Magenta99 2020 aug. 15. - 11:40:42 Előzmény kino21
(32/32)
A Konyhafőnökben Fördős Zé elviszi a műsort a hátán, ellenben itt van 3 karótnyelt zsűritag, akik lehet, hogy tudnak főzni, de se humoruk, se beszélőkéjük. A női zsűritag csak motyog az orra alatt, sokszor nem is értettem, amit mond.
Ezért kellett a Nóri.
Magenta99 2020 aug. 15. - 11:38:27
(31/32)
Megmondtam vagy megmondtam?
Evetke győzelme előre borítékolható volt a "pártatlan" zsűri viselkedése alapján.
kino21 2020 aug. 15. - 00:09:35
(30/32)
Mit keres itt Ördög Nóra? Semmi bajom vele, de itt mi a szerepe? Minek ide narrátor, közvetítő vagy akármi? Nem tudnak a zsűritagok egymással beszélgetni egy közvetítő nélkül? Ráadásul mind a négyen halál unalmasak, semmi humor, sótlan az egész, komolykodó. A Konyhafőnökben tudnak közvetítő nélkül kommunikálni, vannak hárman és gyakran még némi humor és temperamentum is szorul a műsorba. De Ördög Nórának ezek a kérdései: "Na, mi volt a véleményetek a versenyzőkről?"..... Elég szomorú...
Magenta99 2020 aug. 14. - 09:01:47
(29/32)
A tegnapi adás is Evelin fényezéséről szólt.
Amikor a gyerekekkel együtt főztek, Kautzkynak és Bíró Icának is többször beszólt a zsűri, az értékelésnél is kiemelték, hogy a kihozott tányér inkább a gyerekek műve - pl. Kautzkynál, ez Marcell tányérja - bezzeg Evetkének a fenekét nyaldosták, milyen guszta, milyen zseniális, pedig Lili csinált szinte mindent és a tálalás is egy az egyben Lili munkája volt, neki mégsem mondták, hogy ez nem az ő, hanem Lili tányérja.
Emlékszem, a VIP1-ben is folyton a Béjja asszonysággal kivételeztek.
Nem értem, minek kell egy ilyen beképzelt, öntelt libát ennyire nyomatni. Lehet, hogy ízesen főz, de tálalni pl. egyáltalán nem képes, otromba, zagyva, randa tányérokat készít - már amikor nem csinálja meg helyette valaki.
Magenta99 2020 aug. 13. - 12:52:03
(28/32)
A neten szoktam belenézni, mert az eredeti adás a reklámok miatt (is) nézhetetlen.
Engem rettentően irritál a Gáspár Evetke. Iszonyat nagyképű, a folyamatos melldöngetése alapján, talán még a napot is ő tette fel az égre. Bezzeg, amikor hibázik, nekiáll hisztizni, csapkod, dobál, toporzékol - feladom - üvöltözi.... Ráadásul a kis monológoknál amikor a játékosok elmondják a gondolataikat - 99%-ban őt adják, dicsekszik, hogy milyen penge.
Nagyon nyomatják, gondolom, vele akarják az anyja után megnyeretni ezt a 2. évadot...
1/10
nikato 2020 aug. 08. - 12:20:02 1/10
(27/32)
Gondoltam belenézek, mert VIP, sajnos 10 percenként 15 perc reklám van... Meg aztán nem tudnak főzni, konkrétan a palacsintasütés is kihívást okozott számukra.
A Konyhafőnök VIP-ben azért a szereplők készültek előtte, sokan előkészítőn voltak chef-eknél, ráadásul a 3 ítész nagyon jó fej, viccesek, jókat mondanak, itt tiszta unalmasak, a vörös hajú "néni" is mindig ugyanazt mondja, semmi frappánsság!
1/10
5i 2020 aug. 06. - 21:48:02 1/10
(26/32)
Szánalmas! Ezek a főzőcske műsorok már amúgy is rémséges unalmasak, de ilyen tálalásban(hogy ide illő hasonlattal éljek) de pláne nulla!!!!!
Zsupsz 2020 aug. 05. - 22:06:24
(25/32)
Ez a műsor egy rakás sz... Béka segge alatt 100 méterrel.
1/10
nikato 2020 aug. 05. - 11:47:59 1/10
(24/32)
Reklámgyártó Nórika! Főzős műsort kisestélyiben vezetni? Nem azt mondom, hogy farmerban legyen, de ez durva egy kicsit! De jó, hogy Bíró Icát is meghívták, talán sikerül a pénzből egy kis megélhetéshez jutni, úgy is egy raktárban lakik. Bírom Stohl-t, de már mindenbe benyomják a TV2-nél? Gáspár Evelyn már egész jól megtanult beszélni.
Amúgy az Rtl-es Konyhafőnök VIP az sokkal jobb volt!
De miért kell mindig ugyanolyan műsorokat adni a 2 adónak? Miért nem tűznek műsorra inkább 20-25 éve le nem adott sorozatokat vagy filmeket?!
Magenta99 2020 aug. 03. - 11:55:16 Előzmény olahmiki1959
(23/32)
Ez így van. Rtl-nél van ismerősöm, ő mesélte, amikor megtudták a tv2-nél, gyorsan benyomják, pedig csak ősztől akarták leadni.
