Téma: Marina

Naturelle 2010 nov. 27. - 13:03:52 Előzmény IXEMGabeo
(246/626)
Na most már nagyon lemaradtam. Talán majd ezen a hétvégén behozok valamennyit, ha nem is mindet. Nem megy ez a kettõ sorozat egyszere. :)) Hol az egyikkel, hol a másikkal maradok el, mert én csak este tudom felvételrõl megnézni õket. Most a Fernando Colungással vagyok nagyjából ott ahol tart, csak 2 rész a lemaradásom. Marinából nagyon sok, több mint egy heti. De valahogy a Fernandos sorozat jobban érdekel ;) gondolom nem kell mondani, hogy miért. Persze azért nem adom fel a Marinát.

Szerintem is Guillermo játéka a legjobb a Marinában. Látszik rajta, hogy nagyon jó színész, nagyon jól játsza a szerepét, komolyan veszi a munkáját. Megérdemelne egy fõszerepet egy nagyon jó sorozatban.

Igyekeztem nem bele olvasni a Spolerbe. :D Letakartam. :D
Nem szeretném megtudni még, hogy ki az a Artemio Bravo. Majd ha elmondják a sorozatban.
Szóval akkor a Mindörökké szerelem oldalon nincs is forgalom. Akkor majd itt beszélgetünk róla veled. ;)
Remélem nem zavar senkit.
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 26. - 14:08:23 2/10
(245/626)
szerintem nagyon rossz a forgatókönyve:) eltúlozzák a dolgokat és hihetetlen mennyi lehetetlen egybeesés és véletlen van...ritka rossz sorozat, annyiban igazad lehet, hogy egyeseknek ez izgalmat okoz, mert történés az van benne:) való igaz 1-2 érdekes szál van benne, ami miatt nézem én is még mindig, de nem egy álomsorozat evvel sokat mondok:D:D

mellesleg a Rosalba és a Federico az egyik lejobb páros benne, Guillermo is jól játszik, Julio is zseniális, igaz túlzottan gonosz, ami már nem is igazán tûnik hitelesnek...na, de a fõhõsnõ, Ricardo, Alberta, meg a két gyerek, Chuy anyja kritikán aluli sztem:D:D Sara pedig sajnos unalmas lett számomra, régebben jobb volt, ennek ellenére még mindig jól néz ki:D
Trixi0322 2010 nov. 26. - 13:37:22
(244/626)
Megértelek, engem is irritál kicsit Chui anyja, de inkább fõleg a magyar hangja miatt, Imádom Orosz Helgát, de nem kellene így beszélnie, tud szépen is beszélni. Egyébként nem fog eltûnni a sorozatból, végig jelen lesz. És igazad van, Marinának már el kellene mondania az igazságot, most szenved õ is, Ricardo is, Chui is és szegény Paty is, aki szerelmes Chui-ba de azt hiszi, hogy a vérszerinti testvére.
Trixi0322 2010 nov. 23. - 20:58:17
(243/626)
Nem, szerencsére nem lesz színészváltás, ne aggódj :) Végig õk fogják játszani Paty-t és Chuy-t. Jaj szegényeket én is sajnálom. Bár érdekes, hogy Paty egyik nap még utálja Chuy-t aztán meg gondol egyet és szereti :D
Hát ami Rosalbat érinti, kezdem õt megkedvelni, de nem volt az elején szimpatikus. Jah és hát azért a valóságban lehet, hogy megrémülnék, ha a legjobb barátnõm nénikéje így elkezdene irántam érdeklõdni :D Nekem tetszenek ezek a részek...
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 23. - 17:43:14 2/10
(242/626)
ott most semmi nincs, senki nem írt:D sõt nem értem miért egyre jobban leértékelik, pedig nagyon ott van a sorozat abban se nyavalyognak feleslegesen, nem szájbarágós, az események pont jól szépen felépítve haladnak benne!

SPOILER SPOILER SPOILER!!!!
BEN: az elsõ gondolatom az volt, hogy esetleg ez a A. B esetleg a ház urának az egykori fél testvére! egyébként miért mondtad h Naturelle meglepõdik? milyen színész fogja alakítani A. B-t?

SPOILER VÉGE

Marinában eléggé unalmas rész volt...szegény kölykök fõleg Paty azt hiszi a Chuyról, hogy a tesója, de közben az a poén, hogy nem:D Rosalba csalogatja magához Patyt Mayra-n keresztül, hogy jobban megismerhesse elhagyott lányát...Veronicán pedig érzõdik, hogy nagy gonoszságokra fog készülni. Múltkori részben pedig egész nyugodtan fogadták, hogy Julio él:D:D

amúgy remélem rosszul láttam, de ugye nem fog megint eltelni jó pár év?? ismét színészváltásokat láttam Paty-nál és Chuynál...remélem csak káprázott a szemem...
Naturelle 2010 nov. 23. - 09:02:31 Előzmény IXEMGabeo
(241/626)
Most nagyon le vagyok maradva a Marinával. Így innen tudom meg, hogy mi ment már le. De azt sejtettem, hogy Laura férje nem halt meg, már akkot amikor azt mondták, hogy teljesen összeégett a holtest a balesetben.

