offtopic
lilahagyma 2011 máj. 31. - 22:08:33
(105/285)
Nahát akkor most újra beírom neked, mivel semmiféle moderálandó nem volt benne, nyilván egy zavarodott ember tüntette el a helyérõl, tehát olvasd el itt és most, fogod tudni, honnan való, mert olyan mélyen beléd vésõdött, hogy még itt is utalsz rá:


Más az ítélet és más az ítélkezés. Az ítéletnek van alapja, az ítélkezésnek nincs. Ha nem nézed, de mégis tudod, hogy a mûsor ilyen meg olyan (semmi életszagú nincs benne) - akkor ez vagy ítélet (ha nézed) vagy ítélkezés (ha nem).
Aki belenézett, pont azt kifogásolta: illúzióromboló. Vagyis túl durván szembesít a valósággal. Egy másik megjegyzés: "Az a gond, hogy így képernyõn keresztül lát csak az ember a nõi faj viselkedése mögé. Lehet, hogy ez egyébként teljesen természetes, csak a hétköznapokban a nõk ezen oldalát nem látjuk? Ugyanez a helyzet a kamerákkal és a világítással. Durván kihozzák azokat a fránya hibákat, amit lehet 20 méterrõl észre sem vennénk és mosolyogva mennénk haza, milyen harmincas mosolygott ránk."
Nekem sokkal inkább a mûsorhoz kapcsolódó megjegyzések tûnnek irreálisnak, nem a mûsor. Pontosabban irreális vágyakat, elképzeléseket tükröznek. Természetesen maguk a szereplõk is irreális vágyakkal és elképzelésekkel vágtak bele a dologba - de a nézõk nem azt kifogásolják a nõkben, hogy miért hiszik azt, hogy Alekosszal olyan marha jó lehet együtt élni, miért képzelnek be maguknak nem létezõ érzelmeket, miért állnak rendelkezésére Alekosznak anélkül, hogy bármiféle érzelmi biztosítékot kérnének tõle (csak egyetlen szereplõnek, Olgának jutott eszébe, hogy egy picit megpróbáljon visszakérdezni, ne csak õ legyen faggatva-nyaggatva) stb stb....nem: a nézõi kifogások legtöbbje arra vonatkozik, hogy a nõk nem elég bombázóak, és micsoda disznóság, hogy ilyen kinézetû nõket szedtek össze. Vagyis a nézõk jókora hányada egyáltalán nem kíváncsi arra, hogy Alekosszal, mint valóságosan létezõ férfival miféle valóságosan létezõ nõ volna képes együtt élni (valószínûleg senki) - csak az érdekli, hogy milyen impulzusok érik a retináját. Vagyis a nézõknek még az a torzítás sem elég, amit az RTL prezentál - és ezt megfigyelni igencsak tanulságos. Szerintem igaza van annak a hozzászólónak, aki azt mondta, a mûsorban a felszín mögé lehet látni. Hát igen, elõvicsorognak a vámpírfogak, még ennyi mórikálás ellenére is. De nem csupán a mûsorból - a hozzászólások is ordenárék, üresek, jellemtelenek. Ez pedig nagyon is életszagú, sajnos.
10/10
philwenneck 2011 máj. 31. - 22:02:49 10/10
(104/285)
Sajnos sok sötét ember van Mo-n, úgyhogy ettõl félek elõre, h hinni fog valaki a te baromságaidnak...De remélem a többi embernek van valami a fejében, nem úgy, mint neked. :) Ezt nem bántásból írom, csak õszinte vagyok.
10/10
philwenneck 2011 máj. 31. - 22:01:49 10/10
(103/285)
Én meg azon röhögtem, bár lassan sírtam, hogy ilyen szánalmas sz***okat nézel, mint a VV. Ha ilyeneket nézel, akkor mit gondoljunk rólad? Hát valószínûleg azt, hogy nem lehetsz egy túlságosan értelmes lény. És ez sajna tény. Hát minõségibb, mint a VV. Mi vagy te, b**i, hogy ilyet írsz, h ne hari? Na nekem ezen kell röhögnöm, mindjárt lefordulok a székrõl. Nem csak sötét vagy, de még bu*i is...
offtopic
Pista15 2011 máj. 31. - 21:58:57
(102/285)
Majd lesz olyan, aki hisz. Ez egy nagyon rossz film...a "minõségi" megjelöléseden hangosan röhögtem, ne hari:DDD
10/10
philwenneck 2011 máj. 31. - 21:57:24 10/10
(101/285)
Egyrészt: ez a népbutító film? XD Ne röhögtess...És az Alekosz mi? Meg a VV? Na az a népbutító...De az kell Magyarországnak...Ezért süllyedünk a föld alá...Az ilyeneket, mint Alekosz, ki kéne tiltani az országból, nem hogy mûsort adni neki...
A másik pedig ez egy kitûnõ film, bármit is mondasz, ez minõségi. Neked már csak azért se hiszek, mert olyak f*s sorozatokat nézel, mint ez az Alkesztosz Seggbetosz meg a VV...
offtopic
Pista15 2011 máj. 31. - 21:51:44
(100/285)
Személyes harcom, h jobb világot teremtsek és ha csak ilyen kis dolgokkal is, de megteszem elmondom a véleményemet egy, hogy ez a film mennyiore rossz, ha csak egy embert is meggyõzök róla már jobbá lesza világ, hiszen ez egy népbutító film.
Pista15 2011 máj. 31. - 21:48:50
(99/285)
Hû mennyien csináltak már ennéla filmnél ezerszer jobbat. Pl Nézzétek meg a VAKlármát, bepisiltek a röhögéstõl, abban humor van, nem ilyen gagyiság.
offtopic
Pista15 2011 máj. 31. - 21:47:44
(98/285)
marha setét vagy:O
offtopic
Bigpapa 2011 máj. 31. - 21:38:04
(97/285)
1.nem bámulom a TV-t egész nap,se idõm,se kedvem hozzá.De ha bekapcsolom,az biztos,hogy egy filmet megszakítva a reklámban az van.Ha ebbõl indulok ki és felszorzom egész nappal,kiderül,hogy mindig ezt reklámozzák.
2. mindenki,aki ezt a fos VV-t bámulja,azzal magyarázza,hogy az embereke viselkedését vizsgálja....ergo,tele van az ország analitikussal :))) filozófussal és terapeutával.
3.számos film van,aminek a folytatása jobb lett,mint az elsõ volt. Ez biztos nem ilyen,mert az egy valóban ütött.Nem szabadott volna ugyan ezzel a sztorival folytatni.Bár nem láttam még,így véleményt sem szeretnék alkotni.A bemutatója alapján egy 8-as lesz.

