malvinkicska 2014 dec. 01. - 07:02:59
(213/4273)
Fórumtársak ezt olvastam az Igazgyöngy FB oldalán. A híres török mozi fennállásának 100. évfordulója alkalmából 2014. november 28- 30 között egy találkozót tartottak Párizsban. A " randevú a török mozival Párizsban címmel. Kivanc szombaton lépett a vörös szõnyegre, ugyanis a tegnap mutatták be a Yilmaz Erdogan által rendezett: Kelebigin Rüyasit. Aminek õ volt a fõszereplõje.
zandra 2014 dec. 01. - 00:25:57
(212/4273)
Nem értem miért akarja a sorozat is és a nézõk is úgy beállítani az egészet, mintha Kuzey igazságtalanul ült volna a börtönben. Pedig mi történt valójában? Güney segíteni akart, erre Kuzey elkezdett pattogni a kocsiban meg lökdösni, majdnem pofozkodni, ez okozta a balesetet. Sokkal igazságtalanabb lett volna szerintem, ha ezért Güney megy börtönbe, attól függetlenül, hogy ki ült a volánnál. Azért képzeljétek már magatokat a helyébe; inzultálnak vezetés közben, és még te bûnhõdj meg érte.
Ha a sorozat mindenáron Kuzey önzetlenségét ill. Güney ambicionizmusát akarja hangsúlyozni, akkor nem így kellett volna megrendezni ezt a balesetet, mert így, az egyedüli hibás itt Kuzey volt, épp ezért az önfeláldozását teljesen korrekt dolognak tartom.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 30. - 13:00:21 8/10
(211/4273)
Igazatok van és osztom a nézeteket. Az elsõ perctõl fogva Handan csak Güneyel van elájulva . Amikor hagyta .hogy Kuzey mondhatni helyette ment 4 évre a dutyiba , már akkor megutáltam és azóta is csak a másik fiáról áradozik . Az apa Kuzeyhez áll közel , õk jól kijönnek , fõleg a késöbbiekben amikor is kettészakad a család.
Gültent az elsõ perctõl fogva csípem az eredeti hangja nem ennyire afektáló , de mégis a Götz Anna hangja nagyon illik hozzá. Kuzeynek is mennyire jól esett az a pár kedves mondat amit Gülten mondott neki, bezzeg az anyjától egy jó szót sem kap soha. Holnap folytatódik a szövevényes dráma .
malvinkicska 2014 nov. 30. - 08:28:21
(210/4273)
Nagyon igazad van a két anya nagyon eltérõ, Gülten egy aggódó anyuka aki imádja a lányát a másik egy nagyra vágyó dög.
malvinkicska 2014 nov. 30. - 08:22:44
(209/4273)
Köszike az elõzetest, igen én nagyon szerettem olvasni a sztárok életérõl szóló dolgokat. Hadnan asszony egy buta nõ , csak egy gyereke van, azért nem szeretem mi 5-en vagyunk testvérek de , ilyet nem tapasztaltam, amíg a drága szüleim éltek, ez még filmen is fura.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 29. - 21:11:34 8/10
(208/4273)
Az biztos , hogy már a sokadik nõje , de igaza van most kell csajozni . A divatdiktátor csajszi minden képen elég zuhant és a 34 évéhez elég kiélt feje van . Persze náluk is van egy csomó bulvár újság , meg a paparazzik csõre töltött géppel lesik minden lépésüket , az sem lehet valami kellemes folyton a nyakukba lihegnek.
Ha a Google keresõbe beütöd a Basak Dizer nevet és felül van , hogy képek arra kattincs , akkor sok sok fotó van kettõjükrõl , csak gyõzd nézni . Biztosan Te is ismered ezt a módot , bocs ha okoskodtam . Képbe vagy látom , érdekelnek a kis privát pletykák , engem is . Sõt jobban mint a mi " celebjeink " azok már untatnak .
Egyébként jó a sorozat nézem és várom a jövõ heti részeket .
Handan asszony kicsit befogsokallni / úgy kell neki / a kis drága Simaytól .
Majd meglátod mire gondoltam , legyen meglepetés .
9/10
gabus53 2014 nov. 29. - 20:27:13 9/10
(207/4273)
OK! Akkor rosszul értettem a fordítást.
malvinkicska 2014 nov. 29. - 20:24:01
(206/4273)
A jóból nem akarok kimaradni utána néztem, azt olvastam, ez elõtt egy francia csaja volt Florence Eugene, azzal szakított és jött a stylist az éppen akkor vált el az, az Basak Dizer 34 éves állítólag, és titkolták, mert a nõ nem szereti kitárni a magán életét. Azt is lehet olvasni, hogy nagyon hasonlít Azra Akinra. A sok nõn nem vagyok meglepve, nem rossz az ízlésük, de egy idõ után, mint minden a szépség is múlandó, de amíg lehet használja ki a lehetõséget. Kivanc már elvált nagyon fiatalon nõsült. Kenan és Berguzer nagyon jól néznek ki együtt, azokról is irkáltak már, mikor Halit talán félre lépett, de a bulvárnak nem lehet hinni.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 29. - 19:26:36 8/10
(205/4273)
Láttam ma is , hogy Kenannal megint összefüggésbe hozzák , de elég fiatal hozzá a csaj nem tudom elképzelni hozzá , persze nem az számit én mit gondolok . Kenan sem tud egy magához illõ párt találni.
Berg nagyon nagy kár, hogy foglalt , mert õk igazán összepasszolnának. A soriban is jó látni õket, szépek .
Nem is értem hol volt azokban az idõkben / Seherezádé / Kenan , mert biztos találkoztak ismerhették talán már egymást .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 29. - 19:14:12 8/10
(204/4273)
Nektek hogy tetszik a csaj ? Valószínû nem színész , mert nem írtak ilyet róla .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 29. - 19:10:32 8/10
(203/4273)
A csaj Basak Dizer rengeteg fotó van róluk , kettõt a sok közül .
8/10
Érsekvári 2014 nov. 29. - 18:44:18 8/10
(202/4273)
Én is olvastam a Gecce.írja és itt a fordítás . Párizsba mentek , legalábbis ezt írja . Azt nem tudom ki ez a finoman szólva nem túl fiatal nõ vele . Csak nem ez a aktuális barátnõje . Még nem olvastam teljesen el a képsorozatot.
Egyébként Kuzeyként a sorozat utolsó befejezõ részében fog a legjobban kinézni . Ott nagyon jól néz ki . Már rengetegszer megnéztem , nem tudok betelni a látvánnyal , ahogy a nyitott autóban ül és végre boldogan !!!