Ami a Fernando Colunga sorozatot illeti, teljesen igazad van, mi is ezt beszéltük anyuval, hogy ugye ezeknek a szereplõknek a filmben most kellene huszon éveseknek lenniük, hiszen most végezték el a sulit. Erre 40 évesek játszák. Jó, nem baj. :) Végül is Fernando Colungáról még el lehet hinni, hogy 26. ;) Meg a barátjáról is, aki anno Adriant játszotta az Esmeraldában.
Igen a felnövést szerintem is kicsit elkapkodták, még egy részt megért volna, hogy a gonosz nõ, hogy csábítja el a férjet, azt én is hiányoltam. Amúgy a sorozat jó.

Bocsi, hogy ide írok róla és nem az oldalára, de nem akarok beleolvasni semmibe amit még nem tudok!
Naturelle 2010 nov. 23. - 08:57:41 Előzmény BEN1986
(240/626)
Semmi gond. :) De le ne írjátok ki Artemio Bravo!!! :)))
Rendben?
BEN1986 2010 nov. 22. - 22:09:13 Előzmény IXEMGabeo
(239/626)
Te mire gondolsz? Ha leírod igennel vagy nemmel fogok válaszolni. :)
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 22. - 20:32:30 2/10
(238/626)
írtam is pár hsz-el ezelõtt...ekkora véletlenek nem léteznek ez kicsit túlzás:D:D
és az is, hogy Laura eltûri, hogy a kertész nem fordul felé, ha hozzászól elõbb utóbb szembõl is összefutnak majd na akkor fog nagyot nézni:D:D

Ben: utánanéztem, remélem nem az az Artemio Bravo, akire gondolok ugye nem?
juan-ZSU 2010 nov. 22. - 16:59:12
(237/626)
Daniel él? mint ha õt láttam volna valami kertészként ahol Laura apáca
na erre nem gondoltam volna :)
BEN1986 2010 nov. 21. - 22:14:52
(236/626)
Én ugye délután sajna nem tudom nézni, rögzítõre veszem a részeket melyeket meg is tartok. :) Ezt a Juliot annyira utálom! Nem is értem hogy képes egy ember elszakítani az anyjától a gyerekét! Én ilyet sosem tennék.
BEN1986 2010 nov. 21. - 22:13:27 Előzmény Naturelle
(235/626)
Naturelle! A Mindörökké szerelmet nemrég néztem meg vágottban dvd-n. Megvettem. Nem árulom el ki Artemio Bravo csak annyit hogy meg fogsz lepõdni de nagyon! :) A poént nem lövöm le. ;)
BEN1986 2010 nov. 21. - 22:12:00 Előzmény IXEMGabeo
(234/626)
A Romanticán ment a legtöbb venezuelai és mind Venevision. A Viasat 3-on is volt egy az a Vadmacska. Az a gond hogy állandóan elõnyben részesítik a mexikóit. Mindenbõl kellene vegyesen. Úgy lenne színesebb.
BEN1986 2010 nov. 21. - 22:10:15 Előzmény Naturelle
(233/626)
Bocs Naturelle. :)
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 19. - 13:44:31 2/10
(232/626)
úgyis jönne másik bonyodalom, nem oldódna meg semmi avval se sõt utána jönnének az érzelgõsködések, meg a botrányok:D sõt, ha ez kiderülne mindenütt sara és Julio lépnének,

akkor ott a Rosalba szál, ami talán egy egész tûrhetõ szál benne, ott van még Veronica-Federico páros, sõt úgy tûnik, hogy Daniel mégsem halt meg az autóbalesetben...Laura bevonult az apáca zárdába és kapásból mikor az a kertész nem fordult meg már tudtam, hogy az õ:D:D, ezért volt gyanús, hogy még mindig kiírták a nevét a szereplõk között...Aránylag jó most a sorozat, (furcsa ilyet hallani a számból) sokféle szál kezd kibontakozni, Guillermo is sokat szerepel, mivel a cég nincs kizárva, hogy tönkremegy...nekem csak annyi a furcsa az egész, ha tönkre is megy a cégük csak marad utána valamennyi megtakarításuk...ja és sztem Rosalba az egyik legjobb a sorozatban, kár, hogy az elején keveset szerepelt...

