Téma: Melissa Leo

mulao 2010 máj. 26. - 07:53:38
(6/6)
Most egy kicsit sajnálom, hogy nem láttam azt, amiért Oscarra jelölték, de a Veronika meg akar halni-ban nekem õ is tetszett, bár a többi szereplõhöz képest szerintem nem volt olyan nehéz szerepe, és nem is sokat mutatták szóval fogalmazhatnék úgy is, hogy abban a filmben õ volt a "leggyengébb láncszem". Persze ez nem jelenti, hogy rosszul játszott.
bourne 2009 ápr. 04. - 08:57:16 Előzmény Zempy
(5/6)
igen, én is attól féltem kb a felénél, h lassan totál unalomba fogok a filmmel együtt süllyedni, de aztán mégsem ... persze gondolhattam volna, hogy jön egy ilyen kaliberû probléma, ami teljesen evidens is volt, és bár totálisan közhelyszerû volt a történet ezen része, mégis itt nõtt meg a feszültség a legjobban ...
hát és amikor a gyerkõc próbálta a csövet felmelegíteni, h jöjjön rendesen víz ... az annyira kiábrándító és lehúzó jelenet volt ...
Zempy 2009 márc. 26. - 13:11:59 Előzmény bourne
(4/6)
Igen-igen, a legelején az a tekintet nagyon kifejezõ. Meg jó, hogy semmi hisztéria és eltúlzás nem volt a játékában, én tökéletesen megértettem õt, hogy mit miért tett. Végig lekötött a film, pedig féltem, hogy uncsi lesz. De nem :)
bourne 2009 márc. 26. - 08:30:57 Előzmény Zempy
(3/6)
én már annak is örülök, hogy valaki megnézte rajtam kívül is a filmet ... :))) és ráadásul métg úgy is gondolja, hogy megérdemelte a jelölést --- nekem nagyon tetszett a film és a filmben általa megszemélyesített karakter .... már az elején, amikor felkel és rágyújt, akkor annyira lestapált, hogy az ember egy fél pillanat alatt el tudja képzelni, hogy miken mehetett eddig keresztül ...
Zempy 2009 márc. 25. - 15:20:21 Előzmény bourne
(2/6)
Én is csak a Frozen Rivert láttam tõle, a film is jó, Melissa Leo pedig szuper! Jogos az Oscar-jelölés. Talán ha egyszer méltóztatnak kiírni a filmográfiájába ezt a filmet, véleményt is írhatnék róla!
bourne 2009 febr. 22. - 19:23:23
(1/6)
hihetetlen, hogy Oscarra lett jelölve a néni és még a film sincs hozzá beírva ... én tegnap láttam , mindenképpen érdemes megnézni, nagyon jó film ....
aztán néztem, hogy melyik filmekben játszott eddig ... egyiket sem láttam, de majd pótolom a hiányosságomat ...