Téma: Meryl Streep

10/10
Fan 2010 jan. 24. - 20:27:15 10/10
(16738/17078)
Csak csatlakozni tudok hozzátok én is hihetetlen csalódott vagyok, mégpedig azért mert én már láttam Blind Side-ot, és Sandra alakítása egyáltalán nem volt olyan kimagaslóan jó!!!! Persze jó volt magához képest, meg maga a film is nagyon tetszett, meg szeretem is Sandrát, de szerintem nem közelíti meg egyáltalán azt ahogy Meryl Juliát életre keltette a vásznon. És ez annyira idegessé tesz!!!!!!

Ha Meryl nem nyeri meg idén sem az Oscart akkor én hatalmasat fogok csalódni az egész díjátadós mindenségben, fõleg az akadémia tagjaiban, akikrõl nem hiszem el h. nem veszik észre a különbséget a két alakítás között. Akkor tuti h. más dolgok állnak az egész mögött és nem az h. ki a jobb, és ennek a gondolatától is hányingerem támad.

De azért bízzunk benne h. a idén a legjobb fogja megkapni, Meryl!!!!!!!
10/10
Ezüstróka 2010 jan. 24. - 18:15:30 10/10
(16737/17078)
:S hát, semmi sem lehet tökéletes, még egy ilyen teória sem :D
NA, azért szurkolok :D
10/10
floydie1980 2010 jan. 24. - 18:00:50 10/10
(16736/17078)
De azért azt ne felejtsük el, hogy Kate tavaly megkapta a SAG-ot, csak nem a leading, hanem a supporting kategóriában a Felolvasóért;)
10/10
M4ever 2010 jan. 24. - 18:00:15 10/10
(16735/17078)
Újabb red carpet interjú:

http://www.youtube.com/watch?v=YrRsqGweD4A

:)
10/10
Ezüstróka 2010 jan. 24. - 17:35:50 10/10
(16734/17078)
Én is pont erre gondoltam. Tavaly Meryl megkapta a SAG-ot, Oscart mégsem kapott, viszont Kate Winslet pedig megkapta, pedig SAG-ot nem kapott, és Golden Globeot is kapott. Szóval, ezen logik alapján, Meryl igenis esélyes az Oscarra :D
10/10
floydie1980 2010 jan. 24. - 14:53:51 10/10
(16733/17078)
LMAO egyszerre írtuk ugyanazt:D LOL bocsi:)
10/10
zsani23 2010 jan. 24. - 14:53:26 10/10
(16732/17078)
Hát sajnálom hogy nem nyert Meryl de én erre számítottam hogy így lesz...de ez még szerintem nem jelenti azt hogy az Oscart is SB kapja mert ugye tavaly Meryl nyerte SAG-ot viszont Kate Winslet az Oscart szóval remélem most is valam ilyen helyzet áll fel és az Oscart Meryl fogja kapni:) (éppen itt lenne már az ideje)
10/10
floydie1980 2010 jan. 24. - 14:51:02 10/10
(16731/17078)
Nem voltál egyedül,aki furcsának találta azt, hogy a saját kategóriája elõtt konferálta fel a férfi színésznek járó díjat. Mert nekem is egybõl ez jutott eszembe. Igaz elõször még nem esett le, mert nem tudtam ,hogy van a díjak átadási sorrendje, de mikor már közeledtek a mûsor vége felé,akkor nagyon megijedtem, mert rájöttem, hogy valószínû egymás után jön a két díj,amiben Meryl érintett. Én is erre gondoltam pont, hogy õ még a színpad mögött lesz, mikor a kategóriáját kihirdetik. Olyan volt mintha elõre tudták volna, hogy úgyse õ nyer, nyugodtan átadhatja elõtte a díjat a legjobb színésznek :S Mert olyat nem sûrûn csinálnak egy díjátadón se, hogy valaki a színpad mögül jöjjön fel díjat átvenni. Jó ezt most elég hülyén írtam le, de lényeg az, hogy akkor már éreztem, hogy õ nem nyerhet.... :((( De az hogy éppen Sandra nyert az már egy kicsit betette nálam a kaput. Én már feladtam az Oscarral kapcsolatos reményeim 60%-át. Ha ez, hogy a SAG-ot nem õ kapta ennyire kiborít, mi lesz velem, ha az Oscart sem nyeri meg? Muszáj vhogy felkészülnöm rá, mert a tegnap este után nagyon csalódott lettem. Bár én is 100%-ig biztos vagyok benne, hogy azért nem kapta meg Meryl idén a SAG-ot, mert tavaly õ kapta:SS

Ok már megint sokat írtam , bocs:P


@M4ever köszi a vidiket!!!!
10/10
M4ever 2010 jan. 24. - 14:44:00 10/10
(16730/17078)
Tegnap mikor néztem a díjátadót nekem is u. ez jutott eszembe, illetve valahogy negatív elõérzetem támadt akkor mikor kiderült, hogy rögtön egymás után adják át a legjobb színésznek és színésznõnek járó díjakat, és ugye Meryl épphogycsak lement a színpadról, és már sorolták is az õ kategóriájában a jelölteket...és õ ott állt még a színpad szélén mikor õt bemutatták, tehát ha nyert volna onnan kellett volna visszamennie a színpadra és nem lentrõl... és emiatt abban a pillanatban már szinte biztos voltam benne, hogy nem õ nyer... nem tudom megmagyarázni, hogy miért csak egyszerûen akkor már elkönyveltem magamban, hogy nem õ nyer, persze bíztam benne, hogy mégiscsak az õ nevét modnják és egyszeráen csak visszasétál a színpadra oldalról..háát nem így történt sajnos...

