Téma: Labdarúgás

ondok 2009 okt. 20. - 22:59:45
(323/4643)
namér ? A fiorentina a második félidõben leállt,2:4 után ha éles a meccs(A te elméleted)símán lehetett volna 2:5.Így aztán majd még nézõ is lesz kinn ,és otthon lesz meg aminimum 3 gólos gyõzelem ,vagy ha lazsálnak akkor csak kettõ.Ha számít agólkülönbség ,akkor nagy ruha lesz.
ondok 2009 okt. 20. - 21:51:49
(322/4643)
És ,amit akezdegetésrõl írtam ,az sem igaz?
ondok 2009 okt. 20. - 21:17:55
(321/4643)
Még nics vége ,és azt látom ,hogy az aváltozat van ,hogy a Fiorentina már itt is hajt,Majd meglátjuk.Mindenestre már láthatod ,hogy miért is preferálta eleinte Qman Rudolfot Dzszudzsákkal szemben.
ondok 2009 okt. 20. - 21:16:08
(320/4643)
csak azokkal éreztetem ,hogy úgynmond nem õk fingták a passzát szelet ,akik rászolgálnak ,egyébként az elõ közelítésem mindig tárgyszerû ,és a témára szorítkozik .De amikor valaki pl afejemhez vágja lehurrogó stílusban,hogy én buta könnyesszemû méltatást írtam a gengszterekrõl,mert dícsérni mertem a Keresztapa c. filmet ,akkor kénytelen vagyok erre rávilágítani ,és arra is hogy ki is az okostojás.Nos ez így van.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 20. - 21:14:24 1/10
(319/4643)
mire is hegyezed a cerkát? sem 0-3, sem 1-2, sem unalmas döntetlen...
ondok 2009 okt. 20. - 21:09:38
(318/4643)
kedves kis damien,akkor ki is a magyartalan ? és ki nem ért afocihoz?mennyiis a DVSC meccs máris? Látod ,amikor egyértelmû a dolog ,akkor azt látni kell ,és amikor pedig valódi eredmény van(válogatott) azt el kell ismerni,napersze ahhoz szem is kell ,amivel egy szakember észreveszi már idejében ,hogy Ronaldinho gyenge mint a harmat.Tanujjjj!! az okosabbtól.
ondok 2009 okt. 20. - 21:00:17
(317/4643)
Cak annyiban vagyok különb ,hogy én soha nem kezdtem személyeskedni ,ha nem vetted volna észre, viszont ha velem kezdegetnek ,akkor nem titkolom el az igazat.Lám most is az õ szövegrészét kellett kimoderálni,mert nem bírja elviselni ,hogy megcáfolom.
ondok 2009 okt. 20. - 20:46:08
(316/4643)
Ja és kár hogy nem láttam amoderált részt ,bár téged ismerve el tudom képzelni ,mert a tudást sokan anyázással pótolják ,amivel még jobban égetik magukat.
ondok 2009 okt. 20. - 20:44:21
(315/4643)
Egyetértek a moderátorral ,mert amit Te csinálsz az tipiokus szõrszálhasogatás,hogy én nem bízom a DVSCben az nem magyartalanság ,hanem hozzáértés,valamint az is hogy látom afejlõdést válogatottnál .te pont az ellenkezõjét állítod és ezért nem értesz hozzá .Majd meglátjuk ma este kinek lesz igaza.Figyuzd csak meg ,és akkor ismerd el ,hogy még tanulnod kell a focit szakértõ szemmel nézni.
Remélem semmi sértõt nem írtam ,de ami igaz az igaz.
moderator2 2009 okt. 20. - 12:39:39
(314/4643)
Kedves Felhasználók!

Ha több hónap elteltével sem sikerült megoldani azt az egyetlen kardinális problémát, miszerint ki ért jobban a labdarúgáshoz, azt tanácsolom, térjetek át valami értelmesebb témára. Lehetõleg olyanra, ahol mellõzni tudjátok egymás sértegetését. Vagy használjátok a Privát üzenet szolgáltatást!

