Téma: Megújult fórum - kérdések, javaslatok

gregga 2018 márc. 23. - 21:58:16 Előzmény Pünkösdi Kató
(173/593)
„Spoilereztem”

Erre is kellene beépített funkció, <spoiler>amely elrejti alapból</spoiler>.
gregga 2018 márc. 23. - 21:55:45
(172/593)
„Kérlek, mutass egy kommentet, ami nem moderált, neked válasz, és nincs benne a listában”

Nem volt könnyű, de gugli segített: https://port.hu/adatlap/film/tv/sipolo-macskako-sipolo-macskako/movie-2207
(1) Most nincsenek összelinkelve a válaszok, de régen biztosan úgy voltak, mert nem szoktam visszaolvasni, hogy válaszolt-e nekem valaki, csak időnként ránéztem a válaszok listájára, ha véletlenül odatévedtem (már akkor is kicsit el volt dugva).

(2) Ugyanezen a linken IS (meg több más filmnél is zavart már tegnap) nem látszik a sárga csillaggokkal a 7/10 szavazatm (greasemonkey szkript/egyéb blokkolók kikapcsolásával sem), de a fórumbejegyzésnél mégis látszik.

(3) https://port.hu/felhasznalo/portam/forum?tab=comments Elég szerencsétlen szerkezetben van, és ugyancsak kicsi a "lapméret". Időrendben kellene a saját hozzászólás, nem a bárkié.

Sajnos a korábbi problémákat nem számoztam, így majd újból össze kell írnom őket, de több olyan van, amit nagyon költséges vagy lehetetlen lenne a kilensoldalon megoldani.
Pünkösdi Kató 2018 márc. 23. - 20:26:28
(171/593)
Én is örülök a változtatásnak, figyelemmel kísérem. Engem az érdekelne, de nagyon, hogy ha töröltetni szeretném az egyik hsz-omat, akkor ezt úgy tudom megtenni, ha írok a portnak? Így is jó, de fogják törölni? Spoilereztem... Tudom, tudom, írjuk ki, ki is írtam, de zokon vette egy fórumos...
k11zoltan 2018 márc. 23. - 17:57:17 Előzmény gregga
(170/593)
Mert volt ez a hatodik lenin nevű böszme (különböző neveken) és az ő hozzászólásait, meg az erre történő egyéb reagálásokat törölték. Szerintem nálad is voltak olyan fonalak, amik azt követték. Talán csak azok hiányoznak.
bori4 2018 márc. 23. - 16:50:31 Előzmény polgar.zoltan
(169/593)
Köszönöm. :)
polgar.zoltan 2018 márc. 23. - 14:17:24 Előzmény bori4
(168/593)
Igen, így értendő :)
Gondoljon csak a facebook.com-ra, nekem egészen mást mutat, mint Önnek.
bori4 2018 márc. 23. - 14:00:16 Előzmény polgar.zoltan
(167/593)
Gregga 4/229. alatt betett linkje mindenkinek "mást" mutat? Így értendő??? Ő a sajátját linkelte, de én nem azt látom???
Elnézést, ha naivnak tűnök, de nem értek hozzá - eddigi ismereteim szerint egy link mindig egy és ugyan azt mutatta mindenkinek...
polgar.zoltan 2018 márc. 23. - 10:30:00 Előzmény gregga
(166/593)
Kérlek, mutass egy kommentet, ami nem moderált, neked válasz, és nincs benne a listában, hogy ki tudjuk nyomozni az esetleges problémát.
polgar.zoltan 2018 márc. 23. - 10:26:31 Előzmény bori4
(165/593)
Mindenki csak a sajátját látja. És azért látod a te hozzászólásaidat is, mert magadnak válaszoltál.
bori4 2018 márc. 23. - 08:08:03
(164/593)
Tisztelettel kérdezném, hogy az előttem lévő hozzászóló "gregga" forumozó hogy láthatja az én belépő fejem alatt lévő menüt és az én hsz-eimre érkezett válaszokat??? !!!!! Ezt nem csak nekem kellene látnom???? Miközben nekem még az adatlapja sem nyílik meg.... :((((
gregga 2018 márc. 22. - 22:15:11
(163/593)
Ez az új https://port.hu/felhasznalo/portam/forum?tab=replies funkció biztosan nem hoz fel mindent az utóbbi hónapok válaszaiból.
gregga 2018 márc. 22. - 22:03:41
(162/593)
"Jól sejtem, hogy már csak az offtopic van hátra?"