Sandra filmjével kapcsolatban szinte mindenki azt mondja, hogy egy átlagos alakítás ok, a tõle megszokottól jobb, de amúgy abszolút átlagos és semmi extra nincs benne, pláne nem olyan akaítás amiért Oscart kellenne adni... de a film hatalmas siker, a sztorija miatt, és vsznû ezt díjazni kellett... és ezért nem fair az egész, mert tudják, hogy nem Sandra alakítása a legjobb idén...és pláne nem jobb Merylnél. és igen, ha Sandra nyer esetlegesen Meryl-el szemben az OScaron, akkor az nagyon sokmindent elmond az akadémiáról....

A BAFTA-hoz nem sok reményt fûzök... nagy eséllyel azt a hazai jelöltnek Carey M-nek adják majd, bár erre meg sokan azt modnják, hogy Carey jelölt a rising stars díjra is, így lehet azt adják neki és Meryl-nek a "rendes, nagy" díjat... majd meglátjuk...hmm Meryl az eddigi 13 BAFTA jelölésébõl csak egyszer kapta meg a díjat a Franca hadnagy szeretõjéért... így szerintem eléggé kétséges, hogy az angolok által kevésbbé ismert Julia Child megformálásáért odaadák e Merylnek a díjat, ha igen, akkor onnantól én 99,9%-ra veszem, hogy Meryl az Oscart is megkapja.
10/10
manci 2010 jan. 24. - 14:41:12 10/10
(16729/17078)
Egy cikk az oscar esélyekrõl a tegnapi események tükrében.

"Maybe SAG voters ventured from Streep this year because they just hailed her with their lead-actress prize last year ("Doubt"). Streep hasn't won an Oscar for 27 years and academy members know that she's overdue. She may hold the record for most nominations (15), but she's only won one and a half times ("Sophie's Choice" in lead, "Kramer vs. Kramer" in supporting)."


http://goldderby.latimes.com/awards_goldderby/2010/01/sag-awards-screen-actors-guild-winners-news-715824936-story.html
10/10
dzsuh 2010 jan. 24. - 14:35:02 10/10
(16728/17078)
Még azt akartam hozzáfûzni, hogy Sandra idáig a 'The Blind Side' c. filmjéért nyert egy CCMA-t - megosztva Meryllel egy kategóriában, egy GG-t drámai kategóriában, miközben Meryl a vígjáték-musical kategóriában, és most volt a SAG, ahol egy kategóriában voltak jelölve, és Sandra került ki 'gyõztesnek', és attól félek, hogy az Akadémia is elõnyben részesíti Sandra drámáját. VISZONT Meryl J&J szereplése, szerintem sokkal erõsebb és nehezebb volt, és a rengeteg jelöléshez már jöhet a harmadik szobrocska, miután kb. 27 évvel ezelõtt kapta meg a díjat, és tényleg õ az a színésznõ aki meg is érdemli, mert rengetegen elismerik munkáját és egyszerûen fantasztikusan csinálja!! Szóval... GO MERYL! :)
10/10
dzsuh 2010 jan. 24. - 14:17:00 10/10
(16727/17078)
Hát sziasztok... Annyira csalódott vagyok, a tegnapi SAG miatt. Nagyon aggódok, hogy Sandra filmje ennyire erõs és ennyire jól játszott benne.
Most hülyeséget fogok mondani, de nekem már akkor furcsa volt az egész, amikor Meryl átadta a díjat a 'Legjobb színész'-nek a saját kategóriája elõtt, és alig ért vissza a helyére, így ha még nyert is volna, alig ért volna fel a színpadra. :S Na igen, elég hülyeség, de szerintem nem mindig esik meg a jelöltekkel az, hogy a saját kategóriája elõtt prezentál fel egy díjat... na mindegy.(de lehet hogy csak én láttam így, mert justin tv-n néztem és folyamatosan frissítenem kellett és így kimaradt néhány pillanat...:S)
Visszatérve a tegnapi estére. Remélem ezt nem fogja befolyásolni az Oscar-díj végkimenetelét, és szerintem is, ha most nem kapja meg a 3. aranyszobrocskát, akkor eléggé rossz az Akadémia meglátása és díjazása. Most az elmúlt 2 és fél évben rengeteget dolgozott, és a J&J egy igen erõs (szerintem) filmre sikeredett. És nekem is az a véleményem, ha most nem kapja meg, akkor MIKOR? :S Fõleg, ha még szünetet is szeretne tartani... :S :(
Különben fantasztikusan nézett ki a Balenciaga ruhájában, és a szemüvege is nagyon jól állt Neki!!! :)) Lehetett volna ez az Õ estéje...
<--- Clooneyval eléggé jól elvoltak, nagyon aranyosak :$

