5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 18:35:56 5/10 Előzmény napraforgó
(421/601)
igaz hogy luciana sem a kedvencem, viszont most mar kezdem sajnalni hogy mennyire oda vaj davidert, es a boraszatban is gyakorlatilag neki koszonhet az utobbi idoben mindent… es david nem erdemli meg ezt.
5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 18:34:01 5/10 Előzmény napraforgó
(420/601)
amugy meg vicc hogy davidot csak az erdekli hogy a gyerekeknek ki a megfelelo, de azzal nem hogy neki maganak mi a jo. emiatt is vagyok grace mellett, ha valaki annyira hulye mint david es nem tud harcolni azert akit valojaban szeret, akkor meg is erdemli a sorsat.
5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 18:29:07 5/10 Előzmény napraforgó
(419/601)
sosem fogja elkuldeni oket. fer miatt sem mert azert abban bizik hogy grace jo hatassal van ra. meg ugye mar bobby is megkedvelte. amugy igazad van, egyes esetekben mint peldaul fernandae is akkor nagyon be tud gurulni. graciela es lilian eseteben mar teljesen mashogy viselkedik. meg mar abban is ketelkedik hogy luciana e a megfelelo a gyerekek szamara. a mai reszben mondta is cesarnak. egyre jobban elbizonytalanodik… es szerintem majd ez viszi grace fele.
3/10
napraforgó 2018 márc. 30. - 17:17:10 3/10 Előzmény Luna34
(418/601)
Hát igen, az a fiatal lány kezelés alatt áll - ha nem is a legjobb kezelés alatt is, de mindenki tudja, David is, hogy a lánya idegileg labilis. Meglehet, hogy a sok tanulás sem tesz jót neki, a vizsgán izgult szegény, aztán meg az apja ordítozott vele, hát nem semmi. Szinte csak egy öröme van, hogy naponta negyed-, vagy félórára találkozik Tanoval, na ez az első, amitól az apja eltiltja. Pedig ez a kapcsolat segített valamelyest stabilizálni az állapotát. Graciela biztos nem, ő vidáman föláldozná őt is, az öccsét is, ha cserébe megkaphatná Davidot. És meg is teszi, hisz annak a sarlatánnak a kezére adja, sőt instuálja is, hogy mire dresszírozza a lányt.
David talán tudat alatt tudja, látja, hogy a sógornője csak árt a gyerekeknek, de nem elég határozott vele szemben. Időnként kiböki, hogy el kell költözniük, de aztán soha semmi nem lesz a dologból. Már csak röhögök amikorújra előhozza a témát. Hülye pasi, miért csak a gyerekeivel tud szigorú lenni, a banyákkal nem?
5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 16:51:30 5/10
(417/601)
nagyon orultem hogy ericaek jutottak tovabb elsokent. fer nagyon labilis erzelmileg, davdinak nem kellett volna ennyire leteremtenie… ezt megint elszurta. hiszen tanult rendesen. hany olyan eset van hogy tanul az ember es annyira stresszes hogy meg sem megy at. az mas lett volna ha normalis hangnemben kozli vele a felteteleket, de ez az uvoltes nagyon gaz volt.
5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 13:36:03 5/10 Előzmény napraforgó
(416/601)
igen en peldaul instan kovetem is a gracielat megformalo szinesznot. abszolut nem olyan a valosafban mint a sorozatban… teljesen mas. szerintem itt amiatt van igy sminkelve hogy idosebbnek tunjon, mondjuk velemenyem szerint jobban illik davidhoz igy ezzel a kulsovel mint luciana.en azt vettem eszre hogy davidnak kulsore bejon csak nem szerelmes bele es az ido mulasaval viszont egyre jobban meg fogja kedvelni, ugy fogja erezni hogy szamara o a megfelelo no. lilian es martha vitaja mar abszolut ertelmetlen es felesleges. nem szeretem nezni ahogy minden reszben vergodnek. az erica es miguel paros a kedvencem. csak ericaval sajna tragedia fog tortenni amit nagyon banok… ez kar lesz. juan bosszujat reszben megertem, de mar tulzasba viszi.
3/10
napraforgó 2018 márc. 30. - 10:43:59 3/10 Előzmény Luna34
(415/601)
Igen, Grace kitartása egyéb esetben értékelendő lenne, de itt azért már elejétől látszik, hogy semmi esélye Davidnál. Bár te már láttad és azt mondod, hogy összejönnek - gondolom egy rövid időre csak, de engem baromira irritál pont a rámenőssége, az, hogy hogy olyasmit akar, aminek semmi esélye. És igen, a nyavajgásuk, hogy milyen fontos a közös étkezés és ennek hangsúlyozása szintén zavaró, én is csak röhögök rajta. Grace elkezdi, Lilián negédesen folytatja, brrrr.
Brian, meg a tyúkok nem annyira érdekelnek, ők itt amúgy is csak mellékszereplők.
