malvinkicska 2018 ápr. 12. - 18:27:24 Előzmény Luna34
(461/601)
Valóban ők mások, sok mindenben, de most ezek a sorozatok a felkapottak, nem tudni meddig.Személy szerint én az Ezel című sorozattal kezdtem utána a többi, nekem sem jön be sok és kihagyom de viszont vannak nagyon sok érdekes tartalmas sztorijuk is. Azt is figyelem amelyek pár évesek többet mondanak sokszor, aztán itt is vannak át dolgozások, ezeket olvasom , mert én régen nem tudtam mi fán terem a szappan opera, mert dolgoztam, és nem értem rá most már megtehetem, és ezt a szórakozást választottam egyebek mellett.
5/10
Luna34 2018 ápr. 12. - 17:04:56 5/10 Előzmény malvinkicska
(460/601)
*a torokok nekem nem az izlesem.
5/10
Luna34 2018 ápr. 12. - 17:04:15 5/10 Előzmény malvinkicska
(459/601)
lenne jo a televisanak kozbe most is, csak azt nalunk nem veszik meg, a torokok nekem az izlesem, szal gaz ami mostanaban megy. regebben olyan jo sorozatok voltak itt is leadva.na igen ez a szori tenyleg nagyon nem valos… a pszichiateres sem volt az meg a gyerektema sem. ott van egy csomo alkalmazott plusz lilian es grace es davidnak megis folyton mellettuk kell lennie kismama muszakban… raadasul ugy hogy mar nem is kicsik.
malvinkicska 2018 ápr. 12. - 16:37:53 Előzmény Luna34
(458/601)
Engem az dühített benne mikor Fert kezelte az a sarlatán, annyira gagyi volt, azt egy pszichiáter látta volna biztos falra mászott volna tőle, mert más sorozatokban is vannak pszichés problémák de legalább ha sorozat akkor is nem így kezelik, egyszóval ittsemmi nem olyan , mint amilyenek lenni kéne. Ráállnak valamire most Gabriel Spanikot nyomják orrba szájba az Izaurán is, az ezer éves semmiket. azon is gondolkodtam elég nehéz a ma emberének már igazi jó sztorit írni, a Televisa lejárt Telemundóst nem vesznek, Spanyolt nem, Olaszt sem azok pedig amit eddig láttam egyik jobb, mint a másik. A Törököt is csak azt amit már lefordítottak vagy nem sokat ér, azért mert ott hetente van és darabolva a rossz szinkron nem azt adja vissza, mert még csak véletlenül sem találnak el egy hangot sem. A műsor politika egyenlő egy óriási nullával a múlik.
5/10
Luna34 2018 ápr. 12. - 16:27:27 5/10 Előzmény malvinkicska
(457/601)
engem nem duhit,ez a sorozat nem valt ki erzelmeket belolem… ebbol is latszik hogy milyen szinvonalu annak ellenere hogy van benne jopar jo szinesz. grace es sonia jateka tetszik a leginkabb, sajnos szamomra a tobbi hanyagolhato. davidrol meg ne is beszeljunk… nevetseges a szerepe. regen olyan jo televisas sorozatok voltak, megnevetetett, megsiratott es meg lehetne sorolni… de ezek a mostaniak amit megvesznek nem valok semmire. ami meg jo szori volna azt meg nem veszik meg nalunk.
malvinkicska 2018 ápr. 12. - 16:00:09 Előzmény Luna34
(456/601)
David sosem törődött a borászattal, mert depis volt a felesége halála miatt és Juan mesterkedett, az meg jó behúzta a csőbe amit jól tett most meg a gyerek témán lovagolnak, unalomig amúgy a téma sem volt egy eget rengető nagy durranás , szerintem egyszerűen nekem az a szerény véleményem ilyen sorozatokba már nem szabad bele kezdeni nézni, mert nem szórakoztat inkább dühít.
