5/10
The Cortez 2022 febr. 12. - 16:21:08 5/10
(5/5)
Tipikus amerikai független dráma, a kategóriára jellemző szemcsés képi világgal és részletgazdag fényképezéssel. A főszereplő sztorija reálisan mutatja be a szakítás intézményét, az álláskeresést, a tarthatatlan fogadalmakat meg a régi, rossz emlékekre való flashback-elgetést. Az egész filmet az életszerűség jellemzi – leszámítva a dialógusokat, mert azok némelyike kifejezetten szarra sikeredett. Szexjelenetekből sincs hiány, mert Shailene Woodley ugyanúgy ribanckodik, mint ahogy bármelyik másik hasonló típusú alkotásban szokott. A zenei összeállítás nagy részt alternatív track-ekből áll, amelyek tökéletesen passzolnak a mozi atmoszférájához.
7/10
Ildikó Nóra 2021 szept. 10. - 12:38:57 7/10
(4/5)
A filmet egyszer meg lehet nézni; a szereposztás, a helyszínek, berendezések, ruhák, a filmzene, az operatőri munka tetszett. A filmnek különleges hangulata van. A színészi játék nem volt nagy szám, Shailene W-nak (magyar hangja nem tetszett, nagyon rossz volt) és a két férfi főszereplőnek is jól állt a szerep. A film vége kiszámítható, azonban hirtelen vége lett, még vártam volna, hogy egy dolog kiderül.
1/10
artad 2021 aug. 01. - 15:12:11 1/10
(3/5)
Amikor vége volt, sírtam és tapsoltam.
Tapsoltam, hogy vége, sírtam, hogy miért szenvedtük végig ezt a szörnyűséget és miért adnak pénzt szponzorok az ilyen "alkotásokra".
Büntetném ezeket az írókat és rendezőket, akiknek büdös a munka, inkább művészetnek nevezett valami mögé bújva fogyasztják a Föld erőforrásait.
4/10
lyly84 2021 júl. 28. - 21:35:43 4/10
(2/5)
Nekem csalódás volt. Másra számítottam.
7/10
dandelion83 2021 ápr. 19. - 14:22:40 7/10
(1/5)
Érdekes, nem mindennapi film, az egészet belengi valamiféle megfoghatatlan báj. Nem tudtam teljesen azonosulni a főszereplővel, mégis értettem a küzdelmeit, a sebeit, a rossz döntéseinek az okát. Shailene Woodley-t nagyon szeretem, jól állt neki ez a drámai szerep, át tudta adni a nézőnek a vívódásait. Ajánlom minden fiatal nőnek, aki éppen önmagát keresi. Nem a legjobb film, amit valaha láttam, mégis mélyen megérintett.