Téma: Lola

lennékmarcelohelyében..)) 2015 ápr. 24. - 19:18:24
(68/168)
Marcelo a bárban piásan is a fõcímdalból énekelt..

https://www.youtube.com/watch?v=bHLMBA8zV00&index=25&list=RD4mjFFGp6t0U
lennékmarcelohelyében..)) 2015 ápr. 24. - 19:08:25
(67/168)
Ez is a duett... csak a másik, a fõcímzene

https://www.youtube.com/watch?v=EtT7CdYRhkQ&list=RD4mjFFGp6t0U&index=10
lennékmarcelohelyében..)) 2015 ápr. 24. - 19:02:20
(66/168)
BBali06 2015 ápr. 24. - 16:56:35
(65/168)
****SPOILER****

Amit írtál, igaz. (Aqiles)

***SPOLIER VÉGE****
10/10
syuzi 2015 ápr. 24. - 13:04:30 10/10
(64/168)
Én is erre gondoltam hogy Aqiles Lola nagyapja
A végén majd Lola fogjaszerintem örökölni Aqiles vagyonát :)

Tudja valaki hogy mi annak a számnak a címe amit Marcelo énekel Lolának?

És hogy mit énekelnek közösen Marcelo és Lola?
sorozatkedvelõ 2015 ápr. 24. - 12:18:21
(63/168)
Már a két "párizsi" nõ nagyon idegesít!Szerintem Aqiles Lola nagyapja ,valószínû Lola anyja ,Aqiles lánya volt,és meghalhatott gyerek szülésben,Amiért Aqiles olthatatlan gyûlöletet érez Lola iránt.Már eleve,hogy rangon alul házasodott egy bányászhoz ment hozzá,de miért nincs sírja vagy más helyen halt meg? Remélem majd ezekre is fény derül,csak azt a két hárpiát nem kellene ennyit szerepeltetni,már tegnap miattuk nem néztem DDD
8/10
kikelet54 2015 ápr. 23. - 21:01:56 8/10
(62/168)
Biztos, hogy rokonok, mert Lola teljes neve Dolores Carrero Barraza, és Aquiles is Barraza. Ha rokonok, az öreg miért utálja annyira. Még egy lehetõség, hogy valamilyen oknál fogva megesküdtek, de ez nagyon abszurd lenne...

Spoiler: ... és amikor meghal, mert megfog, akkor örökli a vagyont. Spoiler vége.
8/10
josteci 2015 ápr. 23. - 14:28:10 8/10
(61/168)
Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy Aquiles-nek milyen szerepe lesz végül is Lola életében!? Mert neki is tönkre ment az élete valami miatt, mert ugye a ház amiben lakik valamikor kastély volt, õsei gazdagok, voltak, és Õ maga is az, hisz állítólag sok pénze, kincse van, és hatalmas földterület az Övé. Én mintha azt gyanítanám, hogy Lola az Õ unokája!? Persze, ez lehet csak képzelgés! De azt láttam az utolsó részekbe belenézve, hogy Lola gazdag lesz!? De mibõl?
lennékmarcelohelyében..)) 2015 ápr. 23. - 09:27:34 Előzmény kikelet54
(60/168)
Én sem tudtam spanyolul, de mire végig értem a sorozaton, egész jól ment....)))
De most nézem magyarul én is a Dunán, és rájöttem, nem sokat tévedtem, tényleg jól értettem a dolgokat !
Tényleg azt tudom mondani mindenkinek, aki eddig nézte, tartson ki, mert egyre jobb lesz, ahogy haladunk elõre.
Ugye tegnap is, fordulat volt, érdekes is lett volna, ha 94-ik részben már esküvõ lett volna...)))
Jó szórakozást!
8/10
kikelet54 2015 ápr. 22. - 17:38:20 8/10 Előzmény lennékmarcelohelyében..))
(59/168)
Nem adom fel!
Végre utolértem a tévét, de egy hetet összevárok, és hétvégén nézem meg.
Valóban gyönyörû Lola, nagyon szeretem a filmjeit, de én inkább Marcelon legeltetem a szemem.
Most már még jobban felcsigáztál, igaz én is így gondolom abból, amit a youtube-on láttam, de nem értettem egy kukkot sem belõle.
lennékmarcelohelyében..)) 2015 ápr. 20. - 17:21:26 Előzmény kikelet54
(58/168)
Ne add fel, jó lesz...
az utolsó 30 rész nekem nagyon bejött...
Férfiként igencsak ellegeltettem a szemeim Lolán, enyhén szólva is gyönyörû lesz...
Minden, és mindenki a helyére kerül, de nem szokványos módon...
8/10
kikelet54 2015 ápr. 12. - 11:58:28 8/10 Előzmény lennékmarcelohelyében..))
(57/168)
Eléggé nyögve-nyelõs ez a sorozat, pedig a téma érdekes lenne. Most kezdtem nézni online-n, az 58. résznél tartok, még jó hogy lehet tekerni. A két párizsi förmedvényt mindenképpen tekerem, szerintem többet vannak képernyõn, mint a fõszereplõk.
Te már végignézted, Loláék csak nézni fogják egymást a 140. részig, vagy esetleg történik is még valami köztük? Én is belenéztem a részekbe itt-ott, de csak egy érdekes esküvõt néztem hosszabb ideig. Nem értem, hogy két ilyen okos, értelmes fiatal miért nem áll egymás elé, és beszélik meg azt a sok hülyeséget, amit mondanak nekik.
Mindenképpen végig nézem, eddig csak egy sorozatot adtam fel, pedig már sokat láttam.
10/10
syuzi 2015 ápr. 08. - 15:33:32 10/10
(56/168)
Nagyon jó volt a tegnapi rész és most nézem a mai részt az is tök jó
Fabian megkérte Lola kezét az nem semmi
Nicolasa és Nacho végre kibékültek:)

