Téma: Labdarúgás

Vinnie731 2015 máj. 15. - 17:54:15
(4103/4643)
Ancelottiról meg nem is beszélve. Mert az nyilvánvaló, hogy megbukott Madridban. Klopp kéne a helyére vagy Dárdai.
Vinnie731 2015 máj. 15. - 14:53:27
(4102/4643)
Bale-nek mennie kell. Írták, hogy az öltözõben nem jön ki senkivel jól és nem érti mit beszélnek, mert nem tud spanyolul. A MU-ban sztem jó lenne, ha 100 milcsit nem is, de azt a 70-et megéri.
http://www.csakfoci.hu/kulfold/angolfoci/node/191036
breeder 2015 máj. 15. - 03:09:28
(4101/4643)
Ezzel is lehetne mémelni egy párat.
Például Benatia egy lepkehálóval a kezében próbálja meg elkapni Suarezt. :o)
http://hosszabbitas.hu/lepattano/luis-suarez-a-csel-video-es-lassitas
breeder 2015 máj. 15. - 03:04:01
(4100/4643)
Akárhányszor nézem vissza, mindig szakadok azon, ahogy Marcelo örvendezik a "fake" gólnak! :,D
offtopic
Vinnie731 2015 máj. 14. - 16:40:05
(4098/4643)
kösz! Igazad van, most döbbentem rá, hogy fölösleges ezek az álnevek, mert valamiért úgyis mindig rájönnek, hogy ki vagyok. Marad tehát ez :D
És nyugi, nem hagyom hogy beszippantson az utálatos légkör. A saját hitemet hazudtolnám meg, ha hagynám :)
ondok 2015 máj. 14. - 12:13:18
(4097/4643)
Az edzõn is múlik a játékospolitika ,mert ha Ancelotti ragaszkodik pl Di mariához ,Özilhez vagy Higuainhoz ,most Moratat nem is említve,akkor nem mentek volna el az biztos .Tehát ez alól sem lehet felmenteni.
ondok 2015 máj. 14. - 12:10:41
(4096/4643)
Messi legalább akkora ego mint Ronaldo ,sõt ld elöbb írtakat.
ondok 2015 máj. 14. - 12:09:42
(4095/4643)
A Barca Suarezzel csinált nagy üzletet,aki a Poolnak majdnem egyedül megnyerte a bajnokságot.Persze az õ szempontjából is elõnyös volt ez ,mert láthatjuk ma már senki nem foglalkozik azzal hogy a játékostársain szokta koptatni a fogsorát.Míg nem a barcában játszott ez állandó téma volt és az örökös eltiltás sem volt kizárva ,ma meg leszáltak róla, mert védett csapatban játszik.
És még valami szerintem abnormális ahogy a többieknek kötelezõ Messi alá játszani ,látható ez pl Neymar legutóbbi passzából és Suerez látványos alájátékából is .Ez hosszabb távon nem szül jó vért ,ugye majdnem kifúrta az edzõt is tavasszal .Ezzel együtt nem átlagos játékos az igaz ,csakhogy még a barcán kívül nem bizonyított sehol ,sõt a véáogatottban igencsak szürkén mozog,ami elgondolkodtató.
ondok 2015 máj. 14. - 12:00:52 Előzmény blacknet
(4094/4643)
Ezek az emberek Hegyi és többi okostojás a divatszöveget nyomatják vagy azért mert hülyék vagy mert azt hiszik hogy ettõl lesznek népszerûek.Úgymint hogy Guardiola zseni,meg a Barca és a bayern az aztán a non plusz ultra meg hogy Messinek ki kell nyalni a seggét mintha õsszel nem lett volna sokkal rosszabb pl mint most állítólag Ronaldo.Én csak röhögök rajtuk szerintem a DIgi szakértõi stábja elviselhetõbb mint a Sport tv stábja .Különösen vicces pl László Csabi,hogy hogy lehet a semmit ragozni tartalom nélkül.jellemzõ hogy ez is hogy került oda.-
ondok 2015 máj. 14. - 11:42:38
(4093/4643)
Szetem az olasz focit de ez a teljesítmény kevés lesz a barca ellen ,pláne ha a bírói támogatást is figyelmbe vesszük hogy ott kötelezõ elvárás lesz a bíróval szemben hogy a barca gyõzzön.Emberfeletti teljesítmény kéne a Juvétól nulla hibázás és minimum két gól.Bár afociban ez a szép hogy néha bármi elõfordul pl a németek 54-es VB gyõzelme vagy a Chelsea gyõzelme a Byern otthonában akomplett Bayern ellen Robbenestõl Riberistõl.De ez még azt is felülmúlná.
ondok 2015 máj. 14. - 11:37:47
(4092/4643)
Egyetértek ,mert Bale dícséretet érdemel azért hogy egyáltalán helyzetbe jutott ,egy átlagos focista egszer sem jutott volna lehetõséghez ,és tény hogy nem volt szerencséje ,nyilván a kihagyás is számított ,de megnyert pl egy kupát a Madridnak és fontos gólokat lõtt.Az az érzésem hogy azok anyázzák ,akik azt szeretnék hogy eladja a Madrid és akkor a Barca jót röhögne a markába és pl az MU BL-t nyerne vele mondjuk,mert ott nem egy hülye lenne az edzõje.Vagy még vannak a totál hülyék is az anyázók között,meg az ellendrukkerek.
ondok 2015 máj. 14. - 11:32:08
(4091/4643)
És szerinted kinek a feladata lenne hogy a reál is csapatként mûködjön.Szerintem pl a nem jegyzett és nem felfújt Barca edzõjének ez sikerült,míg a valamit tudó(kérdés hogy mit?)Ancelottinek nem ,tehát a minõsítése bizony hogy tré,mint ahogy egy Heinkes vagy Klopp vagy Mourinho az életben nem veszítene el egy Bl döntõt 3:0 ás félidõröl még egy úttörõ csapattal sem.
-csengõzoli-- 2015 máj. 14. - 10:21:02
(4090/4643)
Még megvárom Meklódot, õ mindig remek elemzéseket ír.
Már felülmúlja mesterét, aki mint látom baromi büszke a Bors újságból szerzett tudására :D
-csengõzoli-- 2015 máj. 14. - 09:12:24
(4089/4643)
Ekkora szr Madridot.
Ötlettelen, elkepzelés nélküli volt a játékuk.
Ezt a Juvét úgy ki fogja tömni a Barca, hogy azt öröm lesz nézni :)
ondok 2015 máj. 14. - 00:04:08
(4088/4643)
Azért arra kíváncsi lennék ha a barca játszott volna a juvéval ,akkor is csak egy tizit ítélt volna é a bíró ,mert a megadotton kívül volt még nagyon is megadható (Hernandez lerántása,Rodriguez feltaszajtása pl)Lenne rá fogadásom.Csak amíg a barcánál elvárás a bírókkal szemben a támogatás ,addig a reált ahol lehet faragják.
ondok 2015 máj. 13. - 23:56:12
(4087/4643)
Ancelotti nagyon gyenge edzõ,a reál csapatjátéka taktikája nulla volt a két meccsen,ez az edzõ sara fõleg.hiába jönnek azzal hogy Ancelotti nyert Bleket a milannal pl,mert azzal a milannal egy hátasló is nyert volna.

