Téma: Luz Maria

Csalarozsika 2019 jún. 06. - 05:13:55 Előzmény napraforgó
(1794/2794)
Katy szerelme valóban hirtelen jött, de nem pusztán fellángolás, őszintén és érdek nélkül szereti José Juliánt, s ez így is marad!
Előbb-utóbb arra is ráébred, hogy Lucecita nem a riválisa, s ezután vele szemben is megváltozik a viselkedése.
Katy igazából nem rossz lélek, az anyja viszont velejéig romlott.
Végül Laura megkapja, ami jár neki, Katyt szerencsére nem sikerül magával rántania.

Lily és Frankie "románca" mostanság háttérbe szorult.
Szerencsére ez is jó véget ér, Lucecitának "természetesen" nagy szerepe lesz abban, hogy Lily nem válik "bukott nővé".

Sajnos Gustavo elhiszi Mirta hazugságait, s nincs, aki felvilágosítaná az igazságról.
SPOILER!!!
Csupán a sorozat legvégén nyeri vissza az emlékezetét.
Az is igaz, hogy akkor már tudja, mire és kire kell(ene) emlékeznie!
Dr. Gutiérrez világosítja fel a teljes igazságról, miután alaposan utánaolvas a dolgoknak, s megbizonyosodik afelől, hogy Gustavo számára semmilyen veszéllyel nem jár, ha feltárja előtte a múltját.
Addig Mirta - és a sarlatán "orvos" - sikeresen hiteti el mindenkivel, hogy Gustavo megőrülne, ha megtudná az igazat.
Lucecita ezért áll be hozzájuk cselédnek, - Modestával együtt - hogy a családja közelében maradjon.
Közben persze minden tőle telhetőt megtesz, hogy felkeltse Gustavo érdeklődését, s ez minden nehézség nélkül sikerül is neki.
Gustavo anélkül szeret bele újra, hogy tudná, a felesége van mellette.
Természetesen a kislánya is megszereti az édesanyját.
Szegény nem sok anyai szeretetet kap Mirtától... SPOILER VÉGE!!!
Csalarozsika 2019 jún. 06. - 04:55:51 Előzmény napraforgó
(1793/2794)
Mirta valóban nem szereti szegény kislányt, egyébként is csak azért vitték magukkal, mert Gustavo állandóan a kislányát emlegette.
Szerintem az, hogy "az anyja akar lenni", egyszerűen azt jelenti, hogy azt szeretné elérni, hogy a gyermeknek ne tegyenek említést arról, hogy nem ő az igazi anyja.
Valószínűleg ezzel szeretné elejét venni az esetleges kérdéseknek, mert akkor óhatatlanul szóba kerülne a múlt.
Márpedig a célját talán így lehetne a legjobban megfogalmazni: "A múltat végképp eltörölni..."
Csalarozsika 2019 jún. 06. - 04:50:12 Előzmény napraforgó
(1792/2794)
"Előélet"? :-)
Azért ez egy kicsit erős kifejezés, hisz Lucecitának nincs miért szégyenkeznie!

Sajnos Gustavo emlékezete jó ideig nem tér vissza, Mirta még sokáig élvezheti a kiváltságos helyzetét!
Igaz, mindent meg is tesz annak érdekében, hogy csírájában elfojtsa a fel-feltörő emlékeket.
Még gyilkosságra is hajlandó volt, hogy megakadályozza az igazság napvilágra kerülését.
Teljesen gátlástalan, nemigen válogat az eszközökben!
SPOILER!!! Ebben segítségére lesz a sarlatán "orvos" rokona.
Ő elhiteti mindenkivel, - beleértve Lucecitát is - hogy Gustavo számára végzetes következményekkel járna, ha megtudná az igazságot.