Egyébként meg a Konyhafőnök sokkal érdekesebb is.....
Magenta99 2020 aug. 03. - 11:53:23
(22/32)
Atv2 19.40-től promózza, itt is és a tv műsorújságban is 20.25 van.
Na vajon akkor most mikor kezdődik?
olahmiki1959 2020 aug. 03. - 04:58:19 Előzmény olahmiki1959
(21/32)
Ráadásul - ezt most vettem észre - ez egy 2018-as műsor ismétlése lesz? Az meg ki a francot fog érdekelni, ha nézheti az újat is, a másik csatornán???
olahmiki1959 2020 aug. 03. - 04:55:56
(20/32)
Ez most megint micsoda?
A TV2 észrevette, hogy az RTL jön a Konyhafőnök új évadával, akkor gyorsan ők is benyomnak valami hasonlót?
Ami még a műsorújságban sincs benne?
Annyira szánalmas ez az állandó rivalizálás, hogy hihetetlen!
ccaty 2018 dec. 18. - 15:25:55 Előzmény EgyÁtlagosÉn
(19/32)
Mindent leírtál erről a nőről. Most az ismétlés megy és jelenleg kettejük közül a Bay Éva esett ki, de remélem visszanézi a Csomor és a maga részéről is talán... talán levonja a maga következtetéseit, hogy miben kellene változnia … és nem a főzésére gondoltam.
bjudit02 2018 dec. 06. - 13:42:43
(18/32)
Bay Éva egy tragédia. Talán beteg és a gyógyszerek mellékhatása az arcrángás, grimaszolás, cuppogás, nyelvöltögetés....... De ha igy van, miért vállal nyilvános szereplést?
Margo Hriczu 2018 okt. 05. - 10:26:27
(17/32)
Mi szükség van ennyi főzős műsorra, főleg olyanok szerepeltetésével akik talán most fognak először kanalat a kezükbe. a SOK MEKK-ELEKES, béna szereplők , valamint a nagyrészt kontár zsüri elképesztő !! Inkább a szakma mestereit kellene meghívni s akiktől TANUlHATNAK is a nézők!! De más szakmákban is lehetne ilyen versenyt indítani. Ennyi idióta színvonaltalan műsort pedig végleg elásni, s a nézőket végre egyenrangúnak tekinteni , úgy hogy igényének megfelelő műsort adni és nevelni!! S nem ilyen hülyítő, gyogyósoknak valókat idiótaságokkal traktálni. Minden sz...rt átvesznek külföldről, amiből még sz.r..abb műsor lesz!!
EgyÁtlagosÉn 2018 okt. 02. - 21:07:32
(16/32)
Csomor Csilla.... Nem itt, hanem a profik között lenne a helye... Nem azért, mert olyan jó, hanem azért, mert ott nem lenne senki, akin átgázolhatna, akit okolhatna a saját hülyesége, kudarca miatt. Egy végtelenül rosszindulatú, hisztis, irigy, önző (mű)nő.... Rossz nézni... Örülök, hogy ma végre kiesett. Ma is megpróbált kicseszni Zsófival. Sunyin elvette a Zsófi tálkáját, aztán a shefre fogta az egészet, hogy miatta keverte össze a "dolgokat". "Aki másnak etye-petye, maga bele potty...". :)
lenczifra 2018 okt. 01. - 17:34:35
(15/32)
Szakácsként éltem,s mentem nyugdíjba.Az undorító modorú,mindenkit lebarmoló "nagy yankee chef"
(állítólag angol származású)- megjelenése óta nem nézek kulináris műsorokat! - Még is a mólt héten vendégségben,bele-bele pillantottam a szendvics-készítés magasiskolájába:- no nem a "versenyzők"
miatt írok,- hanem a kimagasló tudású bírák keltették fel a figyelmemet! - Mert egyiküknek sem tűnt fel,h majd mindenki "béreskenyér"vastag,gusztustalan kenyeret vágott!!!(normál:1cm alatt!!!)gratula a szakértelemnek!!! - Eszembe jutott az a riporter,aki anno az NSZK-ban egy borszakértők műsorban
becserkészett egy almabort! - minenfélét beszéltek a borról,- csak azt nem,h almából van!!! - A hatalmas felháborodásra szegény riportert rúgták ki!!!
1/10
Széles Ágnes 2018 okt. 01. - 00:07:46 1/10
(14/32)
Egyszer néztem kb. 10 percig, de elegem lett ebből a diliházból! Csak az igazi háziasszonyokat nézem, Gasztroangyal, Ízörzők. Ott élvezet nézni azokat a kedves , barátságos embereket, ahogy a kidolgozott kezükkel mesteri ételeket tesznek az asztalra, kedvesen kínálva minden fogást.
1/10
Elda3791 2018 szept. 26. - 20:36:37 1/10
(13/32)
Bay Évát szedálják már le vagy vmi, mert valami rettenet, amit leművel. Szemmeresztgetés, nyelvnyújtogatás, csücsörítgetés... Végtelenül idegesítő.