Wanted 2008 jan. 14. - 21:09:25
(2/2)
Hm én emlékszem rá nagyjából,én nem nagyon szerettem:)
sipka 2008 jan. 14. - 20:24:19
(1/2)
Ezt még nagyon régen adták az HBO-n, úgy körül-belül a 90-es évek közepén.. Nekem nagyon tetszettek ezek a kis Stand-up Comedy-s mûsorszámok :) Mindegyik fellépõnek megvolt a a saját maga által kialakitott karaktere, amellyel a "Mennyi? 30!" címû mûsor során állandóan, újabb poénokkal megújulva lépett ki, a közönség színe elé :)
Bár már elfelejtettem eme tehetséges paródisták neveit, de azért még fellelhetõ a tudatomban néhány emlékkép...
Ott volt például az a humorista, aki állandóan a dagadt feleségérõl beszélt :DD Vagy például Fábry is szerepelt benne néhányszor, azt fejtegetve a nézõknek, hogy milyen nagy dolog a szellentés :) Vagy ott volt az a röhejes vörös hajú gyerek (a neve most nem jut eszembe), akit mostanság a "Mi kérünk elnézést!"-ben is láthatunk.. De még rengeteg vicces fazon volt ebben a mûsorban.. Kár, hogy vége lett :(
De találtam egy õsrégi videót ebbõl a szórakoztató mûsorból, amelyet most megpróbálok belinkelni..
(Bár voltak ennél mulatságosabb fellépések is, de én azért ezen is rengeteget röhögtem :DDD

www.youtube.com/watch?v=FF_YgT5QONw