Téma: Láthatatlan

Cullangka 2008 okt. 26. - 18:27:58
(75/155)
akkor is! kétlem, hogyha nem láttad volna még kiváncsi lenél rá hogy mi a vége4 a film anélkül nem érdekes! kinézi ugy hogy végig tudja mi a vége?
offtopic
hErO 2008 okt. 26. - 18:17:29
(74/155)
odaírta h spoiler.
Cullangka 2008 okt. 26. - 18:16:08 Előzmény csancsy
(73/155)
a film nagyon jó! de sztem a legnagyobb bunkóság, hogyha valaki megnézi a forumot hogy milyen a film, hogy jó e... erre lelövöd a végét! én is sokszor nézek forumokat egy film miatt hogy érdemes e megnézni! és én is naggyon õrülnék ha valaki leírja a végét!
csancsy 2008 okt. 25. - 22:54:11
(72/155)
SPOILER!!!
Én most néztem meg, sztem nagyon jó, bár nem örültem, hogy nem happy end a vége, a csaj végülis meghal:(, pedig vártam, hogy összejönnek. A másik, hogy a srác barátjával mi van? Túléli? Mert azt nem mutatták, legalábbis nem teljesen sztem.
jikov 2008 okt. 23. - 16:04:51
(71/155)
Ja, a die hard 4 meg egy rakás xar :) Bár rajzfilm/mesefilm kategóriában elsõosztályú, valóban, már azt inkább elhiszem, ami ebben a filmben volt, mint ami a die hard 4-ben..
jikov 2008 okt. 23. - 15:51:23
(70/155)
Sztem annyira nem rossz film, sokkal szarabbat vártam itt 1-2 hsz alapján. Maga az alaptörténet jó. CSak éppen nem épp valósághû az, hogy valaki vagy 5 napig feküdjön eszméletlen, étlen-szomjan, hidegben, belsõ sérülésekkel, és túlélje. Ja, meg mág víz alá is került.. A másik meg, hogy ha el akarják rejteni a holttestet, akkor miért nem a vízbe dobják?? Kirakják a víz mellé a sziklákra, röhej.. NEm hiszem, hogy beledobták, és lement róla a víz, mert akkor megfulladt volna, vagy kihûlt volna.
memmm 2008 okt. 19. - 22:49:52
(69/155)
Az elején úgy éreztem, hogy klappolnia kéne, de valami hiányzik belõle ahhoz, hogy érdekes legyen, és olyan volt, mintha egy naggyon hosszú videóklipet néznék. Aztán egyre nevetségebb lett, a végére meg szánalmas. Fura, nekem a szereplõk is egyre csúnyábbnak tûntek:)
A Hatodik érzék alkotóitól...HAHA..
snorbi 2008 okt. 10. - 22:59:22 Előzmény Kitty0418
(68/155)
Borzalmas film volt.
Erõltetett történet, idióta "fordulatok", kiszámítható befejezés.
Simán lehetett volna 1 órával kevesebb, az elsõ fele hihetetlen unalmas volt, a második felén pedig azon idegeskedtem, hogy ennyire szar nem lehet...
Valszeg a rendezõt megihlette a Hatodik érzék, de a Ghost-tól nem tudott elszakadni. Azt se tudta eldönteni, hogy drámát, thrillert, mûvészfilmet, Rómeóésjúiát vagy nemtudommit akart csinálni.
0/10, az egyik legrosszabb film, amit láttam.
Szánalmas...
10/10
Kitty0418 2008 szept. 27. - 21:40:53 10/10
(67/155)
Nagyon nagyon jó ez a film! Maga a története, a zenéje, a szereplõk egyzserûen hihetetlenül kira:D nézze meg mindenki aki csak teheti:D
10/10
Cullangka 2008 szept. 25. - 16:20:36
(66/155)
hm... nekem kicsit bejött a film!csak kicsit vontatott! a die HArd-nak csak az elsõ része izgi! mert a 2, 3, 4 ugyanarról szól! csak más szereplõvel! de lényegében UGGYAn az!!!
3/10
csinema 2008 szept. 16. - 16:52:03 3/10 Előzmény kiralygomba
(65/155)
hello. hát ez az amit soha nem értek. Ha valakinek nem tetszett a film az miért jelenti azt, hogy hülye? Meg hogy az értelmi szintje ennyi... Képzeld én egyiket se szeretem mégse tetszett a film. csoda történt? a die hard 4 meg nagyon rossz példa, mert a mûfajában tekintve egy jól sikerült rész lett pláne hogy negyedik rész meg hogy 6000 éves bruce willis. Ha nem is láttad akkor nem tudom mit kell leszólni, ha meg láttad akkor eddig le mertél alacsonyodni??ezzel nagyon mûvészieskedõnek és filmszakértõnek akarsz tûnni, de ezzel a szöveggel magadat alázod le.
nézd meg itt mennyit kapott: http://www.rottentomatoes.com/m/invisible/
ezzel szemben a die hard 4 ugyanitt http://www.rottentomatoes.com/m/live_free_or_die_hard/