Köszönöm
1/10
damienisback 2009 okt. 20. - 12:25:36 1/10
(313/4643)
"A mai meccs megmondom:,ha a Fiorentina komolyan veszi az elsõ meccset ,akkor 0:3 minimum."

akkor ezt minek nevezed te magyarok szégyene?(egyébként csak jelzem, hogy mindezzel arra világítottam rá, hogy nálad nagyon komoly kettõs mérce van. vagyis, ha más azt mondja, hogy mondjuk csak matematikai esélye van a válogatottnak kijutni a vb-re vagy eb-re, akkor károgó, de ha te mondod ugyanezt, akkor arról van szó, hogy reálisan látod a dolgokat)

az, hogy nem vagy képes értelmezni azt, hogy míg a magyaroknak matematikailag még volt esélyük egyel elõrébb végezni a csoportban, a dánok pedig nem tudtak volna akkor sem elõrébb végezni, ha 10000000-0 arányban verik a magyarokat, akkor a hiba nem az én készülékemben van.

azért olyan gólt kapni, mint amit a Milan lõtt nekik, eléggé ciki. biztos annyira el voltak foglalva, hogy kombinatív játékot játszanak még akkor is, amikor nem volt náluk a labda, hogy nem figyeltek a falábú Ronaldinhora...

egyébként hiába magyarázkodsz, teljesen hiába teszed mindezt,**moderálva**
ondok 2009 okt. 20. - 12:09:03
(312/4643)
Dehogynem és erre magadtól is rájönnél ha nem lennél ennyire földhözragadt ,ami a fociról írt dolgaidból is látható.
Azért írtam ,hogy Dél amerikai,mert egy típust akartam vele jellemezni,és arra a dél amerikai jelzõ a legjellemzõbb ,mert azok annak akontinensnek a fociban meghatározó része.Ugyanúgy ,ahogy pl angolos hidegvért mondunk akkor is ha adott esetban magyarról vagy egy közép európai ország csapatát akarunk jellemezni vagy annak egy játékosát,amelyik pl remekül szerel.
nos remélem segítettem neked,máskor is szívesen megvilágítom ,ha nem értesz valamit.
más :Spalletit én nem küldtem volna el ,mert alehetõségeibõl kihozta amaximumot.nade a Róma tulajai úgy gondolkodtak valószínû ,hogy próba szerencse ,kockáztatnak ,hátha elöbb tudnak végezni.Nos meg kell mondjam Ranieri sem rossz választás ,sõt ,amikor a helyére került Murinho a Chelseanél ,számomra bebizonyosodott,hogy Ranieri legalább olyan jó edzõ volt mint murinho.Ezt igazolja is ,hogy aRóma nem esett vissza vele.
ondok 2009 okt. 20. - 12:00:44
(311/4643)
Én drukkolok amagxyarok ellen? haha,nem gondolod ,hogy ezzel tök hiteltelenné váltál? ha nekem szemészre van szükségem ,akkor neked poszichiáterre.Akármit mondtál az én állításomat nem tudtad cáfolni ,hogy mindkét csapatnak presztizsmeccs volt.Szerinted csak nekünk ,de Te drukkolsz magyaroknak . Nóóómális?!,ahogy BP szokta volt mondani.
Costa Rica estében Te is bekaptad a horgot,mert rád is igaz ,amit freddínek írtam.
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 20. - 11:57:30 1/10
(310/4643)
akkor miért nem azt írtad, hogy latin-amerikai ország? hmm? ebbõl a szarból nem magyarázod ki magad...
ondok 2009 okt. 20. - 11:55:34 Előzmény fredi60
(309/4643)
Mikor leírtam ,már biztos voltam benne,hogy majd lesznek olyan "okosok",akik erre lecsapnak,de arra gondoltam ,hogy talán van annyi abstrakciós képesség egyesekben ,hogy a latin az latin ha kicsit arrébb van is ,tehát akinek pl volt szeme az látta a játékosok alkatán ,stílusán ,hogy nem hidegvérû svéd v. angol mentalitás jellemzõ a barna bõrû kifejezetten latin stílusú csapatra.tehát a lényeg az nem sérült ,de további jó hasogatását kívánom a szõrnek.:)
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 20. - 11:55:12 1/10 Előzmény ondok
(308/4643)
"a magyaroknak adva volt a lehetõség, hogy megelõzzék a svédeket, amennyiben az albánok pontot tudnak szerezni tõlük. akkor mirõl is beszélsz?"

