Téma: Labdarúgás

offtopic
-csengõzoli-- 2013 szept. 02. - 14:04:32
(3463/4643)
Azt írtam ezeknek a 20%-a megy be.
Ja,hogy olvasni nem szoktál..., na az a te bajod.
adamnagysweetmovie 2013 szept. 02. - 12:57:55
(3462/4643)
Nagymamám hétvégén a 16-oson kívülrõl csúsztatott fejesgólt medicinnel:)
Medicinával.
adamnagysweetmovie 2013 szept. 02. - 12:56:27
(3461/4643)
BLASZ2-ben is simán vezetnek ilyen támadásokat!
Egy ovis is belõtte volna gumilasztival.
Knézy erre mondja: "ezer százalékos ziccer".
-csengõzoli-- 2013 szept. 02. - 10:26:49
(3460/4643)
Ha néznél meccseket, akkor ebbõl a fajta gólból minden héten látnál az angoloknál úgy negyvenet.
De mivel csak kötekedni jársz ide és nem is érdekel a foci, ezért számodra meglepetés egy ilyen találat.
stenmore 2013 szept. 02. - 01:50:42 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(3459/4643)
Az utolsó sorban írtakkal egyetértek ,az elõzõek nagy tévedések viszont.
stenmore 2013 szept. 02. - 01:48:41
(3458/4643)
Igazad van azzal akis korrewkcióval hogy míg a múltkor a Bl-ben Drogba zsenialitása révén gyõzött a jobbik csapat ,most pedig még jobb volt a chelsea mint akkor ,mert még 10 emberrel is szivatta a bayernt.
stenmore 2013 szept. 02. - 01:43:37 Előzmény -csengõzoli--
(3457/4643)
Hát Te aztán értesz ehhez a játékhoz,hogy nem teszett Torres gólja ,aminél szebbet és tudatosabbat mostanában nem láthattunk sehol.Talán Farkas gólja volt hasonló 1966-ban liverpoolban a Vb-n...
stenmore 2013 szept. 02. - 01:39:34
(3456/4643)
Hát pont ez abaj hogy csak nézed ameccseket de igazából nem látod ,mert akkor feltünt volna hogy D. Louis egyáltalán nem alattomos viszont Ribery egy simlis kis patkány.A bíró pedig egyirányban fújt csak az nem látta aki nem akarta látni.
AvatáR Gil Maerth 2013 szept. 01. - 08:39:44
(3455/4643)
ramos? Na az õ stílusa pont a rakkolós angol bajnokságba jó :)
rooney? talán tényleg jobb lenne a váltás ha ennyire nyûgös.
bale? nem semmi hogy õ egymaga annyit ér mint az összes klubunk.

a Chelsea fiatalíthatna, az Arsenal meg szerintem váltsa le Wengert. elég volt, volt két jó szezonja de az is tíz éve. a Bayern meg szerintem nem lesz olyan lehengerlõ mint tavaly. Valahogy nem érzem koherensnek a Bayern-t és Guardiolát!
Meklód fia 2013 aug. 31. - 17:22:58
(3454/4643)
de igen, folyamatosan írtam közben jegyzeteket hogy min kéne változtatni Guardiola frizuráján. Ceruzafaragónak mindene a bayern meg a német foci, vagy 30x elmondta, hogy a sebhelyes arcú törpe a legjobb, õ nyerje az aranylabdát...Inkább Mou-t kellett volna méltatni, hogy mennyire jól össze rakta a csapatát.
Meklód fia 2013 aug. 31. - 16:38:34 Előzmény stenmore
(3453/4643)
én a bayern helyében nem ünnepeltem volna, mert nem volt mire, egy 10 emberrel játszó Chelsea-vel nem bírtak el.
Faragó is akkora nagy hülyeségeket összehord, hogy ki kellett volna állítani Torrest. Ha ennyire húz a Bayern felé akkor miért közvetíthetett?
A Chelsea sokra fogja vinni. Olyan jól tömörülnek és váltanak át kontrába, hogy ez BL-t hozhat.
-csengõzoli-- 2013 aug. 31. - 13:35:43
(3452/4643)
Az angolokra jellemzõ, gyorsan felépített támadásokra gyorsabban kell reagálni, ez ment nehezebben nekik.
Nem a létszámmal volt gond, ott volt egy csomó védõ, csak mind valami tovább passzt várt :)
Torres gólja meg jól példázza azt,amiért nem a szívem csücske az angol foci.
Klasszikus szélrõl be és bumm belerúgni egyet.
Aztán ezeknek a labdáknak az 50%-a a felettük lévõ mûholdakat találja el, 30% egy hatalmas, soktízezres "uh" kíséretében a kapu mellett hagyja el a pályát, 20% meg bemegy.
