Téma: Maricruz

Maricruz 2014 aug. 18. - 15:39:44
(1361/1561)
Nem gyartok nyakatekert magyarazatokat. De lehet, hogy sajnos ez valakinek mar az.
Maricruz 2014 aug. 18. - 15:38:54
(1360/1561)
Nem gyartok nyakatekert magyarazatokat. De lehet, hogy sajnos ez valakinek mar az.
4/10
napraforgó 2014 aug. 18. - 13:23:31 4/10
(1359/1561)
Azért nem ennyire bonyolult a Maricruz története, nem kell nyakatekert magyarázatokat gyártani. Volt itt anyi logikai bakugrás, belefér még ez is.
Maricruz 2014 aug. 18. - 10:22:20 Előzmény napraforgó
(1358/1561)
Nem kellett jatszania az urnot. Mert o az volt. Meg ha nem is tudtam volna, hogy ove a haz akkor is latszott rajta. Amugy pedig attol mert Isla Doradan vezetett, meg nem biztos, hogy szeret. Mivel a ,,testveret'' csak megkerheti ra gondolom emiatt vitette magat. De ez vegulis mindegy mar. Ez nekem nem tunik bakinak vagy ha egy kicsit is az, ilyeneken nem akadok fenn, sokkal jobban zavar a telefon mellozese. :D
4/10
suxel 2014 aug. 17. - 16:54:44 4/10 Előzmény christyna4
(1357/1561)
Szia!

Én a telenovelas.hu oldalt tudom neked javasolni, ott a kezdõlapon mindig számon van tartva hol és mi lesz látható. Amit Milibindi rakott ki az is jó, de az csak Televisa novellákkal foglalkozik.

Argentin telenovella: augusztus 25tõl Story5 13:00 Mosolyt kérek ismétlése. Fõszereplõk Facundo Arana és Julieta Diaz, s Natalia Oreiro is beugrik majd egy epizódszerep erejéig. Nagyon kedves komédia, elõszeretettel ajánlom, nálam folytatásra vár éppenséggel.

Maria de la Barrio: Nathalie Lartilleux remaket forgat a sorozatból 2015-ben vagy 2016-ban. Az egyik kukabúváros után a másik kukabúvárosat. A La gata Mexikóban október 19-én ér véget, utána ami náluk következik ebben az idõsávban az biztosan a Muchahcha italiana viene a casarse (Olasz lány házasodna) és ezt követheti majd a Maria de la barrio remake, de ugyanakkor beelõzheti egy másik tervbe vett is, Ignacio Sada Maneronak a Simplemente Maria remakeje.
Milibindi 2014 aug. 17. - 12:37:03
(1356/1561)
OFf
A Macska remake , számtalan elõdje van, de a Mariához semmi köze! Annyi a közös vonás, hogy mindkét lány szeméttelepen él, de más történet! http://televisahirblog.wordpress.com/2013/12/07/la-gata-maite-helena-es-laura-ujra-egyutt/ Itt vannak az elõdjei! Ugyan ezen a honlapon lehet értesülni arról , ha valami lesz nálunk.
christyna4 2014 aug. 17. - 05:06:14
(1355/1561)
OFF
ma rákerestem a Maria La Del Barrio (nálunk Guberálós Maria, vagy simán María) kezdésére és ott is Thalia egy olyan szeméttelepen táncolgatott, mint A Macska tv2-es reklámjában a csajszi... Van valami közük egymáshoz? Netán az is egy remake???

nem tudjátok, hogy adnak-e nálunk argentin telenovellákat, esetleg amelyben Facundo Arana vagy Natalia Oreiro szerepel?

