10/10
1616ladygaga 2012 júl. 26. - 09:36:13 10/10 Előzmény lollypop43
(42/62)
Nekem nagyon tetszett a film.Igazi vígjáték, mindenkinek tudom ajánlani, rengeteget röhögtem rajta, egyszerûen zseniális és csak Sigourney miatt néztem meg....Nagyon jó színésznõ, megkoronázta ezt a filmet, zseniálisat alakított és még mindig gyönyörû....
Összesen 10/10
offtopic
lollypop43 2012 júl. 08. - 10:22:38
(41/62)
hát ez életem egyik legrosszabb filmje volt...
egyszerûen annyira erõltetett az egész,ráadásul a suliban engem is szivattak,úgyhogy én is rühellem az ilyen férgeket,mint Joanna. igazság szerint egész végig arra vártam,hogy Will dobja azt a hülye libát,de tesóm azt mondta,végül mégis elvette.(Amúgy jah,annyira gáz volt az egész,hogy a végét már meg se néztem....) én személy szerint senkinek nem ajánlanám ezt a filmet,unalmas.
2/10
Kulcskészítõ 2012 ápr. 18. - 16:22:49 2/10
(40/62)
Ez tipikusan az a mozi, aminek a trailer-e egészen mást mutat, mint a kész film. A másfél perces elõzetes érdekesebb, mint a kész történet, ami azért gáz egy kicsit. Romantikus vígjáték, amiben körülbelül annyi a romantika, mint egy Sven Hassel regényben, és nagyjából annyira humoros, mint egy 1984-es kiadású viccújság, azaz kínos és avítt "poénok" követik egymást, de még azok sem egymás hegyén-hátán, csak úgy nagyjából tízpercenként, köztük pedig álmosító unalom hullámzik. Minden percben vártam a pontot, amikor végre elkezdõdik valamiféle anya-lánya szívatás az õsellenség ellen, és miközben én erre vártam, a sztori szép lassan legombolyodott a gurigáról, majd feltûnésmentesen véget ért. Hogy viszont addig mi is történt, azt nem tudom, mert nem igazán tudott lekötni az egész lagymatag lötyögés. Az utolsó fél perc a két öregasszonnyal még vicces is volt, de az még kevés az üdvösséghez, mert közben annyi poénforrás vérzett el még a megszületése elõtt, amit már nem lehet megbocsátani a készítõknek.
Weaver meg irtson inkább gonosz, nyálas ufókat, semmint agysejteket.
leonessa 2012 jan. 13. - 13:53:55
(39/62)
engem még csak most vett rá a lélek, h megnézzem, hát nem tudom.. tipikusan az a film, amit ha olyan állapotban van az ember, végig lehet lötyögni, ha meg nem, akkor meg nem lehet bírni a feléig sem.. nem tudom sigourney mit keres ebben a filmben, bár tény, h jól adta a bolondot.. biztos meg volt az oka, miért vállalta el, hiszen nagyon nem az õ mûfaja...
amugy ez a film szerintem inkább a készítõknek volt vicces, nem a nézõknek.. õk jól kibohóckodták magukat, gyûjtöttek egy csomó kellemes élményt, amikre nosztalgikusan fognak majd visszaemlékezni.. kb enyit tudok elképzelni róla, értékelni sem nagyon tudom, m azért, elvétve ugyan, de akadtak benne jó pillanatok (habár én ettõl a gimis vonatól nagyon ki tudok bukni).
szerintem nem kell lehuzni, sem agyondícsérni, egyértelmûen nem lett filmtörténeti alapmû, tovább kell lépni az érdemlegesebbekre.
8/10
barackszirom 2011 aug. 30. - 18:09:49 8/10
(38/62)
Most néztem meg, hát nem voltam elájulva tõle, de ezt leszámítva elment, egyszer meg lehet nézni! Azért azt nem értettem a filmben, hogy amilyen magasról estek le arról a fáról, mégis semmi karc, zúzódások, egyebek nem volt rajtuk, egyiknek a karja a másiknak a lába volt begipszelve, és ropták a táncot, szóval ez egy kicsit furcsa volt, de hát "ez csak egy film", ahogy szokták mondani!
e-batta 2011 márc. 21. - 02:35:16
(37/62)
eh... elkezdtem nézni... belepörgettem... csak bámultam ki a fejembõl...
most elolvastam a hozzászólásokat... a negatív kritikákhoz nincs mit hozzátennem, mindent elmondtak helyettem... a pozitív hurrá-hozzászólásokat meg valaki magyarázza meg nekem, tényleg ugyanazt a filmet néztük meg? bevallom õszintén sírni tudnék, mikor ilyen nagy nevek görcsölnek egy moziban, mint Curtis és Weaver... szóval Delete gomb ez is...
a héten folyton belenyúlok ilyenekbe... elkeserítõ...
6/10
vedder 2011 márc. 19. - 21:28:24 6/10
(36/62)
Kissé erõltett a sztori, túl sokat ne várjon tõle senki, de nézhetõ. Odette Yustman nevét még nem hallottam de - ha nem is a színészi játéka miatt - lehet, hogy a késõbbiekben megtanulja a világ, hogyan kell kiejteni a nevét.
Hopegirl 2011 márc. 15. - 14:40:02
(35/62)
Hát eléggé vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Csak azért indítottam el, mert épp nem volt semmi programom, és mivel az egy-két hónapja látott trailer alapján jónak tûnt, gondoltam legyen :)
Igazság szerint nem egy rossz film... Viszont nem hiszem h mégegyszer megnézném. Én mint romantikus lélek igényeltem volna némi plusz jelenetet a fõszereplõ csajszi meg a helyes kis fiúka között :D de ez már csak részletkérdés :D A vége viszont... a nagyi meg az egykori ellensége... haláli, komolyan :D szerintem az a kedvenc részem a filmbõl :D
Am vannak olyan részek ami nekem már inkább gáz, mint nevettetõs, poénos... Pl a fürdõs, fülbevalós rész :( nekem nem egyszer így le kellett állítanom, mert az mondtam, oh, ne, ez tökre gáz :( szóval jobban is megcsinálhatták volna, bár lehet h csak velem van a baj :)
Nekem 6,5-7/10
3/10
h.tibi91 2011 márc. 09. - 16:28:08 3/10
(34/62)
Egy bugyuta, semmitmondó film frusztrált emberekrõl. Emberekrõl, akiknek jó dolgukban nagyobb baja sincs, mint, hogy kiheverjék a gimnáziumi évek alatt õket ért megrázkódtatásokat. A lány, aki csúnya, de szép lesz, az anya, aki sikeres volt, de riválisa mára már túltett rajta és a nagyi akinek szintén jóra fordult mára a helyzete.
Ez a film mérlege kiszínezve a szokásos hollywoodi klisékkel és sablonos jelenetekkel, párbeszédekkel. Panelekbõl építkezõ film.
Kristen Bell játéka nem túl meggyõzõ, de ezt valamennyire ellensúlyozza az, hogy Odette Yustman elképesztõen jól néz ki.
Frusztrált 40-eseknek, és az örök plátói szerelemesek ajánlom, másnak nagyon nem.
3/10
7/10
Ochoa 2011 márc. 06. - 21:07:20 7/10
(33/62)
"Jól nézel ki. Ki öltöztet a gazdasági válság?" :D