Nem.
Plusz 2 napja még asztali böngészőben normálisan jelent meg 1000 pixelnél keskenyebb ablakban, most meg valami brutálisan olvashatatlan, középre igazított, ikonokkal súlyosbított formátumban.

Kérem, hogy értesítsen, ha befejeződött a "fejlesztés", hogy ne mozgó célponthoz kelljen böngészőbővítményt írni.
bori4 2018 márc. 22. - 19:23:39 Előzmény csabaga
(161/593)
Köszönöm, megtaláltam :) Hát ez nem olyan, mint ami volt a réginél baloldalon - itt benne van az én hsz-em is, meg összefolyik az egész valahogy.... A főoldalon kéne, hogy lássuk, szólt-e hozzánk valaki, nem?
csabaga 2018 márc. 22. - 18:17:21 Előzmény bori4
(160/593)
A "fejre" kattintva találod meg,ahol be lehet lépni.
Pszichoapu 2018 márc. 22. - 17:36:02 Előzmény polgar.zoltan
(159/593)
Kedves P. Zoltán!
Köszönöm én is, hogy az általam kért módosítani valókat meglépték (karakterszín, hasábszélesség, hozzászólás/oldal növelés), nekem csupán egyetlen kérésem maradt teljesítetlenül, a hsz-ek sorszámozása. Ez valóban nem olyan létfontosságú, de jó szolgálatot tesz abban, hogy az aktuális topic max. hozzászólás számához képest hol tartok éppen miközben olvasom, illetőleg az előzményben is ha feltűnne ez a sorszám, akkor utalna rá, hogy mikori hsz-re reagált éppen valaki. De ha ott a dátum szerepelne, az is jó megoldás lenne.
Amúgy, nekem tetszik a hozzáállásuk, hogy ennyi kérést ilyen rövid idő alatt teljesítettek.
bori4 2018 márc. 22. - 16:36:38
(158/593)
Kedves Zoltán!
Köszönet a kép áthelyezésért, a sötétebb betűkért, és a megtekintések száma visszatértének is örültem .... :)
A "portám" menüpontot hol találom, ahol a hsz-eimre érkezett válaszokat látom elvileg ????
vino-et-veritas 2018 márc. 22. - 05:39:31 Előzmény polgar.zoltan
(157/593)
Na, ez már valami "konstruktív" előrelépés.
Újabb kérdés.
Nem lehetne-e ezt a "háromkattintós" dolgot egyszerűsíteni és gyorsítani azzal (mivel baromira nem érdekel a "Bakancslista", a mozik sora, meg a többi hülyeség, mivel elsősorban fórumozni szeretnék), hogy bejelentkezett állapotban a saját nick-névre kattintva rögtön a profilhoz tartozó menü ("Szolgáltatások - Portám") jönne fel és nem a publikus adatok, meg az e-mailes levélküldés? Mivel nemigen van olyan, aki magának küld üzenetet...
Amúgy ott rengeteg "hely" is van, mert szinte üres a felület...
Természetesen "idegen" névre kattintva maradna a mostani opció.
A másik, amit már írtak, jó lenne rögtön látni a bejelentkezett állapotot. Vagy ezt most a kis ábra jelenti jobbra fenn az "Emlékeztető" órája mellett?
polgar.zoltan 2018 márc. 21. - 21:11:24 Előzmény Oh jajj
(156/593)
Többek között a GDPR miatt is kellett új forum :) Azaz igen, GDPR kompatibilis.
Oh jajj 2018 márc. 21. - 20:48:27 Előzmény Min-Rin
(155/593)
Azért remélem, Lakatos úrék szem előtt fogják tartani az EU-s adatvédelmi szabályokat is! :)
csabaga 2018 márc. 21. - 19:49:58
(154/593)
Hasznos volna, ha jól látható lenne, hogy be vagyok-e lépve vagy sem.Régen a belépés után megjelent a képernyőn egy "kilépés" felirat. Ez kellene most is. A hozzászólásaimra a "válasz" pontot megtaláltam, ez is lehetne könnyebben elérhető.