vagy ha ebben nem hiszel akkor imdb?
http://www.imdb.com/title/tt0337978/
http://www.imdb.com/title/tt0435670/


nem hinném,hogy találsz olyat ahol az láthatatlan jobban áll, nahát mennyi hülye ember van...

szóval anélkül is lehet szeretni egy filmet,hogy ilyeneket mondanál azokról akiknek nem tetszett, nem tudsz mondani olyan filmet ami mindenkinek tetszik
10/10
kiralygomba 2008 szept. 13. - 00:28:19 10/10
(64/155)
Hihetetlen jó film! A zenéje és a hangulata is kiváló! Akiknek nem tetszik, azoknak bizonyára az érzelmi szintje is valahol Csákk Noriszéhoz és Sztívün Szegáléhoz közel "tombol". Nekik inkább a Die Hard 4-et ajánlanám (ami egyébként nem rossz film a mûfajában!).
9/10
lau94 2008 aug. 20. - 14:08:21 9/10
(63/155)
hát igen, sajnos nem mindenki látja benne a jót...tekintve pl az elõtted szóló személyt
pedig zényleg nagyon jó a film. kevés film után marad bennem az, hogy nah ennek MUSZÁJ megszereznem a zenéjét, és amikor hallgatom az egész film jellege, hangulat, képek vannak elõttem, de ez abszolút ilyen volt.
a film tele van lélektani jelenetekkel, mégis van egy meghatározott cselekményszála ami miatt feszülten figyelhetjük az események alakulását, és nagyon nagyon fontos annie erõs, meghatározó jellemfejlõdése melynek cvsúcspontja talán az a jelenet, ahol elõször veszi le a sapkát ami nemcsak a haját takarta(ami nagyon szép) hanem valódi énjét is elfedte..
számomra nagyon megindaító volt az, ahogy annie a kisöccsével bánik. ahogy gondoskodik és védelmezi...mindenesetre ritkán látni ennyire összetett filmat, ami ilyen jól sikerül.
és ahogy azt m,ár korábban is írtam: a legjobb benne, hogy végre a halál után nem egy szellemes-falonátmenõs állapot következik:)
10/10
kenee 2008 aug. 20. - 13:30:50 10/10
(62/155)
Olvastam a hozzászólásokat, és elég hervasztó a legtöbb, ezért gondolkodtam rajt, hogy megnézzem-e a filmet....láttam az elõzetest és az tetszett, ezért csodálkoztam, hogy sok embernek nem tetszett a film. Hát...nemrég megnéztem és nem bántam meg! Azt kell mondjam, ez egy NAGYON JÓ FILM!!!!!!!!! Az egyik kedvencem lett!!! :) és a zenéje se semmi;) ne dõljön be senki (aki még nem látta) a sok nemtetszésnek, mert szerintem marha jó film!!!!!!!! Persze nem lehetünk egyformák...
maximuska 2008 aug. 14. - 00:18:17
(61/155)
Borzasztó, Borzasztó...
Gagyi, harmadosztályú, bóvli...
Innen onnan lopkodott sztori, kevés pénzbõl...
3/10
csinema 2008 aug. 09. - 20:37:50 3/10
(60/155)
"A hatodik érzék alkotóinak legújabb lélegzetelállító thrillere ismét a természetfölötti világába viszi el a nézõket." Ezt imádom amikor ilyen szöveggel gátlástanul felhasználják egy sikeres film sikerét nézõcsalogatásra. Mellesleg ez hol thriller? Meg lélegzetelállító?Én személy szerint halálra untam magam, és egy óra környékén már kezdtem várni a végét.
A fõszereplõ Justin Chatwin hibás döntés volt fõszereplõnek. Egyszerûen nem is tudok kiemelni senkit aki igazán "színészkedett" volna, talán egy ici-picit az anyja és Margarita Levieva(akinek nekem is tetszett a haja :D és komolyan az elején már vártam, hogy mikor veszi már le a sapkáját. Kellemes meglepetés volt. A forgatókönyv és a rendezés is rossz. És tényleg logikátlan. Ha találkozott azzal az öreg bácsival a kórházban, akkor hogyhogy csak vele találkozott? Ezt a szálat teljesen fölöslegesnek éreztem. Akkor miért nem találkozott a többi haldoklóval?
Ja igen, már az elején elsütötték az egyik kedvenc jelenetem. A kocsiüldözõs. Ha valakit egy elhagyott úton el kezd üldözni egy kocsi, akkor miért nem megy le az útról? Inkább nyílegyenesn fut a kocsi elött, hogy biztos utolérjék. Ez engem is idegesített, hogy állandóan dumált, ha már végig az õ szerencsétlenkedését kell bámulnunk legalább lenne láthatatlan. De õ csak dumál és dumál. Valaki írta, hogy egy hullárt ment az izgalom, ezt én se értettem, hogy mi az, hogy az egész rendõrség õt keresi. Amikor az anyja olvasta a versét, és õ mondta vele az annyira szánalmas voltam, hogy vonítottam kínomban. Ennyire hatásvadász és lejárt poént! A végére kicsit kifulladt a "barát-szál" a történetben amit végig nem értettem. Ha a barátját megverik az erdõben miért nem hívja a mentõt, ha már tudjuk, hogy késõbb mit csinál.