és netán olyan honlapot, ahol elõre leírják, hogy az RTL, TV2 mellett kisebb csatornákon (Story4-5 stb.) mikor milyen új sorozatok kezdõdnek?
4/10
napraforgó 2014 aug. 17. - 04:06:59 4/10
(1354/1561)
Ugyan, ez butaság. Maricruz sohasem játszotta az "úrnõt", fõleg nem Jose Antonioval szemben, õt mindig a testvérének nevezte, tartotta.
Tuti nem "úrnõségbõl" vitette magát be a 2-3 km-re levõ faluba sofõrrel. Ez megint egy a sok anomália közül. Isla Doradán terepjárót vezetett, holott egy luxus nyaralószigeten nem is volt szükség terepjáróra, oda egy sportos cabrio jobban illett volna.
Ott vidéken a terepjáró jobban illik a környezethez, de ott mégsem vezetett.
Röhögtem, amikor Maricruz, meg Juanita zöldséggel megrakott cekkerrel sétáltak haza a faluból. Jajj ne mondja már nekem senki, hogy egy rohadt nagy udvarház mögött nincs egy kicsi konyhakert, ahonnan ki lehet húzni pár szál zöldséget az ebédhez. Mellesleg ez inkább a szakácsnõ dolga, mióta kell az Úrnõnek beszerezni a mindennapi gezemicét az ebédhez?
Milibindi 2014 aug. 17. - 00:54:31
(1353/1561)
Egyetértek veled! Ott a birtokon õ volt az úrnõ és "hogy nézett volna ki" , ha õ maga vezet és nem egy sofõrrel furikáztatja magát.
Maricruz 2014 aug. 16. - 18:04:44
(1352/1561)
Gondolom azért vitette magát Jose Antonioval, mert ott õ volt a ház úrnõje, és kijárt neki a sofõr. Attól mert tud vezetni, még nem biztos, hogy szeret, plusz az úrnõknek mindig van sofõrjük. Késõbb amikor Juanitaval ment vásárolni biztos õ vezetett, vagy megkért valakit csak ezt nyilván nem volt fontos kiemelni.
4/10
napraforgó 2014 aug. 16. - 15:06:24 4/10
(1351/1561)
"nagyon élveztem játszani, mert sokféle árnyalatot bele lehetett vinni, amelyek színészként nekem nagy kihívást is jelentettek. A forgatókönyvnek nagyon sokat köszönhetünk, akárcsak a rendezõknek és a producerünknek, hiszen végtére is csapatmunkáról beszélünk, ez mindannyiunk sikere, nem csak az enyém." mondja Aranas ebben az interjúban.
Nyilván én látom nagyon kritikus szemmel, de szerény véleményem szerint azt a sokféle árnyalatot valahogy nem igazán sikerült megvalósítania. Az biztos, hogy a rendezõknek, meg a producernek sokat köszönhetnek, de a legtöbbet, a legtöbb szamárságot magának a forgatókönyvírónak. Sok hasonló ostobácska telenovellában azért a fõhõs amorózónak sikerült többet nyújtani, mint Danielnek....
Milibindi 2014 aug. 16. - 14:34:28
(1350/1561)
http://televisahirblog.wordpress.com/2014/06/09/maricruz-uzenj-daniel-arenasnak/

Itt van Daniel véleménye Octavioról, ami nem túl pozitív! Neki az kell játszani , ami megvan írva.

Szinkronszínészek is olyat mondanak néha , hogy húúúúúúúú , nyilván õk sem szólhatnak bele!
malvinkicska 2014 aug. 16. - 08:41:33
(1349/1561)
Teljes mértékben egyet értek veled osztom a véleményed ebben a sorozatban, pl Willam Levy, David Zepeda, vagy Gabriel Soto Fernando Colunga fénykorában sokkal élvezhetõbbé tette volna, a szerelmes férfi karaktert ez egy olyan halvérû pacák, az érzelmeket még csak immitálni sem tudja.
4/10
napraforgó 2014 aug. 16. - 04:35:37 4/10
(1348/1561)
Milyen szépen felélénkült a fórum!
Én Bertinával értek egyet. Azért, mert egy telenovella a romantikus szerelmi szálra helyezi a fõ hangsúlyt, még nem kell abszolút logikátlannak, pláne bugyutának lennie.
Tetszenek a hasonlatok, hogy Octavionak kb. annyi esze van, mint egy amõbának, a forgatókönyvírónak meg kb. annyi, mint egy zsák szárított lepkének.
Azt hiszem én már összeszedtem ebben a sorozatban egy rakás logikátlanságot, amit nem lett volna túl nagy fáradság kijavítani, mielõtt forgatni kezdenek. Kicsit csodálkozom, hogy a színészeknek, pláne a fõszereplõknek sincs annyi szavuk "az alkotásban", hogy szólhatnának a rendezõnek, hogy ez, vagy az nagyon gagyi, valamit kéne csinálni vele.

