Téma: Labdarúgás

offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 15:14:06
(1863/4643)
Kár hogy még eddig egy szót nem írtam a Barcáról,így aztán hacsak az nem "szemétkedés".De szerintem egy csapatról írt akármilyen véleményhez bárkinek joga van ,az csak annak fejében "szemétkedés " ,aki az elöbbi logikai levezetésem alátámasztva beteges súlyt helyez a focira és kedvenc csapatára.
1/10
offtopic
damienisback 2010 jún. 06. - 15:04:18 1/10
(1862/4643)
kit érdekel, hogy ki szerezte meg a vezetést?! ilyen alapon 99-ben nem a United nyerte a bl-t, mert nem õk vezettek ~85 percen keresztül? ne égesd már magad...
brekuli 2010 jún. 06. - 15:01:53
(1861/4643)
Na és hogy mi vezettünk,Torghelle pompás labdájának és Dzsudzsák góljának köszönhetõen ,az mikor volt utoljára Hollandia ellen? Emlékeim szerint a Mezey féle Europa elsõ csapatnál utoljára.
offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 14:59:09
(1860/4643)
Ugyebár vannak ,akik személyes támadásnak veszik, ha valaki pl kritizálja a Barcelónát? Nemde így van?Ez pedig egy végletes elfogultságot mutat,ami egy olyan embernél aki sokoldalú, nem valószínû hogy ekkora súlyt helyezzen a focira .Márpedig tisztán logikai alapon helyes a levezetésem,csupán magyarázatot próbáltam adni Enzoooka ondok fóbiájára.
Ahhoz pedig gratulálok,hogy bár ritkán fórumozol de egyetértesz azzal ,amit a szádba rágtak:)
1/10
damienisback 2010 jún. 06. - 14:58:41 1/10
(1859/4643)
ha láttad volna a meccset, akkor tisztában lennél azzal, hogy a félidei 1-1 csak és kizárólag a játékvezetõnek és a szerencsének volt köszönhetõ...
offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 14:49:22
(1858/4643)
Lehet, hogy igazad van de szerintem te sem vagy egy grállovag,már ez az egy hozzászólásod is bizonyíték rá ,nameg a paranoiádra is.
Biztos sokszor beakaszthatott neked az az ondok vagy netán kedvenc csapatodnak.Ugyanis vannak emberek ,akik azt személyes sértésnek veszik ,mert azon kívül sívár életükben nincs semmi más.
offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 14:45:28
(1857/4643)
Talán lapozz vissza, hogy ki kötött belém a válogatottat méltató hozzászólásomra válaszul?
offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 14:41:19
(1856/4643)
Szövegértelmezési problémáid vannak, mert ne menjünk bele hogy miket hablatyolsz valami állítólagos nickjeimrõl:),de ennek speciel semmi köze ahhoz, hogy egyáltalán nem tartok igényt az "ötletes" névajánlataidra,semmilyen esetben sem.Meg is indokoltam, hogy miért nem.Egy Enzzoooooka névvel illene szerényebbnek lenni pl.
Tehát ha már provokálni akrsz valakit ,akkor legalább ne zagyválj össze vissza hülyeségeket.
És mivel kurvára unlak is, rágódj csak magadban a illuminációdjaidon!
offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 14:29:34
(1855/4643)
Nekem se volt ,dehát az egész témát te hoztad elõ, és hát bizony így elég ciki hogy még fel is sülsz vele:)
offtopic
brekuli 2010 jún. 06. - 14:26:31
(1854/4643)
Én jobbakat tudnék számodra, de biztos nehezményeznéd. Pedig sokkal "beszélõbb" nick lenne az esetedben.
brekuli 2010 jún. 06. - 14:20:43
(1853/4643)
Majd Te adsz ötletet,ha már így leszóltad a nevemet,hiszen a tied az kurvára ötletes és értelmes:)
brekuli 2010 jún. 06. - 14:11:45
(1852/4643)
Az ki? Lehet hogy rajtam kívül van még más okos ember is?
brekuli 2010 jún. 06. - 13:49:33
(1851/4643)
Mégis mire számítottak a fikázók a VB gyõzelemre is esélyes Hollandia ellen?
Szerintem az hogy több mint egy félidõn keresztül tartottuk magunkat egyedülálló az utóbbi évtizedek magyar válogatottjait tekintve.Várhidivel pl már az elsõ félidõben kaptunk volna 6-ot .Hogy aztán nem bírtunk azzal a Robbennel,aki egymaga bevitte a Bayernt a BL döntõbe ,és ott is remekül játszott? Észnél legyünk már!
Gratulálok Qmannak ,mert ebbõl az anyagból a legtöbbet kihozza.
A sok fradistának meg üzenem, hogy kár sírni Geráért,mert vele sem voltunk jobbak és nem is lennénk jobbak.Pláne egy sumák játékosdért feláldozni kapitányokat .Volt már erre precedens geránál jobb játékosok esetében is (pl Albert és sok külföldi példa)És mi lett az eredmény? Semmi ill. játékosuralom,ami nem vezet sehova.Ezzel szemben, ahol hagyták dolgozni az edzõt, ott idõnként jó dolgok születtek.
AvatáR Gil Maerth 2010 jún. 06. - 13:25:42
(1850/4643)
háááááááááááát
most olvastam egy futoszalag-üzenõfalon:
Hollandia- Magyarország: 6-1

