offtopic
Pista15 2011 máj. 29. - 10:55:59 Előzmény pillangókisasszony
(65/285)
XD
6/10
Lenis 2011 máj. 29. - 08:48:36 6/10
(64/285)
Szia!

Én is hasonlóan értékeltem a filmet. Az elõzõ rész jóval jobb volt, egy igen közepes butácska vígjátékot sikerült ebbõl kihozni. Esetleg szerdán meg lehet nézni, mert akkor olcsóbb...
6/10
magicvoice 2011 máj. 29. - 07:45:12 6/10
(63/285)
A film gyakorlatilag az elsõ rész remakeje, kevés meglepõ fordulattal. Szórakoztató, de volt egy "poén", ami felháborított, ráadásul kezd unalmassá válni, hogy lassan már minden vígjátékban elsütik. A hollywoodi forgatókönyvíróknak nem kellene a buddhista, (más filmekben keresztény, mohamedán) vallásokat és hívõ embereket ennyire lenézni, és magukra haragítani, mert a végén nagyot fognak koppanni. Jelen esetben a filmben is zsidó szereplõ egy furgon platóján megaláz egy némaságot fogadott idõs buddhista szerzetest. A "poén"-nak semmi köze a történethez, inkább szimbolikus,

ahogy a majom szopogatja

.
amd33 2011 máj. 29. - 02:57:59
(62/285)
Szerintem meg jobb mint az elsõ rész vol,t nálam sokkal nagyobbat ütött...
Wolfeinstein22 2011 máj. 29. - 02:53:27
(61/285)
Lehetett abból valamit sejteni, hogy túl hamar készült el ez a folytatás. A legnagyobb hibája, hogyha leszámítjuk a koppintásokat, még így is a poénok és a jelenetek gyengébbre sikeredtek mint az elsõ részben. 10/6
10/10
ratcash 2011 máj. 28. - 22:03:37 10/10
(60/285)
SPOILER
Ott volt elõtte pár késes kép, nem nehéz kikövetkeztetni
fruzsi96 2011 máj. 28. - 20:55:21
(59/285)
Nagyon jó és brutális. Kár,hogy Justin Batha-t mingig kihagyják a buliból.Teddy viszont nagyon cuki benne és az ahogy levágja az ujját úúúúú.:)10/10
Mr. D 2011 máj. 28. - 20:35:52
(58/285)
Csúcsrapörgetett önismétlés nagyszabásúbb és merészebb kiadásban. El elszórakozik rajta az ember de ha Másnaposok hangulatom van, inkább az elsõ részt nézem meg sokadszorra mint ezt. Ötletes hogy Bangkok a színhely, de sajna nem használták ki eléggé azt a poénforrást hogy 3 amerikai miként is keveredhetne el egy ismeretlen kultúrában, ehelyett minden második utcasarkon belebotlanak egy amerikaiba. Zack Galifianakis és Ed Helms meg helyenként irtó ripacsok.
9/10
Pryma 2011 máj. 28. - 20:29:45 9/10
(57/285)
Hali!
Ma néztem meg én is a filmet. Elõtte azért megnéztem a véleményeket itt. Találtam jót is rosszat is (mindig van olyan akinek nem tetszik semmi). Sokan írták, hogy ugyanaz mint az elsõ. Ezzel én is egyet értek - ugyanaz csak keményebb feldolgozásban. De ettõl függetlenül szerintem jó volt ugyanúgy mint az elsõ rész. Végül is ha megnézel 10 akciófilmet abból 5 hasonló lesz, de attól még élvezhetõek. Ez most is így volt szerintem. Véleményem szerint az elsõ rész annyival jobb, hogy abban (ha még nem láttad) váratlanul ér a szitu, ebben pedig lehet számítani már a következõ képkockákra. Összegzésül szerintem megéri megnézni annak akinek tetszett az elsõ és szeretne még nevetni. (10/9)
1/10
ash3design 2011 máj. 28. - 17:37:10 1/10
(56/285)
Mindenkinek ajánlom aki még nem látta az elsö részt, és annak aki látta csak annyit hogyha nem akar csalodni ne nézze meg. Ugyanaz a "belecsmpészett" drog jelenet, meg az hogy megint keresnek valakit, ugyanaz a film felépités, 2-3 jo vicc, elrabolt pap, tigris helyett szoval 1. rész 10, második rész 6/10.
10/10
tyrichie 2011 máj. 28. - 15:49:56 10/10
(55/285)
Méltó folytatása az elsõ résznek, nagyon jó lett.
Joe Hallenbeck 2011 máj. 28. - 15:25:32
(54/285)
Egyszer nézhetõ nudlifilm az elsõ rész újrahasznosított poénjaival!
A gyökér Alan-nak és a rinyagép Stu-nak legszívesebben baltát állítottam volna a fejébe olyan idegesítõek voltak...:(


SPOILER ! SPOILER ! SPOILER ! SPOILER !
Amúgy a majomivadék Zach Galifianakis/Alan miért utálta a menyasszony öccsét ?
Ja, és a nyávogó Mike Tyson remélem nem csak nekem volt sok(k).
szekfuandras 2011 máj. 28. - 14:55:42
(53/285)
Van benne rejtett jelenet? A stáblista után...
muxuj 2011 máj. 28. - 13:08:46
(52/285)
Szerintem a maga nemében egyik sem volt rossz... arra azért igazán kíváncsi lennék, mit tudnak még kihozni a 3. részbõl 2013-ban. Ha megcsinálják egyáltalán... Egy kicsit lerágott csontnak tûnik... miért kell elrontani mindig folytatásokkal egy jó filmet...
5/10
jackjunior 2011 máj. 28. - 09:33:41 5/10
(51/285)
Én becsokiztam a Másnaposok elsõ részétõl, a kedvenc filmem, egymilliószor láttam!
Kár volt megcsinálni a második részt, szánalmas volt, erõltetett, egy-két poénnal...
10 pontból 5-re értékeltem.
10/10
Lemmy 2011 máj. 28. - 08:54:31 10/10
(50/285)
Én nem értem az elõttem hozzászólókat, mivel én pont azt vettem észre, hogy egyik poén sem hasonlított az elõzõ filmbeliekre. nekem ez egy nagyon kellemes csalódás volt a film kapcsán, mert én is úgy gondoltam, hogy Todd Phillips nek nem fog összejönni az, hogy teljesen új helyzeteket és poénokat hozzon össze. persze voltak olan jelenetek, amelyek megdöbbentõen hasonlítottak az elõzõ filmbeliekre, de ezt nyilván nem azért csinálták, mert ennyibõl ki is merült a fantáziájuk, hanem hogy legyen egy kis kapocs a két film között. Én nem így vártam, de néhány résznél már könnyeztem, annyira röhögtem. persze nem érte utol elõdjét, de ezt nem is várhatjuk tõle.

Ez a film nekem egy nagyon erõs 8-as
kiro.O 2011 máj. 28. - 01:06:08
(49/285)
Nekem nagyon tetszett, bár kicsit beteg az egész :D az elsõ részen sírva röhögtem, ezen annyira nem, de ettõl függetlenül nagyon jó volt. Alen önmagában kész vicc, de szerintem a legjobb kétségkívül Mr. Chow volt, azon az emberen egyszerûen szakadtam :"D De amikor Stu idegrohamot kap, többször is, hát az se semmi! :D Akinek az elsõ rész tetszett, mindenképp érdemes megnéznie :)
The Man Who Laughs 2011 máj. 28. - 00:37:04
(48/285)
Igazából egy negatívumot tudok felhozni a filmmel kapcsolatban. Sajnos ez azonban elég nagy és pont ezért nem fog sokaknak tetszeni. Még pedig azt, hogy NAGYON hasonlít az elõzményre. Ez sokkal inkább egy másik környezetbe helyezett remake, mint sem folytatás. Pedig lecserélték az elsõ rész íróit, ez azonban abszolút nem látszik rajta. Hiszen a helyzetek és a poénok nem kis százalékáról azonnal eszünkbe jut az elõzmény egy hasonló része, csak most minden 3x durvább (és obszcénabb) mint Las Vegasban. Azonban nem tagadhatom, hogy így is élveztem (és végig nevettem, még, ha nem is olyan harsányan) a filmet, mert a maga müködik a film. Todd Philips stilusos rendezése egy dinamikus, üres járat nélküli filmet eredményezet. Természetesen a szinészek is vannak olyan jók mint korábban és, hát a viccek se rosszak csak túl ismerõsek.

Sajnos látszik, hogy a folytatás elkészülésének legnagyobb motivátora nem az új ötleteke, ha nem a pénz volt. Szóval akinek az elsõ sem tetszett annak valószínûleg ez sem fogja el nyerni a tetszését. Akinek meg tetszett a las vegasi kaland az nyugodtan be ülhet erre is, feltéve, hogy ha másodjára is tud röhögni egy viccen.

6,5/10
10/10
PivarnyikKrisz 2011 máj. 27. - 22:48:59 10/10
(47/285)
Szavakkal ki se lehet fejezni,hogy mennyire vártam ezt a filmet. Az elsõ rész szinte teljesen elbûvölt,fantasztikus egy film(csupán 3-szor néztem meg moziban). Talán mondanom sem kell,hogy valami hasonlót vártam a 2. résztõl is,bár bevallom kifejezetten tartottam attól,hogy ez már csak egy összecsapott átlagfilm lesz. DE hála Tod Phillipsnek tévedtem. Egy újabb remekmûvet hozott nyilvánosságra Valami nagyszerû amit ez az ember alkot. A film egyszerûen magával ragadott. Az elsõ képkockától az utolsóig élvezhetõ volt,egy percig sem unalmas. A poénok-akárcsak az elsõ részben mennyeiek voltak. Fulladtam a rögögéstõl. Sajnáltam a mellettem ülõt Nem tudom,aki nem nevet ezeken annak egyszerûen nincs humorérzéke. A szereplõgárda hibátlan a vígjátékokban. Alan puszta jelenléte röhejes. Mindannyian királyiak voltak. Igen,igaz,hogy a sztori nagyon hasonló az egyhez,de amikor egy-egy jelenetnél rájössz,hogy ez az 1. rész utánzása,akkor már nevetsz A poénok egyedien nevetségesek,jó értelemben. Minden fordulat jó benne, a sztori jó, és vannak benne csavarok. Az após karakter tetszett, és Stu menyasszonya csinos Alan mimikája ebben a részben még inkább látványos volt. A majom szerepe tetszett. Ragozhatnám még sokáig,de nem áll szándékomban. Ezt látni kell!!! :D A filmzenék akárcsak az egyben,itt is jók voltak. Danzig(L) Stu idegrohamain fetrengtem a röhögéstõl Semmivel sem kevesebb az elsõ résznél.
SPOILER
A transzfesztitás jelenetnél majdnem lefordultam a székrõl,úgy nevettem.
SPOILER vége
A végén muszáj megnézni a képeket,mert szerintem még jobbak mint az egyben lévõk. Tökéletes film egy jó rendezõ által egy csodálatos szereplõgárdával. Azt hiszem ennyi elég is Menj el és nézd meg és bírd végig nézni a röhögéstõl. Garantálom nem fogod megállni,hogy ne röhögj. Abszolút 10/10-es varázslatos komédia. Talán csak egy vígjáték elõzi meg számomra. A MÁSNAPOSOK 1. 
10/10
Sonic8 2011 máj. 27. - 19:57:01 10/10
(46/285)
Megnéztem és ugyancsak szarrá röhögtem magam De szerintem az elsõ rész sokkal jobb volt.Ezt sztem egy kicsit itt ott elrontották és néhol unatkoztam de erre a filmre 8-nál rosszabbat adni BÛN Ezért 10/8.