Kıvanç Tatlıtuğ, hogyan türelme Virgo szöveggel? Kıvanç Tatlıtuğ kedves Szûz Dizer'l repült Párizsba össze. Pár egy nehezen bejáratánál a repülõtér.
9/10
gabus53 2014 nov. 29. - 18:02:07 9/10
(201/4273)
Hát nagyon sajnálom, hogy a Kurt Seyit-beli kinézete sem tetszik neked, de természetesen elfogadom azt, hogy mindenkinek más az ízlése.
És igen, a TSZ utolsó jelenetére gondoltam, amikor is szörnyen néz ki, de nem õ tehet róla.

Bár lehet, hogy csak én vagyok elfogult, de szerintem nagyon jó színész lett belõle, hiszen minden szerepéhez maximálisan át tud alakulni (lásd: Ezel és A pillangók álma - talán a két véglet ?!) és ez természetesen vonatkozik arra is, hogy hogyan kell kinéznie.

Egyébként pedig nem Párizsba indult, hanem Los Angelesbe. Annyit tudtam kibogozni a fordításból, hogy az angol tudását akarja fejleszteni, de lehet, hogy teljesen másról van szó. http://www.haberahval.com/magazin-kivanc-tatlitugdan-mujdeli-haber-geldi-29111832-1075621/
9/10
gabus53 2014 nov. 29. - 15:19:20 9/10
(200/4273)
És mit szólsz ehhez a képhez? Így sem tetszik? Mert, ha még így sem, akkor nagyon meglepõdnék...

offtopic
Bár valahol megértelek, mert ha majd a Tiltott szerelem utolsó perceit fogod nézni, na az nem semmi, ahogy ott kinéz... Bevallom, ott nekem se tetszik, mert szerintem kicsit túlzásba vitték a sminkesek.
offtopic vége
malvinkicska 2014 nov. 29. - 07:02:36
(199/4273)
Nagyon jól néz ki fõleg borotválkozva, mikor dolgoztam a csajokkal beszélgettünk és mondtuk passzió látni egy ilyen helyes hapsit, na akkor nem õ volt más.
9/10
gabus53 2014 nov. 28. - 21:22:06 9/10
(198/4273)
De még mennyire, fõleg, hogy már törökül végignéztem és emiatt alig várom, mindennap, hogy szinkronosan is lássam. Nagyon jó sorozat.
malvinkicska 2014 nov. 28. - 18:19:02
(197/4273)
Köszönjük itt jobban néz ki Kivanc, min a filmen, teltebb az arca. Nézed a sorozatot ha megkérdezhetem.
9/10
gabus53 2014 nov. 28. - 16:08:53 9/10
(196/4273)
Kedves Fórumtársak!
Bár nem a sorozathoz kapcsolódik, de szeretném megosztani veletek ezt a fotót, amit Kivancról találtam.
Egyúttal kellemes hétvégét kívánok mindenkinek.
malvinkicska 2014 nov. 28. - 15:47:31
(195/4273)
Kuzey talpig úriemberhez méltóan viselkedik Simayval, pedig a kis csaj nem érdemli, mert aki a tanácsot osztogatta el állt mellõle szép kis barátság mondhatom.A másik Banut eddig sem bírtam, de mikor beszélgetett Güneyvel akkor azt mondta sosem szerette, mert nyomulós Simay akkor miért adott neki ruhát, meg tanácsot, egy csúszó, mászó féreg az ilyen, aztán elég érdekes véleménye van Kuzeyrõl is. Ebru asszony is olyan dili, mint a többi, mert felhívta a kis csaj a figyelmét mit csinált Atilla úr halála napján Baris, mint hogy megköszönte volna, inkább elküldte a házból. Bonyolódnak a dolgok rendesen.
8/10
Érsekvári 2014 nov. 27. - 17:13:20 8/10
(194/4273)
Most aztán még nagyobb teher van Kuzey vállán , Simay nagybátyja is jócskán gondott okozott .
Persze várható volt kiderül a dolog . A lány családja maradi felfogásu , annak ellenére ,hogy kitagadták mégis beleavatkoznak alaposan , nyomoznak , fenyegetõznek. Nem egyszerû Kuzey helyzete , hogy oldja meg , mivel Simayt sem akarja cserben hagyni , van olyan korrekt még ezek után is .
Arra én is kiváncsi vagyok Baris húzása kiderül e . Szemrebbenés nélkül aláhamisitotta apja nevét , most meg tagad mindent.
Güney tényleg nem is olyan jó pasi , a haja folyton olyan mint aki akkor ébredt ,égnek áll ! Igaz ez a menõ , na de ennyire ....
Minden csaj piszkafa , Banu is elõnytelen kivágott ruhákban csupa csont lóg ki mindenhonnan .