Téma: Maricruz

4/10
suxel 2014 aug. 05. - 12:53:54 4/10
(1241/1561)
Itt is a cikk, amely 2013 decemberében íródott róla. A sorozat pedig, ahogy v_zsuzsi írja májusban indult útnak.
Ami a cikk megírása óta változott:

1, Helena Rojo másik sorozatban forgat, nem ezt vállalta el, hanem az El color de la pasionban (A szenvedély színe) játssza a fõhõs (Erick Elias) édesanyját, akinek negatív jellemvonásai vannak.
2, Cesar Evora sem szerepel a történetben, õ inkább a Hasta el fin del mundo (Míg világ a világ) történetet választotta. Itt a történetben Evorat, Mauel Ojedara (El Manantial - Salvador atya, Juliata - Genaro Valencia) cserélték
3, Jorge Aravena sem került végül bele a történetbe, az õ helyére Jorge Poza (El Manantial - Hector, Rafaela doktornõ - a férfi fõst játszotta itt) lépett.

Cikk: http://televisahirblog.wordpress.com/2013/12/07/la-gata-maite-helena-es-laura-ujra-egyutt/
4/10
suxel 2014 aug. 05. - 12:33:57 4/10
(1240/1561)
La gata: Malvin ez nem a 7. verzió, hanem a 12 vagy 13. Latin-Amerikában a történetbõl. A Televisa hírblogon szépen össze lett gyûjtve az összes verzió, ha meglelem, akkor belinkelem természetesen.

Napraforgó: nincs köze a Guberálós Mariahoz, az új Guberálós Maria 2015-ben jön Nathalie Lartilleux kezei között születik újjá, akárcsak a Marimar remake. Ugyanakkor még a La gata sem ért véget Mexikóban, majd csak novemberben fog. Leforgat két szeméttelepes történetet egymás után. 2014: La gata 2015: Maria remake. Szerintem inkább a Maricruzhoz fog hasonlítani. Elsõ kb 15 részben megalázzák Maite Perronit, utána kiszabadul az apja a börtönbõl, annak segítségével áttranszformálódik nagyasszonyyá, s majd bosszút akar állni a gazdag családon, aki megalázta. Szül õ is gyereket majd a fõhõsnek, s elvileg az utolsó harmadába, beoltanak egy másik történetet hasonlóan a Maricruzéhoz, s itt nem elszegényedés lesz, hanem felnõnek majd Maite és Daniel Arenas gyerekei. Ha visszaemlékezünk, ilyesmi volt azért a Maria második felében is, hogy Tita és Nando tinédzserek voltak már. Én biztos nem nézem magyarul, nekem az a pár rész Maricruz is elég volt, hogy a fejem megfájdítsa. Vagy 3 részt láttam spanyolul, de több nem is kellene, mert zombi lennék a nézésétõl, szerintem az agysejtjeim kiégnének. Csak azt sajnálom, hogy az ilyen sorozatok, mind nagycsatornákon futnak, bezzeg mikor jön valami értelmesebb, azt rögtön egy kis csatornára teszik be, ebbõl kifolyólag meg lehet általánosítani.

