Téma: Lee Jun Ki

andika44 2015 okt. 06. - 14:56:32
(88062/112922)
nem, Japánba nem, ez csak Korea.

péntek hajnalban megyek, sajna, letelt.
10/10
Lili49 2015 okt. 06. - 14:50:33 10/10
(88061/112922)
Szolgálati közlemény!!!!!!!!

Még nem abbahagyva a mantrázást, de azt csiripelik ott délnyugaton, hogy Szaki csütörtökön eltávot kap.

Hip.... Hip......
10/10
Lili49 2015 okt. 06. - 14:48:34 10/10
(88060/112922)
Japánba mentek?

Én nem tudok ennyire elõregondolkodni.

Itthon vagy a héten?????
andika44 2015 okt. 06. - 13:47:58
(88059/112922)
Mi is lefixáltuk végre, szeptemberben indulás, elsõre tavaszt akartam, de szavazás lett.

Ketten már voltak kint többször, Japánban is, ismerõs is van nekik kint.

Lili, gondolkozol még a dolgon?
12-14 nap.
10/10
Lili49 2015 okt. 06. - 13:41:52 10/10
(88058/112922)
Óriási Andi!

A közönség velük énekel, egy nekünk furcsa nyelven::))
Tudnak valamit ezek a fiúk, azért a népszerûség, a világ másik részén sem jár ingyen.

Valld be, nem csak a tinik sikítoztak::))

Majd mindent mesélj el.
A héten még nem mész vissza?
10/10
Lili49 2015 okt. 06. - 13:34:00 10/10
(88057/112922)
A most Koreába utazó, blogot író csajtól, egy vélemény.
Ügyesen elkerülte a spoilert.

http://amyolvas.blogspot.hu/2015/09/ismerteto-scholar-who-walks-night.html
10/10
Lili49 2015 okt. 06. - 13:31:27 10/10
(88056/112922)
Sziasztok!

Nem értem, miért nem mûkszik a mega!? Kicsit más, de jó.

Egy nagyon élvezetes koreai úti beszámoló. A blogot ismerhetitek, még csak a 4. napnál tart.

Nagyon irigylem a Jézus Krisztus szupersztárét.

http://amyolvas.blogspot.hu/2015/09/1-resz-elozmenyek.html
andika44 2015 okt. 06. - 09:08:33
(88055/112922)
https://www.youtube.com/watch?v=rGUUXuSjpnA

https://www.youtube.com/watch?v=vKEb2mS5lqY

sajnos, Hoya lába még nem gyógyult meg, de beállt pár számra, és végig számolta.

https://www.youtube.com/watch?v=eLAuSjBD4pw
andika44 2015 okt. 05. - 22:36:46
(88054/112922)
Sziasztok, hazaestem, szó szerint.

https://www.youtube.com/watch?v=D5_tj8pTCSI&list=PLuiVqHvBCAM_uqr6C7NOYcsNrpydBrP0M

ez nem az én felvételem, azt most töltöm, de eszméletlen jóóóó volt.

élõben ment, zenekar is volt, és 2 óra 20 percet végig nyomták keményen.
nagyon lelkesek voltak, és tényleg olyanok voltak, mint a videókon, egy kicsit kisebbek, és vékonyabbak.

a hangulat nagyon jó volt, annyi sikítozó kiskorút egyszerre, atya isten.

azt mondták, jönnek még, mert a hangulat jó volt, szerintem el kell menni megnézni közösen
Maryu 2015 okt. 05. - 22:25:14
(88053/112922)
Még nem. Most befejezem a vámpírunkat és majd utána.
A 14. résznél tartok és eddig nagyon tetszik. Ötletes, fordulatos.
10/10
Milida 2015 okt. 05. - 21:11:41 10/10
(88052/112922)
Igen ma:) 50 részes lesz. Keresnem kell egy jó letöltõ helyet, mert a Mega nálam továbbra sem mûkszik...
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 21:06:08 10/10
(88051/112922)
Szülinapos??


Sok boldogságot Neki!

Ma kezdõdött a sorozata?
10/10
Milida 2015 okt. 05. - 21:00:27 10/10
(88050/112922)
Ezt a képet küldöm innen Szakinak:) És Isten éltesse kedvenc Vadlovunkat:)
10/10
Milida 2015 okt. 05. - 20:55:20 10/10
(88049/112922)
Szurkolok, hogy csütörtökre otthon legyen. Nagyon ráférne már a pihenés. Sokat gondolok rá:)
10/10
Milida 2015 okt. 05. - 20:43:53 10/10
(88048/112922)
Tényleg nagyon jól néz ki, látszik rajta, hogy élvezi a katonaságot. Azzal, hogy ebbe a zenész századba került nagy szerencséje van, itt azt csinálhatja amihez ért, amit szeret, csak kicsiben. Ahogy látom, azért a családjával is viszonylag sokszor találkozik.
Yon Ho-t szerintem is egy kicsit megviselte ez a találkozás, úgy láttam nagyon izgult.
10/10
Milida 2015 okt. 05. - 20:33:46 10/10
(88047/112922)
Sziasztok!

Ez nagyon szép volt:) Néha lélegzetvisszafogva hallgattam :)
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 20:13:25 10/10
(88046/112922)
facen írt pár sort, meg képeket.

Vendégünk is becsomagolt már. Csütörtök este 11-kor indul. Péntek reggel, 8-kor érkezik.jááááááááááááájjjjjj
10/10
Lili49 2015 okt. 05. - 20:10:56 10/10
(88045/112922)
Kerestem, de most nem az a szép fiú, akihez hozzászoktunk.
Pattika69 2015 okt. 05. - 20:09:32
(88044/112922)
Szép ez a fiú...na!!!!:)))))
Pattika69 2015 okt. 05. - 20:08:14
(88043/112922)
Jaj szegényke!!!:( Jól kifacsarják õket!:(((
Tudtál vele telón értekezni???