úgy látszik visszafele haladunk az idõben.
míg a Bajnokság végre izgi kezd lenni, a játékosok 94-es színvonalon nyomják az6 ipart (emlékezzünk 7-1-re)

HA MOST SE szabadulnak meg Koemantól, akkor sose
(vagy nem tudni mikor?)
hacsak nem az a burkolt EMELESZ cél hogy az Életbe1 ne jussunk ki :(

mellesleg ha Koemannak lenne egy kis önkritikája õ maga adná be az útilaput.

lelki szömeimmel már látom Klinsmann és Tornyi hõsies spádé -csörtéit a bársonyszékért :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
(HAHA!)
Murinnyóra még nincs zseton x)

mert hogy (nem akarom bántani, de) ennél még Mazarin
bíboros és Rochefort parancsnok is jobb edzõ,lenne, az tuti.

Nyerõ tippem e hónapra:
ZSENIÁLIS TEKNÕS (in dragon ball)!
Õ pokoli erõssé tenné a társulatot :)))))))
:DDDDDDD

mennyi kapura lövésünk volt, amúgy?

hajhhhhhhh
és ezt az idegenlégiósaink mûvelték igaz?
szánalmas.

egy egészséges mixet kéne az alábbiakból összeállítani:
- idegenlégiósok
- hazai játékosok
- U21-es fiatalok

és kéne egy nagyon ütõs irányító középpályás,aki osztja a labdáékat és tartja bennük a lelket,tûzben tartja
õket.
és az se ártana VÉGRE
ha magyar edzõ lenne.
csak sajnos hirtelen egy darab nem jut eszembe.
(talán László Csaba - de az se jó megoldás)

Sajnos az ilyen leégésekkel csak azt érik el, hogy nem magyar, hanem idegen példaképeket követ egy utánpótláskorú.
(kell az idegen is -de legyen pár magyar is, na!)

ezek az én javaslataim

SZÓVAL FELHÁBORÍTÓ AMIT A MOSTANIAK MÛVELTEK HOLLANDIÁBAN !!!!!!!!
norton15 2010 jún. 05. - 23:11:24
(1849/4643)
Hollandiának sem inkább felkészülés volt, inkább gálameccs. Juhász nyilatkozta, hogy szégyelli is magát rendesen, pedig nem neki kéne.
norton15 2010 jún. 05. - 22:14:11
(1848/4643)
Koman most már tényleg mondjon le. Nem is azért, mert Hollandiától kaptak ki, hanem ahogy kikaptak: defenzív focival. Ami nem megy, azt nem kéne erõltetni. Egyszerûen már a hócipõm tele van, hogy az edzõ nem is vállalja a felelõsséget, mert a játékosok nem játszanak a csapatukban (akkor miért kell MOST felkészülési meccset játszani), meg hogy nem azt csinálják, amit mondott nekik (akkor miért ÕKET játszatja). Az MLSZ ilyenkor miért nem lép? Bozsikot is hagyták elég ideig terminátor módjára pusztítani, majd megköszönték neki az eredményes évet.

És köszönhetõen a mai meccsnek, Robbent nem láthatom a vébén. Király.
1/10
damienisback 2010 jún. 05. - 19:31:29 1/10
(1847/4643)
akkor bizony nevelni kell egyet és adni neki pár évet...

"Ötvenöt percen keresztül méltó ellenfelei voltunk a holland válogatottnak, addig a csapatom azt tette, amit elõre elterveztünk" - nyilatkozta a mérkõzés után Erwin Koeman."


ez a jóember melyik meccset nézte? már az elsõ félidõben is csak a játékvezetõnek és a szerencsének köszönhette a labdakergetõ válogatott, hogy a hollandok nem vezettek több góllal...
1/10
damienisback 2010 jún. 05. - 18:50:22 1/10
(1846/4643)
nem azzal van baj, hogy a hollandok nyertek, még csak nem is a hat kapott góllal. egyszerûen az gáz, hogy ez az idióta koeman nem látja, hogy a védelem nem elég stabil ahhoz, hogy egy csatár elég legyen. pl Huszti többet volt bal hátvéd, mint középpályás. sanyika is inkább középpályás volt, mint csatár. szóval nem az a baj, hogy egy erõs csapattól kikap a válogatott, de az, hogy így, az nagyon ciki...
1aniko 2010 jún. 05. - 18:08:53
(1845/4643)
Ja,ha innen nézzük,akkor a le a kalappal a fiúk elõtt! :)

Remélem,Koeman még ma beadja a lemondását...
1aniko 2010 jún. 05. - 17:21:00
(1844/4643)
Te jó ég! Most látom a neten,hogy 6-1 lett a vége.Én 3-1-nél ideg alapon kikapcsoltam.Szánalmas ez a válogatott.A 11-bõl legalább 9 játékos nem érdemel meghívót! Valaki mondta egyszer,hogy a magyar válogatott már a Himnusz alatt elveszíti a meccset.Igaza volt...