BEN1986 2009 jún. 04. - 17:15:27
(86/4446)
A DVD borítója. Csak nem értem miért nevezte el az RTL Második esély-nek holott Szenvedélyek földje az eredeti magyar címe.
BEN1986 2009 jún. 04. - 17:11:04 Előzmény csancsy
(85/4446)
***Spoiler***
Belinda rákos lesz a végén Betoval nem jön össze. terhes lesz de amikor Valeriával veszekszik leesik a lépcsõrõl és elveszti a babát. Marcia lelövi Betot de nem hal meg. Ezután Valeria jól beveri Marcia képét. Marcia majd megöli a saját testvérét is homlokon lövi. Megismerkedik Valeria igazi apjával majd a felesége lesz. ekkor jönnek az új szereplõk. Chema megússza minden gaztettét. Carlos autóbalesetben meghal. Chema a sorozat végén börtönbe kerül de megrendezi a halálát és álnéven Prizsba szökik. Mindenki azt hiszi Valeria lánya belinda de ez kamu. Valeriának fia született Pablotól. A férfi bármikor felbukkanhat most de õt sajnos Jorge 2x lelövi és meghal de Marciát is eltalálja. Ez a sorozat szenzációs. ja és Miguel is meghal. Don Chema felkel a koporsóból és pisztollyal agyonlövi. Én megvettem a sorozat dvd változatát eredetiben nagyon jó. :) Csak ajánlani tudom mindenkinek. Don Chema jófej az igazi hangja olyan gengszteres a dame Chocolate-ban is játszott de ott meghalt az elején.
csancsy 2009 jún. 04. - 11:03:33
(84/4446)
Ahogy én nézegettem a képeket, szereplõket, felfedeztem két dolgot:)))

1. Csomó házasság lesz majd, vagy 3-4 fajta esküvõi képeket fedeztem fel, hogy meg is történik, jó kérdés, de az egyik elég vicces, ugyanis Gaby megy "fehér lovon" és szökteti meg Francisco-t az esküvõjén:))) Eléggé határozott, jól felcserélõdtek a szerepek:)))

2. Hogy 4 szereplõt is felfedeztem, hogy a Hazugságok hálójában is szerepelt, szinte majdhogynem ugyanaz a színészgárda. Beto, Daniella, Belinda, és Francisco legjobb barátja (hirtelen nem jut eszembe a neve, de a szerelmes álmodozókban is szerepelt, ha jól emlékszem, meg még rengetegben) jut hirtelen eszembe, de többen is szerepelhettek amott, de majd megfigyelem továbbra is:)))

Jó amúgy a sorozat, remélem Belinda változni fog:))) Mert még most nem kedvelem annyira, de azért jó lenne ha összejönne Beto-val.
rilla88 2009 jún. 04. - 10:58:15 Előzmény musu77
(83/4446)
sziasztok! Szerintem is nagyon jó a film én nagyon szeretem Gaby-t õ az egyik kedvenc színésznõm, és szerintem pedig igen is összeillik a pasival. jó hogy 16:25-re tették így sokkal jobb:)
6/10
napraforgó 2009 jún. 04. - 09:00:09 6/10 Előzmény gina25
(82/4446)
Belinda tudja, vagy legalábbis sejti, hohy Alex meleg, errõl beszélgetett is Danielával, aki nagyon meglepõdött, és nem hitte el a bátyjáról. Pedig nyilván igaz, hiszen Alex a 2 ágyas szoba helyett franciaágyat rendelt magának és Maurónak a szállóban, aztán azt mondta, sajnos nem volt más.... Belinda egyébként nem akar komoly kapcsolatot Alex-szel, csak alibinek kell neki a sok kis kalandja elfedéséhez, na meg azért, hogy féltényennyé tegye Bétot, aki viszont Daniela iránt kezdett érdeklõdni, miután Belinda már "megvolt" neki.
6/10
csied 2009 jún. 03. - 22:20:36 6/10 Előzmény gina25
(81/4446)
Belinda 1983 január 30-án született, tehát a film készítésekor 23 éves volt. A való életben így 10 évvel fiatalabb mint Gaby.
Belindának 2009. február 17-én kislánya született Elisa Marie Gabriel Soto-tól, aki szintén színész.
gina25 2009 jún. 03. - 18:47:12
(80/4446)
Ezen én is agyaltam már, hogy Belinda 20-nál is többnek néz ki, betehettek volna egy fiatalabb lányt, még Daniella is fiatalabb arcú nála. És miért nem vállalja Beto-t nyíltan, miért az a b---i Alex kell neki. Nem értem.
Kezdek megbékülni Franciscoval is, múltkor milyen csókot levágtak már, azt hittem bekapja a Valeria fejét is!
Tücsök@ 2009 jún. 03. - 16:55:51 Előzmény gina25
(79/4446)
Szerintem illenek egymáshoz, lehet korban nem...de van köztük "kémia", vagy is legalább eltudják játszani.
Engem ez a Belinda idegesít borzasztóan...
Nem is szép.
És ha teszem fel Valéria annyi, mint amennyi Gaby akkor...(bár lehet lemaradtam amikor arról volt szó mikor szülte) de a csaj kb 18 lehet.(aminél jóval többnek néz ki)
Tücsök@ 2009 jún. 03. - 16:51:31 Előzmény gina25
(78/4446)
Vásárolt 20percig ...és a végén levonult gyönyörû ruhába meg minden :D
gina25 2009 jún. 02. - 22:01:19
(77/4446)
Mi volt ma a végén úgy kb. az utolsó 20 perc?? Lemaradtam róla.
6/10
napraforgó 2009 jún. 02. - 19:14:29 6/10 Előzmény Tücsök@
(76/4446)
Latin-Amerikában nagy divat a mellek megcsináltatása. És hát valjuk be, Gaby már 35 éves, nyilván nem álltak már olyan hetykén a cicijei.
Tücsök@ 2009 jún. 02. - 17:26:12 Előzmény gina25
(75/4446)
Jaja...
Meg ebbe a piros ruhába a végén, is lerí hogy az.
Mióta szilikonos amúgy? A Paula és Paulinába is az volt neki ? Nem hiszem.
Õ valami miss Body címert is nyert a venezuelai szépségversenyen úgy, hogy szerintem még az elején nem volt neki.
agnes83 2009 jún. 02. - 14:05:13
(74/4446)
Jaj!Neee! 1órával késobbre tették,így nem tudom megnézni.:(((
Csak felvételrol.
gina25 2009 máj. 31. - 18:17:15 Előzmény napraforgó
(73/4446)
Franciscot mondjuk korban Marciához képzelném el, Valeriához Miguel volt a passzoló (persze csak kinézetre), de hát ez van. Fõleg ezekben a hetyke kis mellényekben látszik a szilikonos cicije.
6/10
napraforgó 2009 máj. 31. - 10:54:33 6/10 Előzmény gina25
(72/4446)
Itt fentebb a film ismertetõjében írták, hogy Chema felelõs a felesége erõszakos haláláért. Gondolom, a részletek majd csak késõbb derülnek ki...Bár szerintem akkor nem örökölhette volna meg a neje vagyonát, és hát egy végrendeleti öröklésnél is megilleti a kötelesrész az egyébkénti törvényes örökösöket - itt a gyerekeket. Vagyis tényleg nem stimmel itt valami a "kiforgatta a vagyonából" kitétellel. De majd csak megmagyarázzák...Lisazo pedig csinos férfi, jóképû ötvenes úr, persze nem egy huszonéves leányzónak. Habár Valéria sem az a hamvas ártatlanka ebben a filmben. A sötét haj öregíti és tényleg puffadt néha az arca. A cicijérõl meg ordít, hogy felszilinikozták.
gina25 2009 máj. 30. - 14:34:03
(71/4446)
szia!

