Téma: Labdarúgás

1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 29. - 22:42:16 1/10
(1003/4643)
nah, Pumukli góljával nyert a Liverpool az Aston Villa ellen, viszont Benitez nem lehet maradéktalanul elégedett...
1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 29. - 21:42:15 1/10
(1002/4643)
csak megemlítettem, hogy elvileg ez a fedõstory. persze az is "érdekes", hogy olyan dolgok derülnek ki, hogy Vidic pl nem szeret angliában játszani. és persze azután akarja õt a rejál, miután bekerült az év csapatába. na mindegy, jó játékosnak tartom és szeretném, ha United mezben focizna pályafutása végéig, de senki sem pótolhatatlan.
norton15 2009 dec. 29. - 21:01:54
(1001/4643)
Kit érdekel Pepe? Azért vicces, hogy tényleg inkább egy nevet vesznek meg. A Rejál még jobban égeti magát.
ondok 2009 dec. 29. - 19:01:20
(1000/4643)
Tojok rá ,hogy a marca spanyol szavazói hogy szavaztak,az ilyen szavazások szerint pl hakan sükür a világ második legnagyobb focistája a történelemben(bestfutballer.com).tavaly se lett volna befutó a Barca ,ha nincs Övebro csaló bíró.
te vagy egyszerû lélek ,mert azt hiszed hogy aki vacak az mind nem Mszp szavazó.pedig pl az edda is szar ,aztán ki tudja ,hogy milyen szavazók.Gera meg egy alibista takony ,azért utálom:..
1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 29. - 13:17:01 1/10
(999/4643)
miket nem feltételezel róluk. ehh, nem szép dolog. szerinted a rejálnál bárki gondolkodik?! :P elvileg erre az egészre azért van szükség, mert pepe kidõlt pár hónapra. és ilyenkor persze az a megoldás, hogy igazolnak egy sztárt és véletlenül sem az, hogy körülnéznek, kik ücsörögnek a kispadon vagy felhoznának egy fiatalt, ááá, dehogy...
1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 29. - 11:51:12 1/10
(998/4643)
simán elképzelhetõ, hiszen azért az arsenalért odavan, akik kb azt próbálják játszani, amit a Barca. viszont a Barca a szemét béna köcsög szerencsés csapat, míg az arsenal, áááá, hát õk az istenek.

egyébként nem tudom mire számítanak a hozzá hasonló emberek. úgy "mutatkoznak be", hogy xy a király, a többiek szarok és az aranylabda sem ér semmit, mert x játékos nem nyerte meg.

ja és a rejál újabb bevásárlótúrája a Unitednél: most éppen Vidic a kiszemelt áldozat. Karády õrmestert idézném: http://www.youtube.com/watch?v=AnzEWNUZYNE
offtopic
norton15 2009 dec. 29. - 11:23:25
(997/4643)
Peeersze, hisz Erdei Zsolt is sz*r szerinte, tudom én azt.:D
norton15 2009 dec. 29. - 10:13:11
(996/4643)
Bunyó karácsonyig? Vagy most már újévig, emberek?:)

Inkább azt mondja meg valaki, hogy a Sport Klubon ki az a két lény, aki a dél-amerikai focimeccseket szokta kommentálni, fõleg a Libertadorest és a Sugamericanát? Mert valami borzasztóak. Tegnap délelõtt 1 óráig rajtuk nevettem és szörnyülködtem.

