Téma: Másnaposok

offtopic
Marcipáncica_ 2010 aug. 29. - 16:49:04
(532/692)
OFF

pussz ;)

OFF
offtopic
Marcipáncica_ 2010 aug. 29. - 16:48:29 Előzmény tuvics13
(531/692)
Teljesen igazad van, de sajnos nem értik meg hiába írod le Te is :))
offtopic
Marcipáncica_ 2010 aug. 29. - 16:47:12
(530/692)
Irónia? Humor?
10/10
tuvics13 2010 aug. 25. - 13:30:02 10/10
(529/692)
Nem olvastam minden hozzászólást, de volt egy olyan beírás amire muszáj írnom...
A film nem arról szólt, hogy idd le magad a sárgaföldig. Mivel LEGÉNYBÚCSÚRA indultak! De az idióta szõrmók partidrogot adott be nekik és ezért IS volt filmszakadásuk. Nem nézném ki belõlük azt a durva iszunk hányunk belefekszünk "bulit", mivel inkább csajozni akartak. Szóval a filmet vagy nem láttad, vagy már elõítélettel ültél le megnézni! Én nem vártam semmit, mégis a vígjáték toplistám dobogóján ott ez a darab!
kicsimango 2010 aug. 24. - 18:50:13
(528/692)
csak hangsúlyozni tudom, hogy pusztán a film értékelése végett "elõnyös" ha már voltál másnapos. ami nálam még mindig nem a rendszerességet rejti magában. alkalmanként. számomra élvezhetõbb volt, mert felelevenedett életem elsõ illuminált állapota...jóllehet nem vagyok rá büszke, de rossznak sem érzem magam, hogy lány létemre megtörtént. na mindegy. abban igazad van, hogy nem jutunk dûlõre, úgyhogy jobbnak látom be is fejezni. :)
10/10
mro26 2010 aug. 24. - 18:25:54 10/10
(527/692)
Szerintem itt sem olyanok vannak akik nem emlékeznek egyik hétvégéjükre sem...nem rúgnak úgy be hogy nem emlékeznek, csak jól érzik magukat és ehhez az alkohol egy nagy "segítség". Mindenki maga dönti el hogy érzi jól magát...
és inkább fiatalon mint idõsen, mert fiatalon könnyebben kiheveri az ember a dolgokat...és így szereznek tapasztalatokat is hogy mit szabad és mi az amit már tényleg nem kéne.
kicsimango 2010 aug. 24. - 17:00:13
(526/692)
ez az egész már zavaros. a lényeg az: szabad országban élünk (elvileg) szabad akarattal rendelkezünk. (szintén elvileg), had döntse már el mindenki, hogy mitõl érzi jobban magát. ha a boldogságot és a szabadságot egy üveg sör adja meg, akkor kik vagyunk mi, hogy az útjába álljunk? még akkor is, ha az illetõ lány? itt pedig mindenki a maga igazát fújja. :) sosem lesz egyetértés, soha nem lesz, hogy mindenkinek jó legyen, de olyan se volt még, hogy ne lett volna sehogy. :) szóval szerintem carpe diem :) és néha még nekem is jól esik egy sör, nagy kaland. 30 éves koromra biztos egy rohadt alkoholista leszek. :)
kicsimango 2010 aug. 24. - 16:51:07
(525/692)
köszönöm. :) én is így gondolom...nem hinném, hogy tudnék többet inni, nem vagyok az a nagy ivó bajnok :)
7/10
sakit felut 2010 aug. 24. - 12:53:42 7/10
(524/692)
És mi az hogy egy lány nem teheti be a lábát egy kocsmába :) Neki nem lehet olyan gondolkozása a világról, hogy elege van minden másból és tapasztalni szeretné különbözõ anyagok megivásának hatását ? Még örülök hogy nekem megengeded :D A világ egyik õsi viselkedésérõl van szó mint a kurvaság nagyjából. Tulajdonképp mindenki ezt csinálja, még ha nem is vallja be. Igen te is valaminek az alkesza vagy és én is olyan fiúgyerek, ami valaminek de lehet valakinek a kurvája is. Ez most gondolom tetszik neked, de kábé ennyi értelme van ehhez a filmhez így beszélni, sõt még elég sok más filmhez is, ahol szerintem szintén megfordultál, mert igen lenézed és megveted ezeket az embereket, undorodsz tõlük. Ki vagy te hogy megmondd a határt, mennyi közöd van ennyi emberhez, te vagy a nagy mûvelt okos úrfi vezérünk ;-` .. .
