Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 19:23:05 4/10
(661/1561)
Ezért van a sok ivás is. Szegény René Stickler egyre lepukkantabbnak látszik. Bezzeg Lúcia továbbra is gyönyörûen kifesti a szemét, kifogástalan smink, csak egy kis kendõt biggyesztett a fejére, hogy mutassa, õ már gazdálkodó.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 19:13:06 4/10
(660/1561)
:D))))
4/10
suxel 2014 ápr. 09. - 18:59:29 4/10
(659/1561)
Már kezdik a lezüllesztését biztosan. :)
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 17:36:23 4/10
(658/1561)
Miguel megborotválkozhatott volna a kaszinóhoz....
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 17:32:22 4/10
(657/1561)
Nem lehet, hogy azért tette, mert még mindig azt hiszi, hogy Miguel megcsalta? Így tõle függ...
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 17:25:13 4/10
(656/1561)
Ez nem igaz. Nézd meg a február 12-ei beírásokat, köztük az enyémet:
"Evidens: Egy egészséges fiatal férfi és egy egészséges fiatal nõ rendszeresen lefekszik egymással védekezés nélkül, a nõ egy idõ után rosszullétekkel küzd, elszédül, hány, stb. Mire lángelme párja kijelenti, nem te nem vagy terhes! Ahelyett, hogy elrohanna a legközelebbi patikába egy terhességi tesztért.
Nem tudom, hogy a pilótákat milyen iskolában képzik, remélem nem faiskolában, mint ezt a fafej Octaviot."

Bizony, bizony, már Maricruz is mondogatta neki, hogy nekik is babájuk lesz.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 17:15:37 4/10
(655/1561)
OK. Teobaldo képviseli az igaz barátságot.
Milibindi 2014 ápr. 09. - 10:38:44
(654/1561)
Maga Maricruz is kijelentette, hogy vajon melyik fog gyõzedelmeskedni.

Egyébként nem 3 hódolója van Maricruznak, hanem 4!Ott van még Teobaldo is ! Szerintem amúgy õt majd Aracelyvel hozzák össze végül. Ez is furcsa, hogy szerelmes lesz Aracelybe, majd hirtelen Maricruzba.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 08:55:09 4/10
(653/1561)
Miért mérgelõdött volna fel? Hacsak nem azon, hogy elhallgatták elõle. De ez megint szamárság, hiszen már maga Maricruz mondta neki korábban. Csak õ nem akarta tudomásul venni. Szerintem ezek csak a szokásos ostoba ismétlések, hogy ha valakinek kimarad egy-két rész, akkor újra, meg újra láthatja ugyanazt a történést, csak mindig másvalaki mondja el.

Amúgy meg miért olyan sok egy nõnek három hódoló? Az egyik maga a férj, a másik az emír, a harmadik a kormányzó. Szerintem nem sok az egy szép nõnek. Az elsõ a szív, a második a pénz, a harmadik a hatalom megtestesítõje. Szerintem ez így nagyon is rendben van. Elviekben felmerülhetne, hogy a nõ melyiket választja???
4/10
napraforgó 2014 ápr. 09. - 05:41:07 4/10
(652/1561)
Milyen érdekes, hogy Lúciának abszolút nincs bûntudata semmi miatt, helyette is Miguel szenved. Na most nyilvánazzal fogják indokolni Miguel Isla Dorádára érkezését, hogy menekülnie kell, és így kerül majd a kaszinóba.

Octavioval most már Miguel is közli, hogy Maricruz gyereket várt, Octavio most is baromira meglepõdött (pedig tegnap már a panziósnõ is közölte vele). Még hányszor fog meglepõdni ez a kis zseni?
malvinkicska 2014 ápr. 08. - 20:25:39
(651/1561)
Lucia vallomása nekem is meglepõ volt, õrült nagy baromság a részérõl. Maricruznak írtak annyi hódolót a fele is elég lenne.
Milibindi 2014 ápr. 08. - 19:41:03
(650/1561)
Migelnek azt mondta bízza csak rá , meneküljön el, erre jól bemártja férjét a rendõrségen!
4/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 18:51:23 4/10
(649/1561)
És itt a következõ logikátlanság: Lúcia elhallgatja a rendõrfelügyelõ elõl, hogy Miguel miért ölte meg Eusebiót. Olyan hülyeséget mond, hogy fogalma sincs, miért lõtte la a férje az alkalmazottját. Biztos oka volt rá, õ nem szokta megkérdõjelezni a tetteit ???!!! Náluk biztos mindennapos az, hogy hébe-hóba lepuffantanak valakit....

Karimnak leesett a tantusz, Mohamed becsapta!
És rögvest el is határozza, hogy elrabolja a nõt.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 07:13:58 4/10
(648/1561)
Mindenki ismeri annak az idõs férfinak az ügyét, aki a kertjébõl való sorozatos lopást azzal akarta megakadályozni, hogy áramot vezetett a kerítésbe, és ezért meg is halt egy lopni készülõ személy. Nem nagyon ítélték el, illetve az õ esete törvénymódosításhoz is (szerintem talán indokolatlanul ) oda vezetett, hogy az áldozat akár korlátlanul is védekezhet a támadója ellen.