Egyébként meg Gera tényleg iszonyatosan rossz játékos, nem is értem, hogy miért lett profi futballista. Bezzeg ha az eltékozolt zseni, TORGHELLE SÁNDOR lett volna ott, skorpiólövéssel lõtt volna 4 gólt is.
1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 29. - 09:12:02 1/10
(995/4643)
pont ezt a csõlátást untam meg. pl Gera egy szar, hiszen az õ góljával jutott tovább a Fulham az európa ligában, több gólpasszt is adott és most rúgott egy gólt a cselszkijnek. de nyilván koeman az isten, mert védekezõ középpályásként játszatta és azon a poszton szarul játszott. az pedig csak hab a tortán, hogy az eurobarcán közölhetnek olyan cikkeket is, hogy Lippi, Capello, Ancelotti és Totti szerint is az elmúlt 1,5 évben a Barca játszott a legszebben és legeredményesebben, õ akkor is nyomná azt az elcseszett szöveget, hogy de csak kiemeltek egy részletet az illetõ mondókájából, stb, stb. vagy említhetném azt is, hogy szerinte az nem jelent semmit, hogy egy csapat hányszor találja el a kaput és hány százalékban birtokolja a labdát. ja és persze az sem tûnik fel a "nagy szakértõnek", hogy abra papa magasról tesz arra, hogy a cselszkij megnyeri-e az angol bajnokságot vagy a két angol kupa közül az egyiket, õ bl-t akar nyerni(ha nem így lenne, nyilván még mindig mourinho lenne az edzõ).
és persze az sem utolsó dolog, hogy a mai labdarúgásban egyeduralkodó csapatot keres, amikor a nagyobb bajnokságokban évrõl-évre több csapat esélyes és a bl-ben is legalább 3-4 csapatra lehet azt mondani, hogy reális esélyük van nyerni...
ondok 2009 dec. 29. - 00:59:16
(994/4643)
Talán mégsem olyan hülye ez a Qman ,hogy nem ragszkodik Gerához ,mert lám agólja ellenére még a Fulham is állandóan lecserélgeti ..
ondok 2009 dec. 29. - 00:50:40
(993/4643)
Nos elolvastam,mert általában elolvasok olyan dolgokat is ,amirõl tudom hogy elfogultak,mert ha van benne igazság akkor megkell fontolni.Így vagyok a Magyar nemzettel és a hír Tv-vel is.Általában azt kapom ,amit várok.itt sem csalódtam ,mert eme magyarországi különítményével a Barcának meglehetõsen elszaladt a paci.bár igyekezvén némi ellenérveket is felhozni ama nevetséges állításra ,mármint hogy a barca lenne a történelem legjobb csapata:).a legnyomósabbakaról persze hallgat ,pl hogy hogyan nyerte meg a BL-t.mert ugyebár ,aki ilyen titulusra áhítozik ,az nyerjen úgy mint anno a reál a döntõben 7:3-ra Puskás 4 góljával(világrekord a mai napig)Vagy ha már történelem ,akkor volt valami Honvéd is ,amelyikben 9 játékos játszott abból aválogatottból ,amelyiket senki nem gyõzött le 4 évig ,és utána is tudjuk hogy milyen körülmények között Bernben.Amelyik illegális túráján holtfáradtan idegileg megterhelve sorozatban nyert alegjobb brazil csapatok ellen,amelyiknek egy ilyen Estudiantes a fél fogára sem lett volna elég.Rendben ,jó csapat a barca fõleg ha hagyják játszogatni ,de még európai szinten dsem egyeduralkodó.Én pl egy garast nem tennék arra ,hogy az idén befutó lesz a Bl ben.nem úgy mint a reál nagy korszakában ,amikor már elõre oda lehetett adni a kupát.Nos ennyit az objektivitásáról ennek a dicsõítésnek.
ondok 2009 dec. 29. - 00:24:30
(992/4643)
Na nyalván,pl Te el tudnád képzelni,hogy a Fradi honlapja nem csupa szépet ír a csapatról,nem emeli ki a pozitívumokat? Eurobarca az majdnem úgy hangzik mint egy reklámszöveg.Hm: euroreál,euromilan,vagy eurochelsea nohiszen akkor menne a szöveg ,hogy ez a gernyó Abramovics már megint mit talált ki az öntömjénezés céljára:)
fredi60 2009 dec. 28. - 21:51:44
(991/4643)
Gera gólja kevés volt a Chelsea ellen
A magyar futballista a negyedik percben, félfordulatból talált be a hazaiak hálójába. A 71. percben lecserélték, ezt követõen pedig négy perc alatt fordított a már addig is sokkal többet támadó Chelsea, amely így a többi eredménytõl függetlenül továbbra is vezei a tabellát.

