10/10
drfaj 2011 jan. 25. - 15:19:09 10/10 Előzmény manoka73
(6/6)
Úgy tudom elege lett az itthoni tökölõdésbõl. Nem adtak neki megfelelõ szerepeket. Csak amikor megszorultak, akkor mondták neki ments meg bennünket. Kilátástalan volt a helyzete. Most bárt üzemeltet Olaszországban. Sajnálom. Nekem nagyon hiányzik.
manoka73 2010 okt. 13. - 21:57:56 Előzmény drfaj
(5/6)
Szia!

Azt tudod esetleg, hogy miért ment el Magyarországról? Köszi!
10/10
drfaj 2010 szept. 28. - 14:22:48 10/10 Előzmény drfaj
(4/6)
Sajnos a mûvésznõ távozott Mo-ról, így egyelõre scak az emlékét õrizzük... A jókat mindig elüldözik.
10/10
drfaj 2009 máj. 12. - 08:58:45 10/10 Előzmény drfaj
(3/6)
Az elmúlt szombaton (2009.05.11.) láttam a mûvésznõt a Leányvásár címû operettben. Fantasztikus alakítást nyújtott. Szép megjelenésével, kiváló ének hangjával vitte a darabot a vállán. Természetesen ehhez méltó partnere volt a többi szereplõ. Egy vidám, kellemes szórakozást nyújtó darabot láthattam, amely az eddig megszokott magas színvonalú pécsi elõadások sorába illeszkedik. Továbbra is tudom ajánlani mindenkinek a vendégszeretõ, kellemes környezetet biztosító pécsi színházat, amelynek kiemelkedõ sztárja Lesznyák Katalin. További sikereket kívánok a mûvésznõnek!
10/10
drfaj 2009 márc. 18. - 12:16:02 10/10
(2/6)
Kérem, hogy a jövõben csak a tényleges színpadra lépés idejét tüntessék fel egy mûvésznél. Nem szerencsés, ha egy elõadásra több mûvészt is feltüntetnek. Van aki a kedvenc mûvészével kívánja megnézni a darabot.
Lesznyák Katalin nagyot alakított A windsori víg nõk-ben. Szép megjelenése, kellemes hangja üdítõ színfoltja volt az elõadásnak. A darab fantasztikusan lett színpadra állítva. Gyönyörû a díszlet és nagyon ötletes. A jelmezek szépek és kifejezõek. A zenészekkel és színpadi szereplõkkel nem spórolnak. A szinház személyzete barátságos, családias hangulatot teremtõ. Az épület ápolt, tiszta környezetet biztosít az elõadás megtekintéséhez.
Mindenkinek szívbõl ajánlom az elõadás megtekintését. Nem fognak csalódni!
10/10
drfaj 2009 febr. 19. - 13:05:24 10/10
(1/6)
Imádom a mûvésznõt! Tehetsége és tudása lenyûgözõ. Fantasztikusan magával tudja ragadni a közönséget. Szép, csengõ hangját élvezet hallgatni. Megjelenése királynõi. Sajnálatosan keveset látni a színpadon, pedig egy beérett nagy formátumú mûvész, aki képes eljátszani a színpadi zenés és prózai irodalom legjobb alkotásait.
Sok sikert kívánok neki a WVN és a Leányvásár bemutatójához!