Téma: Mama pici fia

ponca 2022 nov. 10. - 19:22:37
(3/3)
Az újabb évadot látva a többi anya sem százas. De baj van ezekkel a csajokkal is. Pl. Emily! Az a csaj klinikai határeset.
Holly19. 2022 jan. 11. - 20:17:14
(2/3)
Nem tudtam eldönteni, melyik anya akaszt ki a legjobban. Mindig amelyiket épp mutatják :D
De ahogy mentek a részek, nálam győzött Kelly :)))) Fúúú.....döbbenet az a nő. Szándékosan
bántja a leendő menyét, gonosz nagyon. De Isten nem ver bottal, a végén ..........na, de a többi már spoiler, így nézze meg aki akarja:)
A lányok meg? Nos .....azt lehet hülyére venni, aki hagyja. Sajnálom is őket, meg néha meg is tudnám rázni mindegyiket, hogy
kapjatok már észbeeee!!!! Volt, hogy azt hittem, megrendezett színjáték az egész, mert nem hiszem el, hogy bárki benyeli
az ilyen viselkedést. De rájöttem, hogy van aki birka türelmű ember, ezekkel lehet így bánni. Én a világ másik feléig futnék, ha
ezt művelné a párom vagy az anyósom, nemhogy együtt a kettő :((((( Azért bár néha a nyugtatóért kell nyúlni, érdekes látni,
hogy ilyen életek is vannak. Már csak azt nem értem, hogy mi veszi rá őket, hogy engedjék lefilmezni az abnormális,
beteg viszonyukat a gyerekükkel. De mindegyik meg van győződve róla, hogy ez így normális :(((((
kovaka05 2021 dec. 01. - 10:23:01
(1/3)
Ezek az anyák és fiaik betegek. Lányok meneküljetek, mert ebből normális kapcsolat vagy házasság sosem lesz.