Ami José Julián műtétjét illeti: Így vagy úgy, de sor kerül rá, s pozitív végkifejlettel zárul! SPOILER VÉGE!!!
Egyébként hamarosan megszabadul a szakálltól, mivel tetszeni szeretne Lucecitának. :-)
Luna34 2019 jún. 05. - 17:30:08 Előzmény napraforgó
(1791/2794)
igen. tény és való hogy sok minden furcsa a sorozatban…. sok az ellentmondás.
napraforgó 2019 jún. 05. - 16:37:35 Előzmény Luna34
(1790/2794)
Igazásból csak az ellentmondásokra akartam rámutatni. Mert Gustavo és Angelina nem a szegény proletár rétegből származtak, ahol csak úgy jönnek a gyerekek egymás után, nem számít, hogy a házasfelek szeretik, vagy nem szeretik egymást.
A Mendoza házban, mint azt látni lehetett, mindenkinek volt saját hálószobája és a férj, meg a feleség még véletlenül sem aludtak egy ágyban.
Luna34 2019 jún. 05. - 15:36:01 Előzmény napraforgó
(1789/2794)
mondjuk vannak férfiak akik csalják a várandós nejüket, nem is ez lenne a lényeg hanem a többi amit írtál. elég fura ez az egész.
Luna34 2019 jún. 05. - 15:28:26 Előzmény napraforgó
(1788/2794)
ja ezt nem tudom… fogalmam sincs hogy kit írtak be anyaként, csak a tartalomban olvastam hogy Mirtha mindenhogyan a gyerek anyja szeretne lenni, azt meg másképp hogyan éri el?
napraforgó 2019 jún. 05. - 15:12:20 Előzmény Luna34
(1787/2794)
Ha Mirta mint anya akarná regisztráltatni Maria Rosát, akkor a kislány törvénytelen lenne, hisz nem házasok Gustavoval.

Amúgy meg megvolt a kislány keresztelője, ott milyen nevet írattak be az anyja neveként? Ha Angelináét, akkor Mirta nem anyakönyveztetheti a saját nevére a polgári hatóságok előtt sem. Mert azért kicsit fura lenne, ha két anyja lenne, egy az egyházi anyakönyvben, egy meg az államiban.
A valóságban meg egy harmadik nő az anyja, jujj!
napraforgó 2019 jún. 05. - 15:07:33 Előzmény Luna34
(1786/2794)
Az biztos, hogy Kathy nagyon hirtelen találta ki, hogy beleszeretett Jose Juliánba. Lilly viszonyáról Frankievel viszont mostanában semmit sem hallani. Meg arról sem nagyon, hogy a lány most megbukott-e, vagy sem?
-----
Nem tudom, hogy nem gondolkodik el azon Gustavo, hogy - az ő tudomása szerint Angelina a lánya anyja - de ő az emlékei szerint meggyónta a papnak, hogy nem szereti Angelinát. Mirta szerint Gustavonak már jó ideje viszonya volt ővele. Hát miféle férfi az, aki a várandós feleségét csalja?Ráadásul Angelina meg akarta őt ölni, hisz ő okozta a balesetet, vagyis ő sem szerette a férjét. De akkor minek vállaltak közös gyereket?
Nem nagyon klappol Mirta meséje Angelináról, meg a gyerekről.
De állítólag még évek telnek el, mire Guszti végre visszanyeri az emlékeit.
Luna34 2019 jún. 05. - 14:24:47 Előzmény napraforgó
(1785/2794)
de az is vicces hogy ne nyerje még vissza az emlékezetét…. ezt nem ő fogja eldönteni. nem lehet befolyásolni azt hogy mikor nyerje vissza.
Luna34 2019 jún. 05. - 14:22:34 Előzmény napraforgó
(1784/2794)
ja, lehet hogy tényleg az a célja hogy saját nevére anyakönyvezzék.
napraforgó 2019 jún. 05. - 12:51:14 Előzmény Luna34
(1783/2794)
Mirta utálja a kislányt, Oféliát is állandóan emelt hangon utasítgatja, hogy hallgattassa el. Csak akkor negédeskedik a gyerekkel, ha Gustavo is látja, hallja, akkor bezzeg szereti a kislányt, meg csak ők a fontosak neki, blabla...
Luna34 2019 jún. 05. - 09:14:46 Előzmény napraforgó
(1782/2794)
talán sajátjaként akarja anyakönyveztetni? ez nem fér a fejembe. mert végül is Lucecita azt nem tudta megtenni, mert szinte épphogy megszült meg el is tűntek Gustávóval.
Luna34 2019 jún. 05. - 09:05:20 Előzmény napraforgó
(1781/2794)
na igen, már jobb is volt hogy elmondta az igazat. nekem ami a legfurább az Caty szerelme José Julian iránt… hogy tudott ilyen gyorsan így beleszeretni? hiszem nemrég még tudni sem akart róla, mikor az anyja győzködte… aztán meghallotta hegedűlni és bumm szerelmes lett! érdekes. Nem tudom hogy Mirtha milyen helyzetre gondolhatott konkrétan. olyat olvastam hogy mindenáron azt akarja elérni hogy ő legyen a kislány édesanyja. ezt viszont nem értem, ezt mégis hogyan?
napraforgó 2019 jún. 05. - 08:29:28
(1780/2794)
Lucecita végre bevallotta az előéletét Cristinának.
Mirta meg nem mérte fel jól a helyzetet, Gustavo emlékezete előbb-utóbb visszatér. Mirta azt szeretné, ha akkorra már visszafordíthatatlan helyzet lenne. De még ha össze is házasodnának, az a házasság érvénytelen lenne, hisz az előző feleség még él és nem váltak el. Talán gyereket akar? az elég visszafordíthatatlan, akkoriban még nemigen volt abortusz.