OFF:
Mindörökké szerelem nem rossz, de ott sem éreztek rá valahogy, 15 év elteltével a színészek javában 30 40 felett vannak:D és ezeknek maximum a húszas éveik elején járó fiataloknak kellene, hogy legyenek. Fõgonosz Lucero az nagyon tetszik benne, és valóban még nem derült ki, ki az a Bravo, aki haragszik a családra. 4. rész van nekem még így is picit kapkodás volt, hogy máris felnövesztették õket, nyugodtan beletehették volna, hogyan csábította el az öregúrat ilyen gyorsan Lucero, és hogy Eduardo, hogyan illeszkedett be pl a koleszba...már írtam ott is nekem eléggé furcsa, hogy egy lányt 15 éven keresztül nyugtatózzanak a semmiért...
OFF vége
Naturelle 2010 nov. 19. - 08:47:59 Előzmény IXEMGabeo
(231/626)
Örülök, hogy te is nézed a Mindörökké szerelem címû sorozatot. Ugye, hogy jó?! Csak itt meg nem árulják el a titkot. :)) Marinában már megszoktuk, hogy mindent tudunk. Itt viszont nem tudjuk miért akar ez a nõ bosszút állni ennyire a családon, meg az a rejtélyes fickó. De nem baj, majd megtudjuk. :))
De tényleg felüdülés, hogy egyet egyszer mondanak el.
Most már jól lemaradtam a Marináról, úgyhogy úgy is bele fogok itt olvasni, hogy mi történ a 4 rész alatt, mert természetes, hogy ti errõl beszélgettek. De persze megézem majd, valószínû, hogy hétvégén.
Guillermo bácsi ezek szerint szerepel benne továbbra is. Ez egy jó hír. Nem szeretm ha mellõzik, mintha nem is az egyik fontos szereplõ lenne. Persze kérdés mennyit szerepel. Gondolom csak pár percet egy-egy részben.
Most a Mindörökké szerelmet igyekszek minden este megnézni, hogy legalább azzal ne maradjak le, ha már a Marinával elcsúsztam.
Én sem tudom (így látatlanban sem) hogy az miért jó ha Marina nem mondja el a családnak az igazat, hogy Chuy a fia. Sokkal egyszerûbb lenne minden. Persze lehet akkor vége lenne a sorozatnak. :D Mert ha minden simán megoldódna akkor mit néznénk.
2/10
IXEMGabeo 2010 nov. 17. - 18:27:33 2/10
(230/626)
ja Mindörökké szerelem, egyelõre nagyon jó...bár már a 3. részben volt 1-2 furcsaság, mindenesetre bejön és a lényegre törekednek helyesen, a sztori sem rossz

majd nézd meg, semmi extra kicsit kezdem unni, hogy Paty idióta és nem fogja fel, hogy a Chuynak csak õ jön be, ez szentül megvan gyõzõdve róla, hogy a sráccal van a "muterja":D

Marina pedig igazán bevallhatná már a dolgokat mi lesz akkor? legfejjebb nehezen fogadják el a srácot, de könnyebb lenne mielõtt óriási botrányok lennének...

viszont, amit tetszett, hogy remekül illusztrálták azt, hogy a cégük kezd tönkremenni a Globalizáció miatt. Ez valóban így van, hogy a hazai vállalatok szenvednek, mert a multinacionális cégek szépen bekebelezik õket és utána szépen letolják a hazait a piacról...mondjuk legalább megtanulna szegénységben élni ez a sok elkényesztetett marha (Paty, Alberta) , itt egyedül Guillermot sajnálom, mondjuk elég fura, hogy erre nem figyelt oda és mindent a 2 fiatal srácra hagyott...
Naturelle 2010 nov. 17. - 13:13:17 Előzmény BEN1986
(229/626)
Légyszi ne mond el. Véletlenül is beleolvasok. Köszi!
Naturelle 2010 nov. 17. - 13:12:31 Előzmény IXEMGabeo
(228/626)
Nekem az elsõ Mexikói sorozatom a Megveszem ezt a nõt volt. Az nagyon tetszett és nagyon szép volt. Onnantol kezdve mindig néztem õket. Esmeralda tetszett még nagyon-nagyon. De jó volt a Betolakodó is, a Paula és Paulina is, a Titkok és szerelmek is.
Egyébként adja a Story tv, legalább is egy hónapja még ment rajta a Titkok és szerelmek, lehet már véget ért. Az az adó nagyon sokat megismétel és sokszor ilyen régebbieket.
Ha már brazil szappanopera, akkor a Pampák királyait sem szabad kihagyni. Nagyon szép szerintem, nekem nagyon tetszett.
Igen sok év kimaradt nálunk a szappanoperák világából. Nem is értettem miért nem vesznek a tv adók mexikói, brazil stb. szappanoperákat többé. De szerencsére vége a bojkotnak :))) és újra nézhetjük õket. Fõleg most végre újra Fernando Colunga sorozat van a tv-ben! :) Ennek nagyon örülök, így is sokat nem vettek meg tõlle, pedig nagyon jó történetû sorozatokat forgatott. Jó lett volna azokat is látni. Remélem egyszer megveszik azokat is.
Naturelle 2010 nov. 17. - 13:07:26 Előzmény Sabyna
(227/626)
Semmi gond. :)) Egyébként most kicsit lemaradtam a Marinával, a héten még nem láttam. De felvettem, majd behozom. Elkezdõdött az RTL Klubon Fernando Colunga új sorozata hétfõn és azt nézem meg elõbb, utánna meg már éjjel van. Mert én felvételrõl nézem õket. Így a Marinával elcsúsztam.
Ami jó a Fernando Colunga sorozatban, hogy egy mondatot egyszer mondanak el. XD Ez igazi felüdülés a Marina után ahol van amit tizenötször is elmondanak. XD
Persze nézem tovább a Marinát.
Úgyhogy ne árulj el semmit! :))