-------SPOILER--------

Nem értem például, hogy a csaj hogy jött rá, hogy a barátja hívta ki a zsarukat? És arra hogy jött rá, hogy a csávóka még? Ja érezte.. Ne már! JA igen ráadásul az elején már az egyik csávóka már megnézte, és megállapította, hogy nincs pulzusa. Ezután jött a nagy feltámadás vagy mi? Mellesleg a fõszereplõnek fel se tûnt reggel amikor ment a suliba, hogy az erdõbõl jön ki? :D ennyit a forgatókönyvrõl... A fõszereplõ lány nagy bravúros átalakulása nevetséges volt egyszerûen, teljesen hiteltelen. Mellesleg a végén amikor megy a fõszereplõ a gáton és meglátja a saját testét akkor miért nem ugrik le? Hiszen már kiderült, hogy nem halhat meg ( puska, és gázolás). És hogy lehet, hogy a végén ki tudta húzni a saját testét, hiszen már kiderült, hogy amit csinál az utána visszacsinálódik? vagy állat lenne? :)Ja és ezzel a szánalmas megjavult gyilkos-megbocsátó áldozat szerelmi szál borzalmas!

------SPOILER VÉGE--------



A filmnek nagyon "ócsófilm" beütése van. Arra nem jut pénz, hogy lefilmezzék, hogy egy kocsi átmegy egy bábun és egy kis ketchup kifröccsen? Csak annyira tellet, hogy elmegy a kocsi kicsi recsegés és csak utána látjuk a testet. A pénzhiány még feltûnik például ott, hogy soha nem látjuk egyszerre a két Nick Powellt mindig vagy az egyik vagy a mási karca látszik.
A film nekem 10/3 ami köszönhetõ a gyenge színészeknek, forgatókönyvnek és rendezésnek. Hogy pozitívum is legyen nekem is bejött a zenéje és a csaj haja. Na írjatok mi a véleményetek! Kíváncsi vagyok.


FONTOS!!:

Légyszives, ne írd vissza válasznak, hogy "CSINÁLJ JOBBAT HA TUDSZ", ugyanis ez a legszánalmasabb indok, és magadat minõsíted vele. Köszi.
1/10
nyenye 2008 aug. 09. - 08:13:16 1/10
(59/155)
Hiába a jó történet ez egy végtelenûl vontatott logikátlan Hollywoodi nyálömlengés.Ebbõl a storyból többet ki lehetett volna hozni...sokkal többet.Már bánom,hogy szántam rá az életembõl 97 percet!
offtopic
blackfairy 2008 aug. 05. - 23:52:54
(58/155)
Akárki akármit mond,sztem 1 hihetetlenül ritka jó film volt,teli váratlan fordulatokkal és érzelmekkel...
hunbumby 2008 júl. 26. - 17:59:25 Előzmény annyecica12@vipmail.hu
(57/155)
Amikor a madár a vállára szállt, akkor nem a madár, hanem a madárnak a lelke szállt a vállára, tehát nem az élõ igazi madár látta...
(viszont amikor a galambokat elzavarja az autó elöl az más)
10/10
annyecica12@vipmail.hu 2008 jún. 18. - 22:14:53 10/10
(56/155)
*** SPOILER *** PÓTOLVA

la94 amlékszel ara amikor a madár a válára szált Nicknek
a madár képtelen let volna a válara szálni ha nick halot szoval élt csak a kül villág nem láta és nem hallota de az állatok láták nicket.szoval ennyi