Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 ápr. 02. - 17:10:54 4/10
(601/1561)
Jajajj, még mindig a kaszinón huzakodnak!

Doris meg nem úgy viselkedik, mint egy úrilány, hanem, mint egy lotyó. Ahogy ez rámászik a férfiakra....

Carola jó fej, hajlandó 5 millió dollárt adni a kaszinó 80%-áért. Vagy a saját 20 %-áért ugyanennyit kér.
malvinkicska 2014 ápr. 02. - 15:52:50
(600/1561)
Bakaba suxel tényleg igazat irt 162-részes .
Bakaba 2014 ápr. 02. - 15:38:55 Előzmény suxel
(599/1561)
Hasadra vágtál?
1/10
nota19 2014 ápr. 01. - 21:02:39 1/10
(598/1561)
Tegnap nem tudtam megnézni, így lemaradtam a nagy vallomásról, de úgy veszem észre nem vesztettem semmit. Annyira bírom, amikor Solitát kérdezgetik, meg utasítják, nyomjon, nyomjon, most! Mintha hallana valamit szegény. Viszont Tobiast nagyon kedvelem. Ez az Eusebio írtó rusnya, mi a csodáért van annyira odáig magától?
Tibitoma: remekeltél, mint mindig!
4/10
napraforgó 2014 ápr. 01. - 18:21:12 4/10
(597/1561)
Most meg megint marháskodnak. Mindenki tudja, hogy Alejandro nem fog felépülni, õ maga is, meg a többiek is, de mégis csak húzzák az idõt, amikor Tobiast akarja, meg jegyzõt akar. Miért kell egy haldoklóval ellenkezni?
4/10
napraforgó 2014 ápr. 01. - 18:12:43 4/10
(596/1561)
Úgy emlékszem, Maricruz azt mondta, azért bérel lakást, hogy Solitát magához vagye. Azóta több hónap eltelt és MC csak egyszer volt otthon, akkor is csak a meghatalmazást hajkurászta.
Solita meg azóta is Mexikóban van, Tobias és Justa törõdik vele, valamennyit. MC le sem sz@rja, õ csak a kaszinóhajó megszerzésével foglalkozott. Na és most Alejandroval.
malvinkicska 2014 ápr. 01. - 16:40:54
(595/1561)
Azt én is meg állapítottam akik írják ezt a sok semmit, nem nagy képzelõerõvel bírnak, néha jobb lenne, ha nem vennék fel a tollat írás céljából. A mellett döntenek mégis írnak akkor gondolkodnának az sem lenne hátrány.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 01. - 14:17:45 4/10
(594/1561)
Húha! Te jobbnál jobb forgatókönyveket találsz ki!
Tulajdonképp mindegyik nagyon jó lenne, csak sajnos a mi szerzõink nem kérdeztek meg téged (vagy minket, nézõket). Ha Mexikóban élnél, vagyonokat kereshetnél a történettel....
Én úgy látom, hogy itt a lehetõ legegyszerûbb történetet találták ki, a lehetõ leghosszabbra nyújtva.

Én nap, mint nap azon csodálkozom, hogy vajon mit is szerettek ezen a mexikói nézõk.
Úgy gondolom, hogy a szereplõk azok, akik ebbõl a semmibõl, ebbõl a meglehetõsen gagyi történetbõl egy többé-kevésbé nézhetõ valamit hoztak ki.
tibitoma 2014 ápr. 01. - 10:42:52
(593/1561)
Napraforgó: de nem életszerûbb lenne egy olyan magyarázat, hogy Maricruz anyját (miután teherbe esett) elüldözték a háztól, aztán ismeretlen helyre távozott? Vagy még ezer másik megoldás is szóba kerülhetne.

Ráadásul szerintem jóval izgalmasabbra meg lehetett volna írni ezt a hajós etapot:
1. Alejandro úr még a házában megtudja, hogy Maricruz a lánya, a kaszinóról nem sok szó esik, nincs felvezetve az ottani élet, egyetlen karakter sem.
2. Ale kiokosítja Maricruzt egy-két év alatt.
3. Eltelik az az egy-két-három év. Maricruz mûvelt lett és finom úrinõ. Ekkor kezdik felvezetni Maria Alejandra Octavióval való véletlen találkozását Mexikóvárosban, illetve a kaszinó karaktereit Isla Doradán.
4. Ale sejti, hogy meglopják a kaszinóban, illetve ott van Zorillo, a tolvaj.
5. Ebben a verzióban Ale úrnak hoteljei is vannak a szigeten.
6. Alejandrónak van egy csomó riválisa, üzlettársa. Nemcsak a Canseco nõvérek. Például Montenegro kormányzó itt nem tisztségviselõ, hanem egy hotelrészvényes, aki gyûlöli Alét, de majd ugyanúgy rácuppan Maricruzra. Itt van az arab fickó, aki szeretné felvásárolni Alétól Isla Doradát, de nem adja el neki. Montenegro és a többiek eladnák. Ezeket a számító karaktereket szépen elmélyítik, mindegyik kap valami motivációt.
7. Ale úr Isla Doradára látogat. Azonban egy ismeretlen tettes kinyírja.
8. Jön a Whodunnit? (Ki tette?) etap. (A La Madrastra és egy csomó brazil telenovella ettõl mûködõképes: a nézõk kíváncsiságát birizgálja, hogy ki az ismeretlen elkövetõ.)
9. Maricruz elmegy a szigetre, de azt nem mondja el, hogy õ Alejandro lánya. Szépen beépül alkalmazottként Isla Dorada mocsok figurái közé. Nyomozni kezd a tettes után. Véletlenül itt van Octavio is. Illetve megkapjuk a többi La Indomablés szálat is.
10. Ki ölte meg Alejandrót? Carola, mert a kaszinót akarta magának? Raiza, mert Ale nem viszonozta a szerelmét? Montenegro, mert Ale nem akarta eladni a hotelláncot? Az arab gyilkoltatta meg hasonló ok miatt? Az álruhás Zorillo, mert Ale sejtette a valódi kilétét? Esetleg valaki más?
11. Kapunk egy csomó nem mondvacsinált konfliktust így.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 01. - 04:51:06 4/10
(592/1561)
Alejandro úr hihetetlen megrendülése láttán megint fölmerült bennem, hogy anno, amikor a felesége elhagyta õt, még évekig írkált neki leveleket és a posta oda is talált a kis kunyhóba, az apja "házába". Csak Alejandro úr nem talált oda soha majd 20 évig, meg az általa megbízott magánnyomozó sem.
Igaz, azt a kis kunyhót kb. fél éve felgyújtották, de az elõzõ sok-sok-sok évben vajon mi a fene akadályozta meg benne, hogy feltalálja a lányát, aki csecsemõ kora óta ott élt (ott, ahová a levelek érkeztek!)

