vénasszonyok_nyara 2012 máj. 21. - 16:42:18
(77/97)
http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/pba-kuldte-claudia-tillat-2088965?hirlevelbol=1

Beszéljen helyettem ez a link errõl a közönséges perszónáról.
1/10
ariskerase 2011 jan. 16. - 12:36:52 1/10
(76/97)
Régebben kedveltem, de mára csak 10/1 érdemel tõlem.
kisebesedett kipalenyomat 2010 dec. 23. - 22:26:18 Előzmény kakuk
(75/97)
Kedves Kakuk!
Ha valaki nem bomlik az általad istenített albínó bálna után, az már vak?
3,1-en áll, és én még nem is szavaztam..

Ha kíváncsi vagy, hogy néz ki vakolat nélkül vágyaid álma, kukkantsd meg a szomszédok egyik korabeli részét..

Kakukkkk!! Ébresztõ!!!
Ne csak nézz, hanem láss is!!
Vágyaid álma és netovábbja egy 90 kilós bojler, szerinted ez mit jelent? Sovány koszton voltál eddig?

A palatinus strandon néha lehet látni, tetõtõl talpig szeplõben.

És fõként: ne vond kétségbe azok látóképességét,akik ízlése nem egyezik a tiéddel..
1/10
Batyumadzag 2010 dec. 11. - 09:12:46 1/10 Előzmény kakuk
(74/97)
Nem tudok egy olyan ember véleményére adni, aki egy ilyen ocsmány, buta valakit képvisel. Úgyhogy, gondolj, amit akarsz és fejlõdj lejebb még jobban agyilag. Szevasztok!
8/10
kakuk 2010 dec. 10. - 15:18:54 8/10 Előzmény Batyumadzag
(73/97)
Kedves Claudia! SZÉP ÉS KEDVES VAGY !!!!!