Voltak benne jó poénok, meg kell nézni egyszer, de elég lassan fut a film, nem egyszer megállítottam hogy menézzem leveleimet.
Ez is olyan film hogy max akkor nézem meg újra mikor a tv-be adják és nincs más. 10/7
raczkia 2011 febr. 27. - 16:29:23
(32/62)
Egyszer meglehet nézni, de sajnos semmi több. Jó volt látni Jamie Lee Curtist-t, mert remekül néz ki ennyi idõsen is!Ez az egy jó volt benne...
9/10
zs9302 2011 febr. 27. - 11:02:31 9/10
(31/62)
Szerintem jó vígjáték, nem is lehetett volna jobb, mindent kihoztak belõle, amit tudtak. 9 pont
5/10
indienemesh 2011 febr. 26. - 20:28:36 5/10
(30/62)
ja, és Jamie Lee Curtis, meg Sigourney Weaver.
5/10
indienemesh 2011 febr. 26. - 20:26:04 5/10 Előzmény gabriella_
(29/62)
egyetértek veled és dekapetrával. :D
- betty white volt benne egyedül értékelhetõ, és többet nem is kell mondani: 10/5
gabriella_ 2011 febr. 22. - 21:33:24 Előzmény Darcy01
(28/62)
Bennem nem hogy nagy, de semmilyen pozitív várakozás nem volt, pont a "történet" miatt.
Mégis, egy ilyen lerágott csont sztori hallatán mit várhat az ember?!
Tizenévesen esetleg még megértem, ha lázba hozza a tiniket, de utána már ne várjon csodát az ember, ha összeüti a két sarkát, és nem kerül csodaországba...

Én óriási közhelyeket, giccset, totális szürrealitást vártam - megkaptam! :D

Egy álmos vasárnap délutánra egy semmilyen filmnek pont jó volt.
kispocok56 2011 febr. 22. - 20:35:39
(27/62)
Szerintem jó volt, szombati esti könnyed limonádé, persze fõleg csajoknak ajánlom.
Én sokat nevettem rajta, mostanában azért nem árasztják el a mozit olyan hû de jó filmekkel, ezenkívül az utóbbi idõben a Könnyû nõcske jött még be több nem, úgyh. szerintem rendben volt!
10/10
janiella 2011 febr. 22. - 00:23:50 10/10 Előzmény nuca2831
(26/62)
Énis ezt mondom, nekem nagyon tetszett :)
4/10
beo71 2011 febr. 21. - 22:52:22 4/10
(25/62)
Romantikus vígjáték,amiben nincs egy deka romantika,de egy pillanat vígjáték sem.
Tanult kritikusaink pedig egy Adam Sandler filmen könnyesre röhögik magukat,majd bõszen lefikázzák a szórakoztató embert,ezeken pedig nem gyõznek magyarázkodni:emlékezetes jelenet,meg majdnem vicces helyzet stb.Én inkább kevésbé tanult barátomat idézném:Ami sz@r,az sz@r.
Színésznagyságok kínlódnak gagyi jelenetekben és égetik magukat rendesen,amikor drámaira vált a film,akkor van erõssége ,de nem emelkedik közepes szintre.4/10.
Amerikai barátaink sztereotípiáitól a falra mászok,totál hõsök és totál lúzerek,ne fárasszanak már!
dekapetra 2011 febr. 21. - 18:31:45
(24/62)
Óriási klisékkel megáldott film. Tipikus amerikai.
Minden tökéletes, minden szép, tiszta, jól szervezett, mindenki sikeres csak az a fránya õszinteség hiányzik az emberekbõl.
Azért nézhetõ. A végén megjelenik Bobby a Dallasból. Jót röhögtem rajta. :)
10/6
8/10
filipo 2011 febr. 20. - 00:33:19 8/10
(23/62)
Jó film volt.Az elejétõl fogva volt benne lendület.Szimpatikus szereplõkkel,jópofa történettel.A megbocsátás talán mesterkélt,de ettõl eltekintve,könnyed,szórakoztató kikapcsolódás volt.Romantikus filmek kedvelõinek,nem fog csalódást okozni.Bár a sérelmekre épül,de épp ezért más mint a többi romantikus film.