A következõ a BAFTA, remélem a Brit Filmakadémia a legjobbat fogja díjazni, Merylt!!! :)))
10/10
manci 2010 jan. 24. - 13:02:12 10/10
(16726/17078)
Én is csalódott vagyok és már csak abban bízom, hogy azért adták most a díjat Sandrának mert Meryl nyert tavaly és mert az Oscart Merylnek akarják adni és azért Sandra is kapjon elismerést. Ha nem így van, akkor meg nem is tudom mit mondjak.
10/10
M4ever 2010 jan. 24. - 12:42:55 10/10
(16725/17078)
A red carpet interjút feltettem yt-ra:

http://www.youtube.com/watch?v=z4bkM3ZLW6M

A show azon részeit ahol Meryl érintett volt, díjátadóként ill. jelöltként feltettem megára:

http://www_megaupload_com/?d=D8IL1HOU

_ helyére szokás szerint . -ot tegyetek! ;)
Sandra beszédét már nem vettem fel, mert amint kimondták a nevét és felért a színpadra leállítottam a felvételt....
10/10
M4ever 2010 jan. 24. - 12:39:26 10/10
(16724/17078)
Sziasztok, huh hát nem is tudom hol kezdjem... hatalmasat csalódtam tegnap amiért Sandra kapta a SAG díjat... ok, erre lehetett számítani (sajnos), mivel Meryl nyert tavaly és hmm ebben a kategóriában nem igen szoktak egymás utáni két évben u.annak a színésznek díjat adni... sõt az, hogy a legjobb színész, színésznõ kategóriában kapott volna vki 2x egymás után díjat egyáltalán nem si fordult elõ (ok, a tv-s kategóriákban igen).

Ami miatt leginkább csalódtam, hogy ez ugye a színészek által odaítélt díj, és számomra nehezen érthetõ, hogy õk valóban azt gondolták, hogy Sandra alakítása jobb volt mint Meryl, vagy az összes többi jelölt alakítása abban a kategóriában??? Szerintem egyszerûen azért nem szavaztak Meryl-re mert tavaly nyert...

Ezek után az Oscar esélyeket illetõen csak annyit tudok mondani, hogy remélem, az, hogy Sandra kapta meg a SAG-ot, azt jelenti, hogy nem neki akarják adni az OScart ,de vmi nagyobb díjat a box office és jó marketingre adni kellett, így megkapta ezt...így ezt még megemészte, DE., ha az OScart is Sandra nyer, azt már nem, akkor az azt jeleti, hogy valami nagyon nagyon nem jól mûködik a díjak kiosztása és a színészi teljesítmények értékelése terén (ok, ezt régóta tudjuk, de ha MErylnek idén sem adnak Oscart, akkor mikor???? )

Ami miatt pedig boldog voltam, vagyok, hogy Meryl ott volt a red carpet-en és mint mindig tegnap is gyönyörû volt!!!

A képek a szokásos helyekre már felkerültek, így gondolm azokat már láttátok, így nem linkelek ide képeket....
10/10
Ezüstróka 2010 jan. 23. - 19:22:40 10/10
(16723/17078)
Végre egy díjátadó, ami nem hétköznap elõtt van :D Asszem belenézek :D
merylstreep94 2010 jan. 23. - 18:38:14
(16722/17078)
köszi:) ár nagyon várom:)
10/10
M4ever 2010 jan. 23. - 17:44:53 10/10
(16721/17078)
A SAG-ot, legalábbis a red carpetet biztosan a TNT honlpaján is lehet nézni élõben:

http://www.tnt.tv

A red carpet online közvetítése 00.15-tõl kezdõdik magyar idõ szerint, a díjátadó pedug 02.00-tól.

A díjátadót elvileg itt is élõben lehet majd nézni:
http://www.atdhe.net/tv/watch_tnt.html

ezen az oldalon pedig késõbbre ígértek még online linekeket:
http://techie-buzz.com/watch-online/watch-16th-screen-actors-guild-awards-2010-online.html

:)
merylstreep94 2010 jan. 23. - 16:53:57
(16720/17078)
http://www.youtube.com/watch?v=BAjvdg_dyBg
a cikkhez no comment
a sag awardsot vhol lehet majd nézni??:)
10/10
Ezüstróka 2010 jan. 22. - 21:44:56 10/10
(16719/17078)
Amúgy épp most olvastam a Best cikkjét, Sharon Stone megnyilvánulásával kapcsolatban. Ez kivételesen egész korrekt, és jó meglátású cikk lett.