Chelsea - Fulham 2-1 (0-1)
gól: Drogba (73.), Smalling (75., öngól), illetve Gera (4.)
ondok 2009 dec. 28. - 20:01:26
(990/4643)
Mielõtt rákattintok,azért szabad legyen megtudni ,hogy az "eurobarca" az azt fejezi ki ,hogy egy a barca dícséretére szerkesztett saját honlapról van szó? Mert akkor bizti ,hogy csupa szépet lehet csak ott találni róluk.
1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 28. - 09:24:20 1/10
(989/4643)
fel sem fogja, amirõl ebben a cikkben szó van. egyrészt nem hiteles ugye, mert nem a rómát vagy az "aranycsapatot" dicsérik, másrészt a kisgyerek attól tartja magát szakértõnek, hogy eszméletlen nagy baromságokat állít(és persze aki nem ért vele egyet, az hülye és nem ért hozzá). egyébként jót nevetnék, ha idén bezsebelnék a maradék 3 címet is(na jó, csak kettõt, mert a bl a Unitedé :P). akkor nyomhatnák a hülye szövegüket a köpködõk, hogy szerencse volt, stb...
offtopic
ondok 2009 dec. 27. - 21:45:33
(988/4643)
Neked annyira jó ,mert ha nem gyõz az acsapat ,amelyiket te valamiért pártfogolsz ,akkor bármikor elõveszel egy kimutatást ,hogy igen de viszont a labadbirtoklás meg taccsdobások száma ,meg a meccs alatt vett levegõvételek száma az egyértelmûen mutatja ,hogy a chelseanek szerencséje volt ,és különben is Essien csak minden második meccsén rúg hatalmas bombagólt ,amibõl látszik ,hogy amit a Barcának lõtt az tök véletlen volt:)stbstb.
sajnos ezen már nem is tudnak röhögni a fórumozók ,mert annyira átlátszó szöveg.
offtopic
ondok 2009 dec. 27. - 21:38:44
(987/4643)
Elég fárasztó vagy és a stílusod is szegényes ,mert ha én pl azt írom hogy abszurd az egy kultúrált minõsítés ,Te viszont egybõl 2hülyeségezel ,és ezt semmivel nem támasztod alá,max azzal ,hogy csûrsz csavarsz.mert ugyebár ha nem szélsõnek akarják szerinted ,akkor miért érdekes hogy ott is megállná ahelyét ?Arról nem is beszélve ,hogy akkor egyáltalán idézõjel ide vagy oda, nem kellett volna a helyére szót használni.Ilyen alapon a kapus helyére is bárki jöhet ,akit késõbb igazolnak le mintahogy a kapust eladják:)
Más:A szélsõ az a cstársor tagja míg aközéppályás az a pálya közepén szervezi általában a játékot vagy szûri az ellenfél támadásait.Most már értem ,hogy miért láttad Te ma jónak az Mu-t:)A kommentátor meg a Hajdú B volt ha nem csal az emlékezetem.
1/10
offtopic
damienisback 2009 dec. 27. - 21:26:16 1/10
(986/4643)
na jó, utolsó válasz a hülyeségeidre. már unalmas, hogy saját magadat alázod:

vicces, hogy te beszélsz arról, hogy más abszurd dolgokat állít...

senki nem mondta, hogy szélsõnek szerzõdtetnék, azt mondtam, hogy akár szélsõként is megállná a helyét. "érdekes", hogy szerinted a szélsõ, nem középpályás. és te vallod magad "szakértõnek"...

csak úgy mondom, hogy Henry alig játszott idén és mégis 3 kupát nyert a Barca és jól állnak a bajnokságban, a spanyol kupában és a bl-ben is. az meg mellékes, hogy olyan játékosaik vannak, mint pl Messi, Iniesta, Xavi, Ibrahimovic, Krkic, Pedro, Jeffrén. nyilván baromira hiányzik ebbõl a sorból egy kiöregedett egykori zseni...

hát hogyne, majd úgy simán lõnek két gólt, hogy alig van náluk a labda. az év vicce. esetleg világi petike volt a kommentátor? mert akkor mindent értek. a statisztika pedig pont azoknak nyithatná fel a szemét, akik néznek, de nem látnak(persze ehhez nem árt egy kis önkritika sem). pl az aston villa ellen nem volt szerencséjük(68%-os labdabirtoklás, 9 lövés találta el a kaput), ahogy a fulham ellen sem(12 mellélõtt labda, 59%-os labdabirtoklás). a cselszkijnek pedig szerencséje volt, hiszen a dinamo london kilencszer találta el a United kapuját, háromszor lõttek mellé, nem rúgtak szögletet és 47%-ban birtokolták a labdát, addig ez a Unitednél 11/10/7/53. szóval szépítheted ahogy akarod, a fórumozók többsége röhög rajtad és azon, hogy az állításaid többségét semmi nem támasztja alá...
offtopic
ondok 2009 dec. 27. - 21:02:05
(985/4643)
Ja az United mai játéka:hát az a hülye kommentátor is arról beszélt ,hogy a levegõben lóg a Hulk egyenlítése,és hogy egy jobb csapat már lelépte volna az MU-t .Mintha ez már korábban meg is történt volna a chelsea stb ekllen .Úgyhogy lehet ,hogy mégse olyan hülye ez a kommentátor ,hanem nem állítgat össze olyan statisztikákat ,ami semmit nem jelent,hogy hányszor lõttek kapura stb stb.mert sajna az erdményen kívül semmi nem mutatta az Mu játékát jobbnak ,sõt.Ma a kubikos Rooneynak szerencséje volt ennyi.
offtopic
ondok 2009 dec. 27. - 20:57:24
(984/4643)
nem tünt fel az idézõjel ,talán azért mert megszoktam ,hogy elég sok abszurd dolgot mondasz.Kár hogy aztán agyoncsapaod saját magadat ,mert bizonygatod ,hogy fabregast szélsõnek akarta szerzõdtetni a barca nyilván. Kár hogy az elnökük szerint a világ legjobb középp
ályásának tartják.:)
A focit nem respectre játszák ,hanem gólra ,és abban henry még mindig többet nyújt mint a felfújt aranylabdások.majd ha kiesik a csatársorból ,akkor nézhet a barca ,hogy mire megy a cselmatyival ,vagy a bikázós Ibrával.