5/10
Luna34 2018 ápr. 12. - 15:18:22 5/10
(455/601)
david nagyon elhanyagolja a boraszatot. ossze kene neki hangolni ezt es a gyerekeket mert ez igy nem jo. ha luciana meg a tobbi alkalmazott nem lenne mar lehuzhatta volna a rolot, az a ket gyerek mar nem oteves hogy allandoan veluk kell foglalkozni… csak delelott akar dolgozni, mintha akkorak lennenek azok a gyerekek akikre allandoan vigyazni kell. mar mar nevetseges.
malvinkicska 2018 ápr. 12. - 11:56:41 Előzmény napraforgó
(454/601)
OFF nem tudom láttad e Olasz mini sorozat Chiara története A szerelem diadala 4 részes, nekem nagyon tetszett, a téma különös a színészek is jók és nem volt tele sok butasággal.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 12. - 06:36:09 3/10 Előzmény malvinkicska
(453/601)
Nagyon igazad van, tényleg nem érdemes nézni ezeket az ostoba sorozatokat. Sanos én oda vagyok ragadva a TV-hez, de csak magamat bosszantom. Itt a jó idő, megyek ki a kertbe. Feriha, meg Luciána mehet a polkolba....
5/10
Luna34 2018 ápr. 11. - 20:50:52 5/10 Előzmény malvinkicska
(452/601)
hat igen, sajna nagyon gaz a sorozat tobb reszrol is… az egyik resze nagyon unalmas a masik meg nagyon ertelmetlen, es amikor vegre alakulna egy normalis szal egy paros erica es miguel akkor azt meg szetromboljak. a helyszinek mindig egyformak ahogyan a szereplok is… allandoan csak a csalad a gyereknek valo megfeleles a tema.
malvinkicska 2018 ápr. 11. - 16:20:16 Előzmény Luna34
(451/601)
Miért kellet Ericanak meghalni, hisz az az nem normális David Lucival lesz volt egy szép fiatal pár, jól is alakítanak és ilyet csinálnak, egy szóval én nem írtam forgató könyvet de ilyet azt hiszem nem is volt nehéz, mert ez egy kalap kaki az egész.
5/10
Luna34 2018 ápr. 11. - 15:14:43 5/10
(450/601)
a mai reszben nagyon elegem volt bobbybol ugy csinal mint egy pisis, ha abban a pillanatban nem tudnak ra figyelni mikor neki tetszik mar duzzog. egy ovodas elobb megert dolgokat mint o.erica es miguel nagyon jok egyutt nagy kar hogy erica hamarosan meghal… szerintem nagy hulyeseg volt ez is a sorozat keszitoi reszerol. a vegen ahogy david lucianaval osszeveszett nevetseges volt, ha o nem lenne a boraszatban mar annyi lenne neki, mondom ugy hogy nem kedvelem lucianat sem, de ez akkor is teny. igen sonia es leon nagyon jok egyutt. sonia nagyon jol alakitja ezt a szerepet, dijra is jeloltek a karakter vegett.
malvinkicska 2018 ápr. 11. - 13:22:07 Előzmény napraforgó
(449/601)
Teljesen egyet értek veled azt nem értem miért vesznek olyan sorozatokat meg mint ez a Feriha is mikor nem szeretek nagyzolni de olyan mondani valóval rendelkező sorozataik vannak, legtöbbször a leggyengébbet veszik meg. Ott van az Medcezir - Áradat, több millióan nézték már meg a Youtube, fordítják , még az a jó, aztán ott van az Asi, meg sorolhatnám, rengeteg van nekem sem tetszik azok közül sem mind, csak azt nézem amelyik mondani valója érdekel. A Youtube találtam olasz sorozatokat amit nem láttam azt nézem mikor van időm, mert most már ha jobb lesz az idő, van tenni való az a jó.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 11. - 13:09:48 3/10 Előzmény malvinkicska
(448/601)
Már nekem is kimaradt jó pár rész, egy héten, talán, ha kétszer belenézek.
