vénasszonyok_nyara 2011 nov. 28. - 20:37:46
(42/42)
Pontozás van? Gondolom lehet a skálán negatív irányban is elmozdulni. Ezért újságírói teljesítményért:-10.
Mint Hermes papja és jelenkori reinkarnációja 10 pont.
1/10
makovecz1972 2011 nov. 28. - 19:35:08 1/10
(41/42)
Nem szeretnék sértõ megjegyzést tenni az úriemberre így csak annyit róla, hogy 10/1.
drProktor 2011 aug. 15. - 01:38:55 Előzmény lilahagyma
(40/42)
Aha.
Nagyon tanulságos.
offtopic
lilahagyma 2011 aug. 14. - 22:43:32
(39/42)
2Móz 20,15 Ne lopj.
5Móz 5,19 És ne lopj.
Mt 19,18 Monda néki: Melyeket? Jézus pedig monda: Ezeket: Ne ölj; ne paráználkodjál; ne lopj; hamis tanubizonyságot ne tégy;
Mk 10,19 A parancsolatokat tudod: Ne paráználkodjál; ne ölj; ne lopj; hamis tanubizonyságot ne tégy, kárt ne tégy; tiszteljed atyádat és anyádat.
Lk 18,20 A parancsolatokat tudod: Ne paráználkodjál; ne ölj; ne lopj; hamis tanubizonyságot ne tégy; tiszteld atyádat és anyádat.
Jn 10,10 A tolvaj nem egyébért jõ, hanem hogy lopjon és öljön és pusztítson; én azért jöttem, hogy életök legyen, és bõvölködjenek.
Rm 2,21 A ki azért mást tanítasz, magadat nem tanítod-é? a ki azt hirdeted, hogy ne lopj, lopsz-é?
velorexescsavo 2011 febr. 16. - 20:59:42
(38/42)
Komlós Jánosra emlékeztet. Nem is tudnám eldönteni, melyikük a visszataszítóbb. Nem szeretnék vele egy sötét utcában összetalálkozni. (Börtönbe kerülnék súlyos testi sértésért.)
1/10
sixeol 2011 febr. 13. - 20:27:28 1/10 Előzmény Segítõ Béka
(37/42)
Hát igen, tõlem ezért kap 10/1-et nagyon kiérdemelte. :)))
Segítõ Béka 2009 júl. 23. - 14:17:18
(36/42)
Jó egészséget és Sok Szerencsét szeretett Pártunk prominens követõjének, a polkorrekt sajtó hõsies mintapéldányának, Mészáros Tamásnak, és szeretett lányának Mészáros Antóniának! Hiába, a jó vér öröklõdik!
Tilda36 2009 febr. 18. - 22:53:00
(35/42)
Borzasztó ez az "õskövület" társaság. Még jobban tépik a szájukat mióta válság van. Csatlakozott a díszes kompániához Berecz Anna is. Ezek mind a kommunizmusban tollasodtak meg, most meg ódákat zengnek Gyurcsányról meg az MSZP-rõl persze tele zsebbel.:-(

Csak 2-3 percig bírtam nézni õket, mert rámjött a rosszullét.
hungaricum 2008 szept. 01. - 21:14:13 Előzmény Theine
(34/42)
sajnos pedig ez a forgatókönyv: oszd meg és uralkodj, tedd tönkre a gazdanépet, lehetõleg építsd le az egészségügyüket is, hogy hamar meghaljanak, és akkor szépen nyugisan be lehet özönleni a fajin kis Magyarországra, és ez ellen senki sem fog (tudni) tiltakozni. Szerintetek kiknek épül az a sok szép puccos (ámde egyenlõre még üresen kongó) lakópark és irodaház-komplexum? Biztosan a tömött zsebû átlagmagyarnak, mi? GONDOLKOZZATOK EMBEREK, mert amíg itt jelentéktelen kis botorságokról dumcsiztok, addig háború nélkül "szállják meg" az országunkat!!!!! A színjáték épp itt folyik az orrotok elõtt, csak (éppen ezért, mert mindig a lámpa alatt van a legsötétebb) nem látjátok az erdõtõl a fát!!!!
meszag 2008 jún. 30. - 09:47:21 Előzmény Theine
(33/42)
Nem is, ez nem vita, Te indítottál a személyeskedéssel. Válaszoltam, közel sem olyan durván, mint TE célozgattál, aztán meg eljátszod a mimózát.
A vak hitet meg nem tudom honnan veszed, nem is beszélgettünk, de máris ítélkezel. Nem kell hogy egyetértsünk, de ne színészkedj nekem. A hattyú döglõdése címû egy felvonásosra nem vagyok vevõ, fõleg nem olyantól, aki támad, aztán sír, ha visszacsípnek.
Igen én is vágyom a nyugalomra, de úgy gondolom csak rajtunk múlik, hogy ne hagyjuk magunkat felültetni a politikusoknak, és a médiumoknak. Ami ma nálunk van, az ugyanis nem újságírás, hanem nyalás, hazugság, és bulvár.
Tiszteletben tartom, ha valaki jobboldali, csak nem szeretem, ha feltétlen szükségét érzi, hogy az ostoba média szlogeneket ismételgesse. A helyzet sokkal árnyaltabb, bonyolultabb.
Theine 2008 jún. 27. - 22:38:57
(32/42)
Az a legszomorúbb, hogy ezek a nyavalyás politikusok fordították egymás ellen az állampolgárokat. Mi nem ilyenek voltunk, és külföldön sem ilyennek ismertek minket. Vendégszeretõ, barátságos nép voltunk, de ebbe belerondított a sajtó és a média a nagy demokráciában és sokan észre sem vették, hogy ez mennyire kártékony, hisz egymásnak ugrasztott minket! Erre még rátett az anyagi ellehetetlenülés. Ez megkeseríti a mindennapi életünket, de ne hagyjuk magunkat próbáljunk visszatalálni korábbi önmagunkhoz, mert ez a politika teljesen tönkretesz mindannyiunkat...legyen az Gyurcsány vagy Orbán.

