Edmond Dantes 2019 jan. 08. - 15:26:39 Előzmény csabaga
(11/71)
A kérdések elbulvárosodásával egyetértek. Nem sokat láttam eddig, de ez máris biztos. Ez a műsor is halad a korral...A játékosok "locsogása", "időhúzása" viszont mindig benne van és volt is a pakliban. Élettörténet is. Mindig minden gondosan meg volt vágva, szerkesztve és nyilván most is így van. Inkább Vágó lassított-ravaszkodott kicsit többet mint GTG, de akkor és neki ez lehetett az előírás, most meg a gyorsítás lehet az előírás = GTG tehát gyorsít...amikor gyorsít.
csabaga 2019 jan. 08. - 13:43:39 Előzmény Edmond Dantes
(10/71)
Azt tapasztalom, sokszor a jatekosok huzzak az idot, locsognak, nem mondjak meg, fogalmuk sincsen a kerdesrol. Az is idohuzas, hogy mindenkinek el kell meselnie az eletet a jatek elott. A kerdesek sokkal bulvarosabbak lettek.
csabaga 2019 jan. 08. - 13:39:02 Előzmény filoszemitabéluska
(9/71)
A helyes valasz ott van, volt mindig elotte. Az egyeb okossagok, magyarazatok regen nem , most igen.
Edmond Dantes 2019 jan. 08. - 10:22:34
(8/71)
Pont ez az. Akkor és ott az lehetett a játékszabály: elnyújtani. Ha nem így lett volna, Vágót is felpörgettették volna. GTG-t pedig -ha úgy akarnák- lassít(tat)nák, és akkor lassítana.
Edmond Dantes 2019 jan. 08. - 09:35:15
(7/71)
Díszlettervező: szerintem a megvett licenc szabályozza. Olyan mint volt és mint máshol.
Játékvezető: itthoni kezdet óta eltelt egy generációnyi idő, változott a stílus, felgyorsult a tempó. Nem összehasonlíthatók. Vágó idejében valszeg lassítani kellett még, ma pörgősebb. Nem GTG pörgősebb, hanem előírás szt a műsor. Anno pl. megkérték a játékosokat h akkor se vágják rá rögtön a választ ,főleg a nehezebb, több pénzt érő kérdésekre, ha tutira tudják, kicsit "játsszanak", az is a show része. GTG azt mondta egyik nap, "nem kell találgatni, ha tudja".
filoszemitabéluska 2019 jan. 08. - 07:16:27
(6/71)
Gundel kedves , rokonszenves, szeretettel fordul a játékosok felé. Nem tudálékoskodik, nem válogat a játékosok közt, hogy kinek segít, kivel szúr ki, nincs hülye, kis, bonyolultra nyírt mérnökszakálla. Pozitív értelemben, mindenben ellentéte a kvizrabbinak.
valami hülye elkezdte terjeszteni, hogy Vágó minden kérdésre saját kútfőből tudta a választ és nem a fülesre mondták neki. Szerintetek egy tévécsatorna megengedhetné magának, hogy a műsorvezető tévedjen és rossz válasszal jusson tovább a versenyző? Pedig még Albert Einstein sem volt tévedhetetlen.
10/10
deanse 2019 jan. 07. - 21:21:23 10/10
(5/71)
Szerintem pedig Vágó Istvánnal volt igazán élvezheto a musor, nekem nagyon hiányzik belole.
10/10
Rocco1899 2019 jan. 03. - 17:53:31 10/10
(4/71)
Felüdülés a sok primitív baromság között.
tortura 2019 jan. 03. - 16:04:38 Előzmény napraforgó
(3/71)
Igen. Mondjuk azon csodálkozom, hogy most 10 (!) alkalom játéklehetőséget kapnak a bekerülésre a játékosok. Mázli. Mikor én jártam ott, csak egy adásnyi lehetőség volt rá.
napraforgó 2019 jan. 02. - 14:53:36
(2/71)
Ez a játék sokkal jobb, mint a többi, amiket adtak az elmúlt években. Én is Vágóval szerettem ezt a játékot, de Gundit én is kedvelem, biztos beválik ő is, már nagy rutinja van a mindenféle egyéb játékokk alapján.
tortura 2019 jan. 02. - 14:39:27
(1/71)
Kerestem a neten, hogy hol lehet jelentkezni a játékra, de nem találtam sehol semmi iránymutatást. Ma megnézem az adást, hátha ott elhangzik. Örülök, hogy visszahozták ezt a számomra nagyon népszerű műsort, remélem, az eredeti formáció lesz most is. Sajnálom, hogy már nem Vágó vezeti. Sokan vezették már, egyikük sem olyan jól, mint Vágó. De Gundit is kedvelem, így semmi rossz érzés nincs bennem, biztos megoldja ő is a feladatot.