Szabó Alexandra 2018 márc. 31. - 21:57:18
(40/40)
Sziasztok! Ezt a filmet hol tudom megnézni magyar fordításban vagy feliratosan?
malvinkicska 2016 márc. 06. - 11:43:14
(39/40)
A FB-on találod a linket rákattintasz, most van fent a 21-es bölüm, és oldalt megtalálod a többi részt, ha nem akkor Gabusék ebben jobban tudnak segíteni, mert én mindig megnézem mikor felkerül, és utána már nem foglalkozom vele.
Erzsi Makóné 2016 márc. 05. - 15:44:22 Előzmény malvinkicska
(38/40)
Szeretném kérni magyar forditásban a többi részeket köszönöm.
malvinkicska 2016 jan. 17. - 14:05:04
(37/40)
Szia lányok én csak nézzem , mert nem egy esti mese, de most a 12 részt látva nagy fordulat történt benne, mivel Menekse annak a tesójának adja a fél veséjét aki megakarta ölni, és az apja is csak néz, mi van most a férj az úgy õrült ahogy van továbbra is, azzal lett vége Halilt, le akarják tartóztatni.
Érsekvári 2015 dec. 31. - 16:42:04
(36/40)
Köszönöm .
Neked is B.Ú.É.K.
malvinkicska 2015 dec. 28. - 07:21:04
(35/40)
A 8-ik részben már nem csak Menekséék voltak bajban, hanem a férj és az egyik testvér is elmentek Menekséért, mert Zeynep megadta a címet, mivel õ is szereti Halilt, és lövöldözni kezdtek, az õrök eltalálták mind kettõt, de azok meg karon lõtték Halilt, Aztán menekülni kezdtek, az õrök utánuk és elfogták õket, közben már M apja is el akar jönni a lányáért, kész banda háború. A rokon lány akit elraboltak az rendes, mert M mellet van, nagyon szeretne neki segíteni. Remélem nem haragudtok nagyjából itt tart a történet, hogy leírtam.
malvinkicska 2015 dec. 26. - 18:38:10
(34/40)
Szia nekem sem tetszik csak azért nézem , meddig lehet fokozni, ilyen brutalitásokat, a színészek benne mintha rabló pandúrok lennének, annyira azt hozza le.
8/10
gabus53 2015 dec. 25. - 18:25:30 8/10
(33/40)
Szia malvinkicska!

Ennek a Menekse résznek a fordítását már a Török hírességek Hungarian Fan Club készítette.
Judit már nem fordítja és nem is javítja a feliratot, csak a feliratégetést és feltöltést vállalta. Úgyhogy ez nem a mi ajándékunk. A második karácsonyi ajándékunk holnap lesz kerül fel az oldalra.

