3/10
Kinici 2014 szept. 07. - 23:20:17 3/10
(4/4)
Igaz, hogy vagy 10-20 percet láttam belõle, de szerintem valami ritka unalmas, és vontatott volt. Persze lehet, hogyha az egészet megnézem, kikerekedik belõle valami :D
Kuttyánszki 2014 szept. 05. - 23:25:39 Előzmény feeco
(3/4)
Néhány percet láttam belõle, és elég hozzá, hogy higyjek neked és egyetértsek látatlanban is. Tényleg nem értem, hogy kinek jó ez, ilyenekre költeni a pénzt, pazarolni az idõt, energiát... Gondolom, a díjakat is ugyanazon megfontolásból adják, amiért a készítõk elkövetik az általam elõbb felsoroltakat. (2014. szept. 5. Duna TV-n)
4/10
feeco 2014 márc. 11. - 09:26:50 4/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(2/4)
Egyetértek; díjak ide, díjak oda, nem jó a film.
Sõt, kifejezetten idegesítõ.
Egy izgága, egzaltált alak folyamatosan rugózik,a felmerült problémás helyzet megoldásán, de ha nem tenne semmit, akkor is minden ugyanígy alakulna..
Tulajdonképpen csak a "fingot reszeli", mint a film alkotói...
6/10
adamnagysweetmovie 2011 okt. 30. - 10:51:37 6/10
(1/4)
Tudom, mennyi díjat kapott, akkor sem tetszett. Egy halál volt ennyi szöveget olvasni, csak a vége felé volt olyan kép, ami alatt ne szövegeltek volna. Ráadásul a fõhõs karaktere számomra teljesen irracionális volt, és ugyanazt az alaphelyzetet ragozta a film teljes hosszában. A karakter csak a végén alakul valamilyen irányban, de addig csak körbeforog minden.
A POV teljeskörû használatát pedig szintén manírosnak éreztem.
A film humora néha aláásta a drámát, azt mondanám, ez egy Lazarescu úr lájt.
Egyszer érdemes megnézni, de nálam sokszor súrolta az öncélú mûvészkedés kategóriáját.