glam 2007 ápr. 19. - 16:27:51
(748/1148)
Épp most molvasgatom a Lisa mailboxát... Hát gyerekek, ez a Lisa tud valamit!!! Ha Rokkora azt ondjuk, hogy Lisa kiskutyája lett és a tenyerébõl evett, akkoe nem tudom Davidra mit lehetne mondani. Oly' hihetetlenül nyálas leveleket ír, hogy...

A Vib2- én addig csak immel-ámmal néztem míg nem Hannah volt a fõszereplõ és nem tudom, lehet hülye vagyok, de én nem is tudtam, hogy Lisáék még mindig a hajón élnek. Ez nagyon furcsa, nem? Yvonnék meg Angliában? Vagy vmit félreértettem?
gyik 2007 ápr. 19. - 16:22:39
(747/1148)
a "megkövezésed" kezdetû részhez: tök egyetértek. Rokko kicsit elveszette a stílusát ésmár csak arról szólt az egész, hogy próbálja Lisát magába bolondítani :(

Nahát.. Legalább Helga, persze, õt el is feledtem, pedig télleg tõle lehetett leginkább várni. Jól van, kis jópont :)

Jürgen? Hát õ olyan józan/normális volt mindig és bírta Rokkót is. Ennyire David-párti volt lett volna a végén?? Nekem nem jött le.. inkább Lisa-párti. Max érezte, hogy Lisa túl sokat kacsintgat David felé..

Már vágom nektek a "szüzes" videót, de utána télleg abbahgyom és megyek dógozni! :)
glam 2007 ápr. 19. - 16:06:30
(746/1148)
Bizony, csak úgy elkullogott. Helga volt az, aki utánna fordult,meg asszem meg is simogatta a hátát, de nem ment vele, úgy nem is mehetett volna, mégiscsak a lánya esküvõje...
Jürgen? Miért pont õ? Õ abszolút David mellett állt már a végén!
glam 2007 ápr. 19. - 16:04:25
(745/1148)
Bocs, ha felreérthetõ voltam. Semmi problémám a hozzászólásaiddal, sõt... Egyszerûen csak mondtam, hogy nem azon háborgunk, hogy miért így lett, csak próbáltuk az életre levetíteni, mert mint már említettem mi a történet miatt nézzük elsõsorban. Ha ellenségesnek tûntem veled szemben, akkor sajnálom!!!
Valóban nem arra mondta, amikor Timóval beszélt, már amikor szóba hoztad a dolgot gondoltam, hogy erre gondolsz. Tényleg eléggé félreérthetõ volt, de aztán kiderült a szövegkörnyezetbõl.
Igen, David valóban közelebb áll, egy hús-vér átlag pasihoz, de ált. az emberek épp azért vagyakoznak különlegesebb figurákhoz, mert abból kevesebb van. Az már más tészta, hogy hosszútávon melyik éri meg jobban. (Bár ez esetben lehet pont a különlegesebb)
Ezér most lehet a David-pártiak megköveznek, de szerintem éppen azért volt jó Rokko karaktere, mert illet a nem épp hétköznapi történetbe, a nem hétköznap lány mellé. Csak nagy kár hogy a végére a Nagy Rokko a Reklámüstökös eltünt és kicsit, olyan Rokko a Lisa kicsi barátja lett.
gyik 2007 ápr. 19. - 15:59:22
(744/1148)
bocsi bogi, sorban haladtam ;)
gyik 2007 ápr. 19. - 15:55:49
(743/1148)
jajj, dehogynem illenek ide a hsz-aid! végre egy fiú.. ffi is van ;)

> "Timóval beszélgetett, és akkor mondta neki,hogy "nekem ez lenne az elsõ""

Jajj, te! neeeem. Bedõltél a jelenetnek;) A lánykérés terén szûz, nem a szexben :D
Majd felrakom a youtube-ra, ha megnézed még1x, egyértelmû lesz :)
Nem sokkal elõtte beszélget Helgával, ott is kiderül pl. az ellenkezõje. Mármint hogy Lisával ellentétben õ nem az ;))
gyik 2007 ápr. 19. - 15:47:09
(742/1148)
csak úgy elkullogott szegény.. egyedül?? Nahát.. tuti nem nézem meg.
Látatlanban is mondtam, hogy ilyen bunkón azért nem kellett volna félrerakni.. Még ha fanatikus David-drukker lennék, ezt akor is soknak tartanám..
Azért ez a többi szereplõ személyérõl (élükön Lisával,aki annyit kapott tõle, meg Daviddal, aki azért némi tisztellettel illene, hogy adózzon neki) is sokat mond... Még Jürgen sem veregette vállon??
gyik 2007 ápr. 19. - 15:42:22
(741/1148)
szió! De jó, hogy visszajöttél!
csatlakozom glam-hez, de sokmindenben igazad van!
Mondjuk én sem a nõkért néztem elsõsorban, hanemaz egészért.