Bugyuta történet, és ezért aztán kár volt 142 részt csinálni. Ez az ostobácska történet a felét sem éri meg. Gabiel Soto (David), csak bután bámul a semmibe, Luciana meg csak puffog, mindeközben Graciela mesterkedik össze-vissza, hülyíti a gyerekeket, hogy mennyire fontosak neki, na jó, ez nekem nem ér meg 142 részt , 40 perc, + részenként 20 perc reklám.

Na nem, ilyet nem kérek többet.
De sajna a törököktől megvett sorozatok se jobbak....
3/10
napraforgó 2018 ápr. 11. - 12:57:04 3/10 Előzmény Luna34
(447/601)
Már nem is igen nézem a sorozatot. David ostobasága mindig megdöbbent és persze a 18 éves lánya is olyan buta, mintha nem lenne 10-nél több...
Boby még néha jó, bár már ő is kezd Gracehez alakulni...
Gracet sehogyse bírom, már untat a sok "alakítása", szerintem ennyire nem szabadni teperni egy férfiért sem. És igen, ha lehet, egy férfi teperjen egy nő után, ne fordítva.
Luciana sem az igazi, én nem bírom az állandó hepciáskodását. Mindig duccog, és én azt únom.
Sajna itt sincs egy igazán szimpatikus szereplő. Susant még birnám valamennyire, de ő meg annyit hisztizett eleinte...
Erica még helyeske lenne, bár az ő sok féltékenykedése is sok már...
Már szinte ott tartok, hogy a kezdetben undok Sonia a legehelyebb,, ahogy az ő kis oroszánjához , Leonhoz beszél...
5/10
Luna34 2018 ápr. 11. - 12:45:45 5/10 Előzmény malvinkicska
(446/601)
koszi, en mar vegig nezem bar sokat tenyleg nem er.
malvinkicska 2018 ápr. 11. - 10:59:38
(445/601)
Az utolsó részeknél lehet bele nézek erre nem érdemes időt pazarolni, az egész nulla.Találtam a Youtube mini Olasz sorozatokat lefordítva legalább azoknak van értelme, emberi dolgokkal foglalkozik ragyogó színészek.További jó szórakozást aki nézi.
5/10
Luna34 2018 ápr. 10. - 16:31:23 5/10
(444/601)
a mai reszben legalabb volt egy keves izgalom is. cesart viszont nem ertem hogy miert akar annyira hazassagot. a mai vilagban mar semmi szukseg erre, siman egyutt lehet elni es ha rossz a kapcsolat valasi procedura nelkul szetmenni. susannak mar volt egy hazassaga es elhiszem hogy nem akar megegyet.
5/10
Luna34 2018 ápr. 06. - 17:46:03 5/10 Előzmény napraforgó
(443/601)
igen en kedvelem gracet egyre jobban, de persze megertem hogy te nem, nem mindenkinek lehet szimpatikus sem o sem mas. viszont a legrosszabb karakter mostanaban egyertlemuen david, egy semmitmondo ostoba alak akit droton lehet rangatni, semmi mast nem csinal mint onmagat ismetli, mormog a bajsza alatt, egyre jobban elegem van belole.
3/10
napraforgó 2018 ápr. 06. - 16:37:36 3/10 Előzmény Luna34
(442/601)
Tudom, hogy te kedveled Gracielát, én sajna nem, sőt útálom a mesterkedései miatt. Persze színésznő jól játszik, de maga a karakter útálatos. Már ott kezdődött, hogy anno féltékeny volt a nővérére, aztán meg meg is ölte. Most meg a szegény unokahúgát egy sarlatán orvos kezére bízta.... A nagymama sem semmi.... És az kell mondjam, hogy az apja is egy lehetetlen alak. Lehet mondani, hogy ostoba, buta a végtelenséig. Én nem is értem, hogy a színész hogy tudta elvállani ez a borzasztó ostoba szerepet...