kis erõszakos görcsnek.Nade mondom ,ez csak egy benyomás.
ondok 2009 márc. 02. - 22:41:23
(9/19)
Bár én még egy verziót sem láttam az újból ,hát az felettébb meglepõ,hogy így kinyírták Nórát ,Rózsát,és a harmadikat is.Ezt figyelembe véve ,hát mégiscsak elõjön az ember rossz mája ,hogy a Szilvi nem valakinek a valakije netán?Mert azért a mellõzöttek is igencsak jó riporterek voltak,nem lehet õket egy napon említeni a ker Tv-k bájtyúkjaival mondjuk.
Csehova 2009 márc. 01. - 11:15:11 Előzmény andris_77
(8/19)
Kedves Andris77!
Éppen itt az ideje ráfeküdnöd - legalább napi fél órában - egyszerûbb szövegértési gyakorlatok végzésre, ugyanis lehangoló, hogy mennyire gyengén megy ez neked. Márpedig helyes szövegértés nélkül bármilyen érdemi diskurzusnak lõttek, marad a gondolkodás nélküli paintball! További jó szórakozást neked ! Ezennel elbúcsúzom. ::))))))
10/10
andris_77 2009 febr. 28. - 21:03:31 10/10
(7/19)
Hát, ha nem nézted meg, hogy néz ki, miért írtad a szépségversenyt?Vagy ez a te elõítéleted a férfiakkal és a nicknevekkel szemben? De inkább gondolkodj, és kímélj meg az oktondi választól!Amúgy az ízlés tényleg nem vita tárgya,ez a csaj nekem bejön és kész! Én például Alindától kapok hidegrázást!
Csehova 2009 febr. 28. - 20:04:49 Előzmény andris_77
(6/19)
Hogy neked mirõl, mi jön le, az - ahogy olvasom a meglehetõsen össze-vissza következtetéseidet - számomra nem lehet releváns. Attól, például, hogy kommentek születnek egy mûsorral kapcsolatban, és nota bene ezek arról is szólnak, hogy rossz a mûsorvezetõ, az vajon mióta jelenti azt, hogy az a mûsorvezetõ izgalmas és jó ? Én egyébként még csak meg sem néztem , hogy hogy néz ki. Ugyanis a szépség, a tehetség az belülrõl jön. Márpedig amit produkál, az nem csupán Winkler Nóra és Veiszer Alinda után kábrándító. Önmagában is az. De említhetném a fiúkat is, Galambot és Rózsát, akik szintén kiválóan értik a dolgukat, és nem utolsósorban kameraképesek. Egyébként pedig semmi gond. Nézzed, ha neked tetszik, és ne bosszankodj túlságosan, ha mások máshogy vannak vele. Árt a szépségednek! ::))))
10/10
andris_77 2009 febr. 28. - 00:30:20 10/10 Előzmény Csehova
(5/19)
Nem az a lényeg,hogy jól néz ki. Ebbõl is csak az jön le, hogy téged ez irritál. Inkább nézem õt, mint a fejfújt agyatlan mûnõket a retek tvn! És ha színtelen lenne, akkor nem lenne itt komment. Magasról tennél rá te is. Viszont az úgynevezett "sztároknak" hetente egyszer meg kéne mutatni, hogy is kezdték. Talán nem lennének elszállva annyira!
Csehova 2009 febr. 27. - 01:37:11 Előzmény andris_77
(4/19)
Ja, kérem, aki szépségversenyt nézni jár a Kultúrházba, és ráadásul jó vasrag elõítéletekkel viseltetik a nemekkel - és "nicknevekkel"- kapcsolatban, aki elsõsorban nem azt nézi, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki mondja, arról bizony még különb kommentek is olvashatóak szerte a neten. Ráadásul, milyen igazuk van! És nem csupán abban, hogy ízlések és pofonok..., de abban is, hogy aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul! ::)))
10/10
andris_77 2009 febr. 25. - 20:14:36 10/10 Előzmény Csehova
(3/19)
LOL!!!! Direkt emiatt a comment miatt regisztráltam.Eddig is bejött a Kultúrház, de ez a csaj szuper! Szép a hangja,jól néz ki, nem arcoskodik,értelmesen kérdez, és kedves. Jó nézni!Ez meg, ahogy látom, a nõknek már sok(k)!
Csehova 2009 febr. 23. - 22:40:41
(2/19)
Az nem lenne baj, hogy ismeretlen. Mindenki elkezdi valamikor. De sajnos, nagyon rosszul teszi a dolgát. Feszeng, téblábol és valóban csak csacsarászik. Unalmassá vált tõle az egész mûsor. Érthetetlen, hogy ezt a szerkesztõk nem látják. Még a beszédhibájával sem lenne gondom, ha a személyisége izgalmas és színes lenne. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a képernyõn kívül is feltétlenül az. Csupán azt gondolom, hogy Sipos Szilvia nem kamera elé, nem képernyõre való.
2/10
efes 2008 nov. 13. - 22:55:32 2/10
(1/19)
Most ezzel a mûsorral mi történt? Egy ismeretlen csaj csacsarászik, de amúgy száraz kulturális híradó, a kerületi tévék modorában. Semmi személyesség, semmi spontanietás, hol vannak Cmarits remek kis tudósításai?? A Galamb mondjuk nem hiányzik, de a Nóra nagyon...:))