Ja, Rokko nem szûz.. még oly kevéssé sem..
De néhány barát télleg jöhetett volna mellé, én is hiányoltam, hogy a nagyágyú reklámszakember hirtelen eltûnt mindenhonnan máshonnan és csak a Kerimában/-nak élt..
gyik 2007 ápr. 19. - 15:36:42
(740/1148)
köszi!!
egy párat átbogarásztam és úgy nagyjából felfogtam.. olyan kis aranyoskáknak tûnt,de semmi különös.
Majd ha Rokkónak ír, azt elolvasom :D
gyik 2007 ápr. 19. - 15:35:06
(739/1148)
hát mostanában inkább de. Éccakkában hajlóan jobban tudok dolgozni..csönd van :)
De majd igyekszem, köszi! ;-)
bogi101 2007 ápr. 19. - 14:27:17
(738/1148)
Abból a részbõl az derült ki, hogy Lisa lenne az elsõ akinek megkéri a kezét.... nem az, hogy az elsõ akivel lefeküdne.Bár télleg bonyolult párbeszédek voltak a sorozatban:)
glam 2007 ápr. 19. - 12:07:34
(737/1148)
Ja és pl. a haveros résszel teljesen egyet értek. Már csak azért is lett volna jó, ha legalább az esküvõn ott van vki, aki az õ ismerõs, barátja, akárkije, hogy amikor szegény úgy elkullog, vki utánna mehetett volna egy kicsit megvígsztalni, vagy csak, hogy vele legyen, mert az nem volt így szép. Ld a Rokkos verzióban Davidot csak hátbaveregette vki.
glam 2007 ápr. 19. - 12:03:16
(736/1148)
Okés vhol igazad van, de szerintem nem árulok el nagy titikot azzal, hogy én és szerintem sokan mások, nem kifejzetetten Alex miatt kezdtük el nézni, lehet, hogy mesgszerettük, nem elsõsorban benne gyönyörködés végett fogtunk hozzá. Valószínüleg ezért érdekelnek bennünket az a dolgok, +azért mert a napjaink része lett és jó róla még most is beszélgetni.

Másik arról szerintem egyszer szó nem volt, hogy Rokkó szûz, sõt! És igen tényleg nem egy átlagos figura, de ez nem jelenti azt, hogy nem valósághû, mert szerintem, ha nem is ezrével, de vannak ilyen emberek pasiban is, nõben is.

Arról pedig, hogy ki hogy áll ezzel a fajta kettõsséggel, és ki miylen típust választani, ebben pedug szeritem már rég nem Lisáról szólt a dolog, csak kidumáltuk a véleményeket, tapasztalatokat. Annyi, hogy a téma Lisa kapcsán jött elõ.

Mi csak dumcsizunk, mint ahogy a csajok azt mindig is szoktak és ennyi. Nem akarunk mi semmit megváltoztatni, szerintem.
Bocs, hogy többek nevében is beszéltem, aki nem ért egyet ne vegye bele magát!!!
Szép napot!
123 2007 ápr. 19. - 09:16:56
(735/1148)
Eddig semmi egetverõen izgalmas nem volt bennük... Csak a szokásos, amire számítani lehet.
Kiskirálylány 2007 ápr. 19. - 05:49:01
(734/1148)
Te jó ég, Gyik, te mikor alszol? Tessék többet aludni! (Jó, hogy ezt pont én mondom... de mondjuk én szoktam kicsit délután is, ami azt illeti...)
gyik 2007 ápr. 19. - 04:51:17
(733/1148)
jah, a levélkék.. Én azt se tudtam, hogy regisztrálni kellene.. oda volt írva :D
Ha valaki érti õket, és van bennük valami jópofa, az meséljen majd! Lécci ;)
jóéjt/napot!
glam 2007 ápr. 18. - 23:56:58
(732/1148)
Köszi szépen!! Milyen fantázia dús:D Nem is gondoltam volna :D
123 2007 ápr. 18. - 23:52:45
(731/1148)
Sajnos nem láttam... Amúgy én nézem a ViB 2-õt, de le vagyok maradva vagy 5 hétnyi résszel, és elõbb azokat akarom megnézni. Csak szépen sorban.:)
123 2007 ápr. 18. - 23:49:35
(730/1148)
Tökéletesen és teljesen igazad van!! Nekem Anyám jön folyton azzal, hogy adjak esélyt. Már nem is tudok mit mondani rá.:D És nem azért nem adok esélyt, mert valaki így vagy úgy néz ki, vagy nem tetszik az öltözködése, egyszerûen megérzés, hogy õ nem és kész. Mire való a nõi megérzés, ha nem erre? Amúgy nálam jól szokott mûködni az elsõ megérzés, benyomás valakirõl. Mindig annak kéne hinnem... Hiába akartam utána jobban megismerni egy embert, mindig kiderült, hogy a megérzésemnek volt igaza. Még olyanokkal kapcsolatban is, akiket mások kedveltek. Aztán rájöttek, hogy nekem volt igazam, hogy én meg nem kedveltem õket, magam sem tudom, hogy miért... Szóval ha valakit nálam a nõi megérzés kiszelektál, akkor az úgy is marad. Tapasztalat...
123 2007 ápr. 18. - 23:44:48
(729/1148)
A jelszó: Schnattchen

Amúgy ha rá mész Lisa mailbox oldalára ki van rakva a jelszó a honlapra is... Ezért kellett regisztrálni. Na mindegy.:)