4/10
Missa 2013 okt. 30. - 22:18:12 4/10
(1/1)
Hmmm, nézegetem ezt a mûsort. Szeretem az akváriumokat, nekem is van. Ebben a sorozatban rémségesen mû és giccses akváriumokat csinálnak. Valamelyik nap véletlenül egy növényes akváriumot raktak össze. Nem mondom szép lett. De az ahogy megcsinálták idegesítõ volt. Folyamatosan egymást szapúlta a két ürge. A mûsort vagy 8-szor megszakították és mindig 10-20 mp-cel a megszakítás elõttrõl indították újra. Végig kellett újból és újból hallgatni a veszekedésüket. roppant irritáló, idegesítõ volt. Mind azok mellett olyan alapvetõ bakikat követtek el az akvárium telepítése közben, hogy egy kezdõ akvaristának a hajszála égnek áll. Pl. a növényekkel beültetett akváriumot egy colos slaggal töltötték fel vízzel, teljes keresztmetszettel. Utána csodálkoznak, hogy az egész akvárium vize felkavarodott és zavaros lett. Mellete a hülye dumájuk: "-Jaj alig van már pár óránk és át kell adni a megrendelõnek..." Aki ilyet már csinált, az tudja, szûrõ ide, vagy oda, az ilyen zavarosodás 1-2 napba is beletelik, mire leülepszik... Persze neki összejött, idõre.