Téma: Láthatatlan

friendsfan 2007 szept. 05. - 00:04:18
(15/155)
Egyszer nézhetõ, de senki nem veszít vele semmit ha kihagyja. Nem sok köze van a trillerhez. Inkább olyan tini-krim-thriller szerûség. Olykor nevetségesen realizmust nélkülözõ megoldásokkal. (itt nem élõ/halott állapottra gondolok mert az természetesen elvont). Szóval moziban nem érdemes megnézni. Én mondjuk moziünnepkor láttam és 3kiló60-at nem sajnálok érte...
Dius 2007 szept. 04. - 10:31:04
(14/155)
Köszi, tényleg nagyon szégyenlem magam a poén lelövése miatt - bár hamut nem fogok a fejemre szórni, de azért sz*r érzés, hogy véletlenül elrontottam egy csomó ember hangulatát...
Nagyon "felhergeltem" magam a filmen az írás közben, sajnos...
Meadow 2007 szept. 04. - 00:04:40 Előzmény Dius
(13/155)
sztem Dius nem kell ezt ennyire mellre szívnod.leírtad a véleményed és punktum,mint már írtam ,aki nem akar az adott filmrõl semmit megtudni,minek olvassa róla a kritikát???
.)
Greeta 2007 szept. 03. - 17:58:10
(12/155)
Nem tudom ki hogyan élte meg a filmet, de nekem nagyon tetszett! Látom vki véletlen le is lõtte a poént, de szerintem nem olyan gáz mert ezt látni kell...engem kirázott a hideg és csak azért nem sírtam mert túl sok ember látta volna :) A zene különösen megfogott, mivel az alternatív volt a központban és pontosan illik a film hangulatához. Emellett megható, elgondolkodtató és izgalmas!
1/10
Bru 2007 szept. 03. - 13:17:18 1/10
(11/155)
TTeljesen egyet értek Dius hsz-ével, bár tényleg kegyetlenül be spoilerezett. :D De amúgy csak örülhet az aki a poén gyilkolás miatt kihagyja! Elveszett 2 óra az életembõl!
Meadow: A zene is nagyon fontos,de ilyen estekben inkább maradok az MP3 lejátszónál és nem bosszantom magam ilyen gyermeteg kis bugyuta filmmel.
Ez a film 0! És méghozzá nagyon nagy. És még a szemtelenebb fajtából mert az ember a trailer alapján azt hinné h mókás ki 2 órája lesz! De ez nagy tévedés!!! NAGY!!!!
Dius 2007 szept. 03. - 12:12:52
(10/155)
Teljesen igazatok van!!!
Bár a filmrõl a véleményem reníthetetlen, már nagyon megbántam, hogy ennyire részletesen kifejtettem a véleményem a filmrõl - és egyben lelõttem a végét. :( Magam is utálnám a hasonló hozzászólást, tényleg, csak annyira belemerültem a gondolataimba, hogy úgy éreztem, mindent le kell írjak....
Mindenkitõl elnézést kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZsuZs 2007 szept. 01. - 20:45:33 Előzmény Dius
(9/155)
De szeretem mikor valaki lelõvi a végétxD amúgy egyszer tényleg meglehet nézni mondjuk az elejét kicsit vonatottnak mondanám...deamúgy jóóó film...:)
Meadow 2007 szept. 01. - 13:08:34
(8/155)
valóban volt egy-két túlkapás,a film nem lesz oscar díjas,de azért unalmasnak nem mondanám.sõt egyszer még nézhetõ is,a zenék telitalálatok benne.
aki már sokszor laátott ilyesfajta krimit,nyilván nem fog meglepõdni.
sz.peti nincs rosszindulat abban amit mondok,de ez a portál a véleményekrõl szól,ha olyan filmrõl olvasol kritikát,amit még nem láttál,fenn áll a veszély,hogy megtudsz néhány kulisszatitkot.
javaslom tedd azt amit én,ne olvass bele abba,amit nem láttál....nekem bevált.
szia))
szpeti 2007 aug. 30. - 15:24:41
(7/155)
Azért köszi, hogy így lelõtted a végét, remélem, sokak szórakozását sikerült elszúrnod ezzel.
Dius 2007 aug. 28. - 10:52:50
(6/155)
Nos, nem vagyok filmkritikus, csak egy mozi -és filmkedvelõ emberke.
Viszonylag sok hasonló témájú filmet volt szerencsém már megnézni- de ehhez foghatót még nem láttam.

Unalmas, kiszámítható, túlkapásokkal teli, és nagyon-nagyon gyenge színészi játékkal rendelkezõ film-utánzat.
A történet még csak hagyján, - de a forgatókönyv vagy a rendezés teljesen hazavágta. ...ja és a vége, ahogy a szerencsétlen sorsú lány és az okos, mindenre rádöbbenõ fiú lélekben egymásra találnak...és a lány meghal a fiú mellett az ágyon kéz a kézben... talán ezt valamiféle romantikus könnyfakasztó végezetül szánták, de az volt az a pillanat, mikor majdnem felálltam a székbõl...irracionális, nevetséges blõdség.

Azért mentem péntek este moziba, hogy szórakozzak, de - talán, életemben elõször - majdnem elaludtam az ülésemben.

Senkinek nem ajánlom!
Természetesen - ettõl függetlenül - még másnak élvezhetõ lehet, ez csak az én egyéni véleményem.
Dius
10/10
~.Gina.~ 2007 aug. 25. - 20:31:30 10/10
(5/155)
Sztem k*rva jó ez a film. Aki teheti nézze meg.!
Neszfor 2007 aug. 23. - 12:17:31
(4/155)
na ja, ez a "Hatodik érzék" alkotóitól körülbelül olyan duma, mint a Buhera Mátrix plakátján hogyaszongya: A Ben-Hur nézõjének új filmje

és ez azért már nem kis teljesítmény...
efes 2007 aug. 23. - 11:51:13 Előzmény de Niro
(3/155)
birnbaum=birsalmafa, nevekkel nem viccelõdünk. van, akit getz-nek hívnak, na és?

a hatodik érzékhez azonban valóban csak témájában kapcsolódik ez a film, nyilván erre céloztak a film adatlapjának készítõi.

a rendezõ csávóról, errõl a goyerrõl azt érdemes még tudni, hogy egy csomó részt rendezett a tegnap (08.22-én a tv2-õn) indult 'küszöb-threshold' címû utópisztikusmisztikuskozmetikus sorozatnak, ami még akár lehet jó is.
de Niro 2007 aug. 20. - 14:32:01 Előzmény Mustafaafat
(2/155)
A sebezhetetlennek az egyik producere volt ez a Birbaum vagy ki....kb ennyi köze van hozzá...:)Ez vicces..
Mustafaafat 2007 júl. 30. - 19:16:59
(1/155)
Mirõl beszél az öreg cimbora. Ennek a filmnek semmi köze A hatodik érzék-hez. Tudjuk, hogy A hatodik érzék-et Night. M Shyamalan írta és rendezte.