cellasto 2013 aug. 20. - 12:25:05
(70/90)
de ronda ez a nõ,istenem....
lehet a film nézhetõ lenne,de csak egy pillanat volt amíg átkapcsoltam rajta és elég is volt belõle :D
1/10
offtopic
ceia 2013 máj. 04. - 15:23:51 1/10 Előzmény Sonny Burnett
(69/90)
Azt a mondatot nem kapod meg, ha rákeresel a ceia-ra. Van egy csomó belõle, de azok cégek, az én mondatom egy film címe volt :D Itt van pár kép az elsõ eredeti modellekrõl, döntsed el, hogy hasonlít-e rájuk Jolie!

A Doom filmrõl itt írtam a véleményem, és ajánlom azt a portot a játékhoz, próbáld ki, nem fogsz csalódni benne!
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=3111419&highlight=3111419#3111419
Ha már nincs meg a játék, és ezért nem rendelkezel az eredeti WAD fájllal, írj privát üzenetet, tudok segíteni ,)
1/10
southwind 2013 máj. 04. - 13:27:25 1/10
(68/90)
uncsi
6/10
Ninfadora98 2012 ápr. 13. - 22:38:54 6/10 Előzmény Csibebaba
(67/90)
szimpatikus a véleményed! :DD Az elsõ részen majdnem elaludtam, ezt is csak Miatta néztem meg, és szörnyen mérges voltam, amikor **SPOILER** Lara Terry-t lelövi, és utána kimászva még lazán nevetgél. **SPOILER vége** Nekem a karaktere Jolienak nagyon unszimpatikus volt. A néha bevetett kölyök kutya szemein, és azon a pár megeresztett mosolyon kívül nem túl sok érzelmet mutatott ki. A végét én átírnám, és az alternatív befejezés is szimpatikusabb lett volna, nem tudom miért nem azt tették a filmbe.
Sonny Burnett 2012 ápr. 09. - 13:35:42 Előzmény ceia
(66/90)
"Más bajom nincs a filmmel, hiszen nem is láttam."
Miért értékelsz 1-re egy filmet amit nem is láttál? Miért szarozol le egy filmet amit nem is láttál? Hogy alkotsz véleményt róla egyáltalán? De ne ezeket a kérdéseket csak úgy feltettem, nem várok rá választ mert teljesen mindegy, ne offoljuk szét az oldalt.

"Ja, és mielõtt ilyeneket írsz, nem ártana megnézni az adatlapomat :P (pletykás vénasszony??)"
Megnéztem elõtte az adatlapod elõtte, na és? Jobban éreznéd magad ha pletykás vénembert írtam volna? :) Hagyjuk ezt is, nem akartam igazából szájkaratézni csak hangot adtam a véleményemnek.

"Elárulom, hogy a ceia betûszó, egy angol mondat szavainak kezdõbetûi."
Cork Electronics Industry Association? :D Csak viccelek, értem én. :)

A játékkal valóban nem játszottam, de valami olyasmit érezhetsz mint én a Doomal kapcsolatban gondolom. Szóval a film elég gagyi volt a játékhoz képest. Viszont rugalmasnak kell lenni, ha már elszúrták akkor meg kell próbálni úgy nézni mintha egy teljesen újonnan kitalált film lenne. A Sakál címû filmet is szeretem, annak ellenére hogy az eredeti A Sakál napja címû filmet is láttam és az is nagyon jó viszont a kettõ igazából nem összeegyeztethetõ.
1/10
offtopic
ceia 2012 ápr. 09. - 01:58:49 1/10
(65/90)
Mindenkinek vannak ilyen 'antisztárjai' akit egyszerûen utál. Mivel az õ szereplése rontotta el a nagyon várt filmet, igenis még jobban utálom emiatt. Más bajom nincs a filmmel, hiszen nem is láttam. Ha õ nem lenne olyan amilyen, akkor talán számomra is nézhetõ lett volna a film. A legkevésbé sem hasonlít Larára: mégcsak nem is fehér, ronda, és fõleg nem néz ki egy nemes származású fiatal archeológusnak. Ugyanis a történet szerint Lara Croft egy angol lady, egy lordnak a lánya. Az, hogy a magánéletben sem egy normális ember, azért számít, mert nem szoktam idiótákért rajongani. Egyébként szintén nagyon sokan tartják csúnyának, és tehetségtelennek, ezen nem érdemes vitázni. Gondolom, te nem játszottál a játékokkal, azért nem zavar az õ személye. De én a játékban ismertem meg elõször Lara Croftot, és abban teljesen más karakter. Persze azt vártam, hogy a filmben Larát fogom viszontlátni, vagy legalábbis valami hasonlót.. jó nagy csalódás volt, hogy õ kapta a szerepet.
Ja, és mielõtt ilyeneket írsz, nem ártana megnézni az adatlapomat :P (pletykás vénasszony??)
Elárulom, hogy a ceia betûszó, egy angol mondat szavainak kezdõbetûi.
1/10
offtopic
ceia 2012 ápr. 08. - 23:49:40 1/10
(64/90)
A filmhez lehet, én még nem láttam. De nem is fogom, nekem a Tomb Raider címû filmben legyen Lara, nem egy ilyen terrorista kinézetû tyúk. Szerintem eredetileg a krokodil szerepére vették fel, csak valami keveredés történt.. :P
Sonny Burnett 2012 ápr. 08. - 17:44:55 Előzmény ceia
(63/90)
"Mindig is utáltam joliet, de azért, mert õ kapta ezt a szerepet, még jobban utálom."
Ez aztán az érett felfogás...