Nem igazán tudom, hogy Alejandro miért a fia szemét akarja megműteni, hisz Dr. Gutierez is megmondta már, hogy a golyó Jose Julian tarkójánál ütötte meg a fejét, ahol a látásközpont van.
lehet, hogy nem is kéne belekotorni a szemgolyójába. lehet, hogy máshol van a baj. meglehet, hogy egy újabb ütés a tarkójára visszahozná a látását.
Luna34 2019 jún. 04. - 13:22:39 Előzmény napraforgó
(1779/2794)
nem konkrétan Mirtha miatt, hanem mert nagy volt a sorozat nézettsége. de szerintem ezek után inkább csak csökkent mint nőtt. unalmas nagyon… nem olyan mint az elején volt. ja José Julian szakállaár igencsak igénytelen. az jó kérdés hogy Lucecita miért titkolja, semmi nincs amit szégyelnie kéne. lehet csak nem akarta elmondani, mert úgy érezte hogy nem rájuk tartozik.
napraforgó 2019 jún. 04. - 13:14:20 Előzmény Luna34
(1778/2794)
Pár napja én is pont ezen törtem a fejem, ez már nem ugyanaz a történet, ez egy új szappanopera. Arról volt szó, hogy Mirta miatt hosszabbították meg, de ő elég keveset szerepel, állandóan az Aldama családdal foglalkoznak. Én már únom Alejandrót, meg az italozását, és fárasztó Cristina is a simlis udvarlójával. Azt a szerencsétlen Jose Juliánt pedig megborotválhatnák már, már akkora sörénye van, mint egy oroszlánnak.
Az meg rejtély számomra, hogy Lucecita miért titkolja annyira a régi életét a család előtt?
malvinkicska 2019 jún. 04. - 11:06:32
(1777/2794)
Abba hagytam mert teljesen elvitték más irányba sajnos, úgy húzzák, mint a rétes tésztát, a vége felé bele nézek, de nevetséges ahogy elrontották, ezt a szép sorozatot.
Luna34 2019 jún. 04. - 08:41:31
(1776/2794)
Sziasztok! Már régóta nem írt ide senki. mi a véleményetek most a sorozatról? nekem már kissé hosszú ez az Aldama szál.
Iri 2019 máj. 23. - 11:27:47 Előzmény Csalarozsika
(1775/2794)
Nem muszáj a tv ben nézni a YouTubon pár óra múlva fent van. Reklám nélkül.
Főleg ha a géped rajta van a tv..n.
Én már be is fejeztem mivel fent van eredetiben perui végig... és beszélek spanyolul....teljesen más értelmezni.