Emlékszem, de ott sem passzoltak valahogy össze nekem. Fiatalabb férfit képzelek el hozzá, és nem azért, mert én azt néznék a tv-ben szívesen, hanem mert az illene hozzá. Te jóképûnek találod Franciscot?
Viktória0312 2009 máj. 30. - 09:57:09 Előzmény gina25
(70/4446)
szia

Amúgy õk, ha emlékszel már a szeretni bolondulásigban is játszottak eggyütt csak ott hosszú szõke haja volt a Gabriela Spanicnak és a hapsi is pár évvel fiatalabb volt, de ugyanúgy szerelmeseket alakítottak akik mint ebben.
gina25 2009 máj. 29. - 16:06:19
(69/4446)
És a Francisco meg öreg, kimondottan nem illik Valeriához. De amúgy az elején a Pedro sem valami jó pali, nekem az egész sorozatból Beto meg Miguel fizimiskája tetszik. Gerardo sem lenne éppen ronda, de a szerepe azzá teszi, meg ma megfigyeltem, hogy milyen szõrös az alkarja.
gina25 2009 máj. 29. - 16:01:49
(68/4446)
Sziasztok!

Lehet, hogy az én világnézetemmel, vagy hozzáállásommal van baj, de valahogy én nem tartom Don Chemát annyira gonosznak, mint ahogy be akarják a készítõk állítani. Nem mutatott eddig fel olyan dolgot, amit más sorozatokban a fõgonoszok szoktak. Mert az, hogy van egy-két félrelépése, meg hogy Belindát õ neveli, meg hogy az asszony meghalt(ki tudja, miben), nem olyan nagy bûn szerintem. És a Nana miért akar hirtelen elmenni?? Mi más most, mint eddig 30 éve, és ráadásul most jött meg Jorge is. Szóval némely dolog nem jön össze nekem, de amúgy nagyon tetszik a sorozat, jó!!
6/10
napraforgó 2009 máj. 28. - 20:24:03 6/10
(67/4446)
Most nézem vissza a sorozat mai részét, úgy hallom, hogy Jorge anyja a házvezetõnõ, aki valószínûleg Valeria és Belinda dadája is volt. Mit mondjak, már sejtettem, nem véletlenül viselte annyira a szívén Jorge sorsát... Mostmár csak arra vagyok kíváncsi, hogy Valériának egyáltalán Chema-e az apja. Mindenesetre a feleségének jó sokat kellett elnézni - egy zabigyerek a férjétõl, egy a lányától... Belinda nem szimpi a léha viselkedésével, meg öreg is az arca, nem tudom hány éves lehet... És a Bétot játszó színész sem tini már... Nekem 2 huszonéves fiam van, hát fiatalabb a pofijuk, mint ennek a hapsinak...