Mondok nagyon szélsõséges példát: valaki belép a kertedbe és leszed egy szép piros almát, mert megkívánta, te meg kimész egy puskával és lelövöd, mint birtokháborítót, tolvajt, stb.
Ha az ember normális, ez talán nem engedhetõ meg.
De a jog, sajnos a ló egyik végébõl a másikra esik.
Mert az sem volt normális, hogy megtámadnak, összevernek, kirabolnak, és ha te védekezel és a támadó meghal, még téged vonnak felelõsségre emberölésért...

Én még azt is megértem, hogy ha az ember annyira megijed, olyan zaklatott idegállapotban van, hogy nem tudja rendesen felmérni a helyzetet, mondjuk túlreagálja, de azért valahol azt mindenki érzi, hogy nem lehet megölni másokat csak azért, mert gyümölcsöt, zöldséget lopnak....
4/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 06:12:41 4/10 Előzmény Milibindi
(647/1561)
Ezek marhaságok, látszik, hogy a jogot itt teljesen számításon kívül hagyták. Minden jogrendszer ismeri a jogos védelem fogalmát, amikor az ember a saját, vagy hozzá közel álló személyek, sõt, akár idegenek életének védelme esetében lép fel és megakadályozza a támadót a cselekménye elkövetésében. Ha eközben õ maga is olyan cselekményt követ el, ami egyébként bûntethetõ lenne (legyen az akár a támadó megölése), azt a bíróság büntethetõséget kizáró, vagy korlátlanul enyhíthetõ okként kezeli.

Persze jogos védelmi helyzetben nemcsak a támadó megölése jöhet szóba (ez azért elég extrém eset), hanem más is. Egy egyszerû fizikai erõszak (leüti, megveri a támadót), személyi szabadság korlátozása (bezárja), lopás (elviszi más autóját, biciklijét, stb), szóval sok más, amit egyébként nem tehetne büntetlenül.
4/10
napraforgó 2014 ápr. 08. - 05:49:06 4/10 Előzmény Milibindi
(646/1561)
Ezek marhaságok, látszik, hogy a jogot itt teljesen számításon kívül hagyták. Minden jogrendszer ismeri a jogos védelem fogalmát, amikor az ember a saját, vagy hozzá közel álló személyek, sõt, akár idegenek életének védelme esetében lép fel és megakadályozza a támadót a cselekménye elkövetésében. Ha eközben õ maga is olyan cselekményt követ el, ami egyébként bûntethetõ lenne (legyen az akár a támadó megölése), azt a bíróság büntethetõséget kizáró, vagy korlátlanul enyhíthetõ okként kezeli.

Persze jogos védelmi helyzetben nemcsak a támadó megölése jöhet szóba (ez azért elég extrém eset), hanem más is. Egy egyszerû fizikai erõszak (leüti, megveri a támadót), személyi szabadság korlátozása (bezárja), lopás (elviszi más autóját, biciklijét, stb), szóval sok más, amit egyébként nem tehetne büntetlenül.
Milibindi 2014 ápr. 07. - 21:04:59
(645/1561)
Kíváncsi vagyok Mohamed mikor bukik le! Az emírt negatív szereplõnek szánják, ez nyilván való, de valahogy ez nem jön át nekem sem! Tényleg inkább vicces! Nem áll jól a negatív karakter Carlos, de la Motának!
Milibindi 2014 ápr. 07. - 21:02:32
(644/1561)
Máshol is elõfordult ilyen, lehet Latin-Amerikában ezt is büntetik. Pl. A Júdás asszonya venezuelai sorozat utolsó részében az egyik szereplõ, azt akarja megakadályozni, hogy megint öljön a nõ, dulakodás közben elsül a pisztoly és Júdás asszonya meghal. Ha jól rémlik 1 évre ítélték ezért, pedig csak gyilkosságot próbált megakadályozni és a fegyver is véletlen sült el,több tanú szeme láttára!
4/10
napraforgó 2014 ápr. 07. - 19:31:16 4/10
(643/1561)
Kíváncsi vagyok hogy vasalják ki Teobaldo púpját, no meg az arcát...

Olvasom a következõ rész tartalmát, Miguel menekülõre fogja. Ezt mondjuk megint nem értem, az, hogy a fickó meg akarta erõszakolni az állapotos feleségét és csak így tudta megakadályozni olyan tiszta jogos védelmi helyzet, ami vagy kizárja a büntethetõséget, vagy korlátlanul enyhítheti azt. Minek itt menekülni?
A helyi rendõrfõnöknek sem volt kedvence ez az Eusebio, biztos elfogadná ezt a védekezést. Egy bíróság is felmentené Miguelt (99,99%).
4/10
napraforgó 2014 ápr. 07. - 19:00:37 4/10
(642/1561)
Octavio már régen tudhatta, hogy a felesége állapotos, ha komolyan vette volna a bejelentését még anno.
Lúcia teljesen megzavarodott, de én nem tudom sajnálni. Eusébióért meg nem kár.

Karim emír megint alakítja a toporzékoló kisfiút, aki a játékát akarja. Szegény Mohamed, most fõhet a feje, mit találjon ki.