Téma: Marslakók

1/10
greghouse 2012 máj. 08. - 21:41:51 1/10
(437/677)
El vagyok a kezekkel.... a sorozat mindent meg ér, írod Te.
Ha ez igaz, volnál szíves hatezer eurót ideadni a sorozaért?
Te mondtad, hogy "mindent megér"...
Vagy nem?
tgj7210 2012 máj. 08. - 21:19:43
(436/677)
Ki játszotta a 45-46. részben Kõrös urat, aki a Német Libatenyésztõk Szövetségének megbízásából kereste meg a Marslakók szerkesztõségét? Valahonnan ismerõs...
adamnagysweetmovie 2012 máj. 08. - 20:53:45
(435/677)
Hát nem nyelvére veszi a sajtó a Marslakókat megint!
http://www.napiaszonline.hu/aktualis/nem_kapnak_juttatast_az_mtv_orokos_tagjai_36800
El a kezekkel, a sorozat mindent megér!
1/10
puszilva 2012 máj. 08. - 19:29:58 1/10
(434/677)
COUNTERSTRIKE KÍNAI MÓDRA
http://www.youtube.com/watch?v=57GkV0ewKOk
Hajdu31 2012 máj. 08. - 18:39:05 Előzmény lilalibaláb
(433/677)
Helló ! Próbáltál már tv-nézés helyett ez idõ tájt "mást" csinálni ? Nagyon rossz lehet neked !
Hajdu31 2012 máj. 08. - 18:30:34 Előzmény puszilva
(432/677)
Mindig irigyeltem - vagy NEM! - azokat, akik órákat töltenek különbözõ letölthetõ filmek keresgélésével, nézegetésével, mindezt nyelvtudás nélkül elfogadva minden kritikán aluli szinkront vagy felíratot. Kb. ez a réteg sosem talál munkát, semelyik iskola nem nyújt számára megfelelõ képzést, élõsködik a szülõkön és hasonló társaival tölti töménytelen szabadidejét, közben " éleslátású" kritikai érzékre tesz szert és képes mindenkit és mindent csípõbõl leosztani.
Vedd már észre : Magyarországon élsz ! Nem a Távol-Keleten ! Az egyébként is gyenge idegrendszeredet ne a véres sorozatokon csiszold !
Nézz körül mirõl szól az élet ! Igen is pontosan arról és pontosan úgy, ahogy arról a sorozat tükröt tart !
Pontosan ilyen emberek vesznek körül bármerre mész, ilyenek határozzák meg mi lesz veled ! Attól, hogy lemosod a magad módján a helyzet nem változik !
Te mit teszel azért, hogy ez ne így legyen ?
1/10
puszilva 2012 máj. 08. - 10:32:56 1/10 Előzmény puszilva
(431/677)
Küldök egy újabb filmet.
A katona teljes film
http://www.youtube.com/watch?v=xF3RVh_7xpo
1/10
puszilva 2012 máj. 07. - 16:19:52 1/10
(430/677)
Jobb késõbb mint soha.
Milyen jó hogy online is tud az ember filmet nézni.
Mostanában nagyon rákaptam arra hogy egy kattintás és azt nézel amit akarsz.

HÕS TELJES FILM:
http://www.youtube.com/watch?v=bvYcbSR_Bhs&feature=related
1/10
puszilva 2012 máj. 06. - 18:05:04 1/10
(429/677)
KOCSMAI BUNYÓ KÍNAI MÓDRA
http://indavideo.hu/video/Rabszolgavadaszok
1/10
puszilva 2012 máj. 06. - 16:51:07 1/10
(428/677)
TESTVÉREIM!
Mindenki jobban járna ha a netrõl leszednétek valami filmet/sorozatot és még ha magyar felirattal is de akkor is.
Különben a szinkron is pocsék szokott lenni meg a vágások is egyszerûen felháborítóak.
Én most a CHUNO címû sorozatot néztem meg online magyar felirattal.
Röpke 8nap alatt végig is néztem.
Konkrétan 24részes volt.
A fõ lényeg mikor ráérsz akkor nézed és azt ami csak szem szájnak ingere.
A tv adók meg húzzák le magukat a WC-n.
Hát nem kitolás hogy a kiváló mûsorokat kurva késõre rakják.
A rák egye meg!
A viasat6 mûsorán most lesz a BICHUNMOO és mikor
22órára rakták.
Szégyellje el magát az összes csatorna.
A magyar színészek is elmehetnek a kurva anyjukba.
Azon meglepõdni hogy külföldi kollégáik jobban beleélik magukat a szerepbe erre is csak Magyarországon lehet példa.
A társaságomba is felháborodtak ezen a mûsoron mer jobb lett volna ha egy történelmi témájú mûsort csinálnak és nem is egy mûsort hanem több történelmi filmet.
Még szigetvár ostromáról sincs film és sok más dologról nem készítettek filmet.
Ezért is hangsúlyozom még egyszer:
NEM TÖBB PÉNZ KELLENE HANEM TÖBB FANTÁZIA!
Sajnos nem olyan emberek kerülnek oda akiknek van.
Büszke vagyok hogy ebbe a csöves országba élek, jobb lett volna ha világra sem jövök vagy egy értelmesebb országba jöttem volna világra vagy én lettem volna ebbe az országba valamilyen vezetõ vagy egy fantáziátlan alkotócsoport helyett én lehetnék alkotó nekem lenne fantáziám és nektek is van csak az a baj a nézõk menjenek a picsába uralkodik ebbe az országba évek óta.
