zoltanszon 2010 máj. 25. - 10:30:46
(71/71)
*Sakura* es melindadeak

Kerlek Benneteket, hogy lehkozelebb jelezzetek, hogy ********SPOILER********
ha a tartalomrol kezdtek el beszelni. Most mar nem tudom, meg akarom-e nezni, hogy beleolvastam. Igaz csak ket szo utotte meg a szemem, de az is eleg volt
zsebi003 2010 máj. 25. - 10:00:34
(70/71)
nem lehet letölteni valahonnan ezt a filmet?
érdekelne, de sajnos nem tudom megnézni.... :(
1/10
toshiba321 2010 máj. 25. - 04:29:57 1/10
(69/71)
borzalom 10/1
10/10
*Sakura* 2010 máj. 04. - 13:29:44 10/10
(68/71)
Ezt nem hiszem el!
Komolyan...
Most lett vége és nem láttam ki lõtte le a vvõõõlegényt.
Ha valaki tudja légyszíí írja le.
Meg azt is, hogy ki küldi a csajnak a kártyákat.^^.
Ja és +még, hogy miért nem veszi el feleségül Lauráát izéke.

Elõre is nagyon nagyon kösszi aki elmondja nekem ezt az információt.:_DDDDDxD
Meadow 2007 aug. 27. - 16:13:33
(67/71)
szerintem az volt az érdeke,hogy pénzt kapott érte ludmillától és gondolom nem keveset.
Gondolom így megérte neki....
Amúgy mikor volt a jelenet,hogy elemgy a fiatalkori Ludmillához,látni lehet hogy csak Õ akar a ludmillával beszélni.a többi rendõrnek int,hogy csak egyedül megy be.
ebbõl következtetek hogy kapzsi ember lévén sejtette,hogy ha bármit kihúz a nõbõl,egyedül zsarolhatja meg....
Szabi82 2007 aug. 27. - 11:38:52
(66/71)
Többen azt írtátok, hogy több embert, köztük Matthiew-t a rendõr ölt meg, és Laura võlegényére is õ lõtt rá, hiszen Ludmilla ott volt az esküvõn.
De azt nem értem, hogy a rendõr miért segített gyilkolászni a Ludmillának? Õneki semmi érdeke nem fûzõdött ehhez, hiszen - legalábbis nekem az derült ki -, õ csak zsarolta végig a Ludmillat, vagy nem?
De másrészrõl kellett, hogy legyen segítõje Ludmillának, hiszen nem lõhette volna le Vincentet, ha ott volt az esküvõn.
Mara60 2007 aug. 27. - 11:14:20 Előzmény valaki10
(65/71)
A rendõrségrõl ellopták a holttestet, még az elején. És nem volt ép, mondta is Laura, hogy új halotti maszkot kapott. (gondolom viaszból)
bohussemo.8 2007 aug. 27. - 09:28:40
(64/71)
hol lehet megnézni a Laurát?
Ha tudjátok léccíííííííí szóljatok!
Oksza?
valaki10 2007 aug. 26. - 13:47:52
(63/71)
Igen, számomra is ez a rejtély. Hogy lehetett egyszerre Frednél is egy holttest, és az orvosszakértõnél az összeégett test... Elvileg mindkettõ Lujza teste.
Azt, hogy Ludmilla másodszor is megölte a testvérét, azt szerintem csak jelképesen mondta Laura. Valszeg nem volt Ludmillának ilyen szándéka, csak az erdõt akarta felgyújtani, hogy kárt okozzon Frednek bosszúból. Az már csak véletlenül alakult úgy, hogy a tûz elérte azt a helyet, ahol Lujza el volt temetve. És újra visszatértünk a rejtélyhez: hogy lehetett egyszerre a tûz helyszínén a test, ahol össze is égett,és hogy lehetett egy ép holttest mindeközben Frednél? Talán már sosem derül ki...
annita 2007 aug. 26. - 11:11:43
(62/71)
Nekem is jobban tetszett a Laura, mint a Dolmen összességében. Izgalmasabb volt, Laura szimpibb, és nekem direkt tetszett, hogy nem volt mindenre racionális magyarázat, hanem pl. a kártyák és a törpe rejtély maradt. Amúgy sztem Sophie Duez nagyon jól játszotta Ludmilla szerepét, amikor normális volt, meg amikor õrült is.
Amúgy ez az égetett hulla dolog nekem sem tiszta. Mióta volt Frednél Luisa teste? Ludmilla honnan lopta el a testet, h "mégegyszer megölje"? A sírból vagy Fredtõl? És a végén ott a kápolnában, amikor Fred ott ült a halotti maszkos cucc felett, akk Luisa teste nem az orvosszakértõnél volt? Vagy gyorsan visszalopta, vagy mi?? Egyszerûbb lenne, ha 2 Luisa-hulla lenne... :)
vubu23 2007 aug. 25. - 20:56:09
(61/71)
sziasztok,nem tudjátok honna lehetne letölteni a Laurát?az elsõ kettõt és a 3ikat félig láttam, de az uccsó résznél nem voltam itthon,így lemaradtam a lényegrõl.De nagyon tetszett , megnézném rendesen is.Köszi
Andrea Potter 2007 aug. 25. - 19:12:39
(60/71)
Nos, nekem az a véleményem, hogy nem minden embert ölt meg Ludmilla, az elején segítõje lehetett Durock, a volt rendõr, akinek csillag alakú heg volt a bal szeme sarkában. Csak egy idõ után már nem volt hasznára Ludmillának, vagy berezelt a pasi, és ezért kinyírta, nehogy lebuktassa.
Meadow 2007 aug. 25. - 14:42:37
(59/71)
nekem sokkal jobban tetszett a laura,int a dolmein,mert izgalmasabb volt.
Egyetlen negatívum a lauránál,hogy már az utolsó rész közepénél megmutatták,ki a gyilkos....persze így lett kerek a történet,hogy kiderüljön miért is csinálta mindezt a ludmilla..mégis bírtam volna ha mé kicsit borzolják az idegeinket.
sajnálom nagyon hogy már vége(
Meadow 2007 aug. 25. - 14:27:33
(58/71)
sztem a miniemberke csak a laurának és vincentnek volt látható,hogy segítse õket és útmutatást adjon nekik a kártyákkal.
Keana 2007 aug. 25. - 11:09:40
(57/71)
Sziasztok!