de tényleg nem mondtam semmit arra, miért is volt motiváltabb a magyar csapat, mint a dán, ááá dehogy...

akkor látogass meg egy szemész szakorvost, mert szemüvegre van szükséged. a rómáról pedig még annyit, ha annyira díjazzák a klub vezetõi a "kombinatív és szép játékot" akkor miért zavarták el a kis kopasz edzõt?

nem azt mondom, hogy minden olasz reklamál, de a többségüknek ez a vérében van. costa rica pedig közép-amerikai ország, földrajzból egyes.

vagyis a magyarok ellen drukkolsz. károgó, köpködõ vagy, nem magyar...
fredi60 2009 okt. 20. - 11:44:51
(307/4643)
Talán azért nem reklamáltak, mert Costa Rica nem Dél-Amerika. ;)
ondok 2009 okt. 20. - 11:25:17
(306/4643)
"igen, én majdnem tökéletes vagyok, lehet irigykedni."--:D
Hát ez látszik is az érveléseden,arra persze nem mondtál semmit ,hogy ha a dánoknak nem volt érdekes a meccs ,akkor amagyaroknak miért lett volna, hiszen nekik sem számított már.Úgyhogy elfogult vagy,ráadásul a magyarok ellen, nem "tökéletes" ,mert mindkét csapatnak presztizskérdés volt ,és ez látszott is a belemenéseken pl.aki nem volt vak látta.
a Rómát illetõleg én a szememnek hiszek és nem egyes hülye és elfogult újságíróknak ,akik pl istent csináltak Ronaldinhoból alaptalanul.Az ilyen általános blöffök meg mire jók ,hogy "minden olasz csapat mindig reklamál".Nos minden délamerikai pláne reklamál ,aztán Costa Rica mégse...
A mai meccs megmondom:,ha a Fiorentina komolyan veszi az elsõ meccset ,akkor 0:3 minimum.ha pedig gondolnak arra ,hogy otthon nagyobb legyen a nézõszám ,akkor mondjuk 1:2 vagy egy unalmas döntetlen.
1/10
damienisback 2009 okt. 20. - 09:05:54 1/10
(305/4643)
ja és ha annyira nagy szaki és jós vagy, áruld már el, mi lesz az esti loki-Fiorentina meccs vége...
1/10
offtopic
damienisback 2009 okt. 20. - 08:37:00 1/10
(304/4643)
igen, én majdnem tökéletes vagyok, lehet irigykedni.

a pontrendszerben egyetértünk, de vedd már figyelembe, hogy a dánoknak teljesen mindegy volt, mit játszanak az utolsó meccsen. nem azt mondom, hogy szándékosan veszítettek, csak kb úgy fogták fel, mint egy barátságos meccset. egyébként ilyen alapon a magyarok megverték barátságos meccsen az olaszokat, szóval akkor magyarországnak reális esélye van megnyerni a vb-t vagy eb-t? ne viccelj már...

érdekes, én szabálytalannak láttam az esetet és akárhol olvastam utána(nem mintha érdekelne más véleménye, csak érdekelt, hogy elfogult vagyok-e az esettel kapcsolatban) sehol sem vitatták, hogy jogos volt-e a 11-es.

úgyhogy ennyit rólad és a rómádról. azt pedig ugye te sem gondoltad komolyan, hogy pont egy olasz csapat játékosai ne reklamálnának, akár szabálytalankodtak, akár nem...