Mézi 2019 aug. 27. - 20:02:43
(41/41)
Ezt igazán ismételhetné az Izaura Tv! Még gyerekkoromban láttam, amennyire emlékszem tetszett. Érdekes, hogy pont ez az a sorozat, amit azóta sem adtak, holott az Esmeralda címszereplője a főszereplő ebben a sorozatban is. Szerintem nézettsége bőven lenne.
hanguktaekwondoo 2019 aug. 16. - 16:13:04
(40/41)
jó volt. a szélesállkapcsú álehandrót már az elején kilőttem volna, olyan volt mint egy mexikói tenyészmarha. de jó volt.
10/10
Mark OH 2019 aug. 15. - 21:10:17 10/10 Előzmény any26
(39/41)
Kedves Any! Én nagyon örülnék neki. Van rá még mód? Hálásan köszönöm előre is!
napraforgó 2016 júl. 03. - 11:22:55
(38/41)
Federico Torres Landa egy xxx Spoiler xxxx hozományvadász szélhámos, szép, hangzatos névvel - fenn az ernyõ, nincsen kas, úgyhogy nem kell õt sajnálni kicsit sem.
Ljerk 2016 júl. 03. - 08:52:55
(37/41)
Ha beírod a keresõbe ( https://www.google.hu/ ) a sorozat címét, egybõl kidobja, hogy hol lehet megnézni - a 80. rész is fent van magyar nyelven.
ber 2016 júl. 03. - 08:26:31
(36/41)
sziasztok! Kezdjük elõször a hazaival. Szilágyi Tibor magyar hangján a szolídan erõszakos Rodrigo nagyon üt. Az embernek a hideg futkos a hátán... Szegény lány egy ilyen zsarnok apa mellett. A másik nagyon markáns hang Sörös Sándoré. Alejandro-nak keresve sem találhattak volna jobbat: kellemes, telt, jellegzetes, kifejezõ, lágy, kifinomult, nem túl mély,nem túl magas. Alejandro Ana Christina-val nagyon jó párost alkot. Igazából két dolgot szoktak csinálni: veszekednek vagy valami sokkal intimebb dolgot tesznek... Mindenesetre izzik köztük a levegõ. (Vagy lehet, hogy csak egyszerûen profi a két színész és valóban mindent el tudnak játszani.)Az egyik nagy kérdés számomra az, hogy Alejandro erõszakos vagy csak egyszerûen szenvedélyes? Vagy mindkettõ egyszerre? Mindenesetre nagy adag önbizalommal van megáldva, tudja, hogy mit akar és képes azokért küzdeni bármi áron. Lehet, hogy ez teszi hõssé? A másik nagy páros Aldama és Alvarez kettõse. Hihetetlen, hogy mekkora alázat van abban a kis, törékeny, idõs emberben. Nem lázong, elfogadja a sorsát és szolgál. A forrófejû ifjúnak mellette pedig szüksége is van néha a bölcs tanácsaira... A másik nagy kérdésem, hogy Federico Torreslanda méltó e a sajnálatra? Nem indult rossz embernek, csak túlélni akar. Lehet, hogy csak a körülmények áldozata? Persze akkor is szélhámos... (Egyébként ha kiváncsiak vagytok a színészre, akkor nézzétek meg a Ramona c. sorozatot, ahol õ az egyik fõszereplõ, egy hosszú hajú indián férfit játszik. Ég és föld ahogy ott és ahogy itt kinéz. Férfias jelenség, de nálam Alejandro-val (Eduardo Yanez) nem ér fel. Persze ez ízlés dolga. A valóságban kölcsönösen egymást tisztelõ és dicsérõ kollegák voltak. Talán mondhatjuk, hogy majdnem barátok is.) Sajnos még mindig nincs fent a YouTube-on több rész magyarul, így marad az elsõ 12 (azaz 24) megnézése. Szerintem sokan várjuk/várnánk a további epizódokat is. Addig is marad az eleje nekünk. További jó filmezést kívánok! ber
ber 2016 jún. 13. - 21:50:10
(35/41)
sziasztok!Nemrég fedeztem fel, hogy a YouTube-on fent van az elsõ 12 rész magyarul. (Igaz, ez 24 részt jelent a valóságban, mert egy részbe 2-t sûrítettek össze. Igaz, még így is hiányzik egy kevés a 160-hoz... Sajnos.)Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én még mindig nem tudtam megunni. Jól eltalált karakterek, ármány, becsület, romantika.Campeche pedig egy mai napig létezõ nagyváros Mexikó délnyugati részén. (Bár az nem derül ki a sorozatból, hogy San Francisco de Campeche-rõl - Campeche City van e szó, vagy magáról Campeche államról.) A magyarul látható részek pont ott fejezõdnek be, ahol nagyon kevés hiányzik már ahhoz, hogy Ana Christina-ról kiderüljön Alejandro számára is, hogy õ egy igazi Montes de Oca... Innentõl kezdve ez nem egy vidám sztori. A Shakespeare féle Rómeó és Júlia ehhez képest egy lányregény... Ha tudnák a fiatalok, hogy egymásért ill. a boldogságukért mennyit fognak szenvedni... Sõt, még nem is említettük, hogy az a bizonyos mexikói forradalom is egyre inkább érezteti a hatását. Említsük meg a fõ történet mellett párhuzamosan futó sok-sok mellékszálat. Véleményem szerint minden karakternek megvan a maga története (is).
Kilépve a sorozat kereteibõl, elgondolkodtató Alejandro története is. Pontosabban Eduardo Yanez esete, mivel így hívják a valóságban a fõszereplõt alakító színészt. Már közelebb jár a 60-hoz, mint az 50-hez. Még mindig dolgozik. Ha ismerõs nektek a Szerelempárlatból is, az nem a véletlen mûve. Gyermekkori álmát, miszerint híres focista lesz, adta fel a színészet kedvéért. Harmincegy évesen kiment az Egyesült Államokba, ahol aztán 14 évig élt. Hollywood-i karriert ugyan nem futott be, de több amerikai sorozatban és filmben is szerepelt. (Például a Megtorlóban is.) Majd hazatért Mexikóba és folytatta a mexikói telenovellák forgatását. Ezt teszi a mai napig is. (Közben túl lett 2 feleségen és született egy kisfia is.)Pedig "csak" egy szokványos latin férfi. Volt idõ, amikor Antonio Banderas sem volt több... De persze az ma már történelem. Nagyon úgy tûnik, hogy igaz a dal, miszerint az egyiknek sikerül, a másiknak nem. Ez van. Jó filmezést kívánok!ber
Irén Orsos 2016 febr. 03. - 17:45:56
(34/41)
Hello . Nagyon szeretem ezt a filmet . Ha lehetséges kellene az összes rész . Természetesen kifizetném .
Kati1120 2012 okt. 10. - 16:36:23 Előzmény any26
(33/41)
Kedves any26!
Elõször is elnézést kérek, hogy csak így ismeretlenül zavarlak.
Olvasgattam a fórumokon és látom neked megvan a Megveszem ezt a nõt sorozat összes része.
Át tudnád nekem írni DVD-re fizetnék érte természetesen és megtennéd, hogy elküldöd nekem?
Nagyon régóta szeretném látni ismét a sorozatot és nagyon nagy örömet szereznél vele nekem.
Email címem mire várom a válaszod: kiralykatalin78@freemail.hu.
Köszönök mindent: Király Katalin
10/10
Gregoria 2011 máj. 16. - 15:32:24 10/10
(32/41)
Bármikor újból megnézném,Alejandro Aldama sikeres kitartása,határozottsága,kiállása,csodálatos!
Ivett_86 2011 jan. 09. - 20:25:33
(31/41)
bezzeg a trágár szavakat nem moderálják ki :PPP
Ivett_86 2011 jan. 09. - 20:16:14 Előzmény majorjanos
(30/41)
Szia!