A Gracielát játszó színésznő valóban nagyon szép, bár más szerepben (fényképen) láttam, hogy valójában nem ilyen borzasztóan fehér... De a 25 éves életkorával túl fiatal a k.b 40 éves sógornő megformálásához. Itt úgy tűnik, mintha két azonos korú nő veszkődne Davidért, holott a sztori szerint Graciela kb. egyidős Daviddal - akármennyire is mutatós. (Végül is együtt jártak egyetemre!)

Na mindegy, most már végignézem a sorozatot, kb. csak 35 rész van hátra, de elég silánynak tartom az egészet.
5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 09:35:28 5/10 Előzmény napraforgó
(414/601)
tudod mit utalok a legjobban? amikor az van hogy egyutt reggeliznek es allandoan a kedvencet kell mindenkinek kesziteni… meg mindig el van mondva hogy a csalad a legfontosabb… annyira hamis annyira mu hogy az nem igaz.
5/10
Luna34 2018 márc. 30. - 08:26:36 5/10 Előzmény napraforgó
(413/601)
na igen ebben igazad van, fer olyan mintha el lenne kenyeztetve, maskor meg olyan mintha sajnalni kene. dilis csalad, nek is tudok mit mondani. az egesz sorozat fura… david ahogy irtad is, ahogyan a bajsza alatt mormog nevetseges. luciana csak kikelni tud magabol egyre zavarobb. martha szerintem illene brianhez.de nem fognak szerintem mar osszejonni. liliant szerintem nem erdekli komolyan brian, neki ez egyfajta hiszti es a martha iranti versenges is. gracet ugyan birom de ahogy pitizik meg az allando megfelelesi kenyszere david meg a gyerekek fele enyhen szolva muris. a kitartasat ertekelem hogy barmit kepes megtenni azert hogy elerje amit akar. viszont egy gyonyoru fiatal no, szerintem nem er ennyit egy pasi meg a gyerekei… nekik megfelelni miattuk letezni szerintem nem jo dolog.
3/10
napraforgó 2018 márc. 30. - 04:46:20 3/10 Előzmény Luna34
(412/601)
Őszintén szólva én nagyon nem értem itt a karaktereket. Azt mondod, Fer el van kapatva.
Na de ki kényeztette el? Mert az apja nem. Az anyja meg meghalt. Igaz, itt úgy tesznek, mintha jujj, de régóta meghalt volna, holott inkább csak 2+1 éve telt el azóta. Márta? Igen, ő gondoskodott róla, meg Bobbyról is, de azért egy szülő, meg egy dada mégiscsak más. (mellesleg nem röhejes, hogy egy 18 éves érettségiző lánynak dadája van és azt még csak nem is szégyenli, és nem is titkolja a korabeliek között? nálunk körberöhögnék emiatt...)
Máskor meg azt mondjuk, hogy ez a lány el van hanyagolva érzelmileg, az apjától nem kapott meg annyi figyelmet, szeretetet, amennyire szüksége lett volna. Most meg már az apja hiába ia teper, nem tudja behozni a lemaradást. És Fer sajnos a számító nagynénje befolyása alá került. Mártaára mindig számíthatott, tanácsokat is kérhette tőle, sőt még Luciananak is feltűnt, hogy David gyerekei mindig is elsőbbséget élveztek az anyjánál, mint pl. ő. Akkor az elhanyagoltság nem igazán állmeg. de az elkapatás sem, mert Márta azért elég szigorúan fogta őt az öccsével.
A rossz hatás nyilván Graciélától jön, habár igen nehéz elképzelni, hogy egy viszonylag stabil környezetben, jólétben nevelkedő lány ennyire labilis legyen.

De igazából David sem tetszik, mindig szúrós tekintettel bámul a semmibe a szakálla fölött - abszolút nem tetszik a karaktere sem, és az alakítása sem. Leginkább a bamba, meg a bárgyú jelzők jutnak eszembe róla.
Luciána meg állandóan pattog, hőbörög, csak ritkán beszél kedvesen, normális hangon. Nem szeretem az ilyen izgága, nyughatatlan csajokat.
Az 50 éves Márta, meg a 60 éves Lilián veszkőáése a 40 éves rendőrért meg egyenesen röhejes, az meg hogy ő maga is állandóan a kegyeiket keresi, enyhén szólva hiteltelen.
Grace símán pszichopata, ő egy mániákus, neki diliházban lenne a helye.
5/10
Luna34 2018 márc. 29. - 10:28:20 5/10 Előzmény napraforgó
(411/601)
aha fer nagyon el lett kapatva es most jon ki az eredmenye. bobby meg szerintem olyan mint egy ovodas.
3/10
napraforgó 2018 márc. 28. - 19:18:17 3/10 Előzmény Luna34
(410/601)
Igazad van. Liliánt még csak megértem, ő el akarja tartatni magát, hisz soha nem dolgozott. De Gracenek van pénze, és ha festegetne, még többet is kereshetne. Ő nincs rászorulva egy tehetős pasi pénzére. Amúgy tényleg, a pasi ostoba, a gyerekei, na mondjuk inkább csak a lánya egy szemét kis ribi. Annyi esze sincs, mint egy tyúknak.