A korábbi témáról pedig annyit hogy én is láttam hogy Messi nem engedte magát lecserélni,úgyhogy akkor ez is idejön,mert bárki láthatta.Ráadásul hogy valaki minek nem örül az elég szubjektív dolog de hogy nem engedelmeskedik az edzõjének az meg tény.És hogy nem marad titokban hogy valaki 7 millió eurót adakozik ,az nagyon helyes,lehet követni a példáját pl de az ugye már nem megy a hasonló jövedelmû sztároknak,hanem igenis ügyvéddel mennek szerzõdést kötni kizárólag a célból hogy minél több lóvét kaparjanak ki maguknak.Ez egyáltalán nem kötelezõ és nem is mindenki tesz így pl Mourinho megmondta hogy akár ingyen is maradna a Chelseanél ,ami nyilván túlzás de mégis különbözik a harácsoló Messi mentalitásától .És nem õ az egyetlen ilyen karakter ellentétben a gáláns Ronaldóval,úgyhogy csengõ kollegádnak üzenem ,hogy mielött röhigcsél ,vegye figyelembe,hogy tudatlanság az általában önmagáért beszél ,nála meg aztán pláne.:)
blacknet 2015 máj. 13. - 10:41:04
(4086/4643)
Guardiola megbukott Münchenben, ez vitathatatlan. Még van egy éve szerzõdés szerint, ha hagyják neki, akkor egy utolsó esély, de egy korszakos, bivalyerõs csapatot kapott a kezébe, amelyik uralkodhatott volna Európán, megérdemelte volna az elsõ egymás utáni BL-duplázást, ehhez képest egy teljesen közegidegen focival szégyenteljesen szerepelt le az utóbbi két évben.
A valóban nagy szaktekintély Hegyi Ivánnak erõs hibája, hogy elfogultságában nem látja ezt a nyilvánvaló tényt. De nemcsak õ, tegnap a Sport 1 stúdiójában az 5 emberbõl senki sem volt hajlandó errõl beszélni.
cellasto 2015 máj. 13. - 09:52:29
(4085/4643)
"Már csak az a kérdés, hogy Guardiolának meglesz-e a lehetõsége, hogy jövõre ismét megpróbálja kiharcolni a BL-gyõzelmet csapatával."

nagyon remélem,hogy nem...
-csengõzoli-- 2015 máj. 11. - 16:01:12
(4084/4643)
"Messi ügyvéddel megy szerzõdést kötni"