Na ilyenkor szoktam kissé ideges lenni. Mert a forgatókönyírók nagyon könnyen korrigálhatták volna ezt a hülyeséget.
Pl. 1. Guadalupe hazaérkezését követõen Ramiro elköltözött a lányával egy másik helyre, másik faluba, így már a levelek sem értek célba.
2. Eleinte a régi helyen laktak, de Guadalupe haálát követõen költözött el a nagyapa és onnantól nem tudta Alejandro, hol vannak.

Amennyire visszaemlékszem, a Marimarban ezt úgy oldották meg, hogy az apa családja ellenezte a kapcsolatot egy szegény lánnyal, hazarendelték a fiatalembert, aki a szülõk haláláig nem is kereste a volt kedvesét és a gyerekét. Amikor meg keresgélni kezdte, már beteg volt, és csak a véletlen hozta úgy, hogy a lánya a házába került.

Ez a mese jobban beleillik egy telenovellába, mint a jelenlegi nagyon ostoba és hihetetlen "megoldás".

És hogy mászkálhat egy súlyos szívbeteg ember egyedül a világban, ha elég gazdag, hogy ápolók hada vegye körül. Fogadjunk, hogy a gyógyszerét sem vitte magával, az nyilván a szállodai szobájában van, ezért még egy bogyót sem tud bevenni nagy megrendülésében.
tibitoma 2014 márc. 31. - 19:44:54 Előzmény napraforgó
(591/1561)
:DD
hát igen, ezek a sokoldalú orvosok!
fricsi01 2014 márc. 31. - 18:49:31
(590/1561)
Istenem!:)
4/10
napraforgó 2014 márc. 31. - 18:22:50 4/10
(589/1561)
Solitával kapcsolatban megint elõhozták azt a baromságot, hogy ha választani kell az anya, vagy a gyerek között, kit válasszunk? Ilyen hülye kérdést csak a forgatókönyvírók tesznek föl, a valóságban símán megcsászározzák az anyát, ha a gyerek rosszzul fekszik.
Igen sokoldalú háziorvosa van Ale úrnak, a szívbajokhoz is ért, meg a szülészethez is. Ha kell, nyilván agymûtétet is végez.

Maricruz kiválasztotta a nagy vallomásra a legrosszabb idõpontot. Alejandro a szívét fogdossa, fogadjunk, hogy holnap az infarkussal indítunk.
malvinkicska 2014 márc. 31. - 18:07:52
(588/1561)
Végre eljött a nap mikor megtudta Ale úr az igazat, és még Octavioval is szóba állt Maricruz ez már tényleg elõre lépés. Lucia aljassága határtalan, most fél kiderül az igazság a sok mocska amit tett Octavioék ellen.
4/10
napraforgó 2014 márc. 31. - 17:16:55 4/10
(587/1561)
Lúcia hihetetlen, minden bajáért Octaviot vádolja.

Carola Maricruz fejéhez vágja, hogy miért ragaszkodik annyira ehhez a kaszinóhoz, hiszen Alejandronak több más kaszinója is van, meg egyéb üzletei. Gazdag ember, ez az egy üzlet nem oszt, nem szoroz.
Tényleg, miért vannak leragadva pont ennél az egy kaszinónál? A Canseco nõvérek valóban rendesen kifosztják a többségi tulajdonos Alejandrot, de ha eddig nem tett ellene, akkor valóban legjobb megszabadulni tõle.
4/10
suxel 2014 márc. 31. - 16:01:13 4/10
(586/1561)
162.
Bakaba 2014 márc. 31. - 15:32:34
(585/1561)
Tudja valaki , hogy hány részes ez a sorozat?
Milibindi 2014 márc. 30. - 21:51:02
(584/1561)
M van Daniel Arenas szülinapja!
Milibindi 2014 márc. 30. - 00:31:16
(583/1561)
Off
Én Twitteren vadászom Twitcamokra :) Múltkor Sebastian Rullié volt. Csak néztem, hogy valaki csak simán Rullinak szólította . Ez is milyen bunkó már! Sajnos vannak ilyenek.

Maricruzban nyilván a két nõ ellentétét szimbolizálják vele.
4/10
napraforgó 2014 márc. 29. - 08:36:54 4/10
(582/1561)
Szent ég! Még a haja is kinõ!

De legalább nem kell már olyan szerencsétlenül tartania a száját.... Na és a púpját is lefaragták?