Téma: Meryl Streep

10/10
Nyüszõ 2009 okt. 26. - 17:16:17 10/10 Előzmény M4ever
(15698/17078)
közben már vagy 10x megnéztem a videótokat aminek nem örültél h felkerült és azt hiszem sikerült beazonosítanom téged! :P "we wanted to give it to you" ha nem tévedek.. :) ugye?
10/10
dzsuh 2009 okt. 26. - 17:06:02 10/10 Előzmény M4ever
(15697/17078)
Újra és újra elolvasom az élménybeszámolód.
Annyira jó, hogy ezt megosztottad velünk.
És milyen még élõben? :D Mesélj..:))
Még azt akartam kérdezni, hogy volt az a mûsor, amikor Meryl munkásságáról beszéltek (ahol kétszer megcsörrent a telefonja :D)... ha megtennéd, hogy részletesebben beszámolsz errõl is. :P
10/10
Nyüszõ 2009 okt. 26. - 17:05:46 10/10
(15696/17078)
Október 30-án lesz LA-be a Mr. Fox-os gála az AFI által. Fent van az AFI hivatalos honlapján a leírás csak nekem valamiért nem engedte bemásolni. Nézzétek meg!
10/10
Nyüszõ 2009 okt. 26. - 16:34:02 10/10 Előzmény M4ever
(15695/17078)
Hú nagyon jó volt olvasgatni az élménybeszámolódat..még, még, még.. :D
Meryl mennyire volt alacsony?-mondjuk én nemtom te mennyi vagy de én 174.
Tényleg milyen illata volt? :) mesélj róla még! :$ :P
10/10
zsani23 2009 okt. 26. - 14:19:07 10/10 Előzmény M4ever
(15694/17078)
óóó nagyon szerencsés vagy:)ahogy így olvastam a beszámolódat Meryl nagyon közvetlen lehetett:) életem egyik legszebb napja lenne ha énis találkoznék egyszer vele:)
10/10
Fan 2009 okt. 26. - 12:22:47 10/10
(15693/17078)
OMG! Nem találok szavakat!!! :) Ez hihetetlen! :)
De lennék a helyedben ;)
merylstreep94 2009 okt. 26. - 11:53:38
(15692/17078)
Milyen illata volt Merylnek? (Használ parfümöt??)
És mennyire más élõben? És Donnal nem lhetett beszélgetni?
10/10
Ani96 2009 okt. 26. - 11:15:51 10/10
(15691/17078)
OMG nagyon szerencsés vagy örülök hogy találkoztál vele
10/10
M4ever 2009 okt. 26. - 00:06:49 10/10
(15690/17078)
Wow, élõben közvetítették??? Ááá véletlenül nem vette azt fel vki??? Visszanézném szívesen, ugyanis a nagyrészérõl a korábban írtak miatt lemaradtunk...

A pénteki red carpet sokkal rövidebb volt, mivel ott egynás után vonultak a meghívottak, a díjra jelöltek, és végül Meryl és Don! :)

Hmm akkor lehet hogy látszódtunk az élõ képen, vagy utána vhol, mert én azt rögzítettem (miközben próbáltam Meryl-t és Don-t felvenni, ahogy minket vesznek videóra. LOL

Majd próbálok mindent megkeresni, azt hiszem elég lesz, ha itt visszaolvasom a fórumot... ;) :)
10/10
floydie1980 2009 okt. 25. - 23:34:17 10/10
(15689/17078)
lol Most néztem, hogy összesen a 4 nap alatt 332 képet mentettem el, pedig nem is mentettem le mindet, csak a nagyon jókat:D lol
10/10
floydie1980 2009 okt. 25. - 23:31:14 10/10
(15688/17078)
:D Én a helyedben nem akarnék visszaszállni a földre...lebegnék örökké a föld felett 2 centivel, ha ez velem történt volna meg. De ahogy leírtad,, olyan mintha egy kicsit mi is ott lettünk volna. Mi is végigkövettük Meryl "római vakáció"-ját, igaz csak online, de ahhoz képest nem volt panaszra okunk. A filmfesztivál honlapján élõben mutatták a csüt-i red carpet-et, amit szerencsére láttam is, én fél órát láttam belõle. Azért az is elég nagy élmény volt. A péntekit is mutatták, de arról lemaradtam. Az állítólag csak 2-3 perces volt az élõ közvetítés:P És a rengeteg videot meg képet ne is említsük, úgyhogy lesz mit pótolnod:DD
10/10
M4ever 2009 okt. 25. - 23:15:11 10/10
(15687/17078)
Azért hosszas beszélgetést nem folytattam/ folytattunk vele.. az egész pár perc volt...ami leírva lehet hogy többnek tûnt, de valójában néhány perc volt az egész.
10/10
M4ever 2009 okt. 25. - 23:12:31 10/10
(15686/17078)
Gondoltam, hogy te felismertél! ;) :)

Én még néha most is úgy érzem, hogy mindez nem velem történt... mert továbbra is minden képzeletet felülmúló és hihetetlen. Azt mondanom sem kell, hogy a római képek közül nem a látványosságoknál készült képeket nézegetem, hanem mégha elmosódottak is, a Meryl-rõl készült képeket! :)
10/10
M4ever 2009 okt. 25. - 23:08:54 10/10
(15685/17078)
És ezze a történet véget ért... a képeket és egy két videót a következõ napokban felteszem majd vhová.