A tegnapi logikátlanság: Maricruz valamikor a fõvárosban tanult meg írni-olvasni, és persze autót vezetni is. Aztán elment vidékre és onnantól elfelejtette az autóvezetõi tudományát, mert Jose Antonioval furikáztatta be magát a pár km-re levõ faluba (vagy gyalog ment el, de nem vezetett, egy olyan úton, ahol kb. 2 autó megy el egy nap, ebbõl áll a napi forgalom). És most, visszakerülve a fõvárosba, emlékei fölelevenítõdtek, hisz azt mondta Clementina asszonynak, hogy tud vezetni, habár ekkora forgalomban már rég nem vezetett!

A festõt alakító Brandon szerintem férfiként helyesebb, mint Daniel Aranas, akinek az egyenes szemöldöke, meg az alatta lévõ mélyen ülõ szemei a hatalmas erõs állkapcsával egyáltalán nem tetszik, olyan atavisztikus hatást kelt bennem. (Leginkább egy gorillára emlékeztet, épp csak nem döngeti a mellkasát) Hogy nincs nõ, aki Octaviora vágyna. dehogynem! ott van Doris, a festõnõ és persze nem utolsósorban Maricruz is csak rá bukik.

A festõ srác legalább fiatal, jóképû és ez a sok vén udvarló után üdítõ hatású, még akkor is, ha kis g*ci szerepet játszik. abból a fiúból még lesz valaki. Ha nem hõsszerelmest alkotnak belõle, õ lesz a vonzó külsejû negatív fõhõs a jövõ telenovelláiban.

De akármilyen ostoba is egy szerep, egy jó színész azért csak ki tud belõle hozni valamit. Ana BC például egész jól csinálja, szinte még hihetõ is, amit játszik. Miguel szerepében René Stickler is nagyon jó, persze a gonoszok szerepét mindig könnyebb megformálni, azok sokkal sokrétûbb, árnyaltabb szerepek, mint a jókéi. De Octavio szerepében Daniel Aranas annyira halovány, még ha a szerep elég ostoba is, megpróbálhatna sármosabb, vonzóbb lenni, de engem egyre jobban taszít a karaktere. (Kb. úgy vágyom rá, mint hátamon egy púpra)
Milibindi 2014 aug. 16. - 01:25:50
(1347/1561)
Szerintem is elég rusnya a gyerek :D:D:D Mondjuk Daniel sem helyesebb nála!
Szerintem nem csak ezen múlik. Ott van Alejandro Avila õ elég jól néz ki mégis megmaradt örök mellék szereplõnek.
4/10
suxel 2014 aug. 16. - 00:29:36 4/10
(1346/1561)
Tutifix selejtes, mert MarcoPolo is irta askfm-en hogy Ccea ota csak kesz, megirt forgatokonyvet ad at. Igy mar nem tartom egy fokkal sem jobbnak NL-tol. Monnyon le a producerhazasparral együtt. Van, ami nem valtozik, mar nem tudom kedvelni oket. Bar ha meg arra gondolok, hogy koze volt a Paula es Paulinahoz Romeronak...
4/10
suxel 2014 aug. 16. - 00:24:56 4/10
(1345/1561)
Szinte.sejtettem hogy te fogod írni a választ, de jó. Kovács Nóra szerintem jobb hang neki a rabok és szeretõkben. Moser Károly viszont teljesen oke. Brandon azonban hamarosan mar nem lesz benne a sorozatban, ugyhogy akit zavar a viselkedese az fellelegezhet majd. S az õ kilepesevel megjelenik kb szerintem az utolso akadaly Maricruz szamara, amit le kell gyoznie, bar lehet lesz meg valami mas is a nagy boldogsag elott.
tubifex222 2014 aug. 15. - 23:58:08
(1344/1561)
suxel :D:D:D:D:D, Nyunyó vagyok és most röhögök a selejtes egyeden
tubifex222 2014 aug. 15. - 23:56:13
(1343/1561)
Szerintem azért, suxel, mert rusnya az a gyerek, mondjuk az apja se egy szépség.
Neli 2014 aug. 15. - 23:27:58
(1342/1561)
Brandon: Moser Károly
anyja: Menszátor Magdolna

szívesen :D