Remélem hogy Marcelo és Lola végre összejönnek:)
sorozatkedvelõ 2015 márc. 25. - 12:51:52 Előzmény BBali06
(55/168)
Köszönöm!
BBali06 2015 márc. 24. - 22:13:01
(54/168)
Nem hallgattam bele, de ha jól tudom, itt magyarul tudod megnézni:
http://online-sorozatok.tv/search.php?keywords=Lola&btn=Keres%C3%A9s
sorozatkedvelõ 2015 márc. 24. - 09:18:52
(53/168)
Sajnos a tegnapi részt nem láttam,és még a neten sincs fent. lehet jobb lenne megnézni eredeti nyelven,de nem tudok spanyolul,így a szöveg érthetetlen számomra,de ez a heti 2 vetítés teljesen felháborít DDDDD.
BBali06 2015 márc. 23. - 09:05:35 Előzmény lennékmarcelohelyében..))
(52/168)
Én kitartok, csak nem üssön be gikszer majd, mert szeretek sportcsatornákat nézni, és ha elvagyok, valahogy kettõt kell felvennie egyszerre....
Plussz le ne vegyék valami idiótaság miatt....

Amúgy gyanítottam, hogy jó lesz, már az eleje is vicces volt. :)

A pénteki meccs 0-0 lett, ehelyett igazán adhatták volna...
lennékmarcelohelyében..)) 2015 márc. 21. - 12:44:56
(51/168)
Én sem értem, hogy miért kellett ennyire elõre hozni napközben a sugárzását!
Ha a "királyi tv" megvesz egy 140 részes sorozatot, akkor féltávon ne leépítse a nézettségét, hanem minimum tartsa meg! Azt hogy mit vesznek meg, szerintem meg sem nézik. Ugyanis, akkor nem ezt tennék, bár gondolom mikor mûsorba rakták, még nem volt képben az M1 hírfolyam.. Bár ne tették volna, most meg más mûsorokra alig marad idõ...
Ezért az átszervezésért meguntam én is a várakozást és megnéztem spanyolul! Tegnap végeztem a 140-ik utolsó résszel.Nem mondom el nyilván a tartalmat, de azt azért meg kell jegyeznem, hogy az UTOLSÓ 35-40 RÉSZ ELKÉPESZTÕEN JÓ!!! Mintha egy másik sorozat lenne.
Nem minden úgy történik és azért, ahogy gondolnánk most...
A sorozat elsõ harmadát nézi az ember, hogy mi sül ki, mirõl szól... Most utólag viszont azt mondhatom, ahol éppen tart a Duna tv, hogy a középsõ harmadot szinte ki lehetett volna hagyni, vagy 5-10 részbe sûríteni, de az utolsó 35-40 rész mehetne nyugodtan FÕMÛSORIDÕBEN is, akár egy sokadik alkalommal vetített REX helyett ( az sem volt rossz anno, de azért fõmûsoridõben adni most x-edik alkalommal ...)!
Aki kitart nem bánja meg! Nagyon jó az utolsó harmada a sorozatnak!
Jó szórakozást !( és türelmet a sugárzáshoz)
Katalin Maracz 2015 márc. 20. - 13:26:51
(50/168)
Sajnos én is ott ragadtam a sorozat elött amit soha nem szoktam csinálni.Csak azt nem értem,hogy ilyen sorozatokat miért nem késöbben adják.Elég jól elszurta a Duna tv.Remélem be fogják fejezni ebben az évben,Szomorú,hogy mindig kiveszik más müsor miatt.Azonkivül szerintem negativ irányba fordult az MTVA terve.
Ui:Nekem még nehezebb,mert külföldön élek,és csak az internetes adásokat tudom nézni,és most egy csatorna eltünt,vagyis hirek.Kevésbé érdekes.
BBali06 2015 márc. 17. - 16:40:43
(49/168)
Meg lehetett volna oldani ne félj, csak kicsi át kellett volna alkítani a mûsorstruktúrát. De nem ez luxus. Úgy számoltam eddig, hogy június 6-7-e körül lesz a 140. rész, de ha így haladunk, júliusban is tartani fog.

Amúgy nagyon jó, ez az elsõ, és az utolsó sorozat amit megnézek, e mivel anno Danna Garcia miatt kezdtem el nézni, plussz vicces , most már végignézem. A Galeano fiúk, meg Fabian óriási figurák. Priscilla szörnyen idegesítõ, ráadásul csúnya is. Pablo Avila meg túl kevés szerepet játszik a sorozatban. Néha feltûnik, volt komolyabb szerepe is (ugye az elején legfõképpen)
Meg az zavar még, hogy mennyit piszálják szerencsétlen Lolát.