Pünkösdi Kató 2012 máj. 05. - 23:11:13
(427/677)
Egy hete ígértem, hogy megnézem az egyik részt és bõlére eresztem a mondanivalómat, de sajnos eddig kimaradt - mármint a megnézés. Eszembe jutott, hogy van videótár az mtv honlapján, ott fogom megnézni és írok is. Igazán kifjethetnéd, hogy mi nem tetszett, aztán vitatkozhatunk vagy bõszen egyetérthetünk. :))
adamnagysweetmovie 2012 máj. 04. - 20:26:09
(426/677)
Jelentem itt a szombat, újabb 5 rész egyben az M2-n.
Lassan annyira leépülök, hogy már tetszik. Érteni vélem a bugyutának tûnõ dialógusok sorok közötti üzeneteit.
Azt hajtogatja egy papagáj egy tükör elõtt, hogy turul vagyok.
Még azért nézem tovább a Marslakókat, hátha kiderül, miért szajkózza ezt...
1/10
greghouse 2012 máj. 04. - 14:26:59 1/10 Előzmény lilalibaláb
(425/677)
Néha kénytelen vagyok látni az "ajánlóját". Már az is borzalmas, mert nagyon rövid mondatok vannak összevágva, amik kb. annyira érdekesek mint a vízállásjelentés volt a Petõfi rádión valamikor.
Ilyenekkel "keltik fel a figyelmet", hogy
"Igen? Nem hiszem el."
Snitt.
"Tényleg õ volt?"
Snitt
"Ezért meg fog fizetni."
Snitt.
Ha ilyenek után sem jön izgalomba az ember, akkor mi után....
lilalibaláb 2012 máj. 03. - 13:25:19 Előzmény Értetlenke
(424/677)
Rendkívül "színvonalas" lett újabban az m1 esti mûsora. Vagy a Szeretlek Magyarország (vagy fordítva?) címû bugyuta show megy, vagy ez a sz@r. Még jó, hogy van ezen kívül több 100 csatorna. Csak hát elvileg ezt hívják királyi tévének, ez a köztévé, pont innen nem kellene a népbutításnak folynia. :-(
Tették volna ezt a borzalmat valamelyik kereskedelmi csatornára. Bár gyanítom, azok üzletemberek, volt annyi eszük, hogy nem vették meg. Hülyék lettek volna.
1/10
Értetlenke 2012 máj. 02. - 17:16:06 1/10
(423/677)
Ha "szerencsénk" van akkor még évekig...
lilalibaláb 2012 máj. 02. - 16:24:50
(422/677)
Hány rész van még ebbõl a sz@rból? Baromira unom, hogy minden este a híradó után rohamtempóban kell elkapcsolnom az m1-rõl, mert kezdõdik. Meddig kell még kibírni?
1/10
hekkevo67 2012 máj. 01. - 21:28:06 1/10
(421/677)
bocsánat, de szerintem nem értetted a lényeget. Ma Magyarországon 1,5 millió ember dolgozik, leszámítva az állami szférát és a minimálbéres vállalkozókat, 500.000. Ha ez a csávó 3 milliárd forintot kapott ezért a vacakért, akkor minden egyes tényleges adófizetõ kábé 5.000 forintot fizetett Jáksónak akár tetszik neki ez a hulladék, akár nem. Ez teljesen más mint a Barátok közt, meg a Jóban rosszban (hamár az némely embernél az etalon), mert õk saját költségbõl nyomják, és ha senki se nézné buknának. Itt nem, mert elõre megkapták olyan emberek pénzét, akik a tv nézettségi adatok alapján soha nem néznék ezt a cuccot.
10/10
bogargari 2012 máj. 01. - 19:08:33 10/10
(420/677)
Áttévedtél az ellendrukkerek táborából ide.nem kell cikizni. Mi jól szórakozunk,és várjuk. Sokkal szinvonalasabb,mint a másik két kereskedelmi csatornán futó sorozat.
1/10
hekkevo67 2012 máj. 01. - 16:19:01 1/10
(419/677)
Senki nem amiatt aggódik szerintem, hogy nincs Magyarországon olyan ember, aki végig tud nézni egy részt (hiszen pl. a benne szereplõk, illetve annak családtagjaik biztos megnézik utólag alakításukat). A gond, hogy ez nem ér meg 3 milliárd forintot az adófizetõknek. Valaki nem azért kel fel reggel 4-kor (vagy késõbb), hogy bemenjen dolgozni, és utána a befizetett adóit Jáksó amatõr próbálkozásaira fizesse be kötelezõen. A gond itt kezdõdik. Csinálja a perverzióit SAJÁT PÉNZBÕL, mint önálló vállalkozás. Ha õ tényleg arra számít, hogy visszahozza a pénzt, akkor ezt nyugodtan megkockáztathatja, igaz ? :) A kérdés költõi volt. Nyilván leosztották neki a lapokat, és õ is tudja, hogy milyen egy f*s, amit létrehozott. Sõt, amilyen õ emberileg, még ki is röhögi azokat, akiknek a pénzébõl ezt a tömény szennyet kötelezõen kifizetik számára. Ez a másik gond szerintem.
mulao 2012 ápr. 30. - 20:43:39
(418/677)
A mai rész kissé uncsi volt, persze itt a munkanélküliség került elõtérbe. Remélem nem tart sokáig és újra oknyomozó riportokat készítenek, mert azok nagyon jók. Ja, és egy interjút ígértek Jenson Button-nal. Szóval nem kell aggódni.