További kellemes ünnepeket és jó pihenést kívánok neked és Érsekvárinak is. Szép estét. :-)
malvinkicska 2015 dec. 25. - 15:46:22 Előzmény Érsekvári
(32/40)
Megnéztem tömören szólva részemre borzalom, de gondolom más is így látja, elég ilyen kínzásokat eljátszani, nem találok rá szavakat, itt egyéb nincs, csak mindig ölni szeretnének.
malvinkicska 2015 dec. 25. - 06:54:51
(31/40)
Fordítják tovább, már fent a következõ rész fele, még idõ híján nem láttam, amúgy el vagyunk kényeztetve, két filmet is lefordítottak ami szép dolog, gondolnak az emberek szórakoztatására.
KELLEMES BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK.
offtopic
Érsekvári 2015 dec. 21. - 17:11:45
(30/40)
Szia !
Köszönöm szépen . Neked is KELLEMES BOLDOG KARÁCSONYT kívánok .
malvinkicska 2015 dec. 13. - 17:06:58
(29/40)
Megnéztem a 7 -es részt érdekesen alakulnak a dolgok, Menekse és Halil a bátyával, meg tudtak szökni, igaz az hogy biztonságban vannak az necces, mivel ott is tõrbe lesznek lehet csalva, mivel Halil a tét. Aztán Menekse apját menesztette a nõje akinek oda adtaa sok pénzt, amit a lányáért kapott, nagyon iszik durva. Most azzal lett vége, hogy Kadir aza rabló testvér és a férj fogva tartják a rokon lányt, mivel azok segítettek Meneksének a szökésbe, és azt hiszik tudja hol van, pedig a lány nem, tud semmit, mert egy helyen átadták Halilnak ésa másik tesónak és elmentek az ismerõs nõ birtokára, kocsival. A két pandur oda telefonált, mert minden áron tudni akarnak M-rõl. Annyi sok durvaság van benne, hogy elég követni ki kivel van, nem egy könnyed téma ez sem.
malvinkicska 2015 dec. 08. - 16:47:59
(28/40)
Igazad van valami szebb, történet is lehetne már egyszer nem csak dráma tele erõszakkal. A továbbiakban szép ADVENTET a felénél tartunk, az idõ meg olyan, mintha húsvétra készülnünk.
malvinkicska 2015 dec. 06. - 20:04:31 Előzmény Érsekvári
(27/40)
Megnézte a -ik részt azt látom a török férfiak gyilkosok, úgy ütik a családjukat, mint a répát, Menekse apja még az anyját se kímélte a szomszéd vitette el a rendõrrel, de hamar kiengedték. Sikerült neki kinyomozni hol van Menekse, Yusun is utána ment az találta meg elõször a rokonoknál, és jól elverte Halilt, ordított, mint egy állat, szégyent hozott rájuk, elõbb azt gondoltam annak több esze van, de tévedtem az is gyilkos. A rokonok megfékezték a verekedést, végül elindultak hárman és össze találkoztak, a másik két rablóval ezzel lett vége. Azt leszûrtem, hogy ezek a törökök sok ilyen brutális dolgot visznek filmre, olyanok történek benn az embert gondolkodtatóba ejti.
Érsekvári 2015 nov. 30. - 19:12:18
(26/40)
Le vagyok maradva , de igyekszem majd megnézni .
Hamarosan jelentkezem .
malvinkicska 2015 nov. 30. - 13:06:14 Előzmény Érsekvári
(25/40)
Megnéztem az 5 bölümöt, már dolgoznak a rokonnál, sok mindenen mennek keresztül sajnos, sok minden homályos még, de idõvel kiderül. A telefont miért annak a szemét Menekse apjának kellet felvenni, nem adata oda az öreg asszonynak. A két gazfickót a temetõbe dolgoztatják a jóravaló nem tart velük, érdekes itt egy menekült fiút alakít, Kivanc.
8/10
gabus53 2015 nov. 23. - 23:21:10 8/10
(24/40)
.
Érsekvári 2015 nov. 23. - 17:23:11
(23/40)
Majdnem szóról szóra én is ezt írtam , amikor ezt a részt láttam . Abba tömény brutalitás volt és az a két otromba fejû állat Menekse testvére annyira utálom a nevét sem tudom meg a férj valami undort vált ki , ha látom ezeket . Persze szerep , de plusz akkor is ellenszenves feje van mindkettõnek .
A 4. részben vannak más események is amik elterelik végre és a lány elkerül a látószögükbõl . Remélem jó sokáig így lesz .
Ezzel együtt a problémáknak nincs vége sorozatosan jönnek , elég izgalmas most .
malvinkicska 2015 nov. 23. - 10:44:20
(22/40)
Teljesen osztom a véleményed tudom te egy értelmes ember vagy, nem kell az én megerõsítésem, de jól esik kiírni az embernek magából ez valami borzalom amit itt filmre vittek.
Érsekvári 2015 nov. 22. - 19:47:42
(21/40)
Ez a rész izgalmas volt és a két ronda pacák kevésbé volt képbe .
Halil mindig rátalál a lányra és megmenti , szerencsére ügyes fiú most is megtalálta Zeynepet akinél elbújtak .
Menekse nem marad nyugton innen is lelép és megint amikor az utcát rója keresve a rokonai címét , izgultam nehogy összetalálkozzon a 2 pasassal . Gondolom ez a Mithat bácsi nagy valószínûséggel egy gengszter és elintézték Zeynep apját is .
Meglátjuk mit hoz a következõ rész .

Hálás köszönet a létrehozó csapat minden tagjának a sorozatokért !