szinészbob 2009 nov. 09. - 12:18:58
(33/153)
Bocs... Ramsay helyesen
szinészbob 2009 nov. 09. - 11:48:41 Előzmény Petrapetrus
(32/153)
Nekem szimpatikus Gianni, nejem olyan helyen dolgozik, ahol õ tanította a pizzát. Ha olaszabb, harsányabb és megmondósabb lenne, lehetne a mi Ramseynk, csak magát kellene adnia.
7/10
Petrapetrus 2009 nov. 08. - 20:13:21 7/10
(31/153)
Gianninak van köze a konyhához... Nem is kevés. Csak épp nem ezzel lett nálunk ismert...
szinészbob 2009 nov. 08. - 16:04:48
(30/153)
Mintha lenne némi fejlõdés. Most azt mondom, castinghibák nélkül még jó is lehetne. Ha egy csoda folytán megkapnám a lehetõséget, mûsorvezetõnek végletként az úriember Szacsvayt, vagy Benedek Miklóst kérném, pofázógépnek Gangsta Zolit, no meg sokszínû játékosokat (kultúrában de akár bõrszínben is). Szakmailag úgy is adott hetente egy séf...
tricia 2009 nov. 02. - 22:06:31
(29/153)
Ez a "dagadt fickó" egy chef, a Bock Bisztó tulajdonosa, 2009-ben díjat kapott. Az életben közvetlen, normális, jó humora van, de így tévébõl POCSÉK!!! Sosem néz a kamerába, mindig mellénéz, amiket mond, olyan, mintha meg lenne írva -> szóval hülyén jön le a képernyõrõl.

Én maradok Gordon Ramsay-nél, õt imádom!
1/10
Khemiszti 2009 nov. 02. - 11:50:10 1/10 Előzmény Nyünyü
(28/153)
Rettenetesen gyenge utánzat,és nagy melléfogás Gianni a képernyõn. Szörnyû,nagyképû,elviselhetetlen figura.
6/10
milosvienna 2009 nov. 01. - 17:27:20 6/10
(27/153)
az ötlet nem rossz, de a körítés elég gyenge... remélem nem ilyen lesz a mûsorstruktúra tíz héten át, hanem kimozdulnak a abból a studióból... és a személyek is elkezdenek szó szerint szerepelni a mûsorban... még nem írom le: 6/10
1/10
Nyünyü 2009 nov. 01. - 15:17:30 1/10
(26/153)
nagyon gyenge mûsor, bár Giannitól nem is vártam jobbat
1/10
Gabi32 2009 okt. 30. - 19:20:35 1/10
(25/153)
Szégyen ez a mûsor! Semmi élet nincs benne. Unalmas, sótlan az egész. Gianni a mûsor elején úgy ugrál, mintha ki kéne mennie... Miért nem lehetett azt újra felvenni? Most ezt nézhetjük 10 héten át. :-D Bar nem fogjuk nézni, átkapcsolunk
crazyforyou 2009 okt. 30. - 17:23:24 Előzmény emilio
(24/153)
Hát ez nálam is kiverte a biztosítékot! Ahogy ott az ujját szopogatta,aztán meg rögtön belekotort a következõ kajába....pfff...hát az õ éttermébe sem megyek el az biztos :)
offtopic
Subrizeny 2009 okt. 30. - 01:15:29
(23/153)
Alapvetõen nem rossz az ötlet, meg tulajdonképpen a megvalósítás sem.
De 2 dolog zavar:
1, Gianni tök jól beszél magyarul, de soha nem fogja azt a drámaiságot, ami a kiválasztáskor egy ilyen mûsornak kell, biztosítani tört magyarral...

2, Remélem a mai kaját a Cateringes cégnél nem rakták ki közönség elé. Mert min. 3-man nyaltak bele egy-egy tálba ujjal... Ha ezt az ÁNTSZ látná és kimenne a céghez...
Nagyon gáz!!!
emilio 2009 okt. 29. - 19:27:33
(22/153)
A Mai részben ujjal kóstolta meg az ételt a fõséf.
Undorító
emilio 2009 okt. 29. - 19:04:41
(21/153)
Tiszta szégyen ez a Gianni mûsor.
Az elõzõ is az volt.
Nem értem, hogy miért nem veszik le a mûsorról.
Próbálják utánozni Gordont, de nagyon rosszul.
A mûsor nagyon unalmas.
Semmi olyan nincs benne, ami lekötné az embert, odaszegezné a képernyõre, mint Gordon mûsora.
tricia 2009 okt. 29. - 10:48:51 Előzmény borfalu
(20/153)
Valószínûleg nem akarták Gordon Ramsay-t utánozni, bár akkor nem értem, miért mondogatják Csabára (az egyik versenyzõre), hogy Gordon Ramsay utódja?
B.L.-tõl többet vártam volna, de nem mer kemény lenni, ráadásul nincs az az elõadókészsége, hogy szívesen néznénk õt (sem a hangja, sem a megjelenése), biztos mondják neki, hogy nézzen a kamerába, legyen természetes, mégsem hat annak.