Vissza Malvin hozzád: szerintem nincs azzal baj, hogy remake vagy nem remake. Ha van éppkézláb ötlet, amivel fel lehet újítani a sztorit esetleg kijavítani a régi csorbáit nincs gond. Szerintem jó példa rá A szerelem nevében, az Idõtlen szerelem, vagy A szív parancsa, egész korrekt sorozatok (és ez mind Moreno és csapata), és egyik sem eredeti volt, vagy a Megkövült szívek és a Teresa is egész jó remake lett (Castro és csapata). Azon múlik szerintem, hogy valaki vagy ért hozzá, vagy nem. Ha sz*r az alkotógárda, akkor sz*r a végtermék is. Ha már átírni is ilyen gyatrán tudnak, akkor egy eredetire végképp nem lennék kíváncsi tõlük.
v_zsuzsi 2014 aug. 05. - 12:22:09
(1239/1561)
A La gata még csak május óta megy Mexikóban...jól lecsaptak rá.
malvinkicska 2014 aug. 05. - 11:39:27
(1238/1561)
A teleregény Inés Rodema kubai írónõ azonos címû rádióssorozatán alapszik.
A La Gata Latin Amerika telenovellaként legtöbbet feldolgozott története Mexikóban ez már a hetedik adaptáció.
Ezt olvastam róla és le is írtam.
4/10
napraforgó 2014 aug. 05. - 11:08:32 4/10
(1237/1561)
Hát én nem tudom, hogy Aranas csak közepes színész-e, vagy a történet annyira gyatra, hogy nem lehet benne villogni, de az tuti, hogy újabb 160-180 résszt én most nem birnék elviselni.
sorozatkedvelõ 2014 aug. 05. - 10:58:08
(1236/1561)
Én kíváncsi vagyok Arenas és Perroni kettõsére,nekem A. Ana Bredaval nem nyerõ páros a Maricruzban./Ennek ellenére rendületlenül nézem/DDDDD Az érdekel,hogy Arenas játéka egy másik színésznõvel is ilyen lagymatag vajon.
4/10
napraforgó 2014 aug. 05. - 10:55:29 4/10
(1235/1561)
Van ennek az új sorozatnak valami köze Thalia guberálós Mariájához (maria del Barrio)? Ott is egy szeméttelepen felnövõ lányka lett a gazdag pasi kedvese.
Nagy valószínûséggel én ezt kihagyom, Aranast nem tudtam megszeretni a Maricruzban, Maite Perroni sem hoz lázba, Nathalie Lartilleux vezetõ producer neve meg egyenesen elriaszt. Majd ha mégis annyira jó (lenne, amit nem hiszek), megnézem a neten.
malvinkicska 2014 aug. 05. - 07:50:11
(1234/1561)
Ettõl az új sorozattól tartottam meg is érkezik, mint egy másik többet mondó valamit vettek volna, ez asok feldolgozás kezd unalmas lenni legalábbis számomra, egyik rosszabb, mint a másik. A balfék Daniel megint a fõszereplõ, nagyon meggondolom, még azt is, hogy belenézzek.
4/10
napraforgó 2014 aug. 05. - 03:38:38 4/10
(1233/1561)
Solita fiáról beszélek, nem Octavióéról!
4/10
suxel 2014 aug. 04. - 22:33:48 4/10
(1232/1561)
Sokan informalodunk a holdpontrol, szerintem megbizhato hely valos inforrmaciokat szokott tartalmazni. A macska cimmel fog elvileg futni, de keressetek ra a holdponton nyugodt szivvel. Most linket sajnos nem tudok adni, mert ezen az uj telon nem leltem meg meg a masolas funkciot.
Maricruz 2014 aug. 04. - 22:20:06
(1231/1561)
Na neeeee ez komoly?? Annyira utálom amikor elfelezik a sorozatokat. Mi értelme van az utolsó 20 részt kettévagdosni? Nem igaz, hogy annyira sürgõs ezt a La gatat leadni, hogy nem várhat egy hónapot, vagy ahelyett a hülye nyomozós szar helyett adni.
Maricruz 2014 aug. 04. - 22:13:05
(1230/1561)
Többször elhangzott, hogy a kicsit is Octavionak hívják.
4/10
suxel 2014 aug. 04. - 21:01:53 4/10
(1229/1561)
A holdpont szerint 08.18tol felezik a sorozatot es elvileg jon a la gata a masik felének a he
lyere.
4/10
napraforgó 2014 aug. 04. - 18:04:48 4/10
(1228/1561)
Octavio meg Maricruz kilakoltatásával többet foglalkozik, mint a fia eltûnésével. Na szép. Még jó, hogy a végén meglett a gyerek. De hol találták meg? egy bokorban? Nem kéne egy gyereknek bömbölnie, ha éhes, pisis, fázik, stb? Itt meg úgy eltûnt az a gyerek, ki tudja mennyi idõre, csak csendben lapítoptt valahol.