Ha regisztrálsz erre az oldalra, akkor le is tudod tölteni részenként a teljes sorozatot...és persze mást is.

***moderálva***

Remélem tudtam segíteni!
majorjanos 2010 dec. 08. - 14:27:53
(29/41)
Sziasztok!
Olvastam a fórumon, hogy megvan a film valamelyikõtöknek. Valaki el tudná küldeni?
Any?
Köszönettel. Major János
barbi_112 2010 dec. 02. - 22:51:44 Előzmény nikato
(28/41)
Én is. Valamelyik nap jutott eszembe, hogy lehet hogy õ volt, és tényleg õ. Én anno szerettem mikor a retekklub adta. A nagyimnak pedig könyvben van meg az összes rész. Jó volt akkoriban.
10/10
nikato 2010 júl. 16. - 00:13:42 10/10
(27/41)
Wow!! El is felejtettem, hogy ebben is Leticia volt!!
8/10
awxdful1 2010 júl. 15. - 23:32:08 8/10
(26/41)
Nem vagyok oda a szappanoperákért, néhány régi kosztümös van amit szeretek, többek között ez is, mindig nagyszüleimnél néztük, talán ezért is kellemes emlék nekem.
Mondjuk rohadtul nem értem, hogy miért kell idejönni "viccesen" beszólogatni, idióta képeket betenni, véleményt nyilvánítani kulturáltan is lehet, itt egyesek, minden második régi szappanoperához írnak ilyen beszólásokat, pl.: http://www.port.hu/isaura,_a_rabszolgalany_a_escrava_isaura/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=75658&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2 , ez nem egy vicclap emberek, tessék más fórumon röhögcsélni a baromságaitokon, ha nem tetszett, akkor elég annyit írni, hogy nem tetszett és kész...
any26 2010 jún. 13. - 12:08:12
(25/41)
Nekem megvan a sorozat,imádom.Akinek kell elkülnöm
5/10
DarkGirl 2010 ápr. 03. - 16:41:13 5/10
(24/41)
úúúúúúúristeeen. xD
Petrapetrus 2009 szept. 21. - 13:36:13
(23/41)
Ahogy látom, angolból is bukta...
Milyen igaz az a tanulmány, hogy az használja az angolt, aki nem is beszéli. X-D
Petrapetrus 2009 szept. 21. - 13:28:27
(22/41)
Látom, Te is buktál földrajzból...