Nálad csak azt nem értem,ha ez a film nem érdekel,az elsõ meg nem tetszett,mi a tökért rontod itt a levegõt?Én pl. utálom az összes Fûrészhez hasonló filmet.Magát a fûrészt is.Az elsõt láttam,nem jön be ez a stílus.De elismerem,hogy van,aki összepisálja magát az élvezettõl,ha azt nézi.Oké.De nem megyek be a Fûrész 1-100 topikba és fikázom a filmet,meg azokat,akik szeretik. Akkor ki is az intelligens?
10/10
philwenneck 2011 máj. 31. - 21:32:52 10/10
(96/285)
Erre is csak azt tudom mondani, hogy az ízlés 0. Ez a film 10/10 :) Csinálj egy filmet, ami ennél jobb lesz. Könnyû beszélni, ha olyan üresség tátong a fejedben, mint Alkesztosznak a szemében.
10/10
philwenneck 2011 máj. 31. - 21:30:25 10/10
(95/285)
Gagyi volt az elsõ rész? Neked az ízlésed kihalt a dinoszauruszokkal? Ilyeneket nézel, hogy Alekosz...Ezek a tipikus magyar, népbutító szennyek. Akik ezeket nézik, azoknak az inetlligencia szintje nem haladja nagyon meg a pozitív mérleget. Szánalmas, hogy milyen mûsorokat nézel. És ezekbõl lerí, hogy te milyen vagy valójában. Ha ezt a filmet nem tudod értékelni, akkor nincs érzéked se a jóhoz, se a humorhoz. Mi a jó Alekoszban? Az egy retkes b**i, beképzelt, nyomorék. Ha ilyeneket nézel, akkor meg se szólalj légyszi, mert a Másnaposok legalább élvezhetõ és nevettetõ, míg az Alkesztosz Seggfejosz egy szánalmas, hánytató sz*r. Úgyhogy kérlek, ide ne írj többet, mert nem kérünk az intelligenciahiányodból.
Bigpapa 2011 máj. 31. - 21:29:53
(94/285)
Azt írja, a tudósok meg patkányokat néznek egész nap és azokat tanulmányozzák :) Hát inkább nézek patkányokat,mert sokkal intelligensebbek,mint ezek,akik az ilyen szenny mûsorokban szerepelnek:) amúgy a volt páromnak volt két patkánya és imádni valóan bújós kis "dögök" voltak.
Szerintem ne vitázzunk vele.Õ gyõz :D
10/10
Adry87 2011 máj. 31. - 21:14:43 10/10
(93/285)
Látszik, hogy neked mekkora az intelligenciád, hogy ilyen mûsorokat nézel, amiben tanulságot nem lehet felfedezni.Ha meg nem tudod értékelni az ilyen filmeket akkor eléggé rossz a humorérzéked vagy nincs is.Nézd csak ezeket az agyelszívó mûsorokat ha jólesik, ha meg nem tetszett ez a film, nem kötelezõ megnézni, viszont mi azért írunk ide hogy elmondjuk a véleményünk és ne arról hogy ki milyen rossz ízlésvilággal megáldott.Habár téged az ízlésed alapján egy nem nagy észlénynek tartalak.Így már érthetõ neked miért nem tetszett ez a film, csak sajnálni tudlak.
Pista15 2011 máj. 31. - 21:08:05 Előzmény pillangókisasszony
(92/285)
Túlértékeled:) Az a jó szíved 10/3???? Ezt a jóindulatot:)