Továbbá ígérem, hogy "visszszállok" a földre, de ennek a 3 napnak az eseményeit eltart még egy ideig míg feldolgozom.
Rómában azzal mentem ki, hogy ok, megyek egyet "nyaralni", megnézek 1-2 Meryl filmet, részt veszek azon a beszélgetésen és esetleg láthatom Meryl-t a vörös szõnyegen és esetleg kérhetek autogrammot... a többi számomra is hihetetlennek tûnik, hogy valóban megtörtént.

Bocsi a kisregényért amit itt ma este leírtam, de vagy csak pár szóval írom le, vagy ilyen hosszan, és gondoltam, hogy a pár szavas verzióval nem érnétek be! ;) :)
10/10
M4ever 2009 okt. 25. - 23:07:58 10/10
(15684/17078)
ééés akkor a történet vége...

A díjátadó után miután elváltunk az ott illetve korábban megismert emberkéktõl, szinte biztos voltam benne,m hogy a többiek akiket ismertem és nem jutottak be a rendezvényre a szállodához mentek, hirtelen jött ötlettõl vezérelve odamentem... gondoltam egy 10-15 perces kitérõt (kb ennyire volt az én szállásomtól az a szálloda ahol Meryl és Don szállt meg) már csak megér, hogy esetleg még utoljára láthatom Meryl-t. Így lett volna ötösöm a lottón a ismrt emberkék közül 4-en ott voltak... sõt az a két nõ is akik elõzõ este is... a történet röviden innen annyi, hogy igen ismét láttuk Meryl-t és Don-t és miko az egyik lány megkérdezte, hogy készíthetünk-e egy fotót, Meryl azt mondta, hogy késésben vagy egy vacsoráról de jön vissza... :)Mi is elmetünk vacsorázni vásárolgatni, ok inkább csak nézelõdni, majd kb 2 múlva visszamentünk a szállodához, és kb fél óra várakozás után megérkezett Meryl és Don egy diplomata autóval...így szemtanúi voltunk, ahogy az a vki (az oalszok sem tudták, hogy ki az az ember)aki meghívta Meryl-t, megköszönte neki és Donnak hogy eljött stb... ezután mikor megindultak a bejárat felé az egyik lány indul Meryl felé, azt hiszem a fotót, vagy aláírést kért már nem is tudom, Meryl mondta, hogy elnézést kér, de nagyon fáradt (és a kezével mutatta, hogy menne aludni), de megállt és visszafordult és jó éjt kívánt nekünk, és dobott egy puszit... és bement az õt kísérõ 3-4 emberrel... nem akartunk fotózni mikor láttuk, hogy a vsznû nagykövettel és még 3 kísérõvel van, de amikor az ajtóban megállt akkor azért 1-1 képet készítettünk róla.. ami nekem az az utolsó Rómában készült fotóm lett...
Utána bent gyorsan elköszöntek a kísérõktõl és felmentek a lifttel... az olasz ismerõsiem mondták, hogy eztuán kint hallották, hogy a kísérõk arról beszéltek, hogy hogyab juttassék ki Meryl-t és Don ma reggel a reptérre, na erre megkaptam a többiektõl, hogy az mekkota lenne, hogyha ott is találkoznék velük (ez természetesen nem törrént meg).

Mielõt bárki azt hinné, hogy paparazzi módjára kémkedtünk stb, szeretném leírni hogy ez nem igaz, a hotel bejáratától távolabb váarkoztunk, és mit mondjak, ha a biztonságiak el akartak volna küldeni minket, akkor simán megtehették volna, de nem tették, sõt ugye még infóval is elláttak minket.
A többiektõl megtudtam, hogy volt olyan aki reggel is és több este is ott volt, de akkor nem Meryl nem jelent meg.
A tegnap este történtek után az elõzõ este történései még hihetetlenebbnek tûnnek, mert Meryl akkor is a tiszteletére rendezett vacsorára sietett (mint ez utóbb kiderült), de akkor vmiért nekünk megállt és nem mondta, hogy siet.
10/10
Ezüstróka 2009 okt. 25. - 22:56:48 10/10
(15683/17078)
Hú, hát ez mind annyira szuper! Bárcsak ott lehettem volna :) Gondolom, ez még a legmerészebb álmaidat is felülmúlta :) Csak úgy mellesleg kérdezem, azt sikerült megemlítened, honnan jöttél? Bár tudom, hogy ilyen helyzetben én sem erre gondolnék, de hátha :)
10/10
M4ever 2009 okt. 25. - 22:36:30 10/10
(15682/17078)
Az elõbb említett díjátadóról ezt a videót találtam:

http://tg24.sky.it/tg24/spettacolo/2009/10/24/meryl_streep_una_star_a_roma.html

LOL és rögtön kiszúrtam a fejem tetejét egy pill-ra... xD

Nekem is sikerült felvennem egy-két részt errõl a díjátadóról, de nem merem fetenni youtube-re, egy két képet is készítettem,azokat majd feltöltöm...
10/10
M4ever 2009 okt. 25. - 22:30:56 10/10
(15681/17078)
folyt. köv... pénteken míg a red carpetnél várakoztunk egy újságíró odajott és osztogatta a névjegykártyáját és mondta, hogy 2-3 napon belül minden Meryl-el kapcsolatos videót, sajtótájékoztató stb feltesz youtube-re és hogy majd keressünk rá stb. (még nem néztem meg)
Valamint mondta, hogy hívhatjuk, írhatunk neki, ha vmi kérédésünk van és természetesen mondta, hogy imádja Meryl-t!! Chiara említette, hogy hallotta, hogy szombaton Meryl még egy díjat kap amit egy újabb "meeting" keretében adnak át Meryl-nek és hogy ha ráérek menjek oda (õk aznap már nem voltak Rómában), az idõpontot tudta és azt, hogy valószínûleg hol lesz... a lényeg röviden, szombaton írtam egy sms-t az újságírónak é rákérdztem erre, és õ igaz több órás késéssel (amiért elnézést kért) megadta nekem a pontos helyszínt (ami nem az volt amit Chiara tudott) ami után felhívtam és még azt is megmondta, hogy hogy jutok oda. így a délutáni városnézás és vásárlás elmaradt... a helyszínen ismerõs arcokat találtam és késõbb még többen jöttek oda akiket addira látásból már ismertem...
a lényeg, hogy ez egy meghívásos rendezvény volt, amire egy bizonyos egyesület tagjai vehettek részt, azaz igényelhettek meghívót... arra gondoltunk, hogy ok, megvárjuk még Meryl megérkezik, aztán it vége a programnak... de mivel az elsõ pár ember közöt voltam aki odaért, az egyik olasz megkérdezte, hogy esetleg bejuthatunk-e a rendezvényre vhogy...a válasz elõször egy határozott nem volt, majd késõbb azt mondták, ha lesz üres hely, akkor talán... így vártunk....vártunk vártnk, végüli kb 15 embert beljebb engedtek, a többiek elõtt bezárták az ajtót, így eztuán bent vártunk és vátunk... majd közben azt a két nõt akit elõzõ estérõl "ismertem" egyszercsak beengedték, na ezen felhúzta magát mindenki, de minket akkor sem engedtek be, aztán végül negyed óra után azt mondták, hogy nagyterembe nem, de a mellette levõ terembe bemehtünk, ahol van kivetítõ...ok ekkor megindult mindenki, én bementem a nagyterembe és próbáltam helyet találni, persze nem volt, de az utolsó sorban egyik oldalon kevesebb szék volt, és láttam, hogy elfére még egy... így elkértem az operatõr csajtól,aki a kabátját tartotta rajta...így sikerült a fõ teremben leülnöm, és így nemcsak kivetítõn láthattam Meryl-t. hanem ismét élõben is!!! a díjátadó nagyon szép volt, Meryl valóban meghatódott mert egy ponton elcsuklott a hangja, aztán miután megköszönte a díjat a közönség kérdezhetett tõle 3-4 kérdést. Ezt aztán a legmerészebb álmomban sem gondoltam volna, hogy bejutok egy ilyen rendezvényre, ok tény, hogy nem sikerült volna az olasz ismerõseim és annak az újságírónak a segítsége nélkül...akinek utána ismét megköszöntem sms-ben. :)
10/10
diana89 2009 okt. 25. - 22:26:25 10/10
(15680/17078)
Nem hiszlek el!! VÁÁÁ!! Minden álmom, hogy megölelhessem Merylt!! Nagyon örülök, hogy neked sikerült. :D:D
10/10
floydie1980 2009 okt. 25. - 22:21:34 10/10
(15679/17078)
OMG mint egy folytatásos minisorozat:))) Nem gyõzöm várni a folytatást. Én egybõl felismertelek a videon, amúgy az egész olyan volt, mintha megfilmesítenék az álmomat:)))
Egyébként nem a neted a hibás, a port.hu nem akar nekem se normálisan mûködni...