Téma: Mel Gibson

angellany 2008 dec. 20. - 21:22:32 Előzmény monnci
(47/147)
Jó is az!Én is szoktam nézni,hihi!
offtopic
monnci 2008 dec. 15. - 18:04:31
(46/147)
Azt a részt szerintem nem láttam, csak mikor a passiót megnézték...xDD <<< szeretem a south parkot..xD
angellany 2008 dec. 15. - 17:46:56 Előzmény monnci
(45/147)
Errõl jut eszembe.Valamelyik South részben elõjött A Rettenthetetlen Mel Gibson,pár kocka erejéig.Valami Lezbosz klubot védtek..)))
monnci 2008 dec. 13. - 21:21:26
(44/147)
<<<< xDDDDDDDDD
monnci 2008 dec. 13. - 21:19:50
(43/147)
Áhh, mikor a south parkban volt..xDDD Na az nagyon nagy volt...:P

Amúgy jó színész szerintem...
10/10
Crush 2008 dec. 13. - 12:13:08 10/10 Előzmény angellany
(42/147)
Én is örülnék egy új Mel Gibson filmnek!
angellany 2008 dec. 12. - 19:38:04
(41/147)
Igazatok is van!A Halálos fegyver csak velük jó senki mással!Nem tervez valami új filmet Mel?Elnézegetném a mozivásznon!!!
10/10
Crush 2008 dec. 12. - 19:21:24 10/10
(40/147)
Én sem nézem meg.
Nem is kellene 5. részt csinálni.
angellany 2008 dec. 12. - 19:04:28
(39/147)
Pff,hát ebben tökre igazad van!Meg se fogom nézni a moziba! xd
A legjobbak,meg akik igazán megérdemlik azok sose kapnak,sose becsülik meg õket!!!Elég szomorú!Szegény Tunyogi Péterrõl se emlékeztek meg,bezzeg ha valaki más lett volna akkor emlékmûsor meg a franc se tudja mit csináltak volna még..)))
angellany 2008 dec. 12. - 15:52:07
(38/147)
Szuper egy csomó Gibson film lesz!Kár,hogy nincs HBO-m!Tegnap néztem a Mi kell a nõnek? imádom azt a filmet!lol
angellany 2008 nov. 24. - 09:57:08 Előzmény barbarossa86
(37/147)
Nagyon is!!Leadhatnák A rettenthetetlent vagy valami más Mel filmet!
10/10
barbarossa86 2008 nov. 23. - 21:31:29 10/10
(36/147)
Színészként is, de rendezõként fõleg megállja a helyét. Egyik kedvencem. Jól áll neki a bekattant szerep. :)
angellany 2008 nov. 03. - 09:55:54
(35/147)
Tegnap este nagyon jó volt a Mi kell a nõnek?..lolol
angellany 2008 okt. 30. - 15:37:35
(34/147)
Hahó ide mért nem ír senki?Nah néztétek a Halálos fegyver4-et?
angellany 2008 okt. 22. - 09:54:33 Előzmény unisol1
(33/147)
Na ne már!Melt akarom,Melt akarom!!Ez tök szemétség!Nézzitek majd a Halálos fegyver4-et az RTLen?De mért 18karikás?
offtopic
dominoizzy 2008 okt. 19. - 17:00:03
(32/147)
azért elég jó színész!!!
unisol1 2008 okt. 19. - 14:03:41
(31/147)
Ja, nem Ha, sorry...
unisol1 2008 okt. 19. - 14:03:16
(30/147)
unisol1 2008 okt. 19. - 14:02:21
(29/147)
Ha tényleg kimarad a Halálos Fegyver 5.-bõl, az szép lesz! Minek megcsinálni?! :-/
angellany 2008 okt. 04. - 10:09:35 Előzmény angyalbandi89
(28/147)
Igazat adok!A Halálos fegyverekben nagyon jó,nekem a kedvencem A retenthetetlen!Imádom azt a filmet!Látta valaki a Hamletet tõle?Kíváncsi lennék rá,h alakítja!