10/0:)
Pista15 2011 máj. 31. - 21:07:46 Előzmény pillangókisasszony
(91/285)
Túlértékeled:) Az a jó szíved 10/3???? Ezt a jóindulatót:)

10/0:)
Pista15 2011 máj. 31. - 21:06:40 Előzmény Bigpapa
(90/285)
"Egy nap 100x van a bemutatója a Viasat 3-6-on,szóval el sem tudom kerülni."

Talán, ha nem bámulnád egész nap a tévét, akkor el tudnád kerülni:) Én nem tévézek, kizárólag az Éden Hotelt néztem és az Alekoszt, azokat is a neten. Érdekes egy árva reklámmal se kellett farkasszemet néznem. Attól, h engem érdekel az emberi viselkedés, bizonyos körülmények között még nem kell elítélni. Tudod egyetemeken végzett tudósok meg patkányokat bámulnak a patkányketrecben, hogy reagálnak adott dolgokra. Egyszerûen intelligencia kell, ahhoz, h értsd, mi a lényege ezeknek a valóságshowknak és akkor tudnád, h mennyivel magasabb színtû, mint sem te azt gondolnád. Így balgaság ehhez a hótgagyi instantvígjátékhoz hasonlítani, amibõl aztán semmi tanulságot nem tudsz leszûrni. Az elsõ rész is gagyi volt és a második, pedig nyílván méggagyibb, ha a másodikrészekbõl indulunk ki általában(kivéve T2).
8/10
songoku88 2011 máj. 31. - 20:34:08 8/10
(89/285)
Az elsõ rész 10/10 es ebben a mûfajban, a 2. ban sok a sablon, de így is egy 8/10 et megér. Alan figurája nagyon durván húzza a filmet, zseniálisan õrült az az ember.
10/10
Adry87 2011 máj. 31. - 20:09:21 10/10
(88/285)
Teljesen igazad van, ezek a mûsorok az olyan elvontaknak valók, akik egy Másnaposok címû filmet nem tudnak értékelni, és nincs más dolguk csak ezeket a szenny mûsorokat nézik.De nekik az értelmi szintjük is olyan lehet, én egyikbõl se néztem egy részt se, és örülök is neki.Majd szombaton megyek megnézni a Másnaposok 2-t.
MrBalli 2011 máj. 31. - 20:04:39 Előzmény pillangókisasszony
(87/285)
Kíváncsi lennék rá,hogy hány éves vagy??Talán 60?
offtopic
Bigpapa 2011 máj. 31. - 17:50:01 Előzmény Pista15
(86/285)
Sajnos nem kell néznem az Éden hotelt,hogy tudjam,suttyók gyülekezete.Egy nap 100x van a bemutatója a Viasat 3-6-on,szóval el sem tudom kerülni.De az elején belenéztem egy 9-10 percet és úgy alkotok róla véleményt, hogy nekem az bõven elég volt. Akinek ez élmény,meg az Alekosz és a VV....hát IQ szint válogatja. nekem ezek nem,hogy élményt nem nyújtanak,de idegrohamot kapok,hogy a magyar lakosság ilyen mélyre süllyed,hogy ezeket a szarokat nézik.
Részemrõl ennyi.Holnap nézem meg a Másnaposok 2-t,arról meg az után alkotok véleményt.
Nah,világbéke :D