"Meggyalázta az általam annyira kedvelt Lara Croft karaktert, és tönkretette azt a filmet, amit már nagyon vártam, mikor még nem lehetett tudni, ki fogja játszani Larát."
Õ tette tönkre a filmet azzal, hogy fõszerepet kapott rá? Hmm.

"jolie ronda"
Csak néhány millióan gondolják másképp.

"tehetségtelen"
Csak néhány száz ezer tehetséges ember gondolja ezt másképp.

"az egész teste végig van tetoválva."
Na és? A filmben eltüntették róla!

"Aki ennyire nem tiszteli önmagát, hogy a saját testére firkáltat valami hippivel, annak mennyi esze lehet?"
Saját teste, ha így érzi jól magát benne miért zavar? A filmjeiben amúgy is általában nem látszódnak a tetoválásai.

"Annyi, hogy 20 éves korára már kipróbált minden kábítószert, és italt. A jótékonyság is csak álca, de aki ezt nem látja, az szerintem naiv. A rossz lányok nem jó lányok, a kettõ nem megy együtt."
Jó hogy ennyire a szíveden viseled a sorsát, érdekes módon ennek a kábszeres alkoholistának nincsenek anyagi gondjai, elismert Oscar-díjas és jópár más díjas színésznõ.
Nem tetszik a magánélete? Talán akkor ne foglalkozz vele, mert a végén pletykás rosszmájú vénasszonyként fogod találni magad egy bérházban az erkélyen leskelõdve "eseményekre" várva.


Szerény véleményem szerint ez a rész nem sikerült olyan jóra mint az elsõ. Az jobban tetszett.
8/10
technokrata 2012 ápr. 08. - 15:39:14 8/10 Előzmény ceia
(62/90)
Nem rossz valóban, de szerintem Angelina is jó karakter ehhez a filmhez.
1/10
ceia 2012 ápr. 08. - 10:19:42 1/10
(61/90)
Szerencsére a film harmadik részében már nem ez a krokodiltekintetû banya lesz Lara Croft, hanem Alison Carroll :D
Õ sem hasonlít az eredetire, de Jolienál bárki csak jobb lehet!
1/10
ceia 2012 ápr. 08. - 09:47:44 1/10 Előzmény technokrata
(60/90)
Akkor nézd meg, hogy a két legelsõ modellel milyen volt! Én a játékot az elsõ résztõl kezdve ismertem meg, és így Lara is úgy az igazi nekem, amilyen akkor volt - modhatni 'eredetileg'. Azóta lecserélték párszor a modellt, de ez szerencsére a játékban nem volt olyan zavaró. (ott maradt szép, csak egyre fiatalabb lett :P )
Viszont a filmben Jolie szerepeltetése nálam (és még sok rajongónál) kiverte a biztosítékot és akkor mégegy részben? Nanemá..
8/10
technokrata 2012 márc. 27. - 20:17:55 8/10
(59/90)
Miután Playstation-on megvolt a Tomb Raider, érdekelt, hogy filmen milyen lesz. Nekem tetszik és nekem Angelina is bejön ebben a szerepben. Még hasonlít is a játékban szereplõ vagány amazonra.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 31. - 16:45:12
(58/90)
Azt hiszem hogy az Álljon megy a nászmenet is így volt, meg A medál.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 31. - 05:56:08 8/10 Előzmény Ford Mustang
(57/90)
tudom már mondtad, akkor biztos így van, csak én még nem láttam ilyet
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 30. - 19:08:16 Előzmény _Freddy_
(56/90)
Dehogynem, a múltkor is megismételték a szombati filmet, meg elõtte is.
1/10
offtopic
ceia 2011 okt. 30. - 16:28:40 1/10
(55/90)
Mindig is utáltam joliet, de azért, mert õ kapta ezt a szerepet, még jobban utálom. Meggyalázta az általam annyira kedvelt Lara Croft karaktert, és tönkretette azt a filmet, amit már nagyon vártam, mikor még nem lehetett tudni, ki fogja játszani Larát. jolie ronda, tehetségtelen, és az egész teste végig van tetoválva.
http://images.google.com/images?q=angelina+jolie+tattoo&safe=off
Aki ennyire nem tiszteli önmagát, hogy a saját testére firkáltat valami hippivel, annak mennyi esze lehet? Annyi, hogy 20 éves korára már kipróbált minden kábítószert, és italt. A jótékonyság is csak álca, de aki ezt nem látja, az szerintem naiv. A rossz lányok nem jó lányok, a kettõ nem megy együtt.
6/10
lotto 2011 okt. 30. - 12:02:16 6/10 Előzmény _Freddy_
(54/90)
Ja, én is furcsállom, ilyet a tv2-tõl sose láttam énse, DE virulok mivel t.nap nem láttam, így meglesem,
annak ellenére, megvan DvD-n és nagyon gyenge eresztés ez a movie, az 1. se vt nagy durr, viszont Angelina miatt megéri.!:)
greghouse 2011 okt. 29. - 12:50:25 Előzmény robicsek2
(53/90)
Éppen szõlõt eszegetek, és olyan qrrrrrvára savanyú....:-)
Ford Mustang 2011 okt. 29. - 10:15:43
(52/90)
Most nézem csak hogy a címet elírták, kicsit felcserélték a dolgokat. :)
richi95slipknot4ewer 2011 okt. 28. - 19:46:51
(51/90)
hat nekem egyetlenul az tetszik hogy az ajanloban a vegen korn szamjat adjak!!!!