Szeretnék sok mosolygós embert magam körül látni, de ez sajnos ebben a mocskos világban már egyre kevésbé megy, mindenesetre ne adjuk fel Barátaim!
Theine 2008 jún. 27. - 22:22:16 Előzmény Tilda36
(31/42)
Köszönöm és a jó kívánságaidat is!:-)
Neked is hasonlóakat!
Theine 2008 jún. 27. - 22:20:25 Előzmény meszag
(30/42)
"Remélem sikerül majd némi tiszteletet kivívnod magadnak, hogy ezt elkerüld. NEm hiszem azonban, hogy tiszteletet kapsz, mivel TE sem tisztelsz másokat"

Mibõl gondolod ezt? Hisz nem is ismersz! Érdekes megfigyeltem már, hogy fõleg Fletó ímádók támadják a másként gondolkodó fórumozókat, de erre én történetesen nem vagyok vevõ fõleg így ismeretlenül. Nem szándékozom a magam igazáról senkit sem meggyõzni, de azért jönnek a visszhangok, pedig nem kértem belõle. Nem dicsõítettem Orbán és csapatát, mégis lesben állnak csakhogy véletlenül se legyen jó meglátásunk, mert eltér az õvéktõl.

Nem vitatkozom veled, mert az élet majd rácáfol a vak hitedre, bár ne úgy lenne!

Isten áldjon:

Theine
meszag 2008 jún. 26. - 11:03:26 Előzmény Ajatollah
(29/42)
De dolgozókra is vonatkoztatta: orvosokra pl.
Ajatollah 2008 jún. 25. - 18:43:15 Előzmény Tilda36
(28/42)
Mondjuk azt hogy el lehet menni a Gyurcsány nem a dolgozóknak, hanem a munkáltatóknak üzente akik azt mondták hogy nem akarnak több pénzt az alkalmazotaik után.

Ez csak egy pontositás:)
Moldávia bánata 2008 jún. 23. - 17:10:18
(27/42)
Lopós Tamás tényleg Lopós Tamás?
meszag 2008 jún. 23. - 11:34:28 Előzmény Theine
(26/42)
Az is hiteltelen, hogy itt annyira rossz lenne. Ha meg nem szimpatikus neked Mészáros Tamás, ne nézd, de ha nézed, ha nem Te is megöregszel, és milyen szép lesz, ha a tanítványaid így aposztrofálnak majd téged is: "trottyos."
Remélem sikerül majd némi tiszteletet kivívnod magadnak, hogy ezt elkerüld. NEm hiszem azonban, hogy tiszteletet kapsz, mivel TE sem tisztelsz másokat.
meszag 2008 jún. 23. - 11:29:43 Előzmény Theine
(25/42)
Nem mintha izgatna, de hátha egy kicsit...
Tényleg, aki ilyen elfogult, mint Te és Tilda, ne is nézze a ATV-t, mert még felébrednétek. Nincs csoda palotám, se csoda autóm. Neked viszont a garantált állami alkalmazotti fizetésedbõl - fõként hogy fix óraszámot teljesítesz hozzá -, a nyugodtan kivehetõ szabadságod, betegállományod alatt csak zsíros kenyérre telik. Nevetséges. Ezzel akartok szánalmat ébreszteni? Nem kívánom neked, hogy megérd, mit jelent egy közepes méretû vállalkozásnál alkamazottként dolgozni, rugalmasan nyújtható munkaidõben, minimális szabadság igénybevételi lehetõség mellett- betegállományra meg gondolnise merj. Neked is mondom, a saját rossz döntéseinket nem kell a kormány nyakába varrni. Nem kell egy mondattal elintézni a másikat, fõként nem várnám ezt a magatartást pedagógustól.
Moldávia bánata 2008 jún. 20. - 15:25:45
(24/42)
Helyes, én is letettem volna! ;)
Tilda36 2008 jún. 20. - 15:16:26
(23/42)
Csak úgy érdekességként megemlíteném, hogy a délelõtt folyamán telefonon érkezett egy "sokszorosított" hívás Fodor Gábortól, aki így toboroz tagokat az SZDSZ-be. Hát már itt tartunk? Utolsó mondata az volt, hogy "legyenszíves nyomja meg az 1-es gombot, hogy munkatársaim felvegyék önnel a kapcsolatot."

Letettem a kagylót.