Gianni Annoni-ról ennyit találtam a Wikipédiában:

1994-ben jött Magyarországra, a Közgazdasági Egyetem ösztöndíjasaként. Az egyetem elvégzése után itt telepedett le, elõször egy pizzériát nyitott, majd a médiában próbált boldogulni: Friderikusz Sándor mûsorában ismerte és szerette meg a magyar közönség. Azóta több mûsort is vezetett televízióban, rádióban, emellett jelenleg is egy olasz étterem tulajdonosa. Fõzõiskolát vezet az Olasz Kulturális Intézetben, és szakácskönyvet adott ki.


Hát elképzelhetõ, hogy dilettáns, azért, mert valaki pizzériát nyit, attól még nem jó chef.


Ja, a kóstolástól én is hülyét kaptam, hiszen Gordonnál láttam, hogy mindent tiszta evõeszközzel kóstol meg.
Miért, nincs ebben a catering nemtommiben fehérmosogató személy, aki elmossa a villákat és kanalakat???

Egyébként az is vicces, hogy Gordon olyan elegánsan, normálisan kóstol meg mindent, B.L. meg Gianni meg jó hogy nem nagy kanállal tömik a szájukba. Kíváncsi lennék, kanalat cserélnek-e? De bizonyára nem, minek?
Schne 2009 okt. 29. - 08:05:28
(19/153)
Nem szoktam hozzászólni, de ahogy tegnap az ételt kóstolta valamelyik, attól a hideg rázott. Hogy lehet adásba adni, hogy az ujját dugja minden lábasba, és lenyalja??!! Megvan a kóstolásnak a szakmai szabálya, és tessék azt betartani! (aztán meg kiadják vendégnek, amibe beledugta az ujját! brrrr)
1/10
nobzol 2009 okt. 28. - 19:16:39 1/10
(18/153)
Szerintem nagyon rossz.
4/10
borfalu 2009 okt. 28. - 08:11:26 4/10 Előzmény tricia
(17/153)
A mûsor alapötlete nem rossz, mégha koppintás is. Az élet különbözõ területeirõl érkezõ hobbiszakácsok, változatos és egyéni feladatok során mutathatják be improvizáló képességüket, kreativitásukat és tudásukat. A problémát abban látom, hogy az olasz harsány és dilettáns, B. L. pedig nagypályásan, zsebredugott kézzel, zsûrizik. Az nem segíti a versenyzõk fejlõdését, hogy azt mondják pl.: ez nem ízlik, itt nem szép a tálalás, ettõl nem vágom hanyatt magam, itt nem érzem ki a tök ízét, itt mindent elnyom a fetasajt, stb. Többet segítenének, ha elmondanák adott esetben a helyes ételkészítési technológiát és az összetevõk anyaghányadát.
tricia 2009 okt. 27. - 22:56:18
(16/153)
Nekem uncsi volt.
Bíró Lajostól egyébként sincs semmi kemény kritika, csak hogy majd meglátjuk.
Ezek szerint mindenki tud fõzni, "majd meglátjuk"!
Eerika 2009 okt. 27. - 20:31:46
(15/153)
Én nagyon jóindulatú vagyok, és - bár csak a felétõl láttam -, hajlandó vagyok még egy-két adást megnézni. Változhat ez még jó irányba, lehet, hogy másnak is tetszeni fog. Nem azt mondom, hogy a kedvencem pillanatnyilag, de azért van ebben is lehetõség. Gordont eleinte áhitatttal néztem, de nekem már unalmas a káromkodós stílusa. Szerintem többeknek tetszene a viasatos mûsor, ha elõtte nem lettek volna Gordon, Jamie Oliver mûsorok. Igaz, ezek jók, de ez most egy másik mûsor. Szóval, nézzétek. Giannit egyébként mindig szerettem, még a taxis mûsorában kedveltem meg:) Adjatok nekik még egy esélyt.
Babucica 2009 okt. 27. - 20:24:42
(14/153)
imadom Gordont, de nem kell egesz nap fozos vetelkedot adni, foleg nem kell Gordon fele fikazos (es neki jol allo) stilust utanozni. Naon gyenge, tobb reszbe biztos nem nezek bele.