TE PEDÍG IRÍGY ÉS vak ! :-)
1/10
Batyumadzag 2010 dec. 10. - 10:22:41 1/10
(72/97)
Ne is legyen a magyar férfiak álma sem õ, sem más hozzá csak kicsit is hasonlító ostoba, dilettáns koca!
Egy "emberhez" illett eddig... a szintén óriás-tahó, hájszagú gesztesihez! Remélem nem válik ilyenné a magyar férfi réteg és nem egy ilyen jellegû lény lesz a vágyaik netovábbja.
velorexescsavo 2010 dec. 05. - 15:46:24
(71/97)
Közönséges, primitív, nagyhangú perszóna a "magyar férfiak álma".
akác41 2010 nov. 04. - 09:12:55
(70/97)
A mûsor fõszerkesztõje elbeszélgetett Tvrtkóval az "alapvetõ udvariassági gesztusokról, hogy a vendéget legyen az bárki is nem hozhat ilyen helyzetbe" Tudod vannak irott és iratlan szabályok amelyeket illik betartani és ebbe szerintem a hozzászólók trágársága és -gondolom- csak jelképes fenyegetõzése nem férhet bele. Negatív véleményt simán meg lehet fogalmazni nyomdafestéket eltûrõ módon is és attól még kevésbé lesz király valaki. A párbeszédet részemrõl lezártam veled és Batyumadzaggal is!
1/10
Batyumadzag 2010 okt. 28. - 07:43:35 1/10 Előzmény akác41
(69/97)
Kedves nálam nem nagyobb mértékben ismert személy!
Köszönöm reakciód, de azért még egy valamit had' tegyek hozzá. Gyomorforgató jelzõkkel olyan egyéneket lehet illetni, akikrõl más kifejezés nem jut az ember eszébe. A stílus maga az ember? Való igaz, én pont a stílusokról nyilatkoztam szerintem kissé sem túlzó reális keretekbe foglalva. Csak azért voltam ilyen finom, mert a port cenzúra-keze mindenhova elér. De ha keményebben kipakolom az említett 2 Madame-mal kapcsolatos érzéseimet, szerintem még mindíg nem magamat írom le, hisz ez az igazság velük kapcs-ban, ergo bocsánat, hogy engem is a tõlük kapott hányinger irányít. Én neked gartulálok, ha ezt nem érted.
akác41 2010 okt. 27. - 13:15:23
(68/97)
Kiszel Tündét a TV2 hivta meg a mûsorába és nem "barátnõje" Liptai Claudia. Tvrtkó beszólása után-aminek szerintem is kemény igazságtartalma van- Liptai nem élezhette tovább a helyzetet, hiszen neki kellett folytatni a mûsort. Tvrtkót sem elméletileg, sem gyakorlatilag nem küldte el, hiszen õ következett. Egyébként hiába közhellyé vált, de igaz, hogy a stílus maga az ember és aki csak halmozottan gyomorforgató jelzõkkel képes hangot adni a véleményének annak biztos igaza van, jó és követendõ példa és jár az elismerés kedves ismeretlen. Gratulálok!
Fenom-én 2010 okt. 20. - 00:04:10
(67/97)
Szánalom Liptai Claudia! Már értem miért utáltam régen - a playboyos kitérõjével megvezetett egy kicsit, de szerencsére nem hosszú idõre, kimutatta a foga fehérjét. Ettõl a pofavágásos, póz, tánci-táncis szarságtól amit elõad a megasztárban hányingert kapok. És még nyomja a robotot is, beszarás, headshot!
Innen is gratulálok Ördög Nórinak, hogy sikerült egy talpraesett, de bájos, természetes teremtésnek megmaradnia ahelyett, hogy ekkora médiaszutyokká vált volna mint ez a szerencsétlen!
akác41 2010 szept. 29. - 22:04:16
(66/97)
Liptait mint mûsorvezetõt én szines egyéniségnek tartom, soha nem zavart a stilusa. Szerintem Vitray nagy tudású, intelligens a szakmában profi. Ezt még pályatársai és ellenségei is elismerik. Nem zavar, hogy a magassága nincs egyenes arányban a tudásával. Bányászként nehezebb lett volna a helytállás, mert fizikailag nem hiszem, hogy birta volna, bár ki tudja? Persze ez egy vélemény és tisztelet mindenkinek, aki másként gondolja.
akác41 2010 szept. 29. - 21:54:33
(65/97)
Meggyõztél! A bulvársajtó mindig megmondja az igazat, nem manipulál sem szöveget, sem képeket. A hirek tiszta forrása!
dubcseksanyi 2010 szept. 29. - 21:08:16
(64/97)
Nem errõl van szó, mert pl. Liptai nem törpe, sõt azt lehet mondani, hogy csinos a maga kissé közönséges módján. Pusztán nincs azoknak a kvalitásoknak a birtokában, gondolom nem kell õket felsorolnom, amik alkalmassá tennék színésznek és mûsorvezetõnek. Egyébként semmilyen durva jelzõt nem alkalmaztam Liptaira.
A nyomorék, törpe Vitray arra az abszurd helyzetre vonatkozott, hogy egy ilyen fizikumú ember hogyan lehet sportriporter? Hogyan? Kontraszelekció útján. Egy szavam sem lenne a testi adottságairól, ha bányász lenne. Lenn a tárna vágataiban kimondottan elõnyös az alacsony termet. Kevésbé kellene görnyedni.
Az se lenne probléma, hogy Rózsa Gyuri debil, ha egy szociális foglalkoztatóban kosarat fonna, vagy kertészként az avart sepregetné.
akác41 2010 szept. 29. - 20:20:03
(63/97)
Claudia gõzerõvel történõ intenziv mocskolása mellett már teritékre került Matuschkapista elõadásában a " nyomorék, törpe Vitray " is. Csak az a helyzet, hogy az emberi értéket nem hosszmértékkel mérik, hanem emberség, intelligencia, és az élet bármely területén bizonyitott tudás alapján. Nem az a gondom, hogy több hozzászóló nem tartja semmire és nem szereti Liptai Claudiát, de a hangnem, a durvaság az arc nélkül oda merem vágni a sárt és szavakkal még jój meg is rugdosom magatartás, és mindez akkor, amikor a másik mélyponton van, ez másokban elutasitást és rossz érzést kelt. Lehet, hogy már itt tartunk, a gyülölködés, megalázás mindenek felett, az indulatok fékentartása már nem trendi és lassan nem csak idegenek, de "dögidegenek" leszünk egymásnak. Hajrá!
matuschkapista 2010 szept. 11. - 08:39:18
(62/97)
Rettentõ közönséges, semmi finomság nincs benne. Számomra érthetetlen, mit keres a képernyõn. Alkalmatlan mûsorvezetõnek és alkalmatlan színésznek. Liptai Claudia mint orvos! Jéztus Mária! Ezzel az erõvel Lang Györgyi eljátszhatná Jeanne D'Arc-ot.
Amióta mûködik Magyarországon televízió hatalmas kontraszelekció alapján kerülnek képernyõre emberek:
- a debil rózsagyuri, mint mûsorvezetõ
- a nyomorék törpe Vitrai, mint sportriporter
és még hosszan sorolhatnám.
mulao 2010 szept. 11. - 01:03:38
(61/97)
Hát, nem tudom én meg pont bírom Claudiát. Valahogy kezdettõl szimpatikus volt, jó szinkronhangnak tartom, jó mûsorvezetõnek, színésznek meg elmegy talán, mert nem sok filmje van, és nem is mindenhol tetszett igazán.
Engem hidegenhagy, nincs idõm azzal foglalkozni, hogy mik jelennek meg róla az újságokban, vagy mit tudom én. Most szr lehet neki, mert Daróczi után az anyja is meghalt, nem mintha ettõl bárki elkezdené szereni, csak úgy írom.
3/10
sültkrumpli 2010 szept. 01. - 10:31:12 3/10
(60/97)
Tökéletesen igazad van! Én azóta azt sem hiszem el neki, amit kérdez. Amikor ott rinyált a tv-ben, és mutogatta az "eljegyzési gyûrût", már akkor mondtam a gyerekeimnek, hogy hazudik, és ez egyértelmû. Még hazudni sem tud úgy, hogy hihetõ legyen. Szánalmas!
4/10
M4RT!N! 2010 aug. 22. - 15:35:11 4/10
(59/97)
Jaja.
7/10
nikato 2010 júl. 01. - 18:34:17 7/10
(58/97)
Nemrég a Rod Stewart koncerten parádézott! Egy kis búfelejtõ, mi? Naneee!!