Nekem a dvd-m õrült meg és csak 27 percet vett fel... miért ne az utolsó részben történt volna? :-((
Nem értem, milyen rendõr ölt meg egy titkárnõt és Matthieu-t? Nem Ludmilla volt a gyilkos?
Bocs, de lemaradtam :-))
Pedig nem volt rossz ez a minisorozat. Bár nekem tavaly a Dolmen jobban tetszett és a Csillagjegyes sorozat még inkább, bár a második évad nem volt olyan jó. Ti mit gondoltok?
Ja, és akkor a kis ember a könyvtárban csak Laura számára volt látható?
Meadow 2007 aug. 25. - 00:10:45
(56/71)
a holttestet/louaisét/ellopták,ha jól emlékszem a boncolás után.
nyilván azért lopta el Max....hogy õrizhesse.
Andrea Potter 2007 aug. 24. - 22:32:47
(55/71)
Szerintem azért, mert még fiatal volt, meg talán azért, mert törvénytelen gyerek volt a baba.
Amúgy passz.
Pegisu 2007 aug. 24. - 20:14:30
(54/71)
Nagyon köszönöm, hogy leírtátok a tartalmát. Az kiderült, hogy miért kellett Ludmillának titokban megszülnie a gyerekét?
valaki10 2007 aug. 24. - 18:58:30
(53/71)
O.k. a 2. kérdés így világos.
Az 1. még mindig homályos. Ugyanis a 2. vagy 3. részben az orvos szakértõ odahívatja a rendõrcsajt, és közli, hogy az elégett holttest vörös volt, és már 30 évvel azelõtt meghalt, mint ahogy elégett. Ráadásul az utolsó részben amikor Ludmilla bevallja, hogy õ gyújtotta fel az erdõt, akkor Laura mondja, hogy másodszor is megölte így Lujzát, mert az elégett nõ õ volt.
Tehát a kérdésem változatlan ezzel kapcsolatban...
valaki10 2007 aug. 24. - 18:48:05
(52/71)
Igen, a fényképészt, de biztos azt is a rendõr ölte meg.