Téma: Lény-akták

puszilva 2012 máj. 30. - 16:34:19
(4/4)
A tegnapi adásba egy 80'as évekbe készült sci-fi sorozat lényeirõl adtak személyleírást.
Azoknak az embereknek az agyára ment a tv.
Még szerepelteik is az elmeháborodottakat én egybõl rá jöttem hogy a V-krõl adtak személyleírást.
makailaci25 2012 máj. 18. - 19:36:49 Előzmény SandroVM
(3/4)
Én precíz ember vagyok. Nekem ne legyen egy filmben más, mint amit nézni akarok.Ezt különösen akkor várnám el, ha fel akarok venni valamit. Nekem ne legyen benne aktualitását vesztett információ, amikor egyszer visszanézem a felvett anyagot. Ezen idétlen bejátszások miatt már jónéhányszor elvesztettem a téma fonalát.Ezeket jobbára azért alkalmazzák, hogy az ilyen maximalistákat mint én idegesítsék. Arra nem gondolnak a vizeletagyúak, hogy az ilyesmi rontja a nézettségi rátát. A FILM+ csatornát is ezért töröltem, a Spektrumot pedig a hülye képarányuk miatt.
SandroVM 2012 máj. 11. - 17:28:41 Előzmény makailaci25
(2/4)
Valóban nem pozitív dolog az az idõjárás-jelentés, ettõl függetlenül még nagyon is nézhetõ csatorna és ennél sokkal rosszabb dolgokat csinálnak más adók, amik oly népszerûek, csak azt nem tudom miért...
makailaci25 2012 febr. 22. - 13:53:31
(1/4)
Sajnálom, hogy pont ezen a pénisz csatornán adják,ahol minden mûsort elkúrnak az idióta idõjárás jelentés aláfuttatásával. Mintha nem érne rá a mûsorszám végéig és akkor tiszta maradna a film, vagyis nem kéne bosszankodni a felesleges figyelemelterelés miatt.Mindenesetre szívesen megnézném annak az agyamentnek, aki ezt kitalálta, hogy mivel van kitömve a feje.