5/10
Luna34 2018 márc. 28. - 15:27:38 5/10 Előzmény napraforgó
(409/601)
en eleve meg sem engedtem volna hogy az en birtokon szenvedjenek az ontozorendszerrel… ok abban voltak mind hulyek daviddal egyutt hogy legalabb el kellett volna inditani az engedelyt megha a viz surgos is. maguknak kerestek a bajt adolfoek. ericat nagyon sajnalom, grace kitartasa nem semmi. en biztos nem kinlodnek ennyit egy dilis faszival meg a hulye gyerekeivel.
3/10
napraforgó 2018 márc. 28. - 15:09:09 3/10
(408/601)
Guttierez szemétkedik Ramonnal, Márta miatt. Adolfót meg megbirságolják, mivel nem kértek engedélyt a vízvezeték kiépítésére. Az építkezést azonnal leállítják. Ráadásul Erica is rosszul lesz, Miguel mentőt hív hozzá. Úgy tűnik, valami tüdőbetegsége van. Adolfo a lánya miatti aggodalmában el akarja zavarni Luciánát az öntözővízvezetékével együtt.
5/10
Luna34 2018 márc. 27. - 17:10:02 5/10
(407/601)
jo volt a mai resz, az nagyon tetszett amikor miguel megmondta davidnak hogy boldog ericaval.
3/10
napraforgó 2018 márc. 27. - 15:03:07 3/10
(406/601)
A nagykorú leányzó nyafog, hogy az apja kevés időt tölt vele. Pedig az apja tanul vele - a 18 évessel! -meg a vizsgáját is végig akarja asszisztálni, dacára, hogy sok más dolga lenne. Micsoda nyafka, elkényeztetett lány ez! Az ember azt hinné, hogy amikor az anyja meghalt, az apja bezárkózott, a nagyanyja nem törődött vele, a nénikéje külföldön volt, megtanult egy kicsitegyedüllenni, kezelni a problémáit. Most évekkel később meg visszament csecsemőbe, állandóan vele kellene törődni. Önző kis liba.
3/10
napraforgó 2018 márc. 26. - 15:34:24 3/10
(405/601)
Ma megint kacagnom kellett egy strófát, mikor David azt mondta, hogy most pár napig nem lesz otthon, mert a szomszéd birtokon lesz a vízvezeték építése miatt (gondolom legalább 5 km-re van, tényleg iszonyú távolság, na és a telefont sem találták még föl....)
David megkéri Gracielát és Liliánt, vigyázzon a gyerekekre, mert Márta kimenőt kért aznap estére. Hát tényleg baromira kell vigyázni egy 18, meg egy 10 éves-re, mikor teli a ház alkalmazottakkal. Jó, Fer bolond egy kissé, rá valóban kell kicsit vigyázni, mert mindig hülyeségeket csinál, pedig hát éretségiző nagylány. De igazából ez ilyen korú kamaszlányok, meg még fiatalabbak is szokták baby-szittelni a kicsiket.
Az is furcsa, hogy egy akkora gyerek , mint Bobby alszik délután, mint az óvodások, és mit ad isten, pont most lett rémálma.
Ebben a buta sorozatban mindenki féltékeny. Erica megint kinyilvánítja a tulajdonjogát Miguel felett (hiába mondta az ellenkezőjét), David meg nem engedi Lucit a Santa Barbarára, nehogy túl közel kerüljön Miguelhez. Lilián és Márta veszkődése a rendőrfőnökért meg egyenesen nevetséges.

5/10
Luna34 2018 márc. 26. - 15:27:08 5/10 Előzmény malvinkicska
(404/601)
szep unnepet neked is.
malvinkicska 2018 márc. 26. - 15:20:19 Előzmény napraforgó
(403/601)
a mai rész annyira dühített nem is nézem a héten nagy hét lévén , nem akarom az idegeim borzolni, ahogy viselkedik Lilian és Grész az nekem gyomor forgató az ilyen negédes semmi nőket nagyon utáltam és utálom is, csak a saját érdekét nézi a két gyerek az semmi itt David a cél, az engem nem érdekel Luciana is nélkülözve van, de a gyerekeket teljesen meghülyítette most már a kisfiú is, oda hajlik. Erica is túl féltékeny nem bízik Miguelbe ezzel lejáratja. A másik a mi teljesen értelmetlen akét csaj szerelmi szála van Mártha és Liliané szinte minden részben, nagyon unom, ezt asok badarságot már. Szép ünnepi készülődést kívánok neked és a fórum társaknak is.
5/10
Luna34 2018 márc. 26. - 15:10:06 5/10
(402/601)
luciana egyre jobban kiesik a pixisbol, vegre mar eppen itt az ideje... grace egyre jobb nelkulozhetetlen lesz hamarosan, reszben mar most is az. igaz a mondas. lassu viz partot mos.