Amúgy a gyerekek ebben a sorozatban, olyanok, mint a kis tárgyak. Ideteszem, odateszem, csendben elvannak. Az én kis unokahúgom egy percre sem marad nyugton, ha ébren van, tuti nem üldögél olyan nyugisan egyhelyben, mint ez a Lupita. Amúgy miért nem látjuk Solita fiát sohasem? Még a nevét sem tudjuk, pedig egyidõs Maricruz lányával. Az ember azt hinné, együtt nõnek, nevelkednek, játszanak, stb, de itt nem.
Miguel fia sincs sehol az agymûtétje óta, pedig õ már nagyobb, mint Maricruz lánya.

Az is rejtély, hogy Solita második gyereke miért jelent gondot az anyjának? Meg miért is gondolják, hogy süket lesz, ha az elsõ sem lett az? És az anyának miért nem a lánya siketsége a problémája, miért a házassága, meg a gyereke? Inkább gyógyíttatná.

Nagyon elment ez a sorozat valami rossz irányba, már annyi a zöldség, nem is lehet követni.
4/10
napraforgó 2014 aug. 04. - 17:48:33 4/10
(1227/1561)
Nekem ez a Nilda szál nem tetszik. Solita már nem olyan kicsi kiskány, hogy rendelkezzenek vele. Állítólag még csak kb. 15 éves volt, amikor az az Eusébio megerõszakolta és teherbe esett. Akkor lezajlott egy terhesség (9 hónap), a születése óta meg minimum 2 év eltelt (ha nem 3), vagyis a lány már minimum 18 éves. Nagykorú. A polgári esküvõje is megvolt Pericoval, ott nyilván vizsgálták az életkorát. Ha kiskorú lett volna, a szülõ, vagy a gyám beleegyezése is kellett volna a házassághoz. De ha ilyesmire nem volt szükség, akkor nyilván már nagykorú, azt csinál, amit akar. Ilyen hülyeséget, hogy az anyja, aki váratlanul megjelent, most össze-vissza rendelkezik felõle. És ezen még jól el is vitatkoznak.
malvinkicska 2014 júl. 30. - 20:34:56
(1226/1561)
Abból 26 részt nem adtak le a férfi a gázolás után életben maradt, ezek már csak ilyenek. Az Éden titkait sem veszik meg pedig sokan kérték a folytatást, sõt még a leadott részeket sem rakták fel rendesen, errõl ennyit.
4/10
napraforgó 2014 júl. 30. - 20:22:07 4/10
(1225/1561)
Inkább Az élet sava-borsa c. sorozatot folytatnák. Azt is pont akkor hagyták abba, amikor a fõhõst elgázolta egy autó....
malvinkicska 2014 júl. 30. - 19:22:00 Előzmény tavaszibúza
(1224/1561)
Új sorozat az MTV-n lesz Az élet megy tovább befejezõdik, helyette a Telemundótól Bella Calamidades cimû sorozat Dana Garcia és Segundo Cernadas fõszereplésével állítólag 140 részes. Az RTL2 ismételni fogja a Bûnös szerelmet ki kíváncsi rá, szóval nem nagy a felhozatal.
4/10
napraforgó 2014 júl. 30. - 19:04:08 4/10
(1223/1561)
Perico tegnap feleségül vette Solitát és az mára már terhes is.

Octavio két nap szünet után megint el akarja venni Lupitát az anyjától. Nem elég a saját baja Simonával? azt a szerencsétlent is egyik percben szanatórimba akarja vitetni, a másikban meg nem.
tavaszibúza 2014 júl. 30. - 17:42:38
(1222/1561)
Két hét után ismét belenéztem.De sok minden nem változott.
Maricruz a nagy üzletasszony,aki egy kaszinóláncot örökölt, elvesztette a vagyonát.Amit nem értek,mert az apja után sok kaszinót megörökölt.Akkor azokkal mi lett?
Octavio hülye továbbra is, egyszer védi Mc-t,máskor szidja.
A sorozat írói nem kapnak visszajelzést?Az ottani nézõk nem írják meg nekik,hogy ez már mennyire gáz!
Vagy ott ez a népszerû?
Olvastam mi lesz még benne, továbbra is kéthetente nézek bele.Mert ha már belekezdtem akkor legalább a végét megnézem.
De jó lenne,ha végre lenne egy igazán érdekes, új sorozat új ötletekkel.