10/10
mro26 2010 aug. 24. - 10:30:27 10/10
(523/692)
Attól hogy eljárnak nem fognak rászokni... én is úgy voltam még 2 éve hogy minden héten mentünk inni és nme voltam alkoholista, nem kivántam.
Ma már ha el is megyek nem iszok, max egy 1-2 sört, de inkább egy pohár bort (mert az egészséges) ettõl nem lesz valaki függû, nem fog rászokni tehát nem is kell leszoknia, és inkább ilyenkorban menjem bulizni, mint családos emberként, de akkor is simán belefér...ez mindenki joga és szíve döntése...
ki vagy te hogy megmondod mások hogy szórakozzanak???
10/10
mro26 2010 aug. 23. - 23:12:33 10/10
(522/692)
Hát pedig pont fiatalon kell bulizni és inni, berúgni nem pedig akkor mikor már családos apuka,anyuka egy illetõ...fiatalon kell kihasználni, kiélvezni az életet, hogy legyen mire emlékezni(vagy éppenséggel nem emlékezni:D).
Manapság ugyanannyi (ha nem több) feszültség van a diákokon mint a felnõtt, dolgozó embereken (nem csak suliban,érettségin,államvizsgán kell megfelelni, hanem még a szülöknek is) és ki kell ereszteni a gõzt...inkább most mint 30-40éves fejjel részegen hazamászni a kocsmából, gyerek alszik, asszony fél...
7/10
sakit felut 2010 aug. 23. - 22:50:07 7/10
(521/692)
Te tényleg elég kemény szabályember vagy, biztos örülsz a saját kis életednek. Szép hogy elmondod a véleményed meg még igazad is van benne, de hogy el kezded tiltani az emebreknek a kocsmába járást meg be is tiltanád az egészet, az aztán humoros, vicces, nevetséges, fõleg ebben a topikban. Nem kéne ennyire lenézni, elzavarni, megvetni az élet egyik alapdolgát és az idekerülõ embereket és új rendet diktálni prédikálni, parancsolni... ajánlom hogy egyszer úgy igyad magad rohadt szemét bolondra vagy kivánom hogy egyszer idejuss önszántad nélkül.. de most semmi keresnivalód ebben a topikban, mert igen, a tej érdekes gondolat .. de az sem oldott meg sok és most se oldana minden dolgot :)
offtopic
Marcipáncica_ 2010 aug. 23. - 21:40:47
(520/692)
igazat szóltál!
...milyen érdekes ez, hogy hajlamosak vagyunk elfeledni a fiatal kor vadságait, aztán meg álprûden szemlesütve szidjuk "ezek a mai fiatalok"-at... hát remélem én nem leszek ilyen vénségemre sem! ;))
Marcipáncica_ 2010 aug. 23. - 11:50:53
(519/692)
És tök igazad is van. A legtöbb emberrel elõferdül(t) ilyesmi. (És a korábbi generációk sem voltak különbek, nem kell azt hinni.) Én is jártam koleszos bulikba, meg kocsmákba is, volt hogy ittunk is (igen, mi lányok!) mégsem lett belõlem sem alkesz sem társadalmilag lepukkant egyed.