Látványos, ez tény,de kevéssé tudatos.
stenmore 2013 aug. 31. - 11:15:38
(3451/4643)
És még annyit hogy akonkrét esethez mi köze annak hogy Te D. lousit genyónak tartod?Ezzel bizonyítottad nevetségesen elfogult voltodat ,és azt hogy akonkrét esetekre semmit nem tudsz válaszolni.
stenmore 2013 aug. 31. - 11:11:36
(3450/4643)
Na mert Te nem vagy elfogult, és csupa konkrétummal cáfoltál:)Olyanokkal hogy MOU direkt rugatta olyannal atizit akirõl tudta hogy ki fogja hagyni.Az is egy marhaság hogy Mou csapatainál megnõtt adurvaság,csupán olyanokat állított be a védelembe ,aKIK KEMÉNYEK DE NEM ALATTOMOSAK ELLENTÉTBEN PL rIBERYVEL.Mou irigyei és ellenségei terjesztenek ilyen hazugságokat .nem írtál semmi Faraagó objektív hozzáállásáról pl. Ráadásul a bayern amásodik félidõben nyilván edzõi utasításra úgy menbnt bele az ütközésekbe mint egy állat ,ezt bárki láthatta ,és azt is hogy abíró ezt símán elnézte nekik.Míg fordítva mindent sárga lapozott .
-csengõzoli-- 2013 aug. 31. - 11:05:08
(3449/4643)
Várta,hogy passzoljon :D
stenmore 2013 aug. 31. - 10:32:14
(3448/4643)
És még valami ,a kiállítás abszolút jogtalan volt ,mert amiért sárga laPOKAT OSZTOGATOTT RAMIRESNEK, ABBÓL EGY TUCATOT LÁTHATTUNK NÉMET OLDALRÓL SIMA SZABADRÚGÁSSAL ELINTÉZVE.
stenmore 2013 aug. 31. - 10:28:44
(3447/4643)
Nekem meg az jutott eszembe ,amikor a hosszabítás utolsó két percében fordított az MU pont a Bayern ellen.
Ami a meccset illeti és fõleg Faragó Ricsit elképesztõ hogy miket engedett meg maGÁNAK ,ANNYIRA ELFOGULT VOLT ÉS EZT KI IS MUTATTA,még akkor is sok lett volna ha magyar csapattal játszik a chelsea.Aszongya pl: "Ahol eddig Mou edzõ volt azok acsapatok mindent megengedhettek maguknak durvaságban",vagy "Mounak egyetlen bíró sem jó"
Eltekintve attól hogy ez nem igaz,de mégha igaz lenne egy kommentátor ilyet nem mondhat.
Ami atényeket illeti ,abíró szerintem erõsen ahatása alá került valószínû atöbbségben lévõ német szurkolóknak ,mert abszolút nem egyenlõ mércével mérte ki a sárga lapokat.Egy pl: Robben mint egy állat nekiment Colenak,az semmi nem volt viszont fordítva ,amikor D. Louis felugrott és Mandzsukics kitámasztott megállva ,akkor egybõl sárga Louisnak.,és sorolhatnám hogy megállítottak kiugró angol játékost szabálytalanul ,és csak sima szabadrúgás volt.
Egyébként még visszatérve az üvegmosó fejü Ricsire ,aszongya hogy "Torres agyonrúgta Martinezt",miközben símán csak rálépett alábára méghozzá nem is szándékosan.A hülye Ricsi el is temette martinezt ,osztán visszajött és futott mint anyúl és gólt lõtt.Még a bíró sem látott semmit ami akár sárgát ért volna.ennyit errõl a baromról.
Nos tíz emberrel is jobb volt a Chelsea és ritka malaca volt a bírói támogatás mellett a bayernnek.Óhatatlanul felmerül az emberben hogy az UEFaban nagy befolyással rendelkezõ németeknek ki intézi a BAyern meccseire a bíróküldést pl.
És mielött elõugrana valami félkegyelmû,nem akorom aqz illetõt megnevezni, hogy má megin abíró van okolva ,.felhívom a figyelmét mindenkinek hogy állításomat részletesen indoltam az elõzõekben példákkal alátámasztva.
-csengõzoli-- 2013 aug. 31. - 08:32:48
(3446/4643)
Abszolut kiegyenlített meccs volt.
Végig több helyzete volt a Bayern-nek, viszont nagyobb helyzetei voltak a Chelsea-nek.
Az utolsó 10percben meg szétlõtte a kapujukat a Bayern,akkor meg nekik volt szerencséjük, egészen az utolsó percig :)
Nem tudom mit mondott Guardiola a szünetben,de érezhetõen támadóbb lett a Bayern.
A kiállítás teljesen jogos volt.
Érdekes,hogy Murinjó aktuális csapatai mind elkezdenek egyre többet szabálytalankodni,vajon miért? :)
Egyébként az utolsó 11-es úgy volt szr,ahogy volt. Szegény nagyon elrontotta.
-csengõzoli-- 2013 aug. 30. - 23:34:14
(3445/4643)
De jó kis meccs volt.
Ráadásul Murinjó benyalta, mi kell még? :)
-csengõzoli-- 2013 aug. 28. - 22:30:58
(3444/4643)
Hátvédet muszáj lesz!!!
A Milan egész odatette ma magát.
Apropó, szerinted rajtunk kívül néz még más totyiklakó is meccseket? :D