A filmrõl pedig: a családomban minden generáció jókat hahotázott rajta. Még nagymamám is aki pedig köztudottan utálja az alkeszeket. :D
kicsimango 2010 aug. 23. - 11:45:08
(518/692)
oké, persze ez így van, nem kell folyamatosan részegnek lenni. azoktól a kis 13-14 évesektõl én is ki vagyok borulva, akik holt részegen fetrengenek egy disco padlóján. na épp ezért járok én inkább haverom kocsmájában (ami nem is igazán kocsma) mert nem vagyok kíváncsi erre, ráadásul korombéliek már nincsenek is ezeken a helyeken. szóval vagy a házibuli vagy a kocsma. egyébként szerintem az nem teljesen igaz, hogy egy lány nem mehet, hiszen azért mert ott vagyok, az nem jelenti azt, hogy föld részegre iszom magam. az esetek 99%ban én nem is fogyasztok alkoholt. valószínûleg félreérthetõ volt az elsõ kommentem. még mindig csak hangsúlyozni tudom: nem az volt a célom, hogy alkoholistát csináljak a népbõl. csak megpróbáltam rávilágítani, hogy szerintem nincs olyan, ami még ne rúgott volna be.
kicsimango 2010 aug. 22. - 22:45:57
(517/692)
elnézést, de én nem ezt mondtam. úgy beszélsz rólam, mintha csak az írtam volna, hogy minden nap a kocsmában vagyok és vedelek. korántsem errõl van szó. hanem arról, hogy néha vannak "ereszd el a hajamat" bulik...egy 30 éves életében is. amúgy meg csak 24 vagy...miért öregíted magad? és nem is azt mondtam, hogy ez a dolog minden hétvégén meg kell, hogy történjek, sõt nem is kell, hogy megtörténjen, mert minden a hangulattól és a társaságtól függ...de amúgy ügyesen forgatod ki az ember szavait, mert azt sem említettem, hogy én járnék kocsmában, ajánlat volt, nem pedig saját tapasztalat. oké persze voltam már. de te nem? és azért mert lány vagyok én már be se tehetem a lábam egy kocsmába? nem értem. na mindegy. nem tetszett ennyi, vita lezárva. szép estét.
Gabi'91 2010 aug. 20. - 23:00:37
(516/692)
A film egyszerûen zseniális. Nem is kell ezt tovább ragozni.
Azt meg nem tudom megérteni, hogy mi is a bajod a képen szereplõ férfival. Attól még, hogy nem olyan arca van, mint George Clooney-nak és nem olyan teste, mint mondjuk Ryan Reynoldsnak attól még igenis jó színész, de legalábbis jó komikus. Ameddig visszaolvastam a hozzászólásokat, nem nagyon olvastam arról, hogy bárkinek is 'bejönne', a legtöbben a 'beteg' szót használták (amivel csak egyet tudok érteni :D)
kicsimango 2010 aug. 20. - 21:31:20
(515/692)
hát aki szerint ez nem vicces az vagy hazudik vagy hülye...hogy lehetne megállni nevetés nélkül, amikor már eleve Alan kinézete láttán besírok a röhögéstõl. :D plusz mindenki járt már úgy, hogy túl jó volt a buli és az emlékei hiányosak... kell az ilyen, mert mikor éljünk, ha nem most, míg fiatalok vagyunk. láttam itt a fórumozók között pár karót nyelt egyént, azoknak ajánlom, hogy menjenek el a közeli kocsmába és rongyoljanak be de úgy istenesen, nézzék meg utána újra a filmet, és másszanak vissza ide megosztani az élményeiket. (persze csak, ha nem tiltja a vallásuk vagy nincs valami egyéb ok, mire hivatkozva nem isznak) evvel nem azt mondom persze, hogy legyetek alkeszek, de néha ráfér az emberre néhány minõségi kis vodka :) tudjátok a barátok, meg a hangulat...ja és "haverok,buli,fanta..." :) nekem ez egy 10es skálán 10es ja és plusz 10 pont csak mert. na akkor jó bulizást. :D
1/10
Zsákos ember 2010 aug. 20. - 01:05:36 1/10
(514/692)
Azért Kevin Smith és Zach Galifianakis között van különbség !










-Hi-hi-hi-hi
cometzjeah 2010 aug